Český pohár veteránů mladších ve slalomu 2018

poslední aktualizace: 15.08.2018 17:24:50
započítávány jsou tyto závody:
A - 1. Český pohár veteránů, Trutnovský slalom - 54. ročník, 28.04.2018
B - 2. Český pohár veteránů, Trutnovský slalom - 54. ročník, 29.04.2018
C - Letní slalom v Českém Vrbném + MČR veteránů, 14.07.2018
D - Letní slalom v Českém Vrbném, 15.07.2018
E - Slalom O štít města Benátek, 11.08.2018
F - Slalom O štít města Benátek, 12.08.2018

bodování: 75,68,62,57,53,49,46,43,40,37,35,33,31,29,27,25,23,21,19,17,15,14,13,12,11,10,9,8,7,6,5,4,3,2,1, počet započítávaných výsledků: 4, ročníky narození: 1974-1983
odkaz na kritéria pro výpočet žebříčku
Tabulky zpracovávají pořadí pouze započtením výsledků závodů, nezohledňují případná další, doplňková kritéria, používaná v případě rovnosti počtu bodů.
Sloupce označené písmeny reprezentují jednotlivé závody dle seznamu výše, u každého závodníka je uvedeno pořadí v závodě a získané body (p/b).

 

kategorie C1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
body
celkem
1. Boček Zdeněk, 1975SK VS Č. Budějovice--7 / 469 / 403 / 623 / 62210
2. Vorel Zdeněk, 1974TJ Syntesia Pardubice--10 / 378 / 434 / 572 / 68205
3. Hauck Marek, 1977KVS Hradec Králové--8 / 4311 / 356 / 494 / 57184
4. Polívka Karel, 1978Sk VS Slávia Hradec Králové2 / 681 / 7512 / 33---176
5. Indruch Tomáš, 1976KVS Hradec Králové----1 / 751 / 75150
Buchtel Martin, 1982TJ SK Hubertus KV--1 / 751 / 75--150
7. Moštěk Ondřej, 1982Loko Trutnov1 / 752 / 68----143
8. Pischek Jan, 1977TJ Syntesia Pardubice--3 / 622 / 68--130
9. Bolehovský Jiří, 1974Loko Trutnov3 / 623 / 62----124
10. Jícha Dušan, 1982TJ Sokol Písek--13 / 3112 / 335 / 53-117
11. Kvapil Martin, 1976TJ Slavia K. Vary--2 / 687 / 46--114
Jiras Marek, 1976Univerzitní sportovní klub Praha--4 / 574 / 57--114
13. Pešta Jan, 1981Lužnice Tábor--5 / 536 / 49--102
Chod David, 1982VS Blovice--6 / 495 / 53--102
15. Svítil Vladan, 1974KK Postřelmov----7 / 465 / 5399
16. Válek Michal, 1974VS Tábor----8 / 436 / 4992
17. Wendl Miloslav, 1978Vodácký oddíl Horšovský Týn--9 / 4010 / 37--77
18. Nováček Michal, 1977TJ SK Hubertus KV----2 / 68-68
19. Prchlík Jiří, 1978Lužnice Tábor--11 / 3513 / 31--66
20. Cuc Michal, 1977Technika Praha---3 / 62--62
21. Kuchař Jaromír, 1974TJ Dvůr Králové4 / 57-----57
Veselý Matěj, 1978TJ Dvůr Králové-4 / 57----57
23. Smetánka Radek, 1976TJ SK Hubertus KV--16 / 2514 / 29--54
24. Bican Jakub, 1980SK VS Č. Budějovice--14 / 29---29
25. Švehla Zdeněk, 1976SK Vltava Č. Krumlov z.s.--15 / 27---27

kategorie C2M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
body
celkem
1. Záruba Martin, 1974
Vorel Zdeněk, 1974
TJ Dvůr Králové
TJ Syntesia Pardubice
----1 / 751 / 75150
Jiras Marek, 1976
Pollert Jaroslav, 1971
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
--1 / 751 / 75--150
Moštěk Ondřej, 1982
Stolín David, 1978
Loko Trutnov
Loko Trutnov
1 / 751 / 75----150
4. Válek Michal, 1974
Kubeš Vladimír, 1961
VS Tábor
VS Tábor
----2 / 682 / 68136
Boček Zdeněk, 1975
Pešta Jan, 1981
SK VS Č. Budějovice
Lužnice Tábor
--2 / 682 / 68--136
6. Outrata Jindřich, 1970
Kuchař Jaromír, 1974
TJ Syntesia Pardubice
TJ Dvůr Králové
2 / 68-----68
Veselý Matěj, 1978
Hain Přemysl, 1977
TJ Dvůr Králové
TJ Dvůr Králové
-2 / 68----68

kategorie K1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
body
celkem
1. Boček Zdeněk, 1975SK VS Č. Budějovice--2 / 682 / 681 / 751 / 75286
2. Jančar Filip, 1976Kotva Bráník--5 / 533 / 623 / 623 / 62239
3. Hek Jan, 1979Klub Kanoistika Roudnice n.L.3 / 622 / 68--5 / 537 / 46229
4. Pinkava Lukáš, 1976SK VS Č. Budějovice4 / 575 / 539 / 4013 / 316 / 494 / 57216
5. Záruba Martin, 1974TJ Dvůr Králové5 / 533 / 62--7 / 4610 / 37198
6. Panzer Aleš, 1974TJ Loko Plzeň--11 / 3516 / 254 / 575 / 53170
7. Horák David, 1976Klub Larse Heletága8 / 437 / 46--11 / 359 / 40164
8. Vorel Zdeněk, 1974TJ Syntesia Pardubice--12 / 3312 / 339 / 406 / 49155
Němec Aleš, 1976TJ DNT VS Kadaň--14 / 299 / 408 / 438 / 43155
10. Horyna Lukáš, 1980Loko Trutnov1 / 751 / 75----150
Buchtel Martin, 1982TJ SK Hubertus KV--1 / 751 / 75--150
12. Kysela David, 1977TJ Kralupy, oddíl kanoistiky--10 / 3711 / 3510 / 3711 / 35144
13. Marek Lukáš, 1980Loko Trutnov2 / 684 / 57----125
14. Císařovský Petr, 1977Klub Larse Heletága12 / 3311 / 35--16 / 2514 / 29122
15. Grossmann Petr, 1974TJ Loko Plzeň--3 / 624 / 57--119
16. Kořínek Martin, 1977Delfín Jablonec10 / 378 / 43--12 / 33-113
17. Kyrián Luděk, 1978SK VS Č. Budějovice--4 / 576 / 49--106
18. Jánský Pavel, 1975TJ Dvůr Králové11 / 3510 / 37---12 / 33105
19. Mulač Viktor, 1975SK VS Č. Budějovice--6 / 495 / 53--102
20. Švehla Zdeněk, 1976SK Vltava Č. Krumlov z.s.--7 / 467 / 46--92
21. Stolín David, 1978Loko Trutnov9 / 406 / 49----89
22. Hain Přemysl, 1977TJ Dvůr Králové7 / 469 / 40----86
23. Prchlík Michal, 1981Lužnice Tábor--8 / 4310 / 37--80
24. Kodada Miroslav, 1982Kotva Bráník--13 / 318 / 43--74
25. Kulhánek Jan, 1978Delfín Jablonec-----2 / 6868
Lepík Filip, 1976TJ SK Hubertus KV----2 / 68-68
27. Bureš Jan, 1978Klub vodních sportů Sušice z.s.----14 / 2913 / 3160
28. Babouček Ondřej, 1977neuvedeno----15 / 2715 / 2754
29. Matějka Jakub, 1981SK Žižkov--17 / 2314 / 29--52
30. Kuchař Jaromír, 1974TJ Dvůr Králové6 / 49-----49
31. Toncar Martin, 1975SK VS Č. Budějovice--16 / 2517 / 23--48
Kotrba Tomáš, 1977Lužnice Tábor--18 / 2115 / 27--48
33. Kolář Jaroslav, 1975SK VS Č. Budějovice--19 / 1919 / 19--38
34. Dolejš Martin, 1980TJ SK Hubertus KV----13 / 31-31
35. Vejvoda Ondřej, 1980SK Vltava Č. Krumlov z.s.--15 / 27---27
36. Polák Jakub, 1980SK VS Č. Budějovice---18 / 21--21

kategorie K1W

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
body
celkem
1. Pavelková Irena, 1974Univerzitní sportovní klub Praha1 / 751 / 75--1 / 751 / 75300
2. Bačáková Radka, 1983Univerzitní sportovní klub Praha2 / 682 / 683 / 623 / 622 / 682 / 68272
3. Černá Lucie, 1977TJ DNT VS Kadaň--5 / 535 / 535 / 536 / 49208
4. Kvapilová Gabriela, 1978TJ Slavia K. Vary--1 / 751 / 75--150
5. Sehnalová Marie, 1981Univerzitní sportovní klub Praha--2 / 682 / 68--136
6. Marková Jitka, 1978Loko Trutnov3 / 623 / 62----124
7. Bašková Petra, 1981SK VS Karbo Benátky----3 / 624 / 57119
Plavjaniková Petra, 1975SK VS Karbo Benátky----4 / 573 / 62119
9. Haucková Ilona, 1978KVS Hradec Králové--4 / 574 / 57--114
Bolehovská Iva, 1978Loko Trutnov4 / 574 / 57----114
11. Lacinová Leona, 1974TJ Semily----6 / 495 / 53102
Typ závodu