vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

3. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku

27.06.2015   řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko
ředitel: Michael Veřtát   vrchní rozhodčí: Iva Šedivá
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSKREJČÍ Jakub 2002 2 SKVS ČB90.76 0 84.62 0 84.62 120
2.2/ZSBOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.89.69 0 84.90 0 84.900.28/0,3116
3.3/ZSRAŠKA Tomáš 2001 2 USK Pha90.97 6 86.39 0 86.391.77/2,1112
4.4/ZSVEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky92.14 4 89.11 0 89.114.49/5,3108
5.5/ZSMILYÁN David 2001 2 L.Žatec90.94 0 89.66 0 89.665.04/6,0104
6.6/ZSREZEK Tomáš 2001 2 SKVS ČB98.71 4 90.58 2 92.587.96/9,4100
7.7/ZSKLEMENT Maxim 2001 2 Roudnice94.37 2 91.65 2 93.659.03/10,796
8.8/ZSLERCH Eduard 2002 2 Klášter.97.48 4 94.89 0 94.8910.27/12,192
9.9/ZSLHOTA Kryštof 2002 2 USK Pha95.37 0 91.02 4 95.0210.40/12,388
10.10/ZSROUČA Samuel 2002 2 Šumperk99.93 2 95.10 0 95.1010.48/12,484
11.11/ZSHOUSKA Jan 2001 3 USK Pha101.83 0 95.77 0 95.7711.15/13,280
12.12/ZSKIRCHNER David 2002 3 Dukla B.97.65 6 96.21 0 96.2111.59/13,776
13.13/ZSSTANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB100.71 0 93.10 4 97.1012.48/14,772
14.14/ZSFIALA Jakub 2001 3 Olomouc97.19 2 95.26 2 97.2612.64/14,968
15.1/ZMKRÁL Adam 2003 2 USK Pha100.61 4 98.80 0 98.8014.18/16,864
16.15/ZSREJMAN Petr 2001 3 KVS HK101.69 4 95.73 4 99.7315.11/17,960
17.16/ZSMRÁKA Tomáš 2001 3 Olomouc100.22 2 100.54 0 100.5415.92/18,859
18.17/ZSŠVEJD Jakub 2001 2 Sušice98.46 6 98.79 2 100.7916.17/19,158
19.2/ZMRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc106.38 0 101.37 0 101.3716.75/19,857
20.18/ZSWEISL Martin 2002 3 USK Pha100.79 2 99.81 2 101.8117.19/20,356
21.19/ZSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 3 KK Brno100.69 2 97.90 6 102.6918.07/21,455
22.20/ZSHORAL Vojtěch 2002 3 Horš.Týn103.99 6 101.27 2 103.2718.65/22,054
23.3/ZMHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc103.31 0 101.56 4 103.3118.69/22,153
24.21/ZSŠOREL Martin 2001 3 KK Brand112.47 0 99.54 4 103.5418.92/22,452
25.22/ZSIVÁNEK Roman 2002 3 SKVeselí111.11 2 99.69 4 103.6919.07/22,551
26.23/ZSMAJER Kryštof 2001 3 USK Pha104.01 0 101.80 2 103.8019.18/22,750
27.4/ZMKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc105.10 0 105.64 8 105.1020.48/24,249
28.5/ZMSAHULA Matěj 2003 2 Benátky106.04 0 107.97 4 106.0421.42/25,348
29.6/ZMVANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor106.39 0 106.17 0 106.1721.55/25,547
30.24/ZSSTRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky107.42 0 104.80 2 106.8022.18/26,246
31.25/ZSHALA Jiří 2002 3 Olomouc110.26 4 103.51 4 107.5122.89/27,145
32.26/ZSJANŮ Filip 2002 3 Olomouc108.12 0 4.00 999 108.1223.50/27,844
33.7/ZMVENC Štěpán 2004 3 KK Brand114.22 2 109.23 0 109.2324.61/29,143
34.8/ZMDUŘT Vojtěch 2003 3 USK Pha110.69 0 109.73 0 109.7325.11/29,742
35.27/ZSKLEIN Pavel 2001 3 Č.Kruml.108.40 2 110.23 8 110.4025.78/30,541
36.28/ZSTESAŘ Vojtěch 2002 3 SKVS ČB109.05 2 105.27 6 111.0526.43/31,240
37.29/ZSLÁTAL Filip 2001 3 Olomouc109.44 2 107.57 6 111.4426.82/31,739
38.30/ZSHOLÍNEK Svatopluk 2001 3 Šumperk109.58 2 125.45 6 111.5826.96/31,938
39.31/ZSŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz117.05 2 109.80 2 111.8027.18/32,137
40.9/ZMMRÁZEK Jakub 2004 3 KK Opava112.50 0 114.60 8 112.5027.88/32,936
41.32/ZSPROCHÁZKA Vojtěch 2002 3 Olomouc112.54 0 113.35 0 112.5427.92/33,035
42.33/ZSFRENCL Josef 2002 3 USK Pha111.07 2 108.77 4 112.7728.15/33,334
43.34/ZSŘEZNÍK Vít 2001 3 Šumperk115.72 2 111.28 2 113.2828.66/33,933
44.10/ZMTÁBORSKÝ Jan 2003 3 Horš.Týn112.25 2 109.38 4 113.3828.76/34,032
45.11/ZMSTANOVSKÝ Jakub 2004 3 SKVS ČB117.76 8 113.87 0 113.8729.25/34,631
46.12/ZMHRŇÁK Jáchym 2004 Kralupy124.43 2 111.10 4 115.1030.48/36,030
47.35/ZSVÁCHA Ondřej 2001 3 Šumperk115.26 0 114.37 2 115.2630.64/36,229
48.36/ZSHRNČÍŘ Vojtěch 2001 3 Vys.Mýto110.24 6 112.64 6 116.2431.62/37,428
49.13/ZMURBAN Michal 2004 3 Šumperk116.99 0 122.23 2 116.9932.37/38,327
50.14/ZMRAŠNER Karel 2004 Postřelm117.56 6 114.00 4 118.0033.38/39,426
51.15/ZMMRÁKA Jan 2004 3 Olomouc123.99 2 118.64 0 118.6434.02/40,225
52.37/ZSSURMA Tadeáš 2001 3 Šumperk116.89 2 125.21 2 118.8934.27/40,524
53.16/ZMŠVEJD Jan 2004 3 Sušice117.29 2 123.50 4 119.2934.67/41,023
54.17/ZMSEMERÁD Adam 2004 3 Roudnice126.84 4 113.72 6 119.7235.10/41,522
55.38/ZSWALTER David 2001 3 Šumperk118.89 2 121.35 8 120.8936.27/42,921
56.18/ZMMAREK Matyáš 2003 3 Třebech.128.36 6 119.79 2 121.7937.17/43,920
57.19/ZMONDRUŠ Mikuláš 2003 3 USK Pha119.78 4 120.36 4 123.7839.16/46,319
58.20/ZMŠEDIVÝ Jan 2003 3 SKVS ČB127.86 6 122.26 2 124.2639.64/46,818
59.21/ZMŠEDIVÝ Vít 2004 3 SKVS ČB121.24 4 127.78 8 125.2440.62/48,017
60.39/ZSSUK Jakub 2002 3 Trutnov126.13 6 120.87 6 126.8742.25/49,916
61.40/ZSHRNČÍŘ Jakub 2001 3 Vys.Mýto127.56 0 156.88 56 127.5642.94/50,715
62.41/ZSKOUDELKA Samson 2002 3 Č.Kruml.127.86 4 124.15 4 128.1543.53/51,414
63.22/ZMČIHOVSKÝ Šimon 2003 SKVS ČB134.25 2 128.12 2 130.1245.50/53,813
64.23/ZMKAŠÁK Filip 2003 Kralupy133.09 6 124.95 6 130.9546.33/54,812
65.42/ZSULITZKA Oliver 2002 3 KK Opava3.00 999 123.25 8 131.2546.63/55,111
66.24/ZMHRIC Ondřej 2004 Olomouc139.53 6 130.46 4 134.4649.84/58,910
67.25/ZMHOLEC Jakub 2003 KK Brand134.57 0 135.31 4 134.5749.95/59,09
68.43/ZSHRŇÁK Vojtěch 2002 Kralupy133.99 4 129.87 6 135.8751.25/60,68
69.26/ZMBEIER Matouš 2004 Trutnov127.90 10 124.32 12 136.3251.70/61,17
70.27/ZMJUDA Mikuláš 2003 Benátky140.36 10 131.97 6 137.9753.35/63,06
71.28/ZMPÍPAL Zbyněk 2003 3 SKVS ČB139.50 0 148.26 6 139.5054.88/64,95
72.29/ZMGÁBRLÍK Jakub 2004 Olomouc135.25 6 153.99 0 141.2556.63/66,94
73.30/ZMMAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml.137.43 4 140.47 4 141.4356.81/67,13
74.44/ZSŠVARC Adam 2001 Olomouc134.81 10 166.62 6 144.8160.19/71,12
75.31/ZMMÍL Jakub 2003 Trutnov147.81 10 143.98 6 149.9865.36/77,21
76.32/ZMKOSÍK Dan 2004 Olomouc139.44 14 144.98 8 152.9868.36/80,80
77.33/ZMZOUBEK Adam 2004 Semily153.48 4 156.86 8 157.4872.86/86,10
78.34/ZMJUDA Štěpán 2004 Benátky144.36 20 152.63 8 160.6376.01/89,80
79.35/ZMHYNEK Pavel 2003 Semily156.86 8 192.93 66 164.8680.24/94,80
80.45/ZSADÁŠEK Alois 2002 Benátky164.54 12 155.60 62 176.5491.92/108,60
81.46/ZSKRÁL Matěj 2002 Postřelm182.49 8 147.95 56 190.49105.87/125,10
82.36/ZMBERGMANN Bořivoj 2003 KK Brno129.67 64 146.24 166 193.67109.05/128,90
83.37/ZMFURIŠ Eduard 2004 Č.Kruml.187.49 58 191.35 10 201.35116.73/137,90
84.38/ZMPOLLERT Jáchym 2004 USK Pha151.57 62 161.01 58 213.57128.95/152,40
85.39/ZMKOŘÍNEK Vojtěch 2004 Jablonec165.63 60 248.63 14 225.63141.01/166,60
86.40/ZMMANAS Adam 2004 Kadaň203.19 162 190.29 60 250.29165.67/195,80
87.41/ZMŘEHÁK Jiří 2003 Semily197.64 60 216.63 110 257.64173.02/204,50
88.42/ZMPANKRÁC Karel 2003 Kadaň224.83 410 224.13 312 536.13451.51/533,60
  PŠENIČKA Václav 2001 3 Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NOVÁK Michal 2003 3 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FUCHS Matouš 2002 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  GALUŠKA Zdeněk 2004 Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3