vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Historie procházení

4. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku

28.06.2015   řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko
ředitel: Michael Veřtát   vrchní rozhodčí: Iva Šedivá
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSVEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky95.17 4 93.27 0 93.27 117
2.2/ZSKREJČÍ Jakub 2002 2 SKVS ČB91.31 2 92.12 2 93.310.04/0,0113
3.3/ZSBOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.92.78 4 89.97 4 93.970.70/0,8109
4.4/ZSLHOTA Kryštof 2002 2 USK Pha97.33 2 94.23 0 94.230.96/1,0105
5.5/ZSROUČA Samuel 2002 2 Šumperk101.21 2 96.37 0 96.373.10/3,3101
6.6/ZSMILYÁN David 2001 2 L.Žatec96.18 2 95.43 2 97.434.16/4,597
7.7/ZSRAŠKA Tomáš 2001 2 USK Pha95.81 6 91.55 6 97.554.28/4,693
8.8/ZSKLEMENT Maxim 2001 2 Roudnice95.43 6 95.35 4 99.356.08/6,589
9.9/ZSLERCH Eduard 2002 2 Klášter.99.15 4 99.58 0 99.586.31/6,885
10.10/ZSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 3 KK Brno101.23 4 100.80 0 100.807.53/8,181
11.11/ZSKIRCHNER David 2002 3 Dukla B.100.80 4 102.42 0 102.429.15/9,877
12.1/ZMKRÁL Adam 2003 2 USK Pha4.00 999 102.82 0 102.829.55/10,273
13.12/ZSŠVEJD Jakub 2001 2 Sušice99.10 4 100.35 4 103.109.83/10,569
14.13/ZSIVÁNEK Roman 2002 3 SKVeselí103.49 0 102.13 6 103.4910.22/11,065
15.14/ZSFIALA Jakub 2001 3 Olomouc103.56 0 110.44 6 103.5610.29/11,061
16.2/ZMRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc107.93 4 105.35 0 105.3512.08/13,057
17.15/ZSHORAL Vojtěch 2002 3 Horš.Týn103.80 2 105.17 2 105.8012.53/13,456
18.16/ZSHOUSKA Jan 2001 3 USK Pha110.50 2 104.86 2 106.8613.59/14,655
19.17/ZSHALA Jiří 2002 3 Olomouc108.30 2 105.48 2 107.4814.21/15,254
20.18/ZSWEISL Martin 2002 3 USK Pha107.55 0 108.13 6 107.5514.28/15,353
21.19/ZSREZEK Tomáš 2001 2 SKVS ČB99.73 8 104.47 8 107.7314.46/15,552
22.20/ZSSTANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB104.42 4 106.14 6 108.4215.15/16,251
23.21/ZSMRÁKA Tomáš 2001 3 Olomouc112.65 4 106.54 2 108.5415.27/16,450
24.3/ZMVANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor108.56 0 114.19 2 108.5615.29/16,449
25.4/ZMKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc107.08 2 109.50 0 109.0815.81/17,048
26.5/ZMHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc109.65 2 112.84 0 111.6518.38/19,747
27.22/ZSHOLÍNEK Svatopluk 2001 3 Šumperk142.94 6 110.78 2 112.7819.51/20,946
28.6/ZMSAHULA Matěj 2003 2 Benátky111.73 2 112.87 4 113.7320.46/21,945
29.7/ZMTÁBORSKÝ Jan 2003 3 Horš.Týn114.03 4 113.82 0 113.8220.55/22,044
30.23/ZSTESAŘ Vojtěch 2002 3 SKVS ČB113.96 10 111.58 4 115.5822.31/23,943
31.24/ZSSTRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky110.67 6 113.90 2 115.9022.63/24,342
32.25/ZSŠOREL Martin 2001 3 KK Brand113.36 4 112.45 54 117.3624.09/25,841
33.8/ZMHRŇÁK Jáchym 2004 Kralupy113.55 4 114.44 4 117.5524.28/26,040
34.26/ZSPROCHÁZKA Vojtěch 2002 3 Olomouc118.60 2 115.57 2 117.5724.30/26,139
35.27/ZSSURMA Tadeáš 2001 3 Šumperk118.38 2 115.91 2 117.9124.64/26,438
36.28/ZSJANŮ Filip 2002 3 Olomouc119.40 4 116.65 2 118.6525.38/27,237
37.9/ZMVENC Štěpán 2004 3 KK Brand115.68 6 116.97 2 118.9725.70/27,636
38.29/ZSVÁCHA Ondřej 2001 3 Šumperk122.35 4 119.11 0 119.1125.84/27,735
39.10/ZMSTANOVSKÝ Jakub 2004 3 SKVS ČB121.88 6 115.33 4 119.3326.06/27,934
40.30/ZSHRNČÍŘ Vojtěch 2001 3 Vys.Mýto117.38 4 120.38 2 121.3828.11/30,133
41.31/ZSFRENCL Josef 2002 3 USK Pha121.40 4 118.11 4 122.1128.84/30,932
42.11/ZMŠVEJD Jan 2004 3 Sušice126.09 6 120.18 2 122.1828.91/31,031
43.12/ZMURBAN Michal 2004 3 Šumperk120.30 2 125.10 2 122.3029.03/31,130
44.13/ZMRAŠNER Karel 2004 Postřelm122.64 0 124.55 6 122.6429.37/31,529
45.32/ZSULITZKA Oliver 2002 3 KK Opava115.69 8 119.68 8 123.6930.42/32,628
46.33/ZSLÁTAL Filip 2001 3 Olomouc127.16 4 119.89 4 123.8930.62/32,827
47.34/ZSŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz125.75 0 123.06 2 125.0631.79/34,126
48.14/ZMSEMERÁD Adam 2004 3 Roudnice123.31 2 140.65 2 125.3132.04/34,425
48.15/ZMŠEDIVÝ Vít 2004 3 SKVS ČB123.31 2 141.11 10 125.3132.04/34,424
50.16/ZMDUŘT Vojtěch 2003 3 USK Pha122.68 4 123.46 2 125.4632.19/34,523
51.17/ZMMRÁZEK Jakub 2004 3 KK Opava119.65 6 122.10 4 125.6532.38/34,722
52.35/ZSHRŇÁK Vojtěch 2002 Kralupy133.70 2 124.02 2 126.0232.75/35,121
53.18/ZMPÍPAL Zbyněk 2003 3 SKVS ČB145.77 6 125.04 4 129.0435.77/38,420
54.36/ZSKOUDELKA Samson 2002 3 Č.Kruml.132.82 4 125.81 4 129.8136.54/39,219
55.19/ZMMRÁKA Jan 2004 3 Olomouc126.12 4 125.23 6 130.1236.85/39,518
56.37/ZSHRNČÍŘ Jakub 2001 3 Vys.Mýto126.63 4 127.97 4 130.6337.36/40,117
57.38/ZSŘEZNÍK Vít 2001 3 Šumperk125.29 8 128.13 4 132.1338.86/41,716
58.20/ZMMAREK Matyáš 2003 3 Třebech.124.57 10 130.71 2 132.7139.44/42,315
59.21/ZMŠEDIVÝ Jan 2003 3 SKVS ČB134.13 4 133.30 2 135.3042.03/45,114
60.22/ZMNOVÁK Michal 2003 3 Kralupy133.71 2 129.57 6 135.5742.30/45,413
61.39/ZSKLEIN Pavel 2001 3 Č.Kruml.126.45 10 127.11 12 136.4543.18/46,312
62.23/ZMČIHOVSKÝ Šimon 2003 SKVS ČB140.63 2 136.18 2 138.1844.91/48,211
63.40/ZSWALTER David 2001 3 Šumperk140.73 52 137.28 2 139.2846.01/49,310
64.41/ZSSUK Jakub 2002 3 Trutnov138.15 2 150.53 4 140.1546.88/50,39
65.24/ZMKAŠÁK Filip 2003 Kralupy138.63 56 137.52 4 141.5248.25/51,78
66.25/ZMHRIC Ondřej 2004 Olomouc142.13 4 153.72 2 146.1352.86/56,77
67.26/ZMBEIER Matouš 2004 Trutnov171.72 56 140.79 6 146.7953.52/57,46
68.27/ZMJUDA Mikuláš 2003 Benátky143.92 8 145.85 16 151.9258.65/62,95
69.42/ZSŠVARC Adam 2001 Olomouc155.70 4 157.39 10 159.7066.43/71,24
70.43/ZSKRÁL Matěj 2002 Postřelm172.41 64 158.24 6 164.2470.97/76,13
71.28/ZMMAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml.157.04 8 151.85 16 165.0471.77/76,92
72.29/ZMZOUBEK Adam 2004 Semily171.92 10 161.61 6 167.6174.34/79,71
73.30/ZMMÍL Jakub 2003 Trutnov171.72 2 164.31 6 170.3177.04/82,60
74.31/ZMKOSÍK Dan 2004 Olomouc159.99 66 160.97 12 172.9779.70/85,50
75.32/ZMGÁBRLÍK Jakub 2004 Olomouc179.64 4 170.60 8 178.6085.33/91,50
76.33/ZMMANAS Adam 2004 Kadaň230.73 160 174.52 10 184.5291.25/97,80
77.34/ZMHYNEK Pavel 2003 Semily182.13 16 169.62 20 189.6296.35/103,30
78.44/ZSADÁŠEK Alois 2002 Benátky195.31 108 159.19 52 211.19117.92/126,40
79.35/ZMŘEHÁK Jiří 2003 Semily211.17 8 244.18 60 219.17125.90/135,00
80.36/ZMKOŘÍNEK Vojtěch 2004 Jablonec201.60 112 177.47 58 235.47142.20/152,50
81.37/ZMJUDA Štěpán 2004 Benátky132.90 104 1.00 999 236.90143.63/154,00
82.38/ZMFURIŠ Eduard 2004 Č.Kruml.233.76 10 1.00 999 243.76150.49/161,30
83.39/ZMBERGMANN Bořivoj 2003 KK Brno1.00 999 242.96 14 256.96163.69/175,50
  PANKRÁC Karel 2003 Kadaň1.00 999 1.00 999 999.00 0
  MAJER Kryštof 2001 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  REJMAN Petr 2001 3 KVS HK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PŠENIČKA Václav 2001 3 Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ONDRUŠ Mikuláš 2003 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FUCHS Matouš 2002 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HOLEC Jakub 2003 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  GALUŠKA Zdeněk 2004 Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  POLLERT Jáchym 2004 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3