Sjezd na Chrudimce

05.04.2018   řeka Chrudimka
ředitel: Jan Šťastný   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1. ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.13:35,50 38
2. SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto14:04,5029.00/3,630
3. ŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.15:01,7086.20/10,622
4. ŠILAR Jakub 1987 1 Vys.Mýto15:10,3094.80/11,614
5. FENCL Jáchym 2003 3 Pardub.18:27,40291.90/35,86
6. VESELÝ Ondřej 2004 3 Pardub.19:08,00332.50/40,85
7. LINHART Matyáš 2002 Pardub.19:36,50361.00/44,34
8. MAKAROV Lukáš 2006 Pardub.19:42,30366.80/45,03
9. JENČEK Michal 2002 Pardub.19:58,60383.10/47,02
10. KAŠPAR Lukáš 2001 Pardub.20:13,60398.10/48,81
11. KONVALINKA Jindřich 2000 Pardub.20:24,80409.30/50,20
12. KONVALINKA Ondřej 2007 Pardub.20:46,90431.40/52,90
13. BAREŠ Vojtěch 2006 Pardub.20:53,00437.50/53,60
14. KOTĚRA Matouš 2000 Pardub.21:47,00491.50/60,30
15. ČERMÁK Jan 2006 Pardub.22:43,00547.50/67,10

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1. BUNDOVÁ Simona 2004 Pardub.17:46,70 4
2. ZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto17:50,303.60/0,33
3. SADÍLKOVÁ Lucie 2002 Pardub.22:09,10262.40/24,62
4. HRDÁ Kateřina 2006 Pardub.22:14,50267.80/25,11
5. DUCHÁČOVÁ Klára 2003 Pardub.22:15,80269.10/25,20
6. KOTĚROVÁ Terezka 2002 Pardub.22:18,90272.20/25,50
7. DRÁŠILOVÁ Karolína 2002 Pardub.22:45,80299.10/28,00

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1. BABÍČEK Šimon 1977 3 Litovel13:24,50 14
2. VRBATA Jaroslav 1975 3 Pardub.14:40,8376.33/9,510
3. CINKO Radek 1993 2 Pardub.15:14,50110.00/13,79
4. NĚMEC Radek 2004 3 Pardub.16:44,40199.90/24,88
5. JIŘÍK Matěj 2005 Pardub.17:07,30222.80/27,77
6. ZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto18:00,40275.90/34,36
7. PLÁŠIL Hynek 2006 Pardub.18:55,60331.10/41,25
8. KAŠPAR Lukáš 2001 Pardub.18:59,60335.10/41,74
9. BAREŠ Vojtěch 2006 Pardub.19:02,30337.80/42,03
10. JENČEK Michal 2002 Pardub.19:02,40337.90/42,02
11. MAKAROV Lukáš 2006 Pardub.19:25,30360.80/44,81
12. ČERMÁK Jan 2006 Pardub.20:02,50398.00/49,50
13. KONVALINKA Jindřich 2000 Pardub.20:11,80407.30/50,60
13. KOTĚRA Matouš 2000 Pardub.20:11,80407.30/50,60
15. KONVALINKA Ondřej 2007 Pardub.20:19,60415.10/51,60
16. FENCL Jáchym 2003 Pardub.20:41,80437.30/54,40
17. LINHART Matyáš 2002 Pardub.21:06,90462.40/57,50
18. SYROVÝ Filip 2007 Vys.Mýto29:06,50942.00/117,10

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1. PILAŘ Jan
PILAŘ Vít
2004
2006
Pardub.
Pardub.
20:06,80 2
2. ZEDNÍČKOVÁ Michaela
SYROVÝ Filip
2005
2007
Vys.Mýto
Vys.Mýto
23:17,40190.60/15,81
3. NOVÁK Kuba
ŘEHOŘ Jonáš
2001
2002
Pardub.
Pardub.
23:17,90191.10/15,80
4. MAKAROV Lukáš
NEKVINDA Ivo
2006
2003
Pardub.
Pardub.
24:56,00289.20/24,00
Oddíl

Historie procházení