vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Sjezd na Chrudimce

04.05.2017   Řeka Chrudimka
ředitel: Jan Šťastný   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSRUFFER Matěj 1999 1 Pardub.14:36,90 33
2. ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto14:38,501.60/0,225
3.1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.15:02,0025.10/2,917
4.1/VMKEJKLÍČEK Tomáš 1980 3 Pardub.15:09,6032.70/3,79
5.1/DMHRNČÍŘ Jakub 2001 Vys.Mýto15:56,8079.90/9,15
6. UNCAJTÍK Lukáš 1984 1 Pardub.16:02,4085.50/9,84
7.1/ZSFENCL Jáchym 2003 Pardub.19:38,50301.60/34,43
8.1/ZMPLÁŠIL Hynek 2006 Pardub.21:49,70432.80/49,42
9.2/ZMŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub.23:21,50524.60/59,81
10. VORAL David 2005 Pardub.23:25,80528.90/60,30
11. ŠKOLOUDÍK Václav 2002 Pardub.23:37,80540.90/61,70
12. ZEMEN Tomáš 2001 Pardub.23:54,70557.80/63,60
13. PILAŘ Jan 2004 Pardub.25:21,70644.80/73,50

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. KONVALINKOVÁ Irena 1977 Pardub.18:05,50 4
2. PLÁŠILOVÁ Anežka 2002 3 Pardub.19:30,5085.00/7,83
3. ZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 Vys.Mýto21:14,70189.20/17,42
4. VESELÁ Veronika 2002 Pardub.22:35,80270.30/24,91
5. DRÁŠILOVÁ Karolína 2002 Pardub.23:51,90346.40/31,90
6. SADÍLKOVÁ Lucie 2002 Pardub.24:47,90402.40/37,10
7. NEKVINDOVÁ Anna 2006 Pardub.25:24,70439.20/40,50

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. KREJZA Filip
ŠILAR Jakub
1989
1987
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
14:32,50 4
2.1/DMHRNČÍŘ Jakub
HRNČÍŘ Vojtěch
2001
2001
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
15:56,8084.30/9,73
3.1/ZSNĚMEC Radek
FENCL Jáchym
2004
2003
3 Pardub.
Pardub.
18:56,90264.40/30,32
4.1/ZMPLÁŠIL Hynek
ŠŤASTNÝ Matěj
2006
2005
Pardub.
Pardub.
23:12,50520.00/59,61
5. VORAL David
JENČEK Michal
2005
2002
Pardub.
Pardub.
23:14,80522.30/59,90
6. ZEMEN Tomáš
MAKAROV Lukáš
2001
2006
Pardub.
Pardub.
25:47,80675.30/77,40

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto12:41,50 21
2.1/DSVENIGER Jan 2000 1 Vys.Mýto13:34,8053.30/7,013
3.1/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.13:36,8055.30/7,39
4. CINKO Radek 1993 3 Pardub.14:24,80103.30/13,65
5.1/DMHRNČÍŘ Vojtěch 2001 3 Vys.Mýto15:18,70157.20/20,64
6.2/DMSKALICKÝ Aleš 2002 Pardub.16:48,70247.20/32,53
7.1/ZSNĚMEC Radek 2004 3 Pardub.16:53,80252.30/33,12
8.1/ZMJIŘÍK Matěj 2005 Pardub.18:28,70347.20/45,61
9.2/DMJENČEK Michal 2002 Pardub.21:14,80513.30/67,40
10.3/ZMZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto21:33,70532.20/69,90
11.1/PZSYROVÝ Filip 2007 Vys.Mýto26:07,10805.60/105,80

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. VALÍKOVÁ Radka 1991 1 Pardub.16:46,00 10
2. PLÁŠILOVÁ Anežka 2002 Pardub.24:24,80458.80/45,62
3. VESELÁ Veronika 2002 Pardub.25:34,80528.80/52,61
4. ZIMOVÁ Majdalena 2006 Pardub.26:12,50566.50/56,30
5. SADÍLKOVÁ Lucie 2002 Pardub.26:14,80568.80/56,50
6. DRÁŠILOVÁ Karolína 2002 Pardub.26:47,80601.80/59,80
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3