vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Historie procházení

4.NKZ, 4.ČPJ ve slalomu, 4.nominační závod RD

03.06.2007   USD Veltrusy
ředitel: Jaroslav Froněk   vrchní rozhodčí: Libuše Rolečková
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1. Ježek Stanislav 1976 MT USK Pha92.83 0 87.94 2 182.77  75
2. Mašek Jan 1978 MT USK Pha93.05 0 91.44 0 184.49 1.72/0,975
3. Indruch Tomáš 1976 MT Dukla B.91.64 0 91.65 4 187.29 4.52/2,575
4. Jáně Michal 1986 1 Dukla B.94.42 2 94.46 4 194.88 12.11/6,675
5. Pinkava Ondřej 1977 1 Dukla B.95.94 4 93.50 2 195.44 12.67/6,975
6. Foukal Pavel 1987 1 Dukla B.99.62 2 96.77 0 198.39 15.62/8,575
7. Gebas Vítězslav 1984 1 USK Pha98.30 4 94.93 8 205.23 22.46/12,375
8. Suchý Matěj 1986 1 Dukla B.103.06 2 100.13 2 207.19 24.42/13,475
9. Rak Tomáš 1989 2+ Dukla B.103.43 2 98.84 6 210.27 27.50/15,075
10. Busta Jan 1989 1 USK Pha103.34 8 101.40 2 214.74 31.97/17,568
11. Karásek Petr 1986 1 USK Pha95.06 6 114.68 2 217.74 34.97/19,168
12. Herink Jiří 1990 1 Olomouc102.56 6 108.81 4 221.37 38.60/21,168
13. Říha Martin 1992 2+ USK Pha113.48 2 107.57 2 225.05 42.28/23,168
14. Míka Viktor 1977 2+ S.Žižkov112.02 0 113.53 4 229.55 46.78/25,662
15. Pivoňka Zdeněk 1982 2+ Horš.Týn111.17 8 101.25 10 230.42 47.65/26,157
16. Jáně Jakub 1990 1 KVS HK112.96 8 102.86 8 231.82 49.05/26,853
17. Fusek Radomir 1990 2+ Val.Mez.124.91 2 112.05 2 240.96 58.19/31,853
18. Daněk Aleš 1979 2+ Olomouc117.03 4 113.94 8 242.97 60.20/32,949
19. Karlovský Ondřej 1991 2+ KVS HK126.68 4 109.84 6 246.52 63.75/34,946
20. Vácha Viktor 1985 1 Dukla B.127.07 4 112.39 8 251.46 68.69/37,643
21. Janoušek Milan 1988 1 USK Pha118.65 2 127.05 4 251.70 68.93/37,743
22. Jordán František 1991 2+ SKVeselí125.88 10 114.27 4 254.15 71.38/39,143
23. Pořádek Milan 1986 2 SK VS ČB124.57 4 130.77 8 267.34 84.57/46,340
24. Cuc Michal 1977 2 Tech.Pha119.60 8 128.00 12 267.60 84.83/46,437
25. Weber Oldřich 1987 2 SK VS ČB111.46 12 137.65 14 275.11 92.34/50,535
26. Morkes Jan 1990 2+ KVS HK129.97 18 115.60 12 275.57 92.80/50,833
27. Najman Martin 1972 2 Kralupy143.52 6 126.17 0 275.69 92.92/50,831
28. Huneš Karel 1990 2 KVS HK132.15 8 128.53 10 278.68 95.91/52,529
29. Hojda Jakub 1993 2 Horš.Týn137.68 14 122.79 6 280.47 97.70/53,527
30. Indruch Jaromír 1976 2+ KVS HK129.75 6 139.16 10 284.91 102.14/55,925
31. Pešek Michal 1992 2+ Kralupy132.53 2 154.50 2 291.03 108.26/59,223
32. Johanides Milan 1975 2 Kralupy144.97 10 135.81 4 294.78 112.01/61,321
33. Nováček Michal 1977 2+ Hubertus121.29 6 119.44 56 302.73 119.96/65,619
34. Peřina Vít 1989 2 Č.Lípa166.87 10 118.94 8 303.81 121.04/66,217
35. Šeba Patrik 1992 2 Kralupy156.86 18 133.12 0 307.98 125.21/68,515
36. Božek Radim 1992 2+ Olomouc137.26 8 116.90 62 324.16 141.39/77,414
37. Mrůzek Jakub 1995 3 KK Opava154.16 14 166.05 10 344.21 161.44/88,313
38. Jonáš Vojtěch 1990 2 KVS HK145.57 60 127.32 12 344.89 162.12/88,712
39. Vadlejch Jan 1989 3 Sušice172.93 20 161.18 20 374.11 191.34/104,711
40. Kvapil Martin 1976 2+ Sláv.KV125.03 162 104.35 2 393.38 210.61/115,210
41. Volák Jaroslav 1990 3 Klášter.169.35 58 177.45 8 412.80 230.03/125,99
42. Šrámek Michal 1982 2+ Č.Lípa124.71 110 122.33 56 413.04 230.27/126,08
43. HÖtzel Karel 1991 2 Horš.Týn161.09 114 129.73 10 414.82 232.05/127,07
44. Šimůnek Antonín 1990 3 Horš.Týn182.60 6 154.11 118 460.71 277.94/152,16
45. Kočí Martin 1991 3 Klášter.190.60 164 183.71 20 558.31 375.54/205,55
46. Cepek Marek 1994 3 KVSPísek158.50 260 148.82 6 573.32 390.55/213,74
47. Kopička Ondřej 1989 3 KK Opava146.95 10 0.00 999 1155.95  3
48. Malý Vojtěch 1986 2+ Dukla B.113.89 60 0.00 999 1172.89  2
49. Vlček Jan 1990 2+ USK Pha117.97 58 0.00 999 1174.97  1
50. Tomek Lukáš 1987 1 USK Pha111.67 104 0.00 999 1214.67  0
  Ebel Matyáš 1992 3 USK Pha0.00 999 0.00 999 1998.00  0
  Jančar David 1974 2+ USK Pha0.00 0 0.00 0  0
  Rašek Michal 1977 1 Dukla B.0.00 0 0.00 0  0
  Škranc Jiří 1965 1 Kotva B.0.00 0 0.00 0  0
  Pavlík Radek 1992 3 VSDK0.00 0 0.00 0  0
  Šťastný Jan 1970 2 Obal Pce0.00 0 0.00 0  0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1. Hilgertová Štěpána 1968 1 Dukla B.101.36 0 100.42 2 203.78  60
2. Řihošková Marie 1981 1 USK Pha97.91 4 100.22 2 204.13 0.35/0,260
3. Pavelková Irena 1974 MT USK Pha103.70 2 100.13 4 209.83 6.05/3,060
4. Sadilová Marcela 1967 MT Dukla B.101.08 2 104.92 4 212.00 8.22/4,060
5. Slováková Petra 1986 1 USK Pha106.69 0 108.56 2 217.25 13.47/6,660
6. Kudějová Kateřina 1990 1 USK Pha110.63 2 106.76 0 219.39 15.61/7,760
7. Grossmannová Zdenka 1965 1 Kralupy114.89 2 108.20 4 229.09 25.31/12,460
8. Urbanová Miroslava 1988 1 Dukla B.111.56 6 109.81 2 229.37 25.59/12,660
9. Kašparová Anna 1985 1 USK Pha113.76 0 113.85 4 231.61 27.83/13,760
10. Dandová Anna 1988 2+ Benátky118.75 0 115.02 6 239.77 35.99/17,760
11. Janoušková Eva 1990 1 USK Pha117.79 4 118.69 0 240.48 36.70/18,053
12. Zástěrová Pavlína 1993 2+ So Písek117.31 4 118.21 2 241.52 37.74/18,553
13. Galušková Karolína 1995 2 Sušice123.84 2 120.36 2 248.20 44.42/21,847
14. Smažíková Markéta 1988 2+ Dukla B.116.56 8 122.33 12 258.89 55.11/27,042
15. Benešová Martina 1986 2+ Sušice123.87 16 119.21 2 261.08 57.30/28,138
16. Bičovská Jana 1987 2 Olomouc127.87 6 121.39 6 261.26 57.48/28,234
17. Lejsalová Blanka 1979 1 USK Pha128.48 10 121.48 4 263.96 60.18/29,531
18. Zimová Marie 1992 2+ Roudnice130.45 6 125.15 4 265.60 61.82/30,331
19. Tunková Kristýna 1988 2+ Jablonec136.19 8 121.00 2 267.19 63.41/31,128
20. Kratochvílová Mich. 1975 1 Olomouc132.76 8 123.44 4 268.20 64.42/31,625
21. Kvapilová Gabriela 1978 2+ Sláv.KV134.37 8 130.17 2 274.54 70.76/34,725
22. Pinkavová Marta 1986 2+ Dukla B.140.01 4 128.85 4 276.86 73.08/35,922
23. Osochovská Michaela 1986 2+ KVS HK139.46 4 128.20 6 277.66 73.88/36,320
24. Jančová Monika 1992 3 Vlašim133.47 6 146.11 0 285.58 81.80/40,118
25. Jordánová Pavlína 1992 2 SKVeselí144.81 4 134.97 4 287.78 84.00/41,216
26. Ornstová Eva 1989 1 Dukla B.112.91 6 111.49 60 290.40 86.62/42,514
27. Bendová Marie 1992 2 Roudnice148.47 8 129.80 6 292.27 88.49/43,414
28. Mašková Alena 1976 2 USK Pha139.71 8 141.38 6 295.09 91.31/44,812
29. Polívková Hana 1989 2+ Blovice117.23 58 114.84 8 298.07 94.29/46,310
30. Váchová Barbora 1988 2+ SK VS ČB137.68 10 154.97 12 314.65 110.87/54,49
31. Plašilová Drahomíra 1961 2 Benátky151.79 10 138.99 14 314.78 111.00/54,58
32. Větrovská Aneta 1993 3 USK Pha159.42 14 132.80 10 316.22 112.44/55,27
33. Blažková Šárka 1989 1 Dukla B.124.22 12 119.22 62 317.44 113.66/55,86
34. Veselá Linda 1980 2+ Tech.Pha128.00 14 122.48 58 322.48 118.70/58,26
35. Zýková Barbora 1990 2 ČSAD Plz150.03 12 155.67 8 325.70 121.92/59,85
36. Koušová Tereza 1992 3 USK Pha162.32 10 152.36 14 338.68 134.90/66,24
37. Štěpánová Tereza 1986 2 SK VS ČB150.75 10 173.59 154 488.34 284.56/139,63
38. Hošková Kateřina 1985 MT USK Pha122.75 2 0.00 999 1123.75  2
39. Šmejkalová Šárka 1984 2+ USK Pha134.82 4 0.00 999 1137.82  2
40. Maršáková Eliška 1989 2+ Č.Lípa134.87 10 0.00 999 1143.87  1
41. Vojtová Veronika 1990 2+ SK VS ČB114.28 54 0.00 999 1167.28  0
42. Sušánková Markéta 1992 2 USK Pha166.33 10 0.00 999 1175.33  0
43. Drahozalová Jana 1990 2+ Roudnice129.22 54 0.00 999 1182.22  0
44. Foltysová Denisa 1993 2 KK Opava134.83 60 0.00 999 1193.83  0
45. Bustová Anna 1992 2+ USK Pha152.55 56 0.00 999 1207.55  0
46. Valíková Barbora 1994 2 KK Opava154.16 58 0.00 999 1211.16  0
47. Dvořáková Hana 1990 3 SK VS ČB162.77 60 0.00 999 1221.77  0
48. Krejčová Kristýna 1991 3 Roztoky173.49 62 0.00 999 1234.49  0
49. Jebavá Alžběta 1990 3 Třebech.182.11 66 0.00 999 1247.11  0
50. Večerková Nina 1992 2 SKVeselí173.73 112 0.00 999 1284.73  0
51. Šrámková Michaela 1991 3 Sušice160.38 160 0.00 999 1319.38  0
52. Mrůzková Kateřina 1995 3 KK Opava169.50 160 0.00 999 1328.50  0
53. Kozohorská Alžběta 1990 2 Roztoky159.78 218 0.00 999 1376.78  0
54. Klementová Silvie 1994 3 L.Žatec187.01 202 0.00 999 1388.01  0
55. Benešová Marie 1961 2 Sušice190.41 206 0.00 999 1395.41  0
56. Nováčková Karolina 1978 2 Hubertus125.71 356 0.00 999 1480.71  0
  Hamplová Eva 1992 2+ Dukla B.0.00 999 0.00 999 1998.00  0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1. Jiras Marek
Máder Tomáš
1976
1974
MT USK Pha
USK Pha
99.60 0 96.99 2 198.59  53
2. Hradílek Václav
Sehnal Štěpán
1982
1985
1 USK Pha
USK Pha
101.95 0 100.90 2 204.85 6.26/3,253
3. Koplík Tomáš
Vrzáň Jakub
1986
1987
1 USK Pha
USK Pha
102.98 2 103.90 0 208.88 10.29/5,253
4. Volf Jaroslav
Štěpánek Ondřej
1979
1979
MT Dukla B.
Dukla B.
99.43 6 99.35 8 212.78 14.19/7,153
5. Vlček Ladislav
Hammer Martin
1985
1985
1 Dukla B.
Dukla B.
103.25 8 100.35 2 213.60 15.01/7,653
6. Zdráhal Petr
Zdráhal Jan
1987
1985
1 Dukla B.
Dukla B.
108.80 0 108.98 4 221.78 23.19/11,753
7. Pospíšil Jaroslav
Mrůzek David
1973
1976
MT USK Pha
Dukla B.
108.92 16 103.01 2 229.93 31.34/15,853
8. Gotvald Robert
Vlček Jan
1990
1990
1 USK Pha
USK Pha
111.71 6 110.31 8 236.02 37.43/18,853
9. Karlovský Ondřej
Jáně Jakub
1991
1990
1 KVS HK
KVS HK
111.44 8 112.24 8 239.68 41.09/20,753
10. Pivoňka Zdeněk
Šrámek Michal
1982
1982
Horš.Týn
Č.Lípa
117.59 12 117.76 8 255.35 56.76/28,660
11. Kopťák Daniel
Postřimovský Marcel
1989
1990
1 KK Opava
KK Opava
129.93 6 123.16 12 271.09 72.50/36,553
12. Přinda Lukáš
Havlíček Jan
1980
1982
1 USK Pha
USK Pha
104.70 0 124.54 56 285.24 86.65/43,653
13. Medřický Ludvík
Macášek Tomáš
1992
1992
2 USK Pha
Bechyně
151.89 6 133.23 2 293.12 94.53/47,653
14. Šindler Marek
Kašpar Jonáš
1992
1991
2 KK Opava
KK Opava
146.39 10 129.01 10 295.40 96.81/48,747
15. Jonáš Vojtěch
Morkes Jan
1990
1990
2 KVS HK
KVS HK
130.23 12 137.67 16 295.90 97.31/49,042
16. Pořádek Milan
Weber Oldřich
1986
1987
1 SK VS ČB
SK VS ČB
123.83 60 114.92 4 302.75 104.16/52,434
17. Skuhrovec Jiří
Peřina Vít
1990
1989
2 Č.Lípa
Č.Lípa
134.02 64 118.77 6 322.79 124.20/62,538
18. Říha Martin
Strnad Jaroslav
1992
1993
2 USK Pha
USK Pha
132.24 62 149.13 10 353.37 154.78/77,934
19. Baroň Petr
Fusek Radomir
1991
1990
2 Val.Mez.
Val.Mez.
136.46 6 159.56 64 366.02 167.43/84,331
20. Hajdučík Miroslav
Renčín Tomáš
1962
1961
2 Sláv.HK
Sláv.HK
161.30 56 146.35 14 377.65 179.06/90,228
21. Bříza Václav
Kubát Zdeněk
1990
1991
2 Klatovy
Klatovy
175.06 20 180.02 64 439.08 240.49/121,125
22. HÖtzel Karel
Hojda Jakub
1991
1993
3 Horš.Týn
Horš.Týn
161.20 116 159.19 64 500.39 301.80/152,022
23. Jindrák Petr
Boček Zdeněk
1969
1975
2 Tech.Pha
SK VS ČB
188.04 162 0.00 999 1349.04  20
  Holboj Ondřej
Kuna Jan
1990
1990
2 SK VS ČB
SK VS ČB
0.00 999 0.00 999 1998.00  18
  Zavadil Miroslav
Christov Ivan
1990
1988
2 Č.Lípa
Č.Lípa
0.00 0 0.00 0  0
  Vácha Viktor
Šíp Milan
1985
1988
1 Dukla B.
SK VS ČB
0.00 0 0.00 0  0
  Daněk Aleš
Kabrhel Václav
1979
1983
1 Olomouc
Olomouc
0.00 0 0.00 0  0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1. Hilgert Luboš 1986 1 Dukla B.88.74 2 86.79 0 177.53  75
2. Beneš Jindřich 1985 1 USK Pha87.23 2 87.80 2 179.03 1.50/0,875
3. Hradílek Vavřinec 1987 1 USK Pha90.97 0 88.16 2 181.13 3.60/2,075
4. Pišvejc Ivan 1978 1 USK Pha86.15 4 87.08 6 183.23 5.70/3,275
5. Kubričan Pavel 1983 1 USK Pha92.47 0 93.36 0 185.83 8.30/4,775
6. Přindiš Vít 1989 1 USK Pha93.33 4 90.39 4 191.72 14.19/8,075
7. Buchtel Martin 1982 2+ Hubertus94.69 0 94.26 4 192.95 15.42/8,775
8. Bílý Petr 1981 2+ USK Pha96.63 0 98.58 0 195.21 17.68/10,068
9. Zajíc Ondřej 1990 2+ Roudnice98.85 6 92.57 0 197.42 19.89/11,262
10. Řejha Jiří 1981 1 Dukla B.95.93 4 97.68 0 197.61 20.08/11,357
11. Prell Pavel 1976 2 Kralupy99.26 2 96.46 0 197.72 20.19/11,457
12. Dupal Jiří 1991 2+ Olomouc91.50 8 93.78 6 199.28 21.75/12,353
13. Suchý Ondřej 1979 1 Dukla B.93.58 6 96.28 4 199.86 22.33/12,649
14. Ornst Zdeněk 1990 2+ L.Žatec98.97 4 97.22 0 200.19 22.66/12,849
15. Strnad Jaroslav 1993 2 USK Pha98.21 2 100.83 0 201.04 23.51/13,246
16. Tunka Ondřej 1990 2+ Jablonec97.26 8 97.30 0 202.56 25.03/14,143
17. Galuška Vladislav 1965 2+ Sušice103.01 4 98.26 0 205.27 27.74/15,640
18. Neugebauer Roman 1965 2+ Ostrava103.73 0 102.28 0 206.01 28.48/16,037
19. Mrůzek Kamil 1977 2+ Dukla B.103.01 2 101.76 0 206.77 29.24/16,535
20. Lhota Zbyšek 1984 2 Žel.Brod98.29 2 103.87 6 210.16 32.63/18,433
21. Tůma Martin 1972 2+ Hubertus103.56 6 99.15 2 210.71 33.18/18,731
22. Jakeš Tomáš 1975 2+ Č.Kruml.110.84 4 99.97 0 214.81 37.28/21,029
23. Jordán František 1991 2 SKVeselí103.69 4 105.18 2 214.87 37.34/21,027
24. Bouzek Ondřej 1991 2 Sušice105.72 6 97.20 6 214.92 37.39/21,125
25. Houserek Aleš 1990 2 Olomouc108.41 6 103.59 2 220.00 42.47/23,923
26. Macášek Tomáš 1992 2 Bechyně114.88 4 101.63 2 222.51 44.98/25,321
27. Řezáč Jan 1989 2+ Olomouc100.23 4 110.69 8 222.92 45.39/25,619
28. Gorecký Petr 1981 2+ Kralupy119.12 4 98.82 2 223.94 46.41/26,117
29. Lacina Pavel 1970 2 Rožátov108.46 6 107.45 4 225.91 48.38/27,315
30. Sedlmaier Aleš 1980 2+ Roudnice107.02 8 106.35 6 227.37 49.84/28,114
31. Kovárník Lukáš 1977 2 Kralupy108.71 8 107.11 4 227.82 50.29/28,313
32. Smažík Jiří 1991 2+ L.Žatec105.55 12 99.08 12 228.63 51.10/28,812
33. Kysela David 1977 2 Kralupy114.07 0 110.76 6 230.83 53.30/30,011
34. Vyhnánek Jiří 1974 2 Tech.Pha111.25 2 119.18 0 232.43 54.90/30,910
35. Abraham Tomáš 1992 2 Benátky109.70 8 111.09 6 234.79 57.26/32,39
36. Hájek Michal 1986 2 Ostrava109.31 6 113.98 6 235.29 57.76/32,58
37. Dolista Jan 1987 2 Kralupy108.49 14 108.76 6 237.25 59.72/33,67
38. Hagiwara Takahiro 1988 2 SK VS ČB113.85 2 133.08 4 252.93 75.40/42,56
39. Kratochvíl Jan 1978 2 USK Pha98.95 2 103.02 54 257.97 80.44/45,35
40. Chmátal Petr 1990 2+ USK Pha104.01 6 99.91 54 263.92 86.39/48,74
41. Reichenauer Antonín 1956 2+ CSC Sok.105.94 0 103.47 254 463.41 285.88/161,03
42. Kobes Jan 1979 1 SK VS ČB98.37 6 0.00 999 1103.37  2
43. Kobes Tomáš 1978 MT Dukla B.113.25 2 0.00 999 1114.25  2
44. Voves Ladislav 1985 2+ Kralupy115.31 8 0.00 999 1122.31  2
45. Hric Filip 1993 2 Olomouc119.41 4 0.00 999 1122.41  1
46. Šupolík Luboš 1992 2 Kralupy117.62 6 0.00 999 1122.62  0
47. Šíma Václav 1989 2 SK VS ČB119.75 4 0.00 999 1122.75  0
48. Podhadský Jan 1989 2 Vlašim116.40 10 0.00 999 1125.40  0
49. Heger Mikuláš 1990 2 Rakovník119.95 8 0.00 999 1126.95  0
50. Puškarčuk Aleš 1989 2 Č.Lípa126.72 2 0.00 999 1127.72  0
51. Brychcí Petr 1990 3 Žel.Brod121.78 8 0.00 999 1128.78  0
52. Kulhánek Jan 1978 1 Jablonec125.87 4 0.00 999 1128.87  0
53. Musil Jan 1990 2 Jablonec124.11 6 0.00 999 1129.11  0
54. Hála Richard 1992 2 SKVeselí125.43 6 0.00 999 1130.43  0
55. Měchura Jiří 1987 2+ Třebech.119.82 12 0.00 999 1130.82  0
56. Boček Zdeněk 1975 2 SK VS ČB127.26 10 0.00 999 1136.26  0
57. Bahenský Matouš 1994 3 KK Opava127.19 12 0.00 999 1138.19  0
58. Felix Petr 1982 2 Kralupy137.21 2 0.00 999 1138.21  0
59. Baroň Petr 1991 2 Val.Mez.128.11 12 0.00 999 1139.11  0
60. Cvikl Ondřej 1992 2 Ostrava130.26 10 0.00 999 1139.26  0
61. Báča Milan 1973 2 Benátky128.48 12 0.00 999 1139.48  0
62. Heger Kryštof 1992 3 Rakovník130.90 10 0.00 999 1139.90  0
63. Urban Tomáš 1994 3 KK Opava133.37 8 0.00 999 1140.37  0
64. Kubričan Lukáš 1984 MT Dukla B.90.85 54 0.00 999 1143.85  0
65. Maslaňák Tomáš 1990 2+ Ostrava95.11 50 0.00 999 1144.11  0
66. Seidl Tomáš 1989 2 Olomouc140.16 6 0.00 999 1145.16  0
67. Křišťan Filip 1992 2 Týniště140.43 6 0.00 999 1145.43  0
68. Melecha Jakub 1989 2 Olomouc135.73 12 0.00 999 1146.73  0
69. Kabrhel Václav 1983 1 Olomouc99.93 52 0.00 999 1150.93  0
70. Binčík Petr 1994 3 KK Opava144.78 8 0.00 999 1151.78  0
71. Míka Viktor 1977 2+ S.Žižkov103.26 52 0.00 999 1154.26  0
72. Potužák Jan 1988 2+ Sušice103.39 52 0.00 999 1154.39  0
73. Waloszek Jakub 1989 2+ Ostrava100.99 56 0.00 999 1155.99  0
74. Bouzek Filip 1992 3 Sušice142.61 16 0.00 999 1157.61  0
75. Břečka Tomáš 1988 2 SKVeselí154.80 4 0.00 999 1157.80  0
76. Rubáček Petr 1991 3 Ostrava147.55 12 0.00 999 1158.55  0
77. Maroul Ladislav 1968 2 Rožátov105.94 56 0.00 999 1160.94  0
78. Medřický Ludvík 1992 2 USK Pha110.43 54 0.00 999 1163.43  0
79. Jordán Tomáš 1988 2 SKVeselí105.50 62 0.00 999 1166.50  0
80. Cepek Marek 1994 3 KVSPísek157.76 10 0.00 999 1166.76  0
81. Kuna Jan 1990 2 SK VS ČB115.40 54 0.00 999 1168.40  0
82. Maršák Ondřej 1989 2+ Č.Lípa104.86 68 0.00 999 1171.86  0
83. Kozohorský Vojtěch 1991 3 Roztoky162.10 12 0.00 999 1173.10  0
84. Holboj Ondřej 1990 2 SK VS ČB119.92 56 0.00 999 1174.92  0
85. Mulač Viktor 1975 2 Loko Plz119.49 58 0.00 999 1176.49  0
86. Birnbaum Josef 1993 3 Horš.Týn164.06 16 0.00 999 1179.06  0
87. Rataj Antonín 1992 3 Kralupy176.38 10 0.00 999 1185.38  0
88. Kasanda Michal 1993 2 SK VS ČB131.84 56 0.00 999 1186.84  0
89. Hájek Roman 1963 2 Ostrava180.10 10 0.00 999 1189.10  0
90. Gotvald Robert 1990 2 USK Pha132.31 60 0.00 999 1191.31  0
91. Svoboda Marek 1990 3 SK VS ČB142.32 56 0.00 999 1197.32  0
92. Raab Ondřej 1973 MT Dukla B.97.35 102 0.00 999 1198.35  0
93. Korostenski Milan 1992 3 SK VS ČB191.88 10 0.00 999 1200.88  0
94. Němec Lukáš 1985 2 Olomouc101.81 112 0.00 999 1212.81  0
95. Hron Robin 1979 2 Kralupy115.49 154 0.00 999 1268.49  0
96. Volák Jaroslav 1990 2 Klášter.120.97 152 0.00 999 1271.97  0
97. Fiala Radim 1995 3 KK Opava202.32 116 0.00 999 1317.32  0
98. Vávra Petr 1991 3 Roztoky188.05 160 0.00 999 1347.05  0
99. Vondra Jan 1988 1 Dukla B.93.93 256 0.00 999 1348.93  0
100. Buchtel Michal 1986 1 Hubertus84.36 360 0.00 999 1443.36  0
101. Taišl Filip 1976 1 Sušice88.14 456 0.00 999 1543.14  0
  Házi Marek 1992 3 Bechyně0.00 999 0.00 999 1998.00  0
  Masare Vít 1987 2 USK Pha0.00 0 0.00 0  0
  Jenčík Ladislav 1963 2 Týniště0.00 0 0.00 0  0
  Jeremiaš Jan 1985 2 Třebech.0.00 0 0.00 0  0
  Podzimek Slávek 1987 2 Kralupy0.00 0 0.00 0  0
  Štýber Roman 1989 3 Sláv.KV0.00 0 0.00 0  0
  Zápotočný Martin 1990 3 Sláv.KV0.00 0 0.00 0  0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3