VZ ve slalomu - sobota

01.10.2011   řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
ředitel: Jiří Měchura   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. RAK Tomáš
GEBAS Vítězslav
1989
1984
2 Dukla B.
USK Pha
114.00 0 114.60 4 114.00 35
2. VOREL Zdeněk
ZÁRUBA Martin
1974
1974
3 Pardub.
Dv.Král.
125.40 4 124.20 0 124.2010.20/8,927
3. ŠRŮMA Radek
CHOUTKA Jan
1995
1995
3 KVS HK
KVS HK
123.00 2 123.40 2 125.0011.00/9,623
4. WENDL Miloslav
OSOCHOVSKÁ Michaela
1978
1986
2 Horš.Týn
Horš.Týn
124.60 2 127.70 4 126.6012.60/11,119
5. JEŽEK Stanislav
MAŠKOVÁ Alena
1976
1976
USK Pha
USK Pha
129.60 4 122.70 4 126.7012.70/11,115
6. ŠENK Marek
JAKUBŮ Jaroslav
1974
1973
KK Brand
KK Brand
134.10 0 206.50 4 134.1020.10/17,614
7. MĚCHURA Jiří
JEREMIAŠ Jan
1954
1985
Třebech.
Třebech.
0.00 0 133.80 2 135.8021.80/19,113
8. POLÍVKA Karel
POLÍVKA Radek
1945
1980
Sláv.HK
Sláv.HK
133.95 4 135.40 2 137.4023.40/20,512
9. RENČÍN Tomáš
REJHOVÁ Martina
1961
1976
3 Sláv.HK
Sláv.HK
138.50 2 140.60 2 140.5026.50/23,211
10. PŘÍHODA Matouš
ŽÍŽALA Josef
1998
1999
3 USK Pha
USK Pha
143.10 6 140.60 2 142.6028.60/25,110
11. ŘÍHA Milan
ŘÍHOVÁ Magda
1970
1970
3 USK Pha
USK Pha
144.20 2 140.00 6 146.0032.00/28,19
12. PAVLÍK Jiří
ŘÍHA Jan
1964
1996
Třebech.
Třebech.
146.80 0 142.40 4 146.4032.40/28,48
13. DUŠEK Vladimír
KAŠPAR Jaroslav
1957
1956
Sláv.HK
Sláv.HK
153.20 0 145.20 2 147.2033.20/29,17
14. TUNKOVÁ Marcela
BENHÁK Jiří
1964
1956
2 Jablonec
Jablonec
147.90 0 144.70 4 147.9033.90/29,76
15. BREBTA Vladimír
WINTER Eduard
1972
1956
Jablonec
Jablonec
145.10 4 152.20 4 149.1035.10/30,85
16. PŘINDA Lukáš
NEDVĚDOVÁ Anna
1980
1980
M USK Pha
USK Pha
149.90 0 147.70 6 149.9035.90/31,54
17. ŘÍHOVÁ Eva
DUŠKOVÁ Kateřina
2000
1998
USK Pha
USK Pha
152.90 6 149.00 2 151.0037.00/32,53
18. KOŘÍNEK Vilém
LHOTA Matyáš
1999
1999
3 USK Pha
USK Pha
150.00 2 150.60 4 152.0038.00/33,32
19. KREJČÍ Hynek
KREJČÍ Antonín
1978
1955
3 Roztoky
Kralupy
167.70 4 149.20 4 153.2039.20/34,41
20. KUNA Alois
BORSKÁ Alena
1960
1976
3 SKVS ČB
Rakovník
151.60 2 151.20 4 153.6039.60/34,70
21. MAREK Kamil
DVOŘÁK Vít
1972
1971
HapyLife
HapyLife
159.30 6 158.50 8 165.3051.30/45,00
22. ULWER Jiří
FOLKMAN Jan
1995
1995
Týniště
Týniště
158.90 8 173.10 6 166.9052.90/46,40
23. HŘEBÍČEK Jakub
FIALA Jakub
1999
1998
KK Brand
KK Brand
178.50 12 168.70 6 174.7060.70/53,20
24. JAROLÍMKOVÁ Věra
JAROLÍMEK Otta
1966
1961
3 Turnov
Turnov
178.50 2 173.60 2 175.6061.60/54,00
25. MRÁČEK Zdeněk
MRÁČEK Šimon
1968
1999
Semily
Semily
186.50 4 185.80 4 189.8075.80/66,50
26. LHOTA David
KOŘÍNEK Luděk
1971
1965
HapyLife
HapyLife
241.40 6 0.00 999 247.40133.40/117,00
  ŠPRDLÍK Vít
ŠPRDLÍKOVÁ Kateřina
1967
2001
Sušice
Sušice
0.00 999 0.00 999 999.00 0
Oddíl

Historie procházení