Slalom ve Strakonicích

29.06.2014   řeka Otava, Strakonice Podskalí
ředitel: Václav Vondra   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1KRAUS Filip 1997 2 ČSAD Plz101.04 52 97.87 0 97.87
2K1M/2ČERVENKA Ondřej 1996 2 Hubertus100.30 0 99.02 4 100.30
3K1M/3POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice103.09 2 100.43 0 100.43
4K1M/4ZVOLÁNEK Jan 1995 2+ SKVS ČB101.82 2 99.49 8 103.82
5K1M/5POKORNÝ Ondřej 1987 3 SKVS ČB104.18 0 101.94 2 103.94
6K1M/6STRÁNSKÝ Lukáš 1987 2+ SKVS ČB105.83 2 104.30 0 104.30
7K1M/7BOUZEK Filip 1992 2 Sušice109.72 4 103.15 2 105.15
8K1M/8VOZKA Aleš 1989 2 Sušice105.37 0 106.77 2 105.37
9K1M/9MACEČEK Dušan 1962 2 Hubertus107.38 0 107.95 0 107.38
10K1M/10BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB108.55 0 107.98 0 107.98
11K1M/11KRČ Ladislav 1999 2 KK Brand108.96 0 108.23 0 108.23
12K1M/12ŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz113.67 0 108.44 0 108.44
13K1M/13BÁČA Milan 1973 2 KK Brand108.76 0 108.66 4 108.76
14K1M/14PECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice109.04 0 125.26 4 109.04
15C1M/1CHOD David 1982 2 Blovice109.25 0 111.12 0 109.25
16K1M/15KRATOCHVÍL Daniel 1994 2 ČSAD Plz107.87 2 109.37 0 109.37
17C1M/2PIVOŇKA Zdeněk 1982 2 Horš.Týn111.48 0 110.13 0 110.13
18K1M/16ZEMAN Ondřej 1985 0 Boh.Pha110.33 0 110.71 0 110.33
19K1M/17SOFRON Daniel 1995 2 ČSAD Plz110.80 0 113.01 4 110.80
20C1M/3NOVÁK Martin 1991 2 Č.Kruml.111.21 0 113.37 0 111.21
21C1M/4CUC Michal 1977 0 Tech.Pha0.00 999 112.06 0 112.06
22K1M/18MACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy112.49 0 110.45 2 112.45
23K1M/19PRCHLÍK Michal 1981 3 L.Tábor113.63 0 112.46 0 112.46
24K1W/1POLÍVKOVÁ Hana 1989 3 Blovice114.39 2 113.09 0 113.09
25K1M/20VYBULKA Jakub 1998 2 Kralupy114.62 0 111.32 2 113.32
26C1M/5CEPEK Matěj 1998 2 SKVS ČB116.72 2 113.63 0 113.63
27C1M/6KUNA Václav 1998 2 SKVS ČB114.04 0 113.75 0 113.75
28C1M/7WEBER Oldřich 1987 2 SKVS ČB113.87 0 0.00 999 113.87
29K1M/21JACOŠ Pavel 1988 2 Sláv.KV118.91 0 114.61 0 114.61
30C1M/8VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy117.88 0 114.75 0 114.75
31K1W/2KREJČOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy116.14 0 114.98 0 114.98
32K1M/22CHOD Václav 1961 2 Blovice116.00 0 118.40 0 116.00
33K1M/23ŠVEHLA Zdeněk 1976 3 Č.Kruml.116.34 0 236.79 2 116.34
34K1M/24TESAŘ Robert 1972 2 SKVS ČB116.24 4 116.93 0 116.93
35K1M/25CHOD David 1982 0 Blovice119.31 2 115.01 2 117.01
36K1M/26HEK Jan 1979 2 Roudnice119.28 0 117.04 0 117.04
37K1W/3ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 2+ SKVS ČB117.40 0 117.15 0 117.15
38K1M/27ŘÁHA Oldřich 1998 2 L.Žatec120.53 0 117.89 0 117.89
39K1M/28VEJVODA Vojtěch 1999 2 Rakovník118.38 54 114.32 4 118.32
40C1M/9JÍCHA Dušan 1982 3 So Písek121.94 0 116.44 2 118.44
41C1M/10PRCHLÍK Jiří 1978 3 L.Tábor118.71 0 117.67 2 118.71
42C2M/1PIVOŇKA Zdeněk
CHOD David
1982
1982
Horš.Týn
Blovice
119.95 2 118.95 0 118.95
43C1M/11PEŠTA Jan 1981 0 L.Tábor119.06 0 119.86 4 119.06
44K1M/29REZEK Tomáš 2001 3 SKVS ČB120.73 0 119.40 4 120.73
45K1W/4ČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň120.97 0 123.62 0 120.97
46K1M/30KUBÁT Jiří 1988 3 Sláv.KV121.27 0 122.24 4 121.27
47K1W/5OSOCHOVSKÁ Michaela 1986 2 KVS HK123.04 4 121.37 0 121.37
48K1M/31KOSHELEV Sergey 1960 3 Sušice120.34 2 122.54 2 122.34
49K1W/6BÁČOVÁ Michaela 1998 3 KK Brand125.69 0 122.82 0 122.82
50K1M/32UHLÍK František 1975 0 Bechyně120.97 2 121.92 2 122.97
51C1M/12KELLER Miloslav 1962 2 VS Tábor124.65 0 123.05 0 123.05
52K1M/33NESNÍDAL Radek 2000 3 L.Žatec130.53 52 123.05 0 123.05
53K1M/34CHOD Ondřej 1984 3 Blovice123.27 0 126.00 4 123.27
54C1M/13BOČEK Zdeněk 1975 3 SKVS ČB125.05 0 123.66 0 123.66
55C1M/14WENDL Miloslav 1978 2 Horš.Týn124.00 0 0.00 999 124.00
56K1M/35BAREŠ Antonín 1998 3 Štětí124.05 0 129.88 54 124.05
57C1M/15KUNA Alois 1960 2 SKVS ČB124.20 0 126.43 0 124.20
58C2M/2SAIKO Tomáš
ZVOLÁNEK Jan
1986
1995
2 Č.Kruml.
SKVS ČB
129.01 6 123.06 2 125.06
59K1M/36POLÍVKA Jan 1986 0 Blovice123.14 2 132.24 2 125.14
60K1W/7POKORNÁ Iva 1985 0 SKVS ČB127.35 2 125.17 0 125.17
61C2M/3WENDL Miloslav
WEBER Oldřich
1978
1987
2 Horš.Týn
SKVS ČB
125.19 0 0.00 999 125.19
62K1M/37KYTKA Tomáš 1999 3 Č.Lípa125.45 0 124.85 2 125.45
63K1M/38BLÁHA Petr 2000 3 ČSAD Plz123.66 50 126.08 0 126.08
64K1M/39GROSSMANN Zdeněk 1939 3 Č.Kruml.126.31 0 142.15 0 126.31
65K1M/40LEPÍK Vlastimil 1950 3 Hubertus129.56 0 126.52 0 126.52
66C1M/16PECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice125.11 2 126.90 0 126.90
67K1M/41NOVÁK Jindřich 1964 3 Kralupy131.34 0 127.03 0 127.03
68K1M/42PRINC Rudolf 1970 0 Ot.Strak138.78 0 128.00 0 128.00
69C1M/17SÝKORA Jaroslav 1961 3 Hubertus126.97 2 128.12 0 128.12
70K1M/43DUNOVSKÝ Tomáš 1976 0 Ot.Strak127.42 50 126.61 2 128.61
71C1M/18SKOŘEPA Vojtěch 1999 3 Č.Kruml.128.76 0 127.27 2 128.76
72K1M/44VONDRA Václav 1957 3 Ot.Strak129.05 0 129.00 0 129.00
73C2M/4KUNA Václav
CEPEK Matěj
1998
1998
2 SKVS ČB
SKVS ČB
127.71 6 127.12 2 129.12
74K1M/45DODAL Jan 1953 3 Boh.Pha129.12 0 131.82 4 129.12
75K1W/8CHVOSTOVÁ Ivana 1983 0 Ot.Strak129.22 0 129.52 0 129.22
76C1M/19KROFTA Dominik 1993 3 VS Tábor128.70 2 129.49 0 129.49
77K1W/9ŽATECKÁ Nikola 2002 2 Kralupy127.56 2 128.20 2 129.56
78K1M/46ŠULC Karel 2000 3 KK Brand130.51 50 125.78 4 129.78
79K1W/10POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor134.58 4 125.98 4 129.98
80C1M/20KEŠ Miroslav 1967 3 Veselí/L130.18 0 129.99 0 129.99
81K1W/11VAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor134.44 2 128.09 2 130.09
82C1M/21KUBEŠ Vladimír 1961 3 VS Tábor130.17 0 130.57 0 130.17
83K1M/47HOUŠKA Jan 1999 3 Č.Lípa126.61 4 128.47 4 130.61
84C1M/22SAIKO Tomáš 1986 3 Č.Kruml.133.52 4 131.35 0 131.35
85K1M/48STANOVSKÝ Vojtěch 2002 3 SKVS ČB132.13 0 131.20 2 132.13
86K1M/48MATĚJKA Jaroslav 1993 3 Ot.Strak127.64 50 130.13 2 132.13
87C1M/23VADLEJCH Jan 1989 3 SKVS ČB136.18 10 133.36 0 133.36
88C1M/24ČERVENKA Jaroslav 1964 3 Hubertus135.96 0 132.26 2 134.26
89K1M/50VANĚK Matěj 2004 0 VS Tábor135.07 0 141.25 2 135.07
90K1M/51PÁRTL Mirek 1954 3 Č.Kruml.134.08 2 133.40 2 135.40
91C1M/25WALTER Jakub 1998 0 Šumperk135.24 2 131.47 4 135.47
92K1M/52HEGER Miroslav 1955 3 Rakovník135.03 50 135.63 0 135.63
93K1M/53ŠINDELÁŘ Jan 2002 0 Loko Plz143.96 2 135.73 0 135.73
94K1M/54JILMA Ivan 1957 3 L.Tábor133.75 2 0.00 999 135.75
95C2M/5VESELÝ Josef
ŠRÁMEK Jiří
1950
1966
2 Klatovy
Klatovy
136.49 0 136.02 0 136.02
96C2M/6HOLÝ Jiří
PECHLÁT Hynek
1957
1971
2 Rakovník
Sušice
139.60 2 136.22 0 136.22
97C1M/26KRAUS Filip 1997 0 ČSAD Plz136.70 0 0.00 999 136.70
98K1M/55PRAŽÁK Radek 1972 3 L.Tábor140.43 4 134.81 2 136.81
99K1W/12DUNOVSKÁ Viktorie Mia 2003 3 Ot.Strak133.10 4 143.97 4 137.10
100K1W/13KOUDELKOVÁ Eliška 2001 0 KK Brand135.76 2 161.70 0 137.76
101C1M/27KROFTA Zdeněk 1959 3 VS Tábor140.30 0 138.49 0 138.49
102K1W/14VANKOVÁ Markéta 1979 3 Hubertus141.55 0 138.88 0 138.88
103K1M/56BUREŠ Jan 1978 3 Sušice139.06 2 136.89 2 138.89
104C1M/28ŠRÁMEK Jiří 1966 3 Klatovy139.17 0 139.37 0 139.17
105K1W/15CUBROVÁ Markéta 1997 3 ČSAD Plz137.17 2 138.20 4 139.17
106K1M/57VAVERA Jan 2000 0 Č.Lípa138.97 2 139.47 0 139.47
107K1M/58ZEMAN Jakub 2000 0 Kralupy142.24 2 137.69 2 139.69
108K1M/59ŽATECKÝ Jiří 1969 3 KVSPísek137.76 2 142.60 6 139.76
109K1W/16BORSKÁ Alena 1976 3 SKVS ČB138.14 2 140.96 2 140.14
110K1W/17PŠENIČKOVÁ Jana 1998 3 Rakovník140.74 2 140.74 0 140.74
111C1M/29HABICH Tomáš 1997 3 VS Tábor138.90 2 139.67 2 140.90
112K1M/60KRAUS Václav 1961 0 ČSAD Plz146.94 0 138.96 2 140.96
113C2M/7NOVÁK Martin
ŠTUDLAR Patrik
1991
1999
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
143.66 6 139.18 2 141.18
114C1M/30ŠVEHLA Zdeněk 1976 0 Č.Kruml.139.42 2 0.00 999 141.42
115C1M/31JANDÁŠ Roman 1965 3 Kadaň140.81 2 141.94 4 142.81
116K1M/61ZÝKA Petr 1951 3 ČSAD Plz145.55 0 141.42 2 143.42
117C2M/8KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
141.65 2 181.81 52 143.65
118K1M/62HAJDUCH Jaroslav 2004 0 Ot.Strak145.27 2 139.94 4 143.94
119K1W/18PAJMOVÁ Sandra 2002 3 Kadaň138.55 6 152.27 0 144.55
120K1M/63ŠEDIVÝ Jan 2003 0 SKVS ČB144.68 0 146.36 0 144.68
121K1M/64VANĚK Martin 1971 3 VS Tábor146.70 0 140.81 4 144.81
122K1W/19BEDNÁŘOVÁ Anna 2002 3 Č.Lípa140.86 4 144.05 2 144.86
123C1M/32MARTINŮ Lukáš 1987 0 VS Tábor145.32 6 143.13 2 145.13
124C1M/33HOLÝ Jiří 1957 3 Rakovník145.32 0 0.00 999 145.32
125C2M/9HABICH Bohumil
KUBEŠ Vladimír
1961
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
142.53 4 147.47 8 146.53
126C1M/34ŠTUDLAR Patrik 1999 0 Č.Kruml.148.37 10 140.61 6 146.61
127C1M/35ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 0 SKVS ČB141.05 6 0.00 999 147.05
128C1W/1POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 3 VS Tábor141.05 6 0.00 999 147.05
129K1M/65ZEMAN Matěj 2002 0 Kralupy167.91 0 148.13 0 148.13
130K1M/66TESAŘ Vojtěch 2002 3 SKVS ČB144.20 4 143.08 6 148.20
131K1W/20VESELÁ Jitka 1991 3 Klatovy147.30 2 146.93 2 148.93
132K1W/21ŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 0 KK Brand143.29 8 145.85 4 149.85
133K1M/67PÍPAL Zbyněk 2003 0 SKVS ČB155.96 0 147.86 2 149.86
134K1W/22KOUDELKOVÁ Anna 2000 0 KK Brand147.04 4 0.00 999 151.04
135C1M/36POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 3 VS Tábor151.45 0 0.00 999 151.45
136C1W/2ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 0 SKVS ČB151.45 0 0.00 999 151.45
137K1W/23HOUŠKOVÁ Kateřina 2003 3 Č.Lípa155.73 52 149.60 2 151.60
138K1W/24KASLOVÁ Markéta 1968 0 Blovice149.99 2 149.94 4 151.99
139C2M/10BOUZEK Filip
POSPÍŠILOVÁ Jitka
1992
1989
3 Sušice
VS Tábor
148.21 4 0.00 999 152.21
140K1M/68STANOVSKÝ Jakub 2004 0 SKVS ČB148.31 4 150.27 4 152.31
141K1M/69ŠEDIVÝ Vít 2004 0 SKVS ČB148.10 52 152.44 0 152.44
142C2M/11PEŠTA Jan
ŠMEJKALOVÁ Šárka
1981
1984
L.Tábor
SKVS ČB
151.14 2 0.00 999 153.14
143K1W/25MACHUTOVÁ Iva 2003 0 Kralupy153.05 2 165.14 0 155.05
144C2M/12CUBROVÁ Markéta
KRAUS Filip
1997
1997
ČSAD Plz
ČSAD Plz
151.34 12 151.33 4 155.33
145C2M/13WALTER Jakub
SKOŘEPA Vojtěch
1998
1999
3 Šumperk
Č.Kruml.
153.92 6 153.45 4 157.45
146C2M/14KUNA Alois
PARANIAK Jan
1960
1951
3 SKVS ČB
SKVS ČB
154.13 6 153.97 4 157.97
147K1M/70HRŇÁK Jáchym 2004 0 Kralupy152.51 6 165.80 6 158.51
148K1M/71RAŠNER Karel 2004 0 Šumperk182.17 2 155.35 4 159.35
149C1M/37KREJČÍ Antonín 1955 0 Kralupy155.51 4 155.36 52 159.51
150K1W/26VÍZNEROVÁ Daniela 2003 3 Kadaň160.92 4 158.63 4 162.63
151K1M/72KORBELÁŘ David 1999 0 Loko Plz166.24 2 160.78 4 164.78
152K1W/27MAČKALOVÁ Haidi 1998 0 Č.Kruml.0.00 999 165.81 2 167.81
153K1W/28NOVÁKOVÁ Denisa 2003 0 Kralupy171.64 6 166.72 2 168.72
154K1M/73NOVÁK Michal 2003 0 Kralupy169.53 2 165.58 4 169.58
155K1M/74CUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz120.38 50 120.79 52 170.38
156K1W/29HONZÍKOVÁ Lucie 2003 0 Ot.Strak170.95 6 168.46 2 170.46
157K1M/75HRŇÁK Vojtěch 2002 0 Kralupy162.55 8 163.65 12 170.55
158K1W/30HRDLIČKOVÁ Sára 2003 0 Kralupy178.92 4 173.95 4 177.95
159C2M/15BLÁHA Petr
CUBR Filip
2000
2000
ČSAD Plz
ČSAD Plz
170.25 10 0.00 999 180.25
160K1W/31MANOVÁ Štěpánka 1999 0 Č.Kruml.212.03 54 180.90 0 180.90
161K1M/76ŠOREL Martin 2001 0 KK Brand134.72 50 135.02 50 184.72
162K1W/32PECHLÁTOVÁ Nikola 2004 0 Sušice184.30 2 194.50 10 186.30
163K1W/33BOČKOVÁ Bára 2003 0 SKVS ČB196.94 8 184.34 2 186.34
164K1W/34HONZÍKOVÁ Eva 2005 0 Ot.Strak194.82 4 185.00 4 189.00
165K1M/77TURNER Karel 2004 0 Blovice196.97 8 194.16 12 204.97
166K1M/78KANALOŠ Petr 2000 0 Loko Plz200.30 8 0.00 999 208.30
167K1W/35KLEINOVÁ Štěpánka 2005 0 Č.Kruml.201.68 10 202.01 62 211.68
168K1M/79SÝKORA Jaroslav 2004 0 Hubertus210.40 10 195.67 54 220.40
169K1W/36TESAŘOVÁ Hana 2004 0 SKVS ČB214.61 8 203.52 54 222.61
170K1M/80VRÁNEK Jan 2004 0 Blovice222.99 10 205.04 52 232.99
171K1M/81SAIP Ondřej 2006 0 Boh.Pha249.54 56 268.50 4 272.50
172C2M/16POKORNÝ Ondřej
STRÁNSKÝ Lukáš
1987
1987
SKVS ČB
SKVS ČB
0.00 999 0.00 999 999.00
Oddíl

Historie procházení