Sjezd na Chrudimce

05.04.2018   řeka Chrudimka
ředitel: Jan Šťastný   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílvýsledek
1K1M/1BABÍČEK Šimon 1977 3 Litovel13:24,50
2C1M/1ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.13:35,50
3C1M/2SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto14:04,50
4K1M/2VRBATA Jaroslav 1975 3 Pardub.14:40,83
5C1M/3ŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.15:01,70
6C1M/4ŠILAR Jakub 1987 1 Vys.Mýto15:10,30
7K1M/3CINKO Radek 1993 2 Pardub.15:14,50
8K1M/4NĚMEC Radek 2004 3 Pardub.16:44,40
9K1M/5JIŘÍK Matěj 2005 Pardub.17:07,30
10K1W/1BUNDOVÁ Simona 2004 Pardub.17:46,70
11K1W/2ZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto17:50,30
12K1M/6ZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto18:00,40
13C1M/5FENCL Jáchym 2003 3 Pardub.18:27,40
14K1M/7PLÁŠIL Hynek 2006 Pardub.18:55,60
15K1M/8KAŠPAR Lukáš 2001 Pardub.18:59,60
16K1M/9BAREŠ Vojtěch 2006 Pardub.19:02,30
17K1M/10JENČEK Michal 2002 Pardub.19:02,40
18C1M/6VESELÝ Ondřej 2004 3 Pardub.19:08,00
19K1M/11MAKAROV Lukáš 2006 Pardub.19:25,30
20C1M/7LINHART Matyáš 2002 Pardub.19:36,50
21C1M/8MAKAROV Lukáš 2006 Pardub.19:42,30
22C1M/9JENČEK Michal 2002 Pardub.19:58,60
23K1M/12ČERMÁK Jan 2006 Pardub.20:02,50
24C2M/1PILAŘ Jan
PILAŘ Vít
2004
2006
Pardub.
Pardub.
20:06,80
25K1M/13KONVALINKA Jindřich 2000 Pardub.20:11,80
26K1M/13KOTĚRA Matouš 2000 Pardub.20:11,80
27C1M/10KAŠPAR Lukáš 2001 Pardub.20:13,60
28K1M/15KONVALINKA Ondřej 2007 Pardub.20:19,60
29C1M/11KONVALINKA Jindřich 2000 Pardub.20:24,80
30K1M/16FENCL Jáchym 2003 Pardub.20:41,80
31C1M/12KONVALINKA Ondřej 2007 Pardub.20:46,90
32C1M/13BAREŠ Vojtěch 2006 Pardub.20:53,00
33K1M/17LINHART Matyáš 2002 Pardub.21:06,90
34C1M/14KOTĚRA Matouš 2000 Pardub.21:47,00
35K1W/3SADÍLKOVÁ Lucie 2002 Pardub.22:09,10
36K1W/4HRDÁ Kateřina 2006 Pardub.22:14,50
37K1W/5DUCHÁČOVÁ Klára 2003 Pardub.22:15,80
38K1W/6KOTĚROVÁ Terezka 2002 Pardub.22:18,90
39C1M/15ČERMÁK Jan 2006 Pardub.22:43,00
40K1W/7DRÁŠILOVÁ Karolína 2002 Pardub.22:45,80
41C2M/2ZEDNÍČKOVÁ Michaela
SYROVÝ Filip
2005
2007
Vys.Mýto
Vys.Mýto
23:17,40
42C2M/3NOVÁK Kuba
ŘEHOŘ Jonáš
2001
2002
Pardub.
Pardub.
23:17,90
43C2M/4MAKAROV Lukáš
NEKVINDA Ivo
2006
2003
Pardub.
Pardub.
24:56,00
44K1M/18SYROVÝ Filip 2007 Vys.Mýto29:06,50
Oddíl

Historie procházení