Jarní slalom v Českém Vrbné - dolní trať

08.04.2017   Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať
ředitel: Zdeněk Boček   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1KREJČÍ Jakub 2002 2+ SKVS ČB78.84 2 77.22 0 77.22
2K1M/2PETŘÍK Matouš 1997 1 USK Pha79.32 0 78.32 0 78.32
3C1M/1LHOTA Matyáš, 1999, USK Pha LHOTA Matyáš 1999 1 USK Pha79.91 0 78.98 0 78.98
4K1M/3MATĚJKA Michael, 1997, USK Pha MATĚJKA Michael 1997 1 USK Pha77.49 2 77.13 2 79.13
5K1M/4BÁRTA Jan 2000 2+ Kralupy83.67 2 79.43 0 79.43
6K1M/5PECHLÁT Hynek 1995 1 USK Pha80.11 2 80.16 0 80.16
7C1M/2PŘÍHODA Matouš 1998 1 USK Pha81.25 0 80.57 0 80.57
8C1M/3GEBAS Vítězslav, 1984, USK Pha GEBAS Vítězslav 1984 MT USK Pha82.11 0 80.73 0 80.73
9K1M/6ROUSEK Tomáš 1997 2 KK Opava85.64 0 80.75 0 80.75
10K1M/7BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus81.06 2 80.80 0 80.80
11C1M/4MAŠEK Jan 1978 1 USK Pha84.12 0 80.92 0 80.92
12K1M/8ŽÍŽALA Josef 1999 1 USK Pha79.51 2 82.47 2 81.51
13C1M/5JEŽEK Stanislav 1976 1 USK Pha82.66 2 81.55 0 81.55
14C1M/6KUNA Václav 1998 1 SKVS ČB81.58 0 80.80 4 81.58
15K1M/9POHANKA Vít 2000 2 Klatovy79.87 2 79.94 2 81.87
16K1M/10ZAPLETAL Vojtěch 1998 2+ Boh.Pha85.69 0 82.39 0 82.39
17K1M/10VEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky89.06 56 82.39 0 82.39
18C1M/7VĚTROVSKÝ Jan 1997 1 USK Pha80.82 2 83.85 2 82.82
19K1M/12KREMSLEHNER Christopher 1988 UKK Wien, AUT83.40 52 81.51 2 83.51
20K1M/13ZEMAN Vojtěch 2000 2 USK Pha85.23 4 81.81 2 83.81
21C1M/8BUSTA Jan 1989 1 USK Pha81.97 2 83.01 2 83.97
22K1W/1GALUŠKOVÁ Karolína, 1995, Sušice GALUŠKOVÁ Karolína 1995 MT Sušice85.06 0 82.04 2 84.04
23K1M/14VAŠINA Jiří 1994 2+ USK Pha82.93 2 80.14 4 84.14
24K1M/15ZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Boh.Pha88.77 0 82.20 2 84.20
25K1M/16KOŘÍNEK Vilém 1999 1 USK Pha82.49 2 81.83 54 84.49
26K1M/17POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice86.59 2 85.46 0 85.46
27K1M/18STRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky82.78 4 87.12 50 86.78
28C1M/9KAMINSKÝ Jan 1999 2+ USK Pha84.97 2 93.82 8 86.97
29K1W/2VOJTOVÁ Veronika, 1990, USK Pha VOJTOVÁ Veronika 1990 1 USK Pha87.02 2 86.14 2 88.14
30K1M/19MEDŘICKÝ Ludvík 1992 USK Pha88.49 0 91.41 2 88.49
31K1M/20ŠOREL Martin 2001 2 Dukla B.90.36 0 86.54 2 88.54
32K1M/21ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky85.05 4 87.86 4 89.05
33K1M/22CUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz87.06 2 88.87 2 89.06
34K1W/3ŘÍHOVÁ Eva, 2000, USK Pha ŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha90.26 2 89.17 0 89.17
35C1M/10WENDL Denis 2000 2+ Horš.Týn87.26 4 87.32 2 89.32
36K1M/23REZEK Tomáš 2001 2 SKVS ČB87.36 4 87.41 2 89.41
37K1W/4DUŠKOVÁ Kateřina 1998 1 USK Pha90.45 54 87.65 2 89.65
38C1M/11BOHATÝ Karel 2001 2+ Třebech.90.34 4 87.94 2 89.94
39K1M/24ŠVEJD Jakub 2001 2 Sušice90.33 0 108.38 50 90.33
40K1M/25VEJVODA Vojtěch 1999 2 Rakovník90.71 0 93.66 60 90.71
41K1W/5DUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha89.76 4 89.87 2 91.87
42K1M/26FRENCL Josef 2002 2 USK Pha92.13 0 98.64 8 92.13
43C1M/12VLČNOVSKÝ Vilém 1994 SKVS ČB90.13 2 90.46 2 92.13
44K1M/27JAKL Vincent 2001 3+ USK Pha109.85 0 90.30 2 92.30
45K1M/28WEISL Martin 2002 2 USK Pha90.40 2 113.93 4 92.40
46K1W/6BEKOVÁ Kateřina 2002 2+ KK Opava88.41 4 90.12 52 92.41
47C1M/13BUCHTEL Martin 1982 2 Hubertus93.95 10 91.11 2 93.11
48K1M/29KIRCHNER David 2002 2 Boh.Pha93.94 6 89.68 4 93.68
49C1M/14STANOVSKÝ Vojtěch 2002 SKVS ČB93.52 4 93.93 0 93.93
50C1M/15LHOTA Kryštof 2002 USK Pha91.12 4 93.95 2 95.12
51K1M/30PROCHÁZKA Josef 2002 2 Dukla B.95.49 56 91.30 4 95.30
52C1W/1ŘÍHOVÁ Eva, 2000, USK Pha ŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha93.09 4 93.58 2 95.58
53K1M/31ŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky82.08 52 89.59 6 95.59
54C1M/16ŠRÁMEK Michal 1982 2 Č.Lípa100.30 4 95.86 0 95.86
55K1M/32VAVRLA Adam 2000 2 KK Opava105.21 2 92.26 4 96.26
56C2M/1ZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
2000
1998
1 Boh.Pha
Boh.Pha
96.26 0 97.65 50 96.26
57K1M/33KRÁL Adam 2003 2 USK Pha94.41 2 92.23 54 96.41
58C2M/2SUCHÝ Ondřej
SUCHÝ Matěj
1979
1986
1 Dukla B.
Dukla B.
95.00 2 97.28 4 97.00
59K1M/34BLÁHA Petr 2000 2 Loko Plz97.85 0 97.33 0 97.33
60C2M/3MAŠEK Jan
VOJTOVÁ Veronika, 1990, USK Pha VOJTOVÁ Veronika
1978
1990
USK Pha
USK Pha
97.34 0 100.09 50 97.34
61K1W/7VAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor111.43 6 96.53 2 98.53
62K1W/8DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2+ Boh.Pha105.23 0 98.59 0 98.59
63C2M/4POSPÍCHAL Radek
WEBER Oldřich
1994
1987
1 SKVS ČB
SKVS ČB
99.05 0 95.23 4 99.05
64K1M/35MAJER Kryštof 2001 2 USK Pha98.07 4 97.44 2 99.44
65C1M/17KOLÁČEK Petr 2001 2 Dukla B.99.61 0 99.47 0 99.47
66K1M/36STANOVSKÝ Jakub 2004 2 SKVS ČB98.54 2 96.76 52 100.54
67C1M/18KRÁL Adam 2003 2 USK Pha104.16 6 100.79 0 100.79
68K1M/37STRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky122.92 2 99.57 2 101.57
69K1M/38HOUSKA Jan 2001 2 USK Pha99.82 2 100.66 2 101.82
70C2M/5POHANKA Vít
WENDL Denis
2000
2000
2 Klatovy
Horš.Týn
104.38 8 97.83 4 101.83
71C1W/2KRÁLOVÁ Adéla 2001 2+ USK Pha106.47 2 100.19 2 102.19
72C1M/19ŘÍHA Matyáš 2003 3+ USK Pha111.32 2 98.29 4 102.29
73K1M/39MACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy97.37 6 102.65 0 102.65
74K1W/9BERANOVÁ Hana 2003 2 USK Pha105.84 0 102.72 0 102.72
75K1M/40MALÝ Filip 2002 2 Ot.Strak101.68 2 109.19 4 103.68
76C1M/20PŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha105.53 52 104.14 0 104.14
77K1W/10CAPALINI Nicola 2002 2 Dukla B.110.76 2 102.72 4 106.72
78K1M/41GÜRTLER Adam 2001 2 USK Pha105.75 8 102.17 6 108.17
79K1M/42VENC Štěpán 2004 2 Dukla B.99.41 54 100.65 8 108.65
80K1W/11KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky120.35 4 106.68 2 108.68
81K1M/43SEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice128.55 2 105.64 4 109.64
82K1M/44TESAŘ Vojtěch 2002 3+ SKVS ČB107.38 6 104.03 6 110.03
83K1M/45VANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor106.47 4 151.79 8 110.47
84K1M/46CAPALINI Daniel 2005 3+ Dukla B.107.86 4 114.86 0 111.86
85K1M/47PÍPAL Zbyněk 2003 3+ SKVS ČB106.48 6 111.38 4 112.48
86C2M/6MRÁZKOVÁ Mária
ROUSEK Tomáš
1996
1997
2 KK Opava
KK Opava
112.32 2 4.00 999 114.32
87K1W/12KARLÍKOVÁ Barbora 2002 2 Dukla B.108.51 6 110.54 4 114.51
88C2M/7MAJER Kryštof
PŘÍHODA Lukáš
2001
2001
2 USK Pha
USK Pha
118.48 8 108.71 8 116.71
89K1M/48DUŘT Vojtěch 2003 3+ USK Pha115.71 2 139.47 2 117.71
90K1M/49SAHULA Matěj 2003 2 Benátky113.77 4 102.61 102 117.77
91K1M/50URBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha118.21 56 116.25 2 118.25
92K1M/51TÁBORSKÝ Jan 2003 3+ Horš.Týn110.70 8 124.47 58 118.70
93K1M/52ŠEDIVÝ Jan 2003 3+ SKVS ČB119.68 0 109.95 56 119.68
94C1M/21ŠEDIVÝ Jan 2003 3 SKVS ČB119.57 8 142.07 2 127.57
95K1M/53ONDRUŠ Mikuláš 2003 3+ USK Pha127.91 0 142.46 6 127.91
96K1W/13KEPRTOVÁ Markéta 2001 2 KVS HK132.42 14 129.03 0 129.03
97C1M/22HAUCK Marek 1977 2 KVS HK123.16 6 128.89 10 129.16
98K1W/14MACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy126.83 4 112.29 102 130.83
99K1W/15RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha126.07 6 126.71 58 132.07
100K1M/54ŠVEJD Jan 2004 3+ Sušice122.57 58 130.90 4 134.90
101K1W/16ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 3+ SKVS ČB129.58 54 133.24 4 137.24
102K1W/17HAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK125.73 58 135.68 2 137.68
103C1M/23WENDL Samuel 2003 3 Horš.Týn140.78 0 142.24 56 140.78
104C1W/3DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2+ Boh.Pha135.64 6 109.27 54 141.64
105K1M/55VOZKA Aleš 1989 2 Sušice97.75 54 92.49 54 146.49
106K1W/18KRÁLOVÁ Adéla 2001 2+ USK Pha96.38 54 96.62 50 146.62
107K1M/56HORAL Vojtěch 2002 2 Jablonec138.63 10 105.78 106 148.63
108K1M/57BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB4.00 999 94.99 54 148.99
109K1M/58KOLLER Bernd 1971 UKK Wien, AUT122.87 62 116.86 258 184.87
110K1W/19ROUSKOVÁ Martina 1998 3+ KK Opava183.71 4 190.06 102 187.71
111K1W/20TESAŘOVÁ Hana 2004 3+ SKVS ČB142.92 54 154.11 56 196.92
112K1M/59ONDRUŠ Mario 2005 3+ USK Pha145.30 52 1.00 999 197.30
113K1M/60GALUŠKA Zdeněk 2004 3+ Sušice153.42 104 176.49 108 257.42
114K1W/21HESSER Franziska 1983 UKK Wien, AUT159.83 106 123.99 158 265.83
115K1W/22DOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 3+ Benátky117.98 204 142.11 154 296.11
116K1M/61KORBELÁŘ David 1999 3+ Loko Plz163.76 208 159.00 156 315.00
Oddíl