Sjezd na Chrudimce

10.09.2020   Pardubice - řeka Chrudimka
ředitel: Jan Šťastný   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMVESELÝ Ondřej 2004 2 Pardub.14:34,06 17
2.2/DMŠŤASTNÝ Matěj 2005 2 Pardub.15:58,0283.96/9,613
3.1/ZSPLÁŠIL Hynek 2006 3 Pardub.16:03,0689.00/10,29
4.2/ZSRUFFER Jakub 2007 3 Pardub.17:01,02146.96/16,88
5.1/U23ŽENKA Ondra 2000 3 Pardub.17:11,05156.99/18,07
6.2/U23ŽENKA Martin 2000 3 Pardub.17:25,09171.03/19,66
7.3/ZSKOTRBA Matěj 2007 3 Vys.Mýto18:05,04210.98/24,15
8.4/ZSČERMÁK Jan 2006 3 Pardub.18:21,05226.99/26,04
9.1/ZMZÁKOUTSKÝ Petr 2008 Pardub.18:22,05227.99/26,13
10.3/U23ZEMEN Tomáš 2001 Pardub.19:47,06313.00/35,82
11.5/ZSBAREŠ Vojtěch 2006 Pardub.21:09,09395.03/45,21
12.2/ZMBARVÍK Matyáš 2008 Pardub.21:10,04395.98/45,30
13.6/ZSCULEK Vojta 2006 3 Pardub.22:35,09481.03/55,00
14.3/DMBAŽANT Jan 2005 Pardub.22:45,07491.01/56,20

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSŽĎÁRSKÁ Laura 2006 3 Pardub.14:42,01 9
2. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 3 VS Tábor15:43,0161.00/6,98
3.1/DSVESELÁ Veronika 2002 3 Pardub.17:42,09180.08/20,47
4.2/DSSADÍLKOVÁ Lucie 2002 3 Pardub.17:59,08197.07/22,36
5.3/DSNOVOTNÁ Mariána 2002 3 Pardub.18:54,06252.05/28,65
6.4/DSKOTĚROVÁ Terezka 2002 3 Pardub.19:11,04269.03/30,54
7.5/DSLANDSMANOVÁ Lucie 2002 Pardub.19:12,05270.04/30,63
8.1/ZMZIMOVÁ Anna Marie 2009 Pardub.20:11,05329.04/37,32
9.1/U23ŠOTOLOVÁ Karolína 1999 Pardub.20:14,05332.04/37,61
10.2/ZMSMEREKOVÁ Tereza 2009 Pardub.20:26,08344.07/39,00
11.2/ZSNEKVINDOVÁ Anna 2006 Pardub.21:01,01379.00/43,00
12.1/DMPOZNEROVÁ Magdaléna 2004 Pardub.21:36,05414.04/46,90
13.3/ZSNOVÁ Eliška 2007 Pardub.21:49,06427.05/48,40

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.13:57,02 20
2.1/DMNĚMEC Radek 2004 3 Pardub.14:10,0213.00/1,616
3.2/VBOČEK Zdeněk, 1975, SKVS ČB BOČEK Zdeněk 1975 SKVS ČB14:30,0433.02/3,912
4.1/ZSSYROVÝ Filip 2007 3 Vys.Mýto15:09,0372.01/8,611
5.2/DMZRZAVÝ Jakub 2005 2 Vys.Mýto15:13,0276.00/9,110
6.1/ZMKONVALINKA Štěpán 2009 3 Pardub.16:20,03143.01/17,19
7.2/ZSSEDLÁK Václav 2007 3 Vys.Mýto16:36,04159.02/19,08
8.2/ZMPAJTINA Tomáš 2008 3 Pardub.17:05,01187.99/22,57
9.3/ZMHEMERKA Marek 2008 Pardub.17:14,09197.07/23,56
10.3/ZSHALBERŠTÁT Jakub 2007 Pardub.18:33,06276.04/33,05
11.4/ZSVOSMEK Jáchym 2007 3 Vys.Mýto19:05,03308.01/36,84
12.5/ZSBENEŠ František 2007 3 Pardub.20:13,08376.06/44,93
13.4/ZMFRANKOTA Matěj 2008 3 Pardub.20:47,06410.04/49,02
14.5/ZMHORNYCH Jan 2009 Pardub.21:16,08439.06/52,51
15.6/ZMHOBKIRK Alex 2009 Pardub.21:41,06464.04/55,40
16.7/ZMHNYK Kryštof 2009 Pardub.21:50,00472.98/56,50
17.6/ZSLEJSEK Bruno 2006 Pardub.22:26,05509.03/60,80
18.8/ZMTICHÝ Antonín Adam 2008 Pardub.24:26,02629.00/75,10
19.7/ZSGROMBÍŘ Konstantin 2007 Pardub.25:59,08722.06/86,30

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMBUNDOVÁ Simona 2004 2 Pardub.16:40,03 6
2.1/DSDRÁŠILOVÁ Karolína 2002 Pardub.21:43,06303.03/30,32
3.2/DSDUCHÁČOVÁ Klára 2003 Pardub.22:18,07338.04/33,81
4.1/ZMDOUBKOVÁ Anna Marie 2008 Pardub.23:15,09395.06/39,50
5.2/ZMHAVRANOVÁ Barbora 2008 Pardub.24:11,07451.04/45,10
6.1/ZSHRDÁ Kateřina 2006 Pardub.24:58,09498.06/49,80

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMNĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
2 Pardub.
Pardub.
15:19,04 8
2.1/DSHRSTKA Jaromír
JENČEK Michal
2007
2002
Pardub.
Pardub.
19:35,06256.02/27,94
3.1/ZSVOSMEK Jáchym
KOTRBA Matěj
2007
2007
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
20:11,02291.98/31,83
4.1/U23KAŠPAR Lukáš
KONVALINKA Jindřich
2001
2000
Pardub.
Pardub.
20:35,06316.02/34,42
5.2/DMVORAL David
VORAL Jakub
2005
2005
Pardub.
Pardub.
21:05,06346.02/37,71
6.2/DSMAKAROV Lukáš
NEKVINDA Ivo
2006
2003
Pardub.
Pardub.
21:18,06359.02/39,10
7.2/U23KOTĚRA Matouš
KOTĚRA Vojtěch
2000
2006
3 Pardub.
Pardub.
22:02,05403.01/43,90
8.2/ZSKŘÍŽEK Michal
KUNC David
2007
2006
Pardub.
Pardub.
22:11,05412.01/44,80

kategorie C2W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMŽĎÁRSKÁ Laura
BUNDOVÁ Simona
2006
2004
2 Pardub.
Pardub.
16:37,06 5
2.1/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Lenka
VRÁNOVÁ Anastázie
2007
2007
Pardub.
Pardub.
20:15,08218.02/21,91
3.1/U23ŠOTOLOVÁ Kristýna
ŠOTOLOVÁ Karolína
1999
1999
Pardub.
Pardub.
21:56,08319.02/32,00
4.1/DSZIMOVÁ Barbora
ZIMOVÁ Majdalena
2003
2006
Pardub.
Pardub.
25:41,08544.02/54,60
Oddíl

Historie procházení