Křivoklátský slalom

08.06.2014   USD Roztoky u Ktivoklátu
ředitel: Radka Bačáková   vrchní rozhodčí: Eva Přechová
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus76.02 0 77.44 4 76.02
2K1M/2PECHLÁT Hynek 1995 2+ Sušice76.36 0 81.38 4 76.36
3K1M/3ČERVENKA Ondřej 1996 2 Hubertus78.61 2 82.76 4 80.61
4K1M/4LEPÍK Filip 1976 2+ Hubertus83.18 2 81.41 0 81.41
5K1M/5ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky81.68 0 81.46 0 81.46
6C1M/1BUSTA Jan, 1989, USK Pha BUSTA Jan 1989 1 USK Pha83.92 0 83.05 0 83.05
7K1M/6KRAUS Filip 1997 2 ČSAD Plz83.38 0 85.53 6 83.38
8K1M/7ZIMA Tomáš 2000 2 Roudnice87.80 0 84.73 0 84.73
9K1M/8HEGER Tomáš 1998 2 Dukla B.85.39 0 86.50 0 85.39
10C1M/2HEGER Tomáš 1998 2+ Dukla B.85.89 0 88.92 0 85.89
11C1M/3LERCH Adam 1998 2+ Klášter.86.27 0 87.50 2 86.27
12K1M/9HEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK92.47 0 86.65 0 86.65
13K1M/10KOŘÍNEK Vilém 1999 2 USK Pha93.90 6 87.35 0 87.35
14C1M/4KVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV87.60 6 87.46 0 87.46
15K1M/11MĚCHURA Jiří 1954 2 Třebech.91.40 2 88.09 0 88.09
16C1M/5PŘINDA Lukáš 1980 3 USK Pha88.40 0 87.72 2 88.40
17K1M/12GORECKÝ Petr 1981 0 Kralupy86.46 2 88.81 0 88.46
18K1M/13STRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky87.03 2 86.74 2 88.74
19C1M/6LHOTA Matyáš 1999 2 USK Pha89.74 6 88.84 0 88.84
20K1M/14VOLF Jaroslav 1979 0 Dukla B.0.00 999 88.93 0 88.93
21K1M/15PETERKA Adam 1996 0 Rakovník87.63 2 86.62 50 89.63
22C1M/7KUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja92.90 2 90.34 0 90.34
23C1M/8PŘÍHODA Matouš 1998 2+ USK Pha84.20 8 91.10 6 92.20
24K1M/16WALLISCH Vít 1999 2 USK Pha93.01 0 99.10 54 93.01
25C1M/9HEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK93.07 0 95.50 2 93.07
26K1M/17PŘÍHODA Matouš 1998 3 USK Pha91.91 52 89.66 4 93.66
27K1M/18BÁRTA Jan 2000 2 Kralupy100.19 56 93.87 0 93.87
28K1M/19KRATOCHVÍL Daniel 1994 2 ČSAD Plz94.11 0 91.91 2 93.91
29K1M/20VYHNÁNEK Jiří 1974 2 Tech.Pha94.56 0 95.15 4 94.56
30C1M/10WEBER Oldřich 1987 2 SKVS ČB92.83 2 91.77 4 94.83
31K1W/1DUŠKOVÁ Kateřina, 1998, USK Pha DUŠKOVÁ Kateřina 1998 2 USK Pha92.87 2 88.85 6 94.85
32K1M/21PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.98.90 0 94.85 0 94.85
33K1M/22MACEČEK Dušan 1962 2 Hubertus97.55 4 95.31 0 95.31
34K1M/23HŘEBÍČEK Jakub 1999 3 KK Brand94.48 2 95.76 0 95.76
35K1M/24MILLER Jan 1997 2 Turnov96.84 2 96.15 0 96.15
36C1M/11KUNA Václav 1998 2 SKVS ČB96.27 0 92.56 4 96.27
37K1M/25HAVLENA Jan 1997 2 KK Brand94.40 2 92.93 6 96.40
38C1M/12POŘÁDEK Milan 1986 0 SKVS ČB96.42 0 102.41 0 96.42
39K1M/26ZEMAN Vojtěch 2000 2 USK Pha92.64 4 97.66 8 96.64
40K1M/27KOUDELKA Václav 1997 2 Rakovník96.81 2 96.77 0 96.77
41K1M/28ŠTERCL Vít 1999 3 Dukla B.101.58 0 95.00 2 97.00
42K1M/29BLAHNÍK Miroslav 1980 3 Sláv.KV95.77 2 97.71 4 97.77
43K1M/30BOHATÝ Karel 2001 3 Třebech.98.88 0 97.94 0 97.94
44K1M/31ŘÍHA Jan 1996 2 Třebech.94.03 4 96.46 4 98.03
45K1M/32KUNA Václav 1998 3 SKVS ČB96.11 2 103.88 110 98.11
46K1W/2KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV98.18 0 97.61 104 98.18
47C1M/13MILLER Jan 1968 2 Turnov105.36 0 96.21 2 98.21
48K1M/33PANZER Aleš 1974 2 Loko Plz101.42 12 94.22 4 98.22
49C2M/1SUCHÝ Ondřej
SUCHÝ Matěj
1979
1986
2 Dukla B.
Dukla B.
96.25 2 0.00 0 98.25
50K1M/34LHOTA Matyáš 1999 3 USK Pha134.18 4 96.56 2 98.56
51K1M/35ŠTĚPÁN Bronislav 1996 2 Benátky96.89 2 98.69 6 98.89
52C1M/14ZIMA Tomáš 2000 2 Roudnice94.99 4 97.96 8 98.99
53K1M/36KRČ Ladislav 1999 3 KK Brand96.30 4 97.06 2 99.06
54C2M/2POŘÁDEK Milan
WEBER Oldřich
1986
1987
2 SKVS ČB
SKVS ČB
99.32 0 0.00 0 99.32
55C1M/15VOLÁK Jaroslav 1990 2 Klášter.99.43 0 102.88 4 99.43
56K1W/3VESELÁ Linda 1980 2 Tech.Pha99.53 0 99.47 4 99.53
57K1M/37ŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky93.80 6 94.71 52 99.80
58K1M/38BÁČA Milan 1973 2 KK Brand98.08 2 100.05 8 100.08
59C1M/16MILLER Jan 1997 2 Turnov105.02 4 100.55 0 100.55
60K1W/4BAČÁKOVÁ Radka 1983 2+ Rakovník98.92 2 99.08 2 100.92
61K1W/5DUŠKOVÁ Michala 2000 2 USK Pha99.94 4 99.55 2 101.55
62K1M/39HEGER Mikuláš 1990 2 Rakovník98.73 4 94.76 54 102.73
63K1M/39CUBR Filip 2000 3 ČSAD Plz99.31 56 100.73 2 102.73
64K1M/41SOUČEK Marek 1999 3 KVS HK99.07 4 110.24 10 103.07
65K1M/42SAHULA Vojtěch 1997 2 Benátky99.41 4 102.13 4 103.41
66K1M/43RAŠKA Tomáš 2001 3 USK Pha95.52 8 103.13 112 103.52
67K1W/6BLAŽKOVÁ Tereza 2000 2 USK Pha97.73 6 107.21 4 103.73
68K1M/44ŠKRANC Antonín 1996 0 Kotva B.97.38 8 97.99 6 103.99
69K1M/45KOVÁŘ Zbyněk 1977 0 KK Brand103.88 4 102.21 2 104.21
70C1M/17KUNA Alois 1960 2 SKVS ČB104.30 0 108.58 8 104.30
71C2M/3PECHLÁT Hynek
PETERKA Adam
1995
1996
3 Sušice
Rakovník
102.51 2 0.00 0 104.51
72K1M/46LHOTA Kryštof 2002 3 USK Pha99.03 6 102.50 4 105.03
73K1M/47FELIX Petr 1982 0 Kralupy103.11 2 103.50 2 105.11
74K1W/7ZEMANOVÁ Jana 1969 2 USK Pha104.26 2 103.56 2 105.56
75K1M/48ŠPALEK Vojtěch 1996 2 Benátky99.15 10 105.59 0 105.59
76K1W/8DVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 2 USK Pha106.21 0 122.84 6 106.21
77K1M/49STEJSKAL Ondřej 1975 3 KK Brand106.32 0 114.34 8 106.32
78C1M/18ŠKRANC Jiří 1965 3 Kotva B.106.77 0 0.00 999 106.77
79K1M/50LERCH Eduard 2002 3 Klášter.107.18 0 108.74 2 107.18
80K1M/51JACOŠ Pavel 1988 2 Sláv.KV89.62 402 103.35 4 107.35
81C2M/4KOŘÍNEK Vilém
LHOTA Matyáš
1999
1999
2 USK Pha
USK Pha
101.60 6 0.00 0 107.60
82C1M/19BOHATÝ Karel 2001 3 Třebech.108.32 0 136.30 6 108.32
83K1M/52PAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.106.39 2 112.59 2 108.39
84C1M/20HÁK Jiří 1952 2 Trutnov109.32 0 107.21 4 109.32
85K1M/53PŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník107.40 2 113.00 2 109.40
86K1M/54VEJVODA Vojtěch 1999 2 Rakovník101.65 8 111.61 2 109.65
87K1M/55KRÁL Adam 2003 3 USK Pha121.34 6 108.17 2 110.17
88K1M/56MILYÁN David 2001 3 L.Žatec102.19 8 111.31 2 110.19
89C1M/21MILYÁN Dušan 1973 3 L.Žatec106.76 6 104.35 6 110.35
90K1M/57KOSHELEV Sergey 1960 3 Sušice114.53 2 106.45 4 110.45
91C1M/22PŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník111.30 2 111.21 0 111.21
92K1M/58ŘÁHA Oldřich 1998 3 L.Žatec114.00 50 105.30 6 111.30
93K1M/59MALÝ Filip 2002 3 KVSPísek110.36 58 105.41 6 111.41
94K1M/60KLIŠČ Zdeněk 1999 2 Třebech.123.46 52 107.99 4 111.99
95C1M/23ŘEŽÁBEK Martin 1973 3 RK Troja112.38 0 126.72 54 112.38
96K1M/61REZEK Tomáš 2001 3 SKVS ČB108.44 4 115.30 6 112.44
97K1W/9NESNÍDALOVÁ Lucie 2002 2 L.Žatec109.55 4 108.49 4 112.49
98K1W/10KUBÍČKOVÁ Lucie 1982 0 Č.Skal.113.43 0 112.89 2 113.43
99C1M/24BLAHNÍK Miroslav 1980 3 Sláv.KV111.67 2 115.29 2 113.67
100K1M/62BLÁHA Petr 2000 3 ČSAD Plz109.33 6 110.36 4 114.36
101K1M/63SAHULA Martin 1968 3 Benátky113.09 10 110.77 4 114.77
102K1M/64NESNÍDAL Radek 2000 3 L.Žatec110.91 4 118.16 10 114.91
103K1M/65HEGER Miroslav 1955 3 Rakovník115.19 0 112.62 4 115.19
104K1M/66SOFRON Tomáš 1999 3 ČSAD Plz117.69 56 113.22 2 115.22
105K1M/67PŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha109.03 8 114.94 54 117.03
106K1M/68JÁRA Leoš 1974 3 Rakovník116.68 8 111.23 6 117.23
107K1M/69HORAL Vojtěch 2002 3 Horš.Týn108.21 50 113.82 4 117.82
108K1M/70ŠULC Karel 2000 0 KK Brand115.91 4 117.86 0 117.86
109K1M/71SVOBODA Jan 1946 0 Hubertus118.79 6 118.29 0 118.29
110K1M/72BAREŠ Antonín 1998 3 Štětí117.83 2 112.78 8 119.83
111C1M/25SOUČEK Marek 1999 0 KVS HK121.20 2 118.09 2 120.09
112C1M/26POSPÍŠIL Adrian 1995 3 Trutnov123.70 2 120.19 0 120.19
113C1M/27MÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov120.39 0 126.69 4 120.39
114C1W/1MÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov120.39 0 126.69 4 120.39
115C1M/28ŠERÝ Michal 1971 3 Rožátov121.04 0 117.33 4 121.04
116K1M/73VEVERKA Lukáš 2002 3 Benátky116.83 58 117.17 4 121.17
117K1M/74HOUŠKA Jan 1999 3 Č.Lípa117.55 4 121.91 58 121.55
118C2M/5KRÁL Adam
PŘÍHODA Matouš
2003
1998
3 USK Pha
USK Pha
113.83 8 0.00 0 121.83
119K1M/75WEISL Martin 2002 3 USK Pha109.92 12 127.99 52 121.92
120C1M/29KRÁL Adam 2003 3 USK Pha126.22 2 122.27 0 122.27
121K1M/76PROCHÁZKA Miloš 1954 3 Hubertus119.83 64 114.33 8 122.33
122K1M/77LHOTA David 1971 3 Happy Life118.70 6 112.49 10 122.49
123K1M/78KALINA Vojtěch 2001 3 Vlašim122.55 0 124.56 2 122.55
124C1M/30ŠKRANC Antonín 1996 3 Kotva B.109.44 58 112.62 10 122.62
125K1M/79STANOVSKÝ Vojtěch 2002 3 SKVS ČB122.89 0 122.57 2 122.89
126C1M/31MULAČ Oldřich 1961 3 Hubertus123.25 0 123.52 4 123.25
127K1W/11ŽATECKÁ Nikola 2002 2 Kralupy120.43 4 117.29 6 123.29
128K1M/80STRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky120.00 4 0.00 999 124.00
129K1M/81KUBÁT Jiří 1988 3 Sláv.KV120.04 4 124.74 8 124.04
130K1M/82ŠOREL Martin 2001 0 KK Brand133.01 4 125.13 0 125.13
131K1W/12KRÁLOVÁ Adéla 2001 2 USK Pha119.78 58 115.71 10 125.71
132C1M/32VOLF Jaroslav 1979 0 Dukla B.125.75 0 0.00 999 125.75
133C1M/33LERCH Eduard 2002 3 Klášter.118.48 58 120.01 6 126.01
134K1M/83KOLÁČEK Petr 2001 0 KK Brand123.65 4 0.00 999 127.65
135K1W/13HYLMAROVÁ Anna 2001 3 Benátky125.52 4 128.63 6 129.52
136K1W/14BÁČOVÁ Michaela 1998 3 KK Brand126.02 6 125.23 60 132.02
137K1M/84UHLÍŘ Jáchym 1999 0 KK Brand127.47 56 129.12 4 133.12
138K1M/85PŘÍHODA Tomáš 1970 3 Happy Life127.46 8 113.00 52 135.46
139K1M/86PŠENIČKA Václav 2001 0 Rakovník130.00 8 158.18 4 138.00
140C1M/34HOLÝ Jiří 1957 3 Rakovník132.25 6 210.79 52 138.25
141C2M/6ŠPALEK Matěj
STRÁNSKÝ Dominik
2000
1999
2 Benátky
Benátky
124.63 14 0.00 0 138.63
142K1M/87KYTKA Tomáš 1999 3 Č.Lípa113.32 254 134.83 4 138.83
143K1W/15MÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov138.23 8 120.09 60 146.23
144C1M/35WEISL Martin 2002 0 USK Pha147.92 6 144.78 2 146.78
145K1M/88SOFRON Daniel 1995 2 ČSAD Plz95.06 56 93.63 54 147.63
146K1W/16ŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 0 KK Brand152.90 208 141.49 10 151.49
147C1M/36PŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha136.97 106 152.25 8 160.25
148K1M/89SAHULA Matěj 2003 3 Benátky129.03 52 113.67 56 169.67
149C2M/7HORAL Martin
SLAVÍK František
1957
1957
3 Horš.Týn
SKŽižkov
121.20 56 0.00 0 177.20
150K1M/90ELIÁŠ Ondřej 2000 3 USK Pha132.80 60 110.19 202 192.80
151C2M/8PŘÍHODA Lukáš
LHOTA Kryštof
2001
2002
3 USK Pha
USK Pha
141.94 60 0.00 0 201.94
152C2M/9VEJVODA Vojtěch
KOUDELKA Václav
1999
1997
3 Rakovník
Rakovník
114.43 302 0.00 0 416.43
153K1M/91MAREK Hugo 1999 0 KK Brand0.00 999 131.62 352 483.62
154C2M/10KOLÁČEK Petr
ŠOREL Martin
2001
2001
KK Brand
KK Brand
0.00 999 0.00 0 999.00
155C2M/10MULAČ Oldřich
LEPÍK Filip
1961
1976
3 Hubertus
Hubertus
0.00 999 0.00 0 999.00
156C2M/10KAŠPAR Albert
MRŮZEK Vojta
1998
1998
2 KK Opava
KK Opava
0.00 999 0.00 0 999.00
157C2M/10HEGER Mikuláš
HOLÝ Jiří
1990
1957
2 Rakovník
Rakovník
0.00 999 0.00 0 999.00
158C2M/10MRÁZEK Jan
ROUSEK Tomáš
1998
1997
1 KK Opava
KK Opava
0.00 999 0.00 0 999.00
Oddíl

Historie procházení