Sjezd na Svitavě - krajský přebor

16.03.2019   viz. závod č. 1
ředitel: Bohuslav Šamánek   vrchní rozhodčí: Jana Macíková
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1. RYGEL Marek 1989 MT KK Brno14:25,60 20
2. PAVLÍK Radek 1992 1 VSDK14:32,206.60/0,812
3. BŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí14:56,5030.90/3,64

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1. SATKOVÁ Martina 1998 MT Dukla B.12:28,20 42
2. SATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno13:11,8043.60/5,834
3. DZIADKOVÁ Zuzana 2002 1 KK Brno13:30,2062.00/8,326
4. PROCHÁZKOVÁ Pavla 1983 3 KK Brno13:55,1086.90/11,618
5. KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 1 SKVeselí14:17,10108.90/14,614
6. ZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 2 Vys.Mýto15:20,80172.60/23,110
7. DOBEŠOVÁ Eva 2004 2 VSDK16:14,80226.60/30,36
8. VOJTĚCHOVÁ Barbora 2004 3 VSDK17:08,80280.60/37,55
9. STŘECHOVÁ Ela 2005 3 VSDK17:19,00290.80/38,94
10. MATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno17:31,00302.80/40,53
11. BERGMANNOVÁ Sandra 2008 KK Brno17:36,00307.80/41,12
12. KUSKEVYCH Anastasia 2004 3 VSDK19:43,90435.70/58,21
13. HAVLÍČKOVÁ Nela 2008 VSDK24:28,40720.20/96,30

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1. SATKE Adam 1994 MT KK Brno10:57,80 59
2. IVÁNEK Roman 2002 1 SKVeselí11:53,4055.60/8,551
3. MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 1 KK Brno11:57,9060.10/9,143
4. BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno12:16,3078.50/11,935
5. KOŠÍK Michal 1995 1 SKVeselí12:31,3093.50/14,227
6. BERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno12:55,20117.40/17,823
7. MARTINKA Antonín 1993 2 Kroměříž12:55,50117.70/17,919
8. ZEMAN Šimon 2004 3 SKVeselí14:30,80213.00/32,415
9. ROLENC Jakub 2004 3 SKVeselí14:40,30222.50/33,811
10. BERNAT Pavel 2004 2 KK Brno14:44,80227.00/34,510
11. ŠAMÁNEK Pavel 1972 KK Brno14:48,20230.40/35,09
12. DOLEŽAL Tomáš 2002 SKVeselí14:59,30241.50/36,78
13. DZIADEK Marek 2005 3 KK Brno15:14,30256.50/39,07
14. TOMEČEK Adam 2008 SKVeselí15:18,90261.10/39,76
15. DOLEŽAL Filip 2004 3 SKVeselí15:23,10265.30/40,35
16. ZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto15:34,80277.00/42,14
17. NĚMEC Jakub 1969 KK Brno15:49,30291.50/44,33
18. SOBOTKA Adam 2005 3 KK Brno15:55,30297.50/45,22
19. POLÁŠEK Martin 2005 SKVeselí17:06,10368.30/56,01
20. ZEMAN Jakub 2007 SKVeselí17:15,90378.10/57,50
21. DORNIČÁK Maxim 2007 KK Brno17:58,20420.40/63,90
22. VÍTEK David 2007 KK Brno18:23,50445.70/67,80
23. SYROVÝ Filip 2007 Vys.Mýto18:29,10451.30/68,60
24. KVAPIL Ondřej 2007 Vys.Mýto18:55,80478.00/72,70
25. GROSS Benedikt 2005 9 KK Brno21:48,90651.10/99,00

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1. SATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno14:20,90 29
2. SATKOVÁ Martina 1998 1 Dukla B.14:43,5022.60/2,621
3. DZIADKOVÁ Zuzana 2002 1 KK Brno16:18,60117.70/13,713
4. KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí16:40,50139.60/16,29
5. DOBEŠOVÁ Eva 2004 2 VSDK18:31,60250.70/29,15
6. MATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno19:33,40312.50/36,31
7. STŘECHOVÁ Ela 2005 VSDK20:17,00356.10/41,40
Oddíl