vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

3.Český pohár ve sjezdu - Kamenice

16.04.2011   Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné
ředitel: Martin Smolka   vrchní rozhodčí: Libuše Rolečková
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. KEJKLÍČEK Tomáš 1980 1 Pardub.01:52,27 60/108/0
2.1/VMNOVOSAD Lukáš 1976 M Č.Kruml.01:53,781.51/1,353/96/0
3. ROLENC Ondřej 1991 M Pardub.01:57,575.31/4,747/84/0
4.2/VMRAŠNER Karel 1976 2 Lukavice01:58,366.09/5,442/0/57
5.3/VMŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.01:55,923.65/3,338/72/0
6. MALACH Tobiáš 1989 1 Tesla Bo01:57,795.52/4,934/0/45
7. PISCHEK Jan 1977 2 Pardub.01:58,826.55/5,831/60/0
8. HALEŠ Antonín 1992 1 Č.Kruml.01:54,462.19/2,028/48/0
9.4/VMŠAMÁNEK Pavel 1972 3 KK Brno02:01,709.43/8,425/0/33
10.1/DSZAPLETAL Štěpán 1993 2 Litovel02:03,3911.12/9,922/0/21
11. ŠRÁMEK Michal 1982 2 Č.Lípa02:05,3013.03/11,620/36/0
12. LISICKÝ David 1981 1 Olomouc02:08,6816.41/14,618/0/15
13. PAVLÍK Radek 1992 1 VSDK02:09,4317.16/15,316/0/9
14.1/DMKRISTEK Václav 1996 3 Val.Mez.02:18,7326.46/23,614/0/3
15. ŠVADLENA Václav 1985 2 Č.Kruml.02:25,0832.81/29,212/30/0
16. VALÍKOVÁ Radka 1991 M Pardub.02:24,1631.89/28,410/24/0
17. PETERKOVÁ Hana 1987 2 Č.Kruml.02:16,8224.55/21,99/18/0
18.2/DMŽNIVA Marek 1995 2 Val.Mez.02:17,9525.68/22,98/0/2
19.1/ZSPATÁK Jan 1997 3 Litovel02:25,8333.56/29,97/0/1
20. NOVÁK Martin 1991 2 Č.Kruml.04:37,65165.38/147,36/12/0
  HABICH Karel 1994 2 VS TáborDSQ 0/0/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. ZÁSTĚROVÁ Anna 1989 1 So Písek20:08,30 60/54/0
2. PAĎOUROVÁ Klára 1994 M Vys.Mýto20:49,5041.20/3,453/42/0
3. HÁKOVÁ Jitka 1980 1 Boh.Pha22:20,10131.80/10,947/30/0
4. TYKALOVÁ Jana 1968 2 Klášter.24:47,30279.00/23,142/18/0
5. BÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník28:04,30476.00/39,438/0/18
  SVOBODOVÁ Jana 1993 1 Č.LípaDNF 0/0/0
  BROŽOVÁ Tereza 1996 2 KK OpavaDNF 0/0/0
  VALÍKOVÁ Radka 1991 1 Pardub.DNS-A 0/0/0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. MRŮZEK Kamil 1977 M Dukla B.17:13,90 75/139/0
2. SLOVÁK Tomáš 1979 M Olomouc17:23,609.70/0,968/0/79
3. KROPÁČEK Matěj 1989 1 So Písek17:43,9030.00/2,962/127/0
4. KNEBEL Robert 1971 1 Olomouc17:44,7030.80/3,057/0/67
5. LAGNER Václav 1988 1 Boh.Pha18:11,4057.50/5,653/115/0
6. MAREK Aleš 1978 M Trutnov18:17,6063.70/6,249/103/0
7. HÁLA Richard 1992 1 SKVeselí18:22,1068.20/6,646/0/55
8. POLÍVKA Radek 1980 1 Sláv.HK18:37,8083.90/8,143/91/0
9. NOVÁK Ondřej 1992 1 Olomouc18:54,80100.90/9,840/0/43
10. ŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz18:55,00101.10/9,837/79/0
11. KRATOCHVÍL Petr 1971 2 Olomouc19:19,30125.40/12,135/0/31
12. KÁDRLE Martin 1990 1 Trutnov19:22,90129.00/12,533/67/0
13. STEFAN Tomáš 1995 2 Soběslav19:42,80148.90/14,431/55/0
14. DAMBORSKÝ Libor 1982 2 Kroměříž19:45,70151.80/14,729/0/25
15. ZIERIS Matyáš 1995 2 Trutnov19:46,00152.10/14,727/43/0
16. STEFAN Petr 1992 1 Soběslav19:54,50160.60/15,525/31/0
17. KLAMMER Jesko 1972 0 GER20:01,00167.10/16,20/0/0
18. DANDA Tomáš 1977 2 Pardub.20:16,50182.60/17,723/25/0
19. KREJZA Filip 1989 2 Olomouc20:20,30186.40/18,021/0/19
20. TYKAL Jiří 1992 1 Klášter.20:55,40221.50/21,419/19/0
21. JELÍNEK Filip 1996 2 Boh.Pha21:03,00229.10/22,217/13/0
22. JORDÁN Tomáš 1988 2 SKVeselí21:03,70229.80/22,215/0/13
23. KUBŮ Petr 1976 3 Olomouc22:03,40289.50/28,014/0/7
24. VYHNÁLEK Jan 1996 3 Vys.Mýto23:58,30404.40/39,113/7/0
25. MATHAI Robert 1969 2 Olomouc36:32,001158.10/112,012/0/1
  ZÁSTĚRA Tomáš 1964 2 So PísekDNS 0/0/0
  KOŠŤÁL Jiří 1989 2 Boh.PhaDNF 0/0/0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. ŠÁLEK Marek
ŘÍHA Jan
1986
1987
M Boh.Pha
Klášter.
19:54,40 60/109/0
2. SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
20:13,1018.70/1,653/97/0
3. LISICKÝ David
UNCAJTÍK Lukáš
1981
1984
M Olomouc
Pardub.
20:19,3024.90/2,147/85/48
4. VESELÝ Petr
MORNŠTEJN Roman
1976
1969
M VSDK
Pardub.
20:21,3026.90/2,342/73/36
5. HERMANN René
CHLOUBA Luboš
1962
1959
1 Boh.Pha
Boh.Pha
20:50,9056.50/4,738/61/0
6. CUC Michal
ZDRÁHAL Jan
1977
1985
1 Tech.Pha
Dukla B.
21:11,1076.70/6,434/49/0
7. ŠRÁMEK Michal
TOMEK Lukáš
1982
1987
2 Č.Lípa
USK Pha
21:21,7087.30/7,331/37/0
8. IRAIN Jiří
ŠANTORA Jan
1981
1983
1 Pardub.
Pardub.
22:02,00127.60/10,728/25/0
9. MARTIN Václav
LULA Jiří
1971
1974
2 Boh.Pha
Boh.Pha
22:23,90149.50/12,525/13/0
10. MALACH Tobiáš
MATULA Zdeněk
1989
1955
1 Tesla Bo
Tesla Bo
22:45,30170.90/14,322/0/24
11. BŘÍZA Václav
KUBÁT Zdeněk
1990
1991
1 Klatovy
Klatovy
23:04,80190.40/15,920/7/0
12. JUNEK Matyáš
KLEMENT Adam
1997
1996
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
23:54,50240.10/20,118/1/0
13. HŘIB Roman
REŽŇÁK Ladislav
1967
1966
1 KK Brno
KK Brno
29:58,10603.70/50,516/0/12
  SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
DNS 0/0/0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3