Krumlovský slalom

08.05.2022   Český Krumlov, řeka Vltava pod jezem s krytou lávkou Rechle (před loděnicí SK Vltava) ř.km 284,8
ředitel: Tomáš Palouda   vrchní rozhodčí: Jana Lagnerová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie PWC  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/PZMBECK Hynek 2012 L.Žatec125.20 6 124.00 8 131.20 0
2.2/PZMKRÁL Vít 2012 USK Pha133.40 12 142.30 6 145.4014.20/10,80
3.3/PZMMILYAN Štěpán 2012 L.Žatec142.60 6 152.20 4 148.6017.40/13,30
4.4/PZMDRNEC Tobiáš 2013 L.Žatec148.30 10 147.10 12 158.3027.10/20,70
5.1/PZZMYŠKOVÁ Dorota 2012 Č.Kruml.245.60 58 258.60 6 264.60133.40/101,70
6.5/PZMKASPER Matěj 2013 Č.Kruml.294.10 106 257.70 62 319.70188.50/143,70
7.2/PZZKASPEROVÁ Kateřina 2012 Č.Kruml.270.60 104 304.00 108 374.60243.40/185,50
8.6/PZMDVORNÍK Jonáš 2012 USK Pha149.30 306 142.50 458 455.30324.10/247,00
  FIKEJS Jáchym 2014 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/U23NĚMCOVÁ Marie, 2000, KK Brno NĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno103.80 2 104.00 2 105.80 8
2.2/U23KRATOCHVÍLOVÁ Tereza, 2003, Č.Kruml. KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml.117.80 2 114.80 2 116.8011.00/10,44
3.1/ZSŠVEHLOVÁ Rozárie, 2008, SKVSČB ŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 3 SKVSČB119.40 6 121.30 2 123.3017.50/16,53
4. PLACHTOVÁ Alexandra 1998 3+ Č.Kruml.134.10 6 121.50 4 125.5019.70/18,62
5.2/ZSPETRIKOVÁ Barbora 2008 L.Žatec211.20 10 181.50 0 181.5075.70/71,61
6.3/ZSDVOŘÁKOVÁ Alžběta 2008 Č.Kruml.184.00 0 1.00 999 184.0078.20/73,90
7.1/ZMNOVOTNÁ Natálie 2010 Č.Kruml.249.90 12 183.50 20 203.5097.70/92,30

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VNOVOSAD Lukáš 1976 Č.Kruml.103.70 4 98.90 0 98.90 25
2. NOVÁK Martin 1991 2 Č.Kruml.100.60 2 99.00 0 99.000.10/0,121
3.1/DMPRÜHER Vojtěch 2006 2 SKVSČB100.80 2 99.00 0 99.000.10/0,117
4. JELÍNEK Šimon 1994 Boh.Pha101.50 0 100.20 4 101.502.60/2,613
5.2/VPRÜHER Jakub 1968 2 SKVSČB105.90 2 107.40 2 107.909.00/9,112
6.1/DSONDŘICH Adam 2004 Č.Kruml.110.30 4 106.40 2 108.409.50/9,611
7.3/VBOČEK Zdeněk 1975 3+ SKVSČB114.60 2 109.80 4 113.8014.90/15,110
8.1/ZSŠUTTA Jan 2008 3+ Č.Kruml.115.00 2 115.30 0 115.3016.40/16,69
9.2/ZSNIEDL Robin 2008 3 Č.Kruml.128.70 6 116.60 0 116.6017.70/17,98
10.1/VMJÍCHA Dušan 1982 3+ So Písek117.10 2 4.00 999 119.1020.20/20,47
11.3/ZSŠAFAŘÍK Pavel 2008 3 Č.Kruml.120.10 6 125.90 2 126.1027.20/27,56
12.2/DMPALOUDA Mikoláš 2007 3 Č.Kruml.143.90 4 123.20 6 129.2030.30/30,65
13.3/DMKLIMEŠ Daniel 2007 3 SKVSČB1.00 999 137.80 2 139.8040.90/41,44
14.4/ZSPLOCEK Matyáš Jan 2008 3 SKVSČB138.80 2 137.80 6 140.8041.90/42,43
15.5/ZSKRÁL Ondřej 2008 3 USK Pha165.80 58 150.00 4 154.0055.10/55,72
16.1/U23OLŠÁK Matyáš 2001 3 Č.Kruml.151.60 8 148.80 6 154.8055.90/56,51
17.6/ZSMYŠKA Matěj 2009 Č.Kruml.219.60 8 214.70 6 220.70121.80/123,20
18.1/ZMSEDLÁČEK Štěpán 2011 Č.Kruml.248.30 4 248.80 4 252.30153.40/155,10
19.2/U23DVOŘÁK Lukáš 2000 Č.Kruml.201.70 110 200.00 62 262.00163.10/164,90
  VADLEJCH Jan 1989 SKVSČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SKOŘEPA Vojtěch 1999 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HANZEL Jáchym 2008 2 Loko Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSŠVEHLOVÁ Rozárie, 2008, SKVSČB ŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 2 SKVSČB108.50 0 110.40 2 108.50 25
2.2/ZSPETRIKOVÁ Barbora 2008 2 L.Žatec113.30 6 107.50 2 109.501.00/0,921
3.3/ZSŠIMÁKOVÁ Anna 2008 2 SKVSČB111.90 10 108.20 4 112.203.70/3,417
4.1/U23KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml.110.40 2 111.20 2 112.403.90/3,613
5.1/DMKOUCKÁ Mariana 2007 3+ USK Pha112.20 6 109.20 4 113.204.70/4,39
6. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor120.50 4 113.20 2 115.206.70/6,28
7. PLACHTOVÁ Alexandra 1998 3+ Č.Kruml.114.50 8 114.40 4 118.409.90/9,17
8.1/DSSLÁDKOVÁ Linda 2004 3+ Loko Plz115.40 4 117.20 6 119.4010.90/10,06
9.2/U23KOLIHOVÁ Hana 2003 Soběslav119.60 2 118.20 4 121.6013.10/12,15
10.1/VSLAGNEROVÁ Jana 1959 3 Soběslav122.00 56 120.80 2 122.8014.30/13,24
11.2/DMŠAFAŘÍKOVÁ Alena 2006 3+ Č.Kruml.123.80 6 123.10 2 125.1016.60/15,33
12.3/DMKYLBERGEROVÁ Iva 2007 3+ Ot.Strak128.10 10 129.10 2 131.1022.60/20,82
13.4/ZSDVOŘÁKOVÁ Alžběta 2008 Č.Kruml.149.60 4 150.90 0 150.9042.40/39,11
14.1/ZMŠUTTOVÁ Zita 2011 Č.Kruml.162.20 8 161.70 6 167.7059.20/54,60
15.2/ZMNOVOTNÁ Natálie 2010 Č.Kruml.168.40 14 155.10 20 175.1066.60/61,40
16.3/ZMCELNEROVÁ Amélie 2010 Č.Kruml.189.00 12 205.20 64 201.0092.50/85,30
17.4/DMČIHOVSKÁ Emílie 2006 SKVSČB173.50 162 230.70 258 335.50227.00/209,20
  ŠUTTOVÁ Zita 1978 3 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MULAČOVÁ Marta 1986 3 RK Troja4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSUHLÍK Jan 2008 2 Bechyně89.20 2 91.10 104 91.20 56
2.1/VMHÁŠA Michal 1981 2 Bechyně87.50 4 88.90 4 91.500.30/0,352
3.1/DSBOMBIC Erik 2005 2 SKVSČB88.20 6 4.00 999 94.203.00/3,348
4.1/VBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVSČB96.80 4 96.30 0 96.305.10/5,644
5.2/VMÁČE Lukáš 1977 2 Č.Kruml.98.20 0 96.80 2 98.207.00/7,740
6.1/U23ŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz94.20 4 105.70 6 98.207.00/7,736
7.1/DMŠKOP Jan 2007 2 Ot.Strak97.70 4 99.20 4 101.7010.50/11,532
8.2/DSŠKOP Jáchym 2005 2 Ot.Strak102.70 6 100.40 2 102.4011.20/12,328
9.2/DMPALOUDA Mikoláš 2007 3+ Č.Kruml.102.80 4 103.40 0 103.4012.20/13,424
10.2/U23OLŠÁK Matyáš 2001 3+ Č.Kruml.102.50 8 100.40 4 104.4013.20/14,523
11.1/VSKOUDELKA Tomáš 1964 3+ Č.Kruml.103.70 4 104.70 0 104.7013.50/14,822
12.3/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz105.20 2 103.20 2 105.2014.00/15,421
13.2/VMKRÁL Tomáš 1979 3+ USK Pha116.80 8 104.70 2 106.7015.50/17,020
14.2/ZSŠUTTA Jan 2008 3+ Č.Kruml.103.30 4 108.00 8 107.3016.10/17,719
15.3/ZSŠAFAŘÍK Pavel 2008 3+ Č.Kruml.123.50 4 103.30 4 107.3016.10/17,718
16.3/DSVRÁNEK Jan 2004 3+ Blovice102.40 6 104.70 4 108.4017.20/18,917
17.3/DMKASPER Jakub 2007 3+ Č.Kruml.93.40 16 105.90 12 109.4018.20/20,016
18.4/ZSKRÁL Ondřej 2008 3+ USK Pha109.70 8 109.70 2 111.7020.50/22,515
19.5/ZSSLÁDEK Michal 2009 3 Loko Plz110.00 6 121.70 4 116.0024.80/27,214
20.4/DMFRANZ Jakub 2007 3 Loko Plz120.50 0 115.50 4 119.5028.30/31,013
21.1/ZMUHLÍK Vojtěch 2010 3 Bechyně130.80 8 118.80 4 122.8031.60/34,612
22.6/ZSNIEDL Robin 2008 3 Č.Kruml.117.30 14 113.90 10 123.9032.70/35,911
23.7/ZSVOJÁK Jakub 2008 3 Ot.Strak129.40 6 130.20 4 134.2043.00/47,110
24.5/DMHOTOVÝ Václav 2006 3 SKVSČB169.90 12 126.90 10 136.9045.70/50,19
25.8/ZSHITHA Čeněk 2008 Č.Kruml.154.20 66 136.60 6 142.6051.40/56,48
26.9/ZSMYŠKA Matěj 2009 3 Č.Kruml.142.90 6 135.60 8 143.6052.40/57,57
27.10/ZSPLOCEK Matyáš Jan 2008 3 SKVSČB167.30 10 134.20 10 144.2053.00/58,16
28.2/ZMSEDLÁČEK Štěpán 2011 Č.Kruml.156.00 4 145.80 8 153.8062.60/68,65
29.6/DMLAMAČ Kristián 2007 Č.Kruml.148.40 12 145.00 12 157.0065.80/72,14
30.11/ZSKOFROŇ Lukáš 2008 Č.Kruml.184.30 8 169.60 4 173.6082.40/90,43
31.3/ZMŠAFAŘÍK Viktor 2011 Č.Kruml.170.50 4 174.30 12 174.5083.30/91,32
32.12/ZSKOPŘIVA Filip 2008 3 Č.Kruml.121.80 54 4.00 999 175.8084.60/92,81
33.13/ZSKOCUM Šimon 2008 Ot.Strak171.40 10 167.90 14 181.4090.20/98,90
34.2/VSBABOR Stanislav 1958 Č.Kruml.252.90 8 208.10 10 218.10126.90/139,10
35.3/VMŠVEHLA Jan 1987 Č.Kruml.329.00 120 201.60 20 221.60130.40/143,00
36.3/U23DVOŘÁK Lukáš 2000 Č.Kruml.134.80 108 157.90 104 242.80151.60/166,20
37.4/ZMDVORNÍK Štěpán 2010 USK Pha114.90 206 129.50 204 320.90229.70/251,90
  KRPÁLEK Jáchym 2011 USK Pha1.00 999 1.00 999 999.00 0
  TALÍŘ Matyáš 2007 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FIKEJS Adam 1985 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ONDŘICH Václav 2001 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VEJNAR Samuel 2005 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PANZER Martin 2007 2 Loko Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. POSPÍŠILOVÁ Jitka
BOČEK Zdeněk, 1975, SKVSČB BOČEK Zdeněk
1989
1975
2 VS Tábor
SKVSČB
143.00 8 138.70 2 140.70 6
2. HŘEBCOVÁ Helena
JELÍNEK Šimon
1994
1994
Boh.Pha
Boh.Pha
152.00 8 167.50 16 160.0019.30/13,72
3.1/U23KRATOCHVÍLOVÁ Tereza, 2003, Č.Kruml. KRATOCHVÍLOVÁ Tereza
ONDŘICH Václav
2003
2001
Č.Kruml.
Č.Kruml.
153.00 12 148.60 14 162.6021.90/15,61
4.1/DMŠAFAŘÍKOVÁ Alena
KASPER Jakub
2006
2007
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
156.10 14 168.30 70 170.1029.40/20,90
5.1/DSSLÁDKOVÁ Linda
FRANZ Jakub
2004
2007
Loko Plz
Loko Plz
193.60 70 4.00 999 263.60122.90/87,30
Oddíl

Historie procházení