Český pohár veteránů mladších ve slalomu 2021

poslední aktualizace: 20.09.2021 14:53:29
započítávány jsou tyto závody:
A - Vysokomýtský slalom + Český pohár veteránů, 19.06.2021
B - Slalom ve Strakonicích + Český pohár veteránů, 03.07.2021
C - Slalom na voleji + Český pohár veteránů, 10.07.2021
D - Slalom pod Borskou přehradou + 4. ČP veteránů + ČP předžáků, 31.07.2021
E - Slalom O cenu Tyrolitu + ČP veteránů, 15.08.2021
F - 52. ročník Slalomu o štít města Tábora + Krajský přebor Jihočeského kraje + Český pohár veteránů, 18.09.2021

bodování: 75,68,62,57,53,49,46,43,40,37,35,33,31,29,27,25,23,21,19,17,15,14,13,12,11,10,9,8,7,6,5,4,3,2,1, počet započítávaných výsledků: 4, ročníky narození: 1977-1986
odkaz na kritéria pro výpočet žebříčku
Tabulky zpracovávají pořadí pouze započtením výsledků závodů, nezohledňují případná další, doplňková kritéria, používaná v případě rovnosti počtu bodů.
Sloupce označené písmeny reprezentují jednotlivé závody dle seznamu výše, u každého závodníka je uvedeno pořadí v závodě a získané body (p/b).

 

kategorie C1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
body
celkem
1. Háša Michal, 1981TJ Jiskra Bechyně3 / 621 / 75--3 / 622 / 68267
2. David Ondřej, 1984KVS Hradec Králové2 / 68--4 / 572 / 683 / 62255
3. Tatíček Miroslav, 1985TJ Syntesia Pardubice1 / 75-1 / 751 / 75--225
4. Nováček Michal, 1977TJ SK Hubertus KV-3 / 62--1 / 75-137
5. Wendl Miloslav, 1978Vodácký oddíl Horšovský Týn-2 / 68-3 / 62--130
6. Jícha Dušan, 1982TJ Sokol Písek----4 / 574 / 57114
7. Havlíček Jan, 1982Univerzitní sportovní klub Praha-----1 / 7575
8. Kejklíček Tomáš, 1980TJ Syntesia Pardubice--2 / 68---68
Pivoňka Zdeněk, 1982Vodácký oddíl Horšovský Týn---2 / 68--68
10. Hauck Marek, 1977KVS Hradec Králové-4 / 57----57
11. Prchlík Jiří, 1978TJ Lužnice Tábor-----5 / 5353
Blahník Miroslav, 1980TJ Slavia K. Vary---5 / 53--53
13. Vácha Viktor, 1985KK Rakovník---6 / 49--49
14. Olšan Vítek, 1986TJ Loko Plzeň---7 / 46--46
15. Velenovský Jiří, 1978VS Tábor---8 / 43--43

kategorie C1W

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
body
celkem
1. Kvapilová Gabriela, 1978TJ Slavia K. Vary-1 / 75--2 / 682 / 68211
2. Kašparová Anna, 1985Sk VS Slávia Hradec Králové----1 / 75-75
Havlíčková Kateřina, 1985Univerzitní sportovní klub Praha-----1 / 7575
Vorlová Darina, 1984TJ Syntesia Pardubice--1 / 75---75

kategorie C2M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
body
celkem
1. Háša Michal, 1981
Martin Václav, 1971
TJ Jiskra Bechyně
TJ Bohemians Praha
-1 / 75---1 / 75150
2. Velenovský Jiří, 1978
Riant Martin, 1977
VS Tábor
VS Tábor
-2 / 68---2 / 68136
3. Tatíček Miroslav, 1985
Merenus Jan, 1983
TJ Syntesia Pardubice
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
---1 / 75--75
4. Velenovský Jiří, 1978
Krofta Zdeněk, 1959
VS Tábor
VS Tábor
---2 / 68--68
5. Fohl Ondřej, 1979
Hron Robin, 1979
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
---3 / 62--62

kategorie C2X

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
body
celkem
1. Záruba Martin, 1974
Zárubová Michaela, 1986
TJ Dvůr Králové
TJ Dvůr Králové
1 / 752 / 68-2 / 682 / 68-279
2. Doležalová Zuzana, 1980
Doležal Tomáš, 1976
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
-1 / 75-1 / 75-1 / 75225
3. Merenus Jan, 1983
Merenusová Barbora, 1984
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
--1 / 753 / 62--137
4. Kašparová Anna, 1985
Jindrák Petr, 1969
Sk VS Slávia Hradec Králové
Technika Praha
----1 / 75-75
5. Vorlová Darina, 1984
Vorel Zdeněk, 1974
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
--2 / 68---68
Kalová Šárka, 1984
Čermák Vlastimil, 1973
SK Štětí
SK Štětí
2 / 68-----68
7. Kohoutová Lenka, 1974
Vácha Viktor, 1985
Kotva Bráník
KK Rakovník
---4 / 57--57

kategorie K1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
body
celkem
1. Háša Michal, 1981TJ Jiskra Bechyně1 / 752 / 68--1 / 751 / 75293
2. Hron Robin, 1979TJ Kralupy, oddíl kanoistiky-3 / 621 / 753 / 62-5 / 53252
3. Adamec Jakub, 1984SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.-5 / 533 / 625 / 536 / 497 / 46217
4. Císařovský Petr, 1977Wild Water Canoe Club FROL-9 / 402 / 68-8 / 43-151
5. Suchý Ondřej, 1979TJ Dukla Praha-1 / 75--2 / 68-143
6. Voves Ladislav, 1985TJ Kralupy, oddíl kanoistiky---2 / 68-2 / 68136
7. Velenovský Jiří, 1978VS Tábor-6 / 49-7 / 46-10 / 37132
8. Klír Oto, 1981Univerzitní sportovní klub Praha----3 / 623 / 62124
9. Kořínek Martin, 1977Delfín Jablonec4 / 57----9 / 4097
10. Král Tomáš, 1979Univerzitní sportovní klub Praha----7 / 466 / 4995
11. Riant Martin, 1977VS Tábor-7 / 46---11 / 3581
12. Fohl Ondřej, 1979TJ Kralupy, oddíl kanoistiky---8 / 43-12 / 3376
13. Řejha Jiří, 1981TJ Kralupy, oddíl kanoistiky---1 / 75--75
14. Marek Lukáš, 1980Loko Trutnov2 / 68-----68
15. Fikejs Adam, 1985SK Vltava Č. Krumlov z.s.-11 / 35---13 / 3166
16. Kubů Jiří, 1981SKK Vysoké Mýto3 / 62-----62
17. Prchlík Michal, 1981TJ Lužnice Tábor-----4 / 5757
Hek Jan, 1979Klub Kanoistika Roudnice n.L.----4 / 57-57
Blahník Miroslav, 1980TJ Slavia K. Vary---4 / 57--57
Kysela David, 1977TJ Kralupy, oddíl kanoistiky-4 / 57----57
21. Jeremiaš Jan, 1985SK Třebechovice----5 / 53-53
22. Vácha Viktor, 1985KK Rakovník---6 / 49--49
23. Trdlička David, 1986Kotva Bráník-----8 / 4343
Dolejš Martin, 1980TJ SK Hubertus KV-8 / 43----43
25. Abraham Jiří, 1977SK VS Benátky nad Jizerou z.s.----9 / 40-40
26. Bureš Jan, 1978Klub vodních sportů Sušice z.s.-10 / 37----37

kategorie K1W

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
body
celkem
1. Zárubová Michaela, 1986TJ Dvůr Králové1 / 753 / 62-2 / 683 / 62-267
2. Kvapilová Gabriela, 1978TJ Slavia K. Vary-1 / 75--4 / 571 / 75207
3. Doležalová Zuzana, 1980TJ Kralupy, oddíl kanoistiky-6 / 49-3 / 62-2 / 68179
4. Vorlová Darina, 1984TJ Syntesia Pardubice3 / 62-3 / 626 / 49--173
5. Mulačová Marta, 1986Raft klub Trója---5 / 537 / 465 / 53152
6. Marková Jitka, 1978Loko Trutnov2 / 68-1 / 75---143
7. Bačáková Radka, 1983Univerzitní sportovní klub Praha-2 / 68--2 / 68-136
8. Štěpinová Šárka, 1983TJ DNT VS Kadaň---8 / 438 / 438 / 43129
9. Přibylová Karolina, 1978TJ SK Hubertus KV---4 / 57-4 / 57114
10. Nováčková Michala, 1984SK VS Benátky nad Jizerou z.s.-4 / 57--5 / 53-110
11. Černá Lucie, 1977TJ DNT VS Kadaň-7 / 46---3 / 62108
12. Šuttová Zita, 1978SK Vltava Č. Krumlov z.s.-8 / 43---6 / 4992
13. Veselá Linda, 1980Technika Praha---1 / 75--75
Kašparová Anna, 1985Sk VS Slávia Hradec Králové----1 / 75-75
15. Konvalinková Irena, 1977TJ Syntesia Pardubice--2 / 68---68
16. Kalová Šárka, 1984SK Štětí4 / 57-----57
17. Purgerová Šárka, 1984SK VS Č. Budějovice-5 / 53----53
18. Bašková Petra, 1981SK VS Benátky nad Jizerou z.s.----6 / 49-49
19. Zábranská Monika, 1977TJ Kralupy, oddíl kanoistiky---7 / 46--46
Lepíková Markéta, 1979TJ SK Hubertus KV-----7 / 4646
Typ závodu