Sjezd v Hanušovicích

09.04.2016   řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
ředitel: Zbyněk Schreiber   vrchní rozhodčí: Ladislav Jílek
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/U23HRIC Filip 1993 2 Olomouc13:24,40 82
2.2/U23SATKE Adam 1994 1 KK Brno13:37,8013.40/1,774
3.1/VMKUBŮ Petr 1976 1 Olomouc14:21,3056.90/7,166
4.3/U23KOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí14:37,8073.40/9,162
5.1/ZSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno14:42,2077.80/9,758
6.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž14:47,0082.60/10,354
7.1/DMŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště14:49,6085.20/10,650
8.2/ZSIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí14:51,0086.60/10,846
9.2/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc15:19,20114.80/14,342
10.4/U23NOVÁK Jiří 1997 2 KK Brno15:26,00121.60/15,138
11.3/DMBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno15:29,10124.70/15,534
12.4/DMWALTER David 2001 2 Šumperk15:59,20154.80/19,230
13.3/ZSHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc16:13,90169.50/21,126
14.5/DMVENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto16:30,30185.90/23,122
15.4/ZSPROCHÁZKA Vojtěch 2002 3 Olomouc16:43,90199.50/24,818
16.5/ZSJANŮ Filip 2002 2 Olomouc16:56,30211.90/26,317
17.6/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc16:58,50214.10/26,616
18.6/DMLÁTAL Filip 2001 3 Olomouc17:14,00229.60/28,515
19.7/DMPLACHÝ Vojtěch 2001 3 Kroměříž17:19,10234.70/29,214
20.8/DMHRNČÍŘ Vojtěch 2001 3 Vys.Mýto17:21,60237.20/29,513
21.7/ZSRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc17:29,30244.90/30,412
22.8/ZSBERGMANN Bořivoj 2003 3 KK Brno17:36,50252.10/31,311
23.9/ZSSOUČEK Tomáš 2003 3 Olomouc17:44,90260.50/32,410
24.1/ZMNOVÁK Matyáš 2005 Olomouc17:50,90266.50/33,19
25.9/DMSTŘECHA Jan 2001 3 VSDK17:55,90271.50/33,88
26.2/ZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc18:19,00294.60/36,67
27.10/DMHRNČÍŘ Jakub 2001 3 Vys.Mýto18:34,20309.80/38,56
28.10/ZSFUCHS Marek 2002 VSDK18:43,20318.80/39,65
29.3/ZMŠIŠKA Ondřej 2004 3 Kroměříž18:58,10333.70/41,54
30.4/ZMKOSÍK Dan 2004 Olomouc19:11,50347.10/43,23
31.5/ZMGÁBRLÍK Jakub 2004 Olomouc19:32,80368.40/45,82
32.6/ZMHRIC Ondřej 2004 Olomouc20:07,90403.50/50,21
33.11/ZSRUTAR Martin 2003 VS Desná20:17,20412.80/51,30
34.7/ZMPAVELKA Marek 2004 VS Desná20:21,40417.00/51,80
35.8/ZMSTRNAD Ondřej 2004 VS Desná20:41,40437.00/54,30
36.9/ZMŠOTEK Adam 2005 Olomouc20:54,10449.70/55,90
37.12/ZSKÖKÖRČIN Matěj 2003 VS Desná21:03,80459.40/57,10
38.13/ZSKNIRSCH Tomáš 2003 VS Desná21:08,20463.80/57,70
  MRÁKA Jan 2004 3 OlomoucDNS 0
  NEUBERT Adam 1997 1 OlomoucDNS 0
Oddíl

Historie procházení