39. ročník závodu Stružnická peřej

08.04.2018   řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna
ředitel: Iva Šedivá   vrchní rozhodčí: Václav Martin
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie PW  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/PZMPETŘÍK Marek 2008 USK Pha124.40 10 121.10 52 134.40 0
2.2/PZMPLAS Tobiáš 2008 USK Pha130.20 10 138.30 60 140.205.80/4,30
3.1/PZZŠRÉTROVÁ Štěpánka 2009 Kralupy129.30 162 157.80 4 161.8027.40/20,40
4.2/PZZPETRIKOVÁ Barbora 2008 L.Žatec168.50 10 4.00 999 178.5044.10/32,80

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMMRŮZEK David 1976 Dukla B.88.10 2 87.90 0 87.90 17
2.1/DSKOLÁČEK Petr 2001 2 Dukla B.86.20 2 97.10 2 88.200.30/0,313
3.2/VMMERENUS Jan 1983 3 Č.Lípa92.80 0 90.50 0 90.502.60/3,09
4.3/VMRUBÍN Daniel 1975 3+ Dukla B.95.10 0 91.80 0 91.803.90/4,48
5. FUSEK Radomír 1990 2+ Val.Mez.88.50 4 92.40 2 92.504.60/5,27
6.4/VMMÍKA Viktor 1977 SKŽižkov92.70 2 92.90 2 94.706.80/7,76
7.1/VFILIPI Robert 1964 3+ Č.Lípa99.40 6 96.10 0 96.108.20/9,35
8.1/DMJANOUŠEK Viktor 2003 3+ USK Pha96.60 4 96.80 2 98.8010.90/12,44
9.1/ZSPOLLERT Jáchym 2004 3 USK Pha103.70 4 104.90 0 104.9017.00/19,33
10.5/VMHAMMER Ivan 1981 Č.Lípa4.00 999 106.60 0 106.6018.70/21,32
11.2/DSKRUŤA Kryštof 2000 3 Č.Lípa113.80 2 109.00 6 115.0027.10/30,81
12.2/ZSSLAVÍK Vojtěch 2005 3 USK Pha119.10 0 115.30 6 119.1031.20/35,50
13.1/ZMCHERKASOV Maksim 2006 Russia135.90 10 117.90 10 127.9040.00/45,50
14.2/ZMSVOBODA Adam 2006 USK Pha143.90 106 154.20 10 164.2076.30/86,80
  DVOŘÁK Daniel 2003 Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KARÁSEK Petr 1986 1 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/U23KOBLENCOVÁ Anna 1997 2+ Kralupy92.60 2 90.50 0 90.50 43
2.1/VMBAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha93.90 2 95.20 0 95.204.70/5,239
3. ŠEDIVÁ Kateřina 1989 3+ Č.Lípa103.50 0 98.40 0 98.407.90/8,735
4.1/ZSSAMKOVÁ Olga 2005 2 Třebech.99.10 0 99.90 0 99.108.60/9,531
5.1/DMBEDNÁŘOVÁ Anna 2002 2 Č.Lípa97.50 4 99.20 0 99.208.70/9,627
6.2/ZSPLESCHKOVA Daria 2004 Russia103.50 0 97.60 2 99.609.10/10,10
7.1/DSSTRASSEROVÁ Bára 2001 2 L.Žatec101.20 0 104.80 2 101.2010.70/11,823
8.2/DMHOUŠKOVÁ Kateřina 2003 2 Č.Lípa103.50 2 106.00 2 105.5015.00/16,619
9.3/ZSKREMROVÁ Adéla 2005 3+ USK Pha104.10 2 105.80 4 106.1015.60/17,215
10.4/ZSBEDNÁŘOVÁ Markéta 2004 3+ Č.Lípa110.70 2 107.10 0 107.1016.60/18,314
11.3/DMNOVÁKOVÁ Karolína 2002 3+ L.Žatec103.30 6 104.20 4 108.2017.70/19,613
12.5/ZSPAVELKOVÁ Markéta 2005 2 Benátky111.10 2 108.40 0 108.4017.90/19,812
13.1/ZMŠRÉTROVÁ Amálie 2007 Kralupy104.70 4 110.40 6 108.7018.20/20,111
14.6/ZSFEDCHENKO Karina 2004 Russia105.80 6 105.60 4 109.6019.10/21,10
15.7/ZSKOLÁŘOVÁ Markéta 2005 3+ USK Pha110.30 4 107.80 2 109.8019.30/21,310
16.2/ZMERLOVÁ Natálie 2006 3+ USK Pha109.90 0 110.70 2 109.9019.40/21,49
16.8/ZSMORENOVÁ Adriana 2004 3+ USK Pha105.90 4 120.60 10 109.9019.40/21,48
18.3/ZMHEKOVÁ Natálie 2006 3+ Roudnice122.30 0 109.70 4 113.7023.20/25,67
19.2/VMČERNÁ Lucie 1977 Kadaň117.10 6 115.20 2 117.2026.70/29,56
20.4/ZMHORÁKOVÁ Julie 2006 3+ Kralupy117.30 4 116.60 2 118.6028.10/31,05
21.5/ZMBEEROVÁ Anežka 2007 Roudnice116.70 2 120.30 0 118.7028.20/31,24
22.4/DMKLIŠČOVÁ Barbora 2002 3+ Třebech.130.00 2 124.90 100 132.0041.50/45,93
23.9/ZSSEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 3 USK Pha120.00 102 127.10 8 135.1044.60/49,32
24.10/ZSTKADLECOVÁ Kateřina 2005 3 Kralupy135.80 10 129.60 14 143.6053.10/58,71
25.6/ZMHORÁKOVÁ Ela 2006 3 USK Pha133.80 212 140.90 14 154.9064.40/71,20
26.11/ZSBURGEROVÁ Ester 2004 USK Pha208.60 210 147.00 266 413.00322.50/356,40
  SAIFRTOVÁ Magdalena 2005 3+ Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. GOTVALD Robert
FUSEK Radomír
1990
1990
1 Č.Lípa
Val.Mez.
99.70 6 99.20 2 101.20 16
2.1/VMČVANČARA Václav
HAMMER Ivan
1980
1981
Č.Lípa
Č.Lípa
110.50 6 104.60 2 106.605.40/5,38
3.1/VŠRÁMEK Jiří
VESELÝ Josef
1966
1950
2 Rakovník
Klatovy
131.70 106 122.80 10 132.8031.60/31,24
4.1/DMJANOUŠEK Viktor
STEHNO Petr
2003
2003
3 USK Pha
USK Pha
110.50 26 122.60 70 136.5035.30/34,93
5.1/ZSPECHAČ Jonáš
POLLERT Jáchym
2004
2004
3 USK Pha
USK Pha
137.30 12 130.50 12 142.5041.30/40,82
6.1/U23KRUŤA Kryštof
PAVLÍK Pavel
2000
1998
3 Č.Lípa
Třebech.
149.30 80 138.50 24 162.5061.30/60,61
7. MERENUS Jan
BAČINA Jan
1983
2006
Č.Lípa
Č.Lípa
125.60 60 126.80 110 185.6084.40/83,40

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMMRŮZEK David 1976 Dukla B.80.00 2 78.30 0 78.30 128
2. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky78.60 0 79.80 0 78.600.30/0,4124
3. ŠEDIVÝ Jakub 1994 2 Č.Lípa80.60 2 80.30 0 80.302.00/2,6120
4.2/VMRUBÍN Daniel 1975 3+ Dukla B.80.80 0 80.40 0 80.402.10/2,7116
5.1/DSMILYAN David 2001 L.Žatec85.30 2 84.30 0 84.306.00/7,7112
6.2/DSKOLÁČEK Petr 2001 Dukla B.84.40 0 89.00 2 84.406.10/7,8108
7. GOTVALD Robert 1990 2 Č.Lípa85.80 0 91.70 2 85.807.50/9,6104
8.3/VMMÍKA Viktor 1977 SKŽižkov87.80 0 85.90 0 85.907.60/9,7100
9.1/ZSVENC Štěpán 2004 2 Dukla B.86.80 0 87.40 0 86.808.50/10,996
10.3/DSŠOREL Martin 2001 2 Dukla B.85.00 2 85.20 2 87.008.70/11,192
11.1/U23ŠTERCL Vít 1999 2 Dukla B.84.60 4 87.10 2 88.6010.30/13,288
12.4/VMHEK Jan 1979 2 Roudnice89.60 2 89.50 0 89.5011.20/14,384
13.2/ZSKUDRNA Josef 2004 2 Dukla B.90.40 0 95.80 56 90.4012.10/15,580
14.4/DSŠULC Karel 2000 2 KK Brand91.00 0 89.80 2 91.0012.70/16,276
15.1/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa92.90 0 92.40 0 92.4014.10/18,072
16.5/DSSAAL Štěpán 2001 2 Jablonec93.80 6 90.50 2 92.5014.20/18,168
17.3/ZSBÍZEK Marek 2005 2 KK Brand90.70 2 90.70 2 92.7014.40/18,464
18.4/ZSCAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.91.60 2 94.20 4 93.6015.30/19,560
19.2/VŠEDIVÝ Václav 1966 3+ Č.Lípa93.90 0 94.30 2 93.9015.60/19,956
20.2/U23PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.107.60 10 94.40 0 94.4016.10/20,652
21.5/ZSJINEK Hugo 2005 3+ USK Pha95.00 4 94.60 2 96.6018.30/23,448
22.6/ZSSVOBODA Martin 2005 3+ L.Žatec97.90 0 97.20 4 97.9019.60/25,044
23.5/VMHORÁK David 1976 2 Heletag97.30 2 100.60 6 99.3021.00/26,843
24.1/DMSTEHNO Petr 2003 2 USK Pha96.20 4 96.90 12 100.2021.90/28,042
24.7/ZSSTRASSER Marek 2004 3+ L.Žatec106.30 4 100.20 0 100.2021.90/28,041
26.6/DSKRUŤA Kryštof 2000 3+ Č.Lípa99.50 8 98.90 2 100.9022.60/28,940
27.8/ZSJUDA Štěpán 2004 3+ Benátky101.00 0 123.10 6 101.0022.70/29,039
28.2/DMHANUŠ Jiří 2002 3+ Třebech.99.30 2 107.30 6 101.3023.00/29,438
29.3/U23KLIŠČ Zdeněk 1999 2 Třebech.99.70 2 98.90 8 101.7023.40/29,937
30.3/DMJUDA Mikuláš 2003 2 Benátky101.60 6 98.30 4 102.3024.00/30,736
31.9/ZSZACH Radovan 2005 2 KK Brand103.40 2 99.00 4 103.0024.70/31,535
32.4/DMMAREK Matyáš 2003 2 Třebech.97.10 6 101.90 106 103.1024.80/31,734
33.1/ZMMAREK Kryštof 2006 3+ Roudnice102.50 2 104.70 4 104.5026.20/33,533
34.10/ZSPECHAČ Jonáš 2004 3+ USK Pha98.60 152 105.00 0 105.0026.70/34,132
35.3/VŠRÁMEK Jiří 1966 3+ Rakovník105.60 0 112.60 2 105.6027.30/34,931
36.5/DMADÁŠEK Alois 2002 3+ Benátky141.70 12 99.70 6 105.7027.40/35,030
37.11/ZSVALÁŠEK Jan 2005 3+ KK Brand103.30 4 106.60 0 106.6028.30/36,129
38.12/ZSPOPELKA Petr 2005 3+ KK Brand105.60 2 110.40 8 107.6029.30/37,428
39.2/ZMBOHATÝ Oto 2007 Třebech.104.30 4 106.30 4 108.3030.00/38,327
40.6/DMBUDÁK David 2003 3 Kadaň118.10 6 106.90 2 108.9030.60/39,126
41.13/ZSMANAS Adam 2004 3 Kadaň105.00 6 107.10 2 109.1030.80/39,325
42.3/ZMFRÖHLICH Jáchym 2007 Roudnice110.20 2 105.20 4 109.2030.90/39,524
43.6/VMKOŘÍNEK Martin 1977 3+ Jablonec116.50 56 107.30 2 109.3031.00/39,623
44.4/ZMVONEŠ Jakub 2007 KK Brand113.50 6 108.40 2 110.4032.10/41,022
45.5/ZMČERNÍK Štěpán 2006 3+ USK Pha107.60 4 104.50 6 110.5032.20/41,121
46.6/ZMMILYAN Daniel 2006 3 L.Žatec114.90 8 108.80 2 110.8032.50/41,520
47.14/ZSKUCHAŘ Antonín 2005 3 KK Brand113.00 2 111.60 0 111.6033.30/42,519
47.4/VPAVLÍK Jiří 1964 2 Třebech.116.20 4 111.60 0 111.6033.30/42,518
49.15/ZSSLAVÍK Vojtěch 2005 3+ USK Pha115.80 2 107.90 4 111.9033.60/42,917
50.16/ZSČMEJREK Cyril 2004 3+ USK Pha108.00 4 124.00 0 112.0033.70/43,016
51.7/ZMVENC Ondřej 2007 KK Brand112.40 2 112.20 4 114.4036.10/46,115
52.17/ZSTARABA Matyáš 2004 3 KK Brand111.40 4 110.90 4 114.9036.60/46,714
53.18/ZSKOŘÍNEK Vojtěch 2004 3 Jablonec115.30 6 111.80 4 115.8037.50/47,913
54.19/ZSKÖRNER Adam 2004 3+ KK Brand116.30 8 114.10 4 118.1039.80/50,812
55.8/ZMBURGER Jáchym 2006 3 USK Pha125.10 8 116.90 2 118.9040.60/51,911
56.20/ZSKINDL Ferdinand 2004 3 USK Pha113.90 8 129.50 52 121.9043.60/55,710
57.9/ZMSVOBODA Adam 2006 3 USK Pha120.30 4 114.20 10 124.2045.90/58,69
58.10/ZMKLIMEŠ Vít 2007 Kralupy124.00 10 121.20 8 129.2050.90/65,08
59.11/ZMSYNEK Přemysl 2007 L.Žatec124.30 6 136.10 4 130.3052.00/66,47
60.12/ZMKUTEK Michal 2006 3 USK Pha134.80 10 120.60 10 130.6052.30/66,86
61.21/ZSSEDLAŘÍK Adam 2005 3 Kralupy128.30 50 130.90 0 130.9052.60/67,25
62.13/ZMPETŘÍČEK Adam 2007 L.Žatec129.00 60 126.10 6 132.1053.80/68,74
63.22/ZSLŽIČAŘ David 2004 3 USK Pha117.50 152 120.50 12 132.5054.20/69,23
64.7/DMDVOŘÁK Daniel 2003 Č.Lípa128.10 50 131.30 2 133.3055.00/70,22
65.14/ZMGILEV Kirill 2007 Russia128.20 8 138.50 56 136.2057.90/73,90
66.23/ZSCÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 3 USK Pha144.00 6 128.40 8 136.4058.10/74,21
67.24/ZSHADRABA Martin 2005 3 USK Pha113.30 104 134.20 10 144.2065.90/84,20
68.25/ZSMOJŽÍŠ Matyáš 2004 Kralupy157.10 150 138.70 8 146.7068.40/87,40
69.7/VMCÍSAŘOVSKÝ Petr 1977 Heletag1.00 999 140.10 14 154.1075.80/96,80
70.26/ZSPIŠTORA Michal 2005 3 Roudnice141.00 14 123.50 62 155.0076.70/98,00
71.15/ZMPOLLERT Jonáš 2007 USK Pha167.30 60 139.80 156 227.30149.00/190,30
72.16/ZMBAČINA Jan 2006 3 Č.Lípa134.20 154 135.70 104 239.70161.40/206,10
73.17/ZMKÁRNÍK Tadeáš 2006 USK Pha154.00 112 152.60 250 266.00187.70/239,70
74.18/ZMVRANÝ Matěj 2006 USK Pha282.20 110 181.40 158 339.40261.10/333,50
  ENRIGUE Rendon 2005 USK Pha1.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOVAŘÍK Vít 2003 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JEŘÁBEK Tomáš 2004 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BANDAS Matěj 2006 3 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FOLTÍN Šimon 2006 3 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠRÁMEK Ondřej 1994 3 Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BENDA Jan 2005 3+ Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PROCHÁZKA Josef 2002 2 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MILYAN Daniel 1971 2 L.Žatec4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSMORENOVÁ Adriana 2004 3+ USK Pha106.50 6 106.10 8 112.50 3
2.1/ZMERLOVÁ Natálie 2006 3+ USK Pha116.90 4 111.20 6 117.204.70/4,22
3.2/ZSSAMKOVÁ Olga 2005 3 Třebech.116.80 2 114.70 4 118.706.20/5,51
4.3/ZSPLESCHKOVA Daria 2004 Russia118.20 110 120.60 2 122.6010.10/9,00
5.4/ZSFEDCHENKO Karina 2004 Russia130.20 2 123.30 2 125.3012.80/11,40
Oddíl