6. ČP ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR

15.05.2016   USD Roudnice nad Labem
ředitel: Iva Šedivá   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/VMSLOVÁK Tomáš 1979 MT Olomouc00:00,00 00:00,00 00:43,91 75/0/119
2.2/VMMRŮZEK Kamil 1977 MT Dukla B.00:00,00 00:00,00 00:44,870.96/2,268/153/0
3.1/U23HRIC Filip 1993 2 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:45,841.93/4,462/0/107
4.1/DSZAPLETAL Vojtěch 1998 1 Dukla B.00:00,00 00:00,00 00:44,911.00/2,357/141/0
5.1/DMZAPLETAL Mikuláš 2000 1 Dukla B.00:00,00 00:00,00 00:45,771.86/4,253/129/0
6. LOUČKA Marek 1982 1 Kroměříž00:00,00 00:00,00 00:47,263.35/7,649/0/95
7.2/U23ZIERIS Matyáš 1995 1 Boh.Pha00:00,00 00:00,00 00:45,881.97/4,546/117/0
8.3/U23SATKE Adam 1994 1 KK Brno00:00,00 00:00,00 00:45,721.81/4,143/0/83
9.2/DMKOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Trutnov00:00,00 00:00,00 00:46,792.88/6,640/105/0
10.3/VMPOLÍVKA Radek 1980 1 Sláv.HK00:00,00 00:00,00 00:47,353.44/7,837/93/0
11.2/DSKYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice00:00,00 00:00,00 00:47,683.77/8,635/81/0
12.4/U23NACHTIGAL Jiří 1997 1 Chomutov00:00,00 00:00,00 00:47,843.93/9,033/69/0
13.4/VMMAREK Aleš 1978 2 Trutnov00:00,00 00:00,00 00:47,833.92/8,931/57/0
14.3/DSBOUČEK Stanislav 1999 2 Pardub.00:00,00 00:00,00 00:48,084.17/9,529/51/0
15.5/U23KOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí00:00,00 00:00,00 01:05,2221.31/48,527/0/71
16.4/DSKRČ Ladislav 1999 2 Dukla B.00:00,00 00:00,00 00:47,443.53/8,025/45/0
17.3/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:49,695.78/13,223/0/65
18.5/VMPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz00:00,00 00:00,00 00:50,636.72/15,321/39/0
19.4/DMŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště00:00,00 00:00,00 00:48,434.52/10,319/33/0
20.1/VKRATOCHVÍL Petr 1971 1 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:48,624.71/10,717/0/59
21.5/DMVENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto00:00,00 00:00,00 00:51,547.63/17,415/27/0
22.6/DMVESELÝ František 2000 3 Trutnov00:00,00 00:00,00 00:51,547.63/17,414/21/0
23.1/ZSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno00:00,00 00:00,00 00:53,219.30/21,213/0/53
24.2/ZSIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí00:00,00 00:00,00 00:54,6210.71/24,412/0/47
25.6/U23NOVÁK Jiří 1997 2 KK Brno00:00,00 00:00,00 01:07,0123.10/52,611/0/41
26.2/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz00:00,00 00:00,00 00:51,597.68/17,510/15/0
27.7/DMNACHTIGAL Richard 2000 2 Val.Mez.00:00,00 00:00,00 00:49,165.25/12,09/0/35
28.8/DMBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno00:00,00 00:00,00 00:52,578.67/19,78/0/29
29.3/ZSJANŮ Filip 2002 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:54,4010.49/23,97/0/23
30.9/DMWALTER David 2001 2 Šumperk00:00,00 00:00,00 00:58,5514.64/33,36/0/17
31.4/ZSPROCHÁZKA Vojtěch 2002 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 01:01,8217.91/40,85/0/11
32.10/DMLÁTAL Filip 2001 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:57,2813.37/30,44/0/5
33.3/VFILIPI Robert 1964 1 Č.Lípa00:00,00 00:00,00 00:59,2615.35/35,03/9/0
34.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž00:00,00 00:00,00 00:54,0410.13/23,12/0/4
35.5/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 01:01,2217.31/39,41/0/3
36.6/ZSRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:59,7315.82/36,00/0/2
37.5/DSŠTERCL Vít 1999 3 Dukla B.00:00,00 00:00,00 00:52,868.95/20,40/3/0
38.7/ZSKIRCHNER David 2002 2 Dukla B.00:00,00 00:00,00 01:02,5318.62/42,40/2/0
39.8/ZSHALA Jiří 2002 2 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:56,8412.93/29,40/0/1
40.11/DMHRNČÍŘ Jakub 2001 3 Vys.Mýto00:00,00 00:00,00 00:58,6514.74/33,60/1/0
  NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc00:00,00 00:00,00 DNS 0/0/0
  KOZDERKA Pavel 1985 2 Turnov00:00,00 00:00,00 DNS 0/0/0
Oddíl