Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať

08.04.2018   Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať
ředitel: Jakub Bican   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1POHANKA Vít 2000 2+ Klatovy70.90 4 70.79 0 70.79
2K1M/2ZEMAN Vojtěch 2000 2+ USK Pha75.46 2 73.51 0 73.51
3K1M/3ŽÍŽALA Josef, 1999, USK Pha ŽÍŽALA Josef 1999 1 USK Pha76.79 6 75.09 0 75.09
4K1W/1GALUŠKOVÁ Karolína, 1995, USK Pha GALUŠKOVÁ Karolína 1995 MT USK Pha75.78 0 75.93 0 75.78
5K1M/4BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus76.42 0 79.24 6 76.42
6C1M/1ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha76.76 0 76.25 2 76.76
7K1M/5VAŠINA Jiří 1994 1 USK Pha74.86 4 75.26 2 77.26
8C1M/2KUNA Václav 1998 1 SKVS ČB76.63 2 85.58 2 78.63
9K1M/6CUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz78.62 52 77.47 2 79.47
10K1M/7VEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky77.86 2 75.98 4 79.86
11K1M/8BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB81.94 2 80.76 0 80.76
12K1M/9JANČAR Filip 1976 3+ Kotva B.83.04 0 82.71 2 83.04
13K1M/10ŠVEJD Jakub 2001 2 Sušice85.63 2 81.18 2 83.18
14K1M/11ŠPALEK Matěj 2000 2+ Benátky79.80 4 88.33 4 83.80
15K1W/2DUŠKOVÁ Kateřina, 1998, USK Pha DUŠKOVÁ Kateřina 1998 1 USK Pha83.19 4 81.98 2 83.98
16C1M/3WENDL Denis 2000 2+ Horš.Týn85.38 0 84.43 0 84.43
17K1M/12FRENCL Josef 2002 2 USK Pha82.67 4 82.87 2 84.87
18K1W/3ŘÍHOVÁ Eva, 2000, USK Pha ŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha83.70 2 84.87 0 84.87
19C1M/4PŘÍHODA Lukáš 2001 3+ USK Pha86.39 6 85.29 0 85.29
20K1M/13REZEK Tomáš 2001 2 SKVS ČB85.74 6 83.57 2 85.57
21C1M/5BUCHTEL Martin 1982 2+ Hubertus83.66 2 86.05 2 85.66
22C1M/6KRÁL Adam 2003 2 USK Pha85.23 2 85.98 0 85.98
23K1M/14NEUGEBAUER Roman 1965 2 Kralupy85.83 2 84.39 2 86.39
24K1W/4DUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha84.58 6 82.76 4 86.76
25K1M/15STANOVSKÝ Jakub 2004 2 SKVS ČB85.49 2 84.83 2 86.83
26K1M/16WEISL Martin 2002 2 USK Pha83.19 4 84.02 4 87.19
27C1W/1ŘÍHOVÁ Eva, 2000, USK Pha ŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha85.97 2 87.35 0 87.35
28C1M/7POHANKA Vít 2000 2 Klatovy85.78 2 4.00 999 87.78
29K1M/17MACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy88.32 0 98.10 4 88.32
30K1W/5NEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 2+ Kralupy87.37 2 86.24 4 89.37
31K1M/18HOUSKA Jan 2001 2 USK Pha89.78 6 87.91 2 89.91
32K1M/19PINKAVA Lukáš 1976 3+ SKVS ČB90.16 0 89.52 2 90.16
33K1M/20VANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor90.21 0 96.56 4 90.21
34K1W/6VAŇKOVÁ Klára 2001 2+ VS Tábor89.14 4 90.88 0 90.88
35C1M/8ŘÍHA Matyáš 2003 2 USK Pha91.13 0 91.34 0 91.13
36K1M/21BLÁHA Petr 2000 2 Loko Plz95.67 0 91.88 0 91.88
37C1W/2KRÁLOVÁ Adéla 2001 2+ USK Pha90.40 2 101.10 6 92.40
38K1M/22ŠVEHLA Zdeněk 1976 2 Č.Kruml.93.82 4 88.57 4 92.57
39K1M/23PANZER Aleš 1974 2 Loko Plz88.77 4 90.68 2 92.68
40K1M/24PÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB97.08 2 86.83 6 92.83
41K1W/7BERANOVÁ Hana 2003 2+ USK Pha92.09 2 95.02 0 94.09
42K1W/8ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2 SKVS ČB98.55 2 92.73 2 94.73
43K1W/9TESAŘOVÁ Hana 2004 2 SKVS ČB93.27 2 94.74 2 95.27
44K1M/25STRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky93.34 2 101.23 0 95.34
45K1M/26KOŘÍNEK Vilém 1999 2+ USK Pha91.36 4 89.60 58 95.36
46K1M/27SAHULA Matěj 2003 2 Benátky92.13 4 91.37 4 95.37
47K1M/28HAJDUCH Jaroslav 2004 2 Ot.Strak93.90 12 93.44 2 95.44
48C2M/1WENDL Denis
POHANKA Vít
2000
2000
1 Horš.Týn
Klatovy
4.00 999 93.57 2 95.57
49K1M/29HRŇÁK Jáchym 2004 2 Kralupy92.14 4 90.75 6 96.14
50K1M/30DUŘT Vojtěch 2003 2 USK Pha94.33 4 94.18 2 96.18
51C1M/9STANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB90.82 6 95.89 2 96.82
52C1M/10ČIHOVSKÝ Šimon 2003 3+ SKVS ČB104.32 2 97.84 0 97.84
53K1M/31TURNER Karel 2004 2 Sušice99.14 10 92.02 6 98.02
54K1M/32URBÁNEK Matyáš 2002 3+ USK Pha96.51 2 105.28 6 98.51
55C1M/11HAUCK Marek 1977 2 KVS HK96.85 2 100.16 4 98.85
56K1M/33TONCAR Martin 1975 3+ SKVS ČB107.50 4 97.20 2 99.20
57K1W/10POKORNÁ Iva 1985 SKVS ČB97.83 4 99.75 2 101.75
58K1M/34ČEPIČKA Ladislav 2003 2 ČSAD Plz111.31 106 99.94 2 101.94
59C1M/12ŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB107.42 4 96.06 6 102.06
60K1M/35ŠVEJD Jáchym 2007 Sušice100.17 2 94.80 8 102.17
61K1W/11MACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy96.53 6 97.66 6 102.53
62K1M/36FURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.98.66 4 99.22 4 102.66
63K1W/12HAUCKOVÁ Ilona 1978 2 KVS HK102.49 6 102.94 0 102.94
64K1W/13HAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK103.86 2 99.71 4 103.71
65K1W/14FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 2 USK Pha106.42 4 102.21 2 104.21
66K1W/15KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky100.33 4 105.16 4 104.33
67C1M/13JIRAS Filip 2005 3+ USK Pha103.87 2 104.75 6 105.87
68K1M/37PANZER Martin 2007 Loko Plz103.17 4 105.17 2 107.17
69C2X/1BERANOVÁ Hana
ŘÍHA Matyáš
2003
2003
2 USK Pha
USK Pha
103.85 4 107.73 4 107.85
70K1W/16HRDLIČKOVÁ Sára 2003 2 Kralupy104.02 4 116.99 4 108.02
71K1M/38GALUŠKA Zdeněk 2004 2 Sušice105.30 6 104.91 4 108.91
72K1W/17BOČKOVÁ Bára 2003 3+ SKVS ČB107.33 2 111.67 2 109.33
73C2M/2PRÜHER Vojtěch
ŠEDIVÝ Vít
2006
2004
2 SKVS ČB
SKVS ČB
114.07 4 110.51 2 112.51
74C1M/14ŠEDIVÝ Jan 2003 3+ SKVS ČB109.02 4 104.06 10 113.02
75K1M/39KOMÁREK Jakub 2005 3+ SKVS ČB117.15 6 107.32 6 113.32
76C1W/3ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 3 SKVS ČB133.75 6 115.20 2 117.20
77K1M/40KRAUS Václav 1961 3+ ČSAD Plz109.59 8 136.26 406 117.59
78C1W/4FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 2 USK Pha115.81 2 118.75 104 117.81
79K1M/41HAUCK Marek 2007 KVS HK114.71 6 120.74 106 120.71
80K1M/42NOVOTNÝ David 2005 3 SKVS ČB128.44 8 121.06 2 123.06
81K1W/18BOČKOVÁ Kateřina 2007 SKVS ČB149.25 4 121.40 6 127.40
82K1M/43ŠKOP Jáchym 2005 3 Ot.Strak153.90 6 126.45 4 130.45
83K1M/44BABOUČEK Antonín 2007 USK Pha143.92 12 128.76 8 136.76
84C2M/3PÍPAL Zbyněk
KOMÁREK Jakub
2003
2005
3 SKVS ČB
SKVS ČB
137.64 56 132.16 24 156.16
85K1M/45ŠIMÁK Jakub 2004 3+ SKVS ČB121.18 50 98.24 156 171.18
86C1M/15JÍCHA Dušan 1982 2 So Písek109.26 102 87.31 202 211.26
Oddíl