vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Sprint ve Veselí n.M.

24.06.2017   řeka Morava pod silničním mostem
ředitel: Michal Košík   vrchní rozhodčí: Jana Žurková
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/VSBŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí01:02,28 01:01,90 01:01,90 6
2.1/ZMNOVÁK Matyáš 2005 3 Olomouc01:10,01 01:06,28 01:06,284.38/7,12
3.1/U23KOŠÍK Michal 1995 SKVeselí00:00,00 01:08,39 01:08,396.49/10,51
4.2/ZMSTŘÍLKA Richard 2006 Olomouc01:28,65 01:25,95 01:25,9524.05/38,90

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí00:53,83 00:52,06 00:52,06 22
2.1/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník00:54,39 00:53,80 00:53,801.74/3,314
3.1/ZMRETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc00:57,56 00:57,40 00:57,405.34/10,310
4.1/ZSRETKOVÁ Marie 2003 3 Olomouc01:00,09 00:57,90 00:57,905.84/11,26
5.2/ZSDOBEŠOVÁ Eva 2004 3 VSDK01:01,91 01:01,60 01:01,609.54/18,35
6.2/ZMHANSGUTOVÁ Monika 2005 3 Olomouc01:01,63 01:02,70 01:02,7010.64/20,44
7.2/DMDOPITOVÁ Daniela 2002 Olomouc01:06,07 01:03,83 01:03,8311.77/22,63
8.3/ZMNOVOSADOVÁ Eliška 2005 3 Olomouc01:04,36 01:04,84 01:04,8412.78/24,52
9.3/ZSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc01:07,96 01:06,31 01:06,3114.25/27,41
10.4/ZMRUTAROVÁ Kateřina 2005 VS Desná01:07,10 01:06,64 01:06,6414.58/28,00
11.5/ZMHŘEBÍČKOVÁ Hanna 2006 VS Desná01:11,50 01:08,49 01:08,4916.43/31,60
  TŮMOVÁ Natálie 2002 3 SKVeselí00:00,00 00:00,00 DNS 0
  STŘECHOVÁ Ela 2005 3 VSDK00:00,00 00:00,00 DNS 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/VMTŮMA Jan 1979 3 SKVeselí00:46,02 00:43,81 00:43,81 43
2.1/DSGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc00:46,84 00:44,95 00:44,951.14/2,635
  KOŠÍK Michal 1995 1 SKVeselí00:47,02 00:00,00 DNS 31
4.1/ZSHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc00:49,44 00:48,16 00:48,164.35/9,927
  TŮMA Jiří 1981 SKVeselí00:48,22 00:00,00 DNS 23
6.1/VLIGURSKÝ Ivo 1968 3 Kroměříž00:53,32 00:48,64 00:48,644.83/11,019
7. MARTINKA Antonín 1993 3 Kroměříž00:49,00 00:49,52 00:49,525.71/13,018
8.1/DMPLACHÝ Vojtěch 2001 3 Kroměříž00:50,40 00:51,63 00:51,637.82/17,817
9.2/ZSRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc00:54,57 00:52,94 00:52,949.13/20,816
10.1/ZMNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc00:55,72 00:53,23 00:53,239.42/21,515
11.2/DMSTŘECHA Jan 2001 3 VSDK00:53,64 00:53,99 00:53,9910.18/23,214
12.3/ZSGÁBRLÍK Jakub 2004 3 Olomouc00:56,65 00:55,78 00:55,7811.97/27,313
13.4/ZSRUTAR Martin 2003 3 VS Desná00:59,20 00:57,13 00:57,1313.32/30,412
14.5/ZSKÖKÖRČIN Matěj 2003 3 VS Desná01:00,90 00:58,63 00:58,6314.82/33,811
15.2/ZMŠOTEK Adam 2005 3 Olomouc01:00,24 00:59,20 00:59,2015.39/35,110
16.6/ZSŠIŠKA Ondřej 2004 3 Kroměříž01:00,13 01:01,08 01:01,0817.27/39,49
17.7/ZSMRÁKA Jan 2004 3 Olomouc01:00,70 01:00,22 01:00,2216.41/37,58
18.8/ZSURBAN Jaroslav 2004 3 Olomouc01:05,25 01:02,81 01:02,8119.00/43,47
19.9/ZSSTRNAD Ondřej 2004 3 VS Desná01:04,26 01:04,17 01:04,1720.36/46,56
20.3/ZMŠTYBNAR Vojtěch 2005 3 Olomouc01:04,63 01:04,42 01:04,4220.61/47,05
21.4/ZMJAROŠ Michael 2006 Olomouc01:06,61 01:05,47 01:05,4721.66/49,44
22.10/ZSPAVELKA Marek 2004 3 VS Desná01:06,06 01:06,13 01:06,1322.32/50,93
23.5/ZMPOMAJBÍK Filip 2006 3 Olomouc01:08,27 01:07,74 01:07,7423.93/54,62
24.6/ZMSVOBODA Ondřej 2006 Olomouc01:39,97 01:07,76 01:07,7623.95/54,71
25.7/ZMSTŘÍLKA Richard 2006 Olomouc01:09,44 01:08,41 01:08,4124.60/56,20
26.11/ZSHRIC Ondřej 2004 3 Olomouc01:10,55 01:09,02 01:09,0225.21/57,50
  ŠTEFÁNEK Samuel 2005 SKVeselí00:00,00 00:00,00 DNS 0
  ŠMOLDAS František 2000 Zábřeh00:00,00 00:00,00 DNS 0
  MORÁVEK Pavel 2002 SKVeselí00:00,00 00:00,00 DNS 0
  JAGOŠ Martin 2003 SKVeselí00:00,00 00:00,00 DNS 0
  FUCHS Marek 2002 3 VSDK00:00,00 00:00,00 DNS 0
  IVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí00:00,00 00:00,00 DNS 0
  KOSÍK Dan 2004 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:00,00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí01:05,20 01:02,40 01:02,40 7
2.1/ZMRETKOVÁ Anna 2005 Olomouc01:07,34 01:05,76 01:05,763.36/5,43
3.1/U23HOROVÁ Klára 1998 KK Opava01:10,71 01:07,77 01:07,775.37/8,62
4.1/ZSRETKOVÁ Marie 2003 Olomouc01:13,68 01:11,57 01:11,579.18/14,71
5.2/ZSDOBEŠOVÁ Eva 2004 VSDK01:51,52 01:12,57 01:12,5710.18/16,30
6.3/ZSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc01:21,37 01:20,24 01:20,2417.84/28,60
7.2/ZMNOVOSADOVÁ Eliška 2005 Olomouc01:23,36 01:21,49 01:21,4919.09/30,60
8.3/ZMHANSGUTOVÁ Monika 2005 Olomouc01:23,15 01:36,27 01:36,2733.87/54,30
  STŘECHOVÁ Ela 2005 VSDK00:00,00 00:00,00 DNS 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSGÁBRLÍK Jakub
MRÁKA Jan
2004
2004
3 Olomouc
Olomouc
01:03,44 01:05,38 01:05,38 2
2.1/ZMŠTYBNAR Vojtěch
SVOBODA Ondřej
2005
2006
Olomouc
Olomouc
01:13,97 01:11,95 01:11,956.57/10,01
3.2/ZMJAROŠ Michael
POMAJBÍK Filip
2006
2006
Olomouc
Olomouc
01:17,38 01:20,62 01:20,6215.24/23,30
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3