vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

3. Český pohár ve slalomu v Tróji + nominační závod

23.04.2016   Umělá slalomová dráha, Vodácká ul., 171 00 Praha 7-Troja
ředitel: Pavel Přindiš   vrchní rozhodčí: Hana Kneblová
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie FOR  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
 
  VAŠINA Jiří 1994 2 Ostrava93.42 4 5.00 0 0.00 0
  FOUKAL Pavel 1987 Dukla B.98.92 2 5.00 0 0.00 0
  BUSTA Jan 1989 USK Pha102.45 50 5.00 0 0.00 0
  VONDRA Jan 1988 2 Dukla B.4.00 999 5.00 0 0.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
 
1. GEBAS Vítězslav 1984 MT USK Pha93.30 0 92.50 0 92.50 75video   video   
2. RAK Tomáš 1989 1 Dukla B.93.20 0 92.34 2 94.341.84/2,068video   video   
3.1/VMMAŠEK Jan 1978 1 USK Pha96.39 4 94.70 0 94.702.20/2,462video   video   
4.1/U23ROHAN Lukáš 1995 1 USK Pha92.57 6 94.77 2 96.774.27/4,657video   video   
5. JORDÁN František 1991 1 Dukla B.98.19 0 93.56 4 97.565.06/5,553video   video   
6.2/U23VĚTROVSKÝ Jan 1997 1 USK Pha98.13 0 97.87 0 97.875.37/5,849video   
7. ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha97.50 4 96.11 2 98.115.61/6,146video   video   
8.1/DSPŘÍHODA Matouš 1998 1 USK Pha97.31 2 97.32 4 101.328.82/9,543video   video   
9.2/DSLERCH Adam 1998 1 Dukla B.97.09 2 95.94 10 105.9413.44/14,540video   video   
10.2/VMJEŽEK Stanislav 1976 MT USK Pha95.03 4 89.88 52 141.8849.38/53,437video   video   
11.3/DSLHOTA Matyáš 1999 1 USK Pha96.58 8 95.93 0 95.933.43/3,735video   video   
12.4/DSCHALOUPKA Václav 1998 1 Olomouc105.01 56 96.64 2 98.646.14/6,633video   video   
13.5/DSKUNA Václav 1998 2+ SKVS ČB104.07 110 99.88 0 99.887.38/8,031video   video   
14.3/U23MRŮZEK Jakub 1995 2+ Dukla B.110.23 64 99.92 2 101.929.42/10,229video   video   
15.6/DSHEGER Tomáš 1998 1 Dukla B.103.51 0 100.40 2 102.409.90/10,727video   
16. MALÝ Vojtěch 1986 1 USK Pha105.19 8 101.81 4 105.8113.31/14,425video   
17. HAVLÍČEK Jan 1982 1 USK Pha100.24 8 101.88 4 105.8813.38/14,523video   video   
18.7/DSKAMINSKÝ Jan 1999 2+ USK Pha150.86 4 106.84 0 106.8414.34/15,521video   video   
19.1/DMHEGER Vojtěch 2000 2+ Dukla B.103.15 4 103.16 4 107.1514.65/15,819video   video   
20.8/DSNOVOTNÝ Jan 1998 2+ Olomouc121.14 6 106.95 2 108.9516.45/17,817video   
21.2/DMNOVOTNÝ Petr 2000 2 Olomouc115.10 54 109.69 0 109.6917.19/18,615video   video   
22. PEŠEK Michal 1992 1 Kralupy112.49 8 109.50 2 111.5019.00/20,514video   
23.3/VMKVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV115.65 6 110.34 2 112.3419.84/21,413video   video   
24.4/U23MATULA Roman 1996 2+ Roudnice111.67 58 111.00 2 113.0020.50/22,212video   
25.5/U23PEXA Jakub 1994 2+ USK Pha109.53 62 107.89 8 115.8923.39/25,311video   video   
26.4/VMRAŠEK Michal 1977 2+ Dukla B.117.10 8 107.24 10 117.2424.74/26,710video   
27.3/DMBOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.111.74 14 112.56 8 120.5628.06/30,39video   video   
28. VANĚK Jiří 1987 2+ Kralupy120.98 10 117.06 4 121.0628.56/30,98video   video   
29.4/DMWENDL Denis 2000 2+ Horš.Týn113.48 12 114.81 10 124.8132.31/34,97video   
30.9/DSPŘIKRYL Matěj 1999 2+ VSKRájec115.10 12 116.15 10 126.1533.65/36,46video   video   
31.5/VMPRCHLÍK Jiří 1978 2+ L.Tábor134.37 14 124.62 10 134.6242.12/45,55video   
32. JÁNĚ Michal 1986 MT Dukla B.92.59 50 4.00 999 142.5950.09/54,24video   
33.6/U23SVOBODA Adam 1994 1 USK Pha102.38 56 109.09 54 158.3865.88/71,23video   video   
  KUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HROBSKÝ Milan 1983 2+ RK Troja4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
 
1. KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 MT USK Pha96.39 4 95.79 0 95.79 75video   video   
2.1/VHILGERTOVÁ Štěpána 1968 1 Dukla B.102.51 4 98.09 0 98.092.30/2,468video   video   
3.1/U23GALUŠKOVÁ Karolína 1995 1 Sušice99.95 2 96.18 2 98.182.39/2,562video   video   
4. VOJTOVÁ Veronika 1990 MT USK Pha102.11 2 99.20 0 99.203.41/3,657video   video   
5. ORNSTOVÁ Eva 1989 2 Dukla B.101.93 0 99.09 2 101.095.30/5,553video   video   
6.2/U23ZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 1 Dukla B.109.97 0 102.81 0 102.817.02/7,349video   video   
7.3/U23VALÍKOVÁ Barbora 1994 1 Dukla B.103.86 0 101.78 2 103.787.99/8,346video   video   
8.4/U23HILGERTOVÁ Amálie 1997 MT USK Pha104.22 0 103.68 2 105.689.89/10,343video   video   
9.1/DSDUŠKOVÁ Kateřina 1998 1 USK Pha108.84 0 104.37 2 106.3710.58/11,040video   video   
10.5/U23FOLTYSOVÁ Sabina 1996 1 KK Opava108.80 2 104.20 6 110.2014.41/15,037video   video   
11.2/DSSATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno110.35 2 107.06 2 109.0613.27/13,935video   
12. HOŠKOVÁ Kateřina 1985 1 USK Pha107.29 4 4.00 999 111.2915.50/16,233video   
13.3/DSFIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice105.73 6 109.35 62 111.7315.94/16,631video   video   
14.6/U23KOBLENCOVÁ Anna 1997 1 Kralupy112.24 108 112.00 2 114.0018.21/19,029video   video   
15.1/DMGALUŠKOVÁ Antonie 2001 2+ Sušice110.39 6 123.41 8 116.3920.60/21,527video   video   
16.2/DMŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha109.94 8 112.58 4 116.5820.79/21,725video   video   
17.3/DMDUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha112.64 4 116.45 4 116.6420.85/21,823video   video   
18.4/DMSATKOVÁ Gabriela 2001 2+ KK Brno113.96 4 113.46 8 117.9622.17/23,121video   video   
19.5/DMVRBOVÁ Alexandra 2000 2+ Horš.Týn113.81 6 120.58 62 119.8124.02/25,119
20.1/ZSBEKOVÁ Kateřina 2002 2+ KK Opava121.12 2 120.84 2 122.8427.05/28,217video   video   
21.4/DSHRICOVÁ Adéla 1999 2+ Olomouc121.21 2 124.86 6 123.2127.42/28,615video   video   
22.2/ZSNEUGEBAUEROVÁ Anna 2002 2+ Stonava127.60 58 117.72 6 123.7227.93/29,214video   video   
23. ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice125.58 4 124.07 0 124.0728.28/29,513video   video   
24.7/U23HRIVÍKOVÁ Eva 1993 2+ USK Pha-8127.22 8 121.19 4 125.1929.40/30,712video   video   
25.2/VZEMANOVÁ Jana 1969 2+ USK Pha135.87 12 122.79 4 126.7931.00/32,411video   video   
26.8/U23FOLTYSOVÁ Denisa 1993 2+ KK Opava129.92 12 125.49 2 127.4931.70/33,110video   video   
27.5/DSHRICOVÁ Klára 1999 1 Olomouc123.64 4 125.11 62 127.6431.85/33,29video   video   
28.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV127.98 4 123.85 4 127.8532.06/33,58video   video   
29. ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 2+ SKVS ČB124.81 56 127.25 2 129.2533.46/34,97
30.9/U23KLEMENTOVÁ Sylvie 1994 2+ L.Žatec132.60 8 132.58 6 138.5842.79/44,76video   video   
31.6/DSPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 2+ Olomouc132.05 8 146.37 60 140.0544.26/46,25video   video   
32.3/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc136.26 4 146.17 2 140.2644.47/46,44
33. ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy133.74 18 139.28 14 151.7455.95/58,43video   video   
34.4/ZSNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 2+ L.Žatec112.93 52 136.35 160 164.9369.14/72,22video   video   
  KREJČOVÁ Kristýna 1991 2+ Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
 
1. KAŠPAR Jonáš
ŠINDLER Marek
1991
1992
MT Dukla B.
Dukla B.
101.13 0 99.84 0 99.84 60video   video   
2. KOPLÍK Tomáš
VRZÁŇ Jakub
1986
1987
1 USK Pha
USK Pha
107.15 4 101.39 0 101.391.55/1,653video   video   
3. KARLOVSKÝ Ondřej
JÁNĚ Jakub
1991
1990
MT Dukla B.
Dukla B.
115.37 2 103.43 2 105.435.59/5,647video   video   
4.1/VMJIRAS Marek
POLLERT Jaroslav
1976
1971
1 USK Pha
USK Pha
112.36 4 112.50 0 112.5012.66/12,742video   video   
5.1/DSMRŮZEK Vojta
KAŠPAR Albert
1998
1998
1 KK Opava
KK Opava
115.59 4 111.77 2 113.7713.93/14,038video   video   
6.1/U23VĚTROVSKÝ Jan
MATĚJKA Michael
1997
1997
MT USK Pha
USK Pha
115.46 6 114.35 4 118.3518.51/18,534video   video   
7.2/DSVRUBLOVSKÝ Jan
NOVOTNÝ Petr
1999
2000
1 Olomouc
Olomouc
120.88 4 121.57 8 129.5729.73/29,831video   video   
8.2/U23MRÁZEK Jan
ROUSEK Tomáš
1998
1997
1 KK Opava
KK Opava
114.59 0 133.07 58 191.0791.23/91,428video   video   
9.3/DSHEGER Vojtěch
HEGER Tomáš
2000
1998
2 Dukla B.
Dukla B.
125.50 4 121.95 108 229.95130.11/130,325video   video   
  HRADÍLEK Václav
VLČEK Jan
1982
1990
1 USK Pha
USK Pha
120.14 6 0.00 999 999.00 22video   video   
11. GOTVALD Robert
FUSEK Radomír
1990
1990
1 USK Pha
Val.Mez.
120.15 12 126.06 4 130.0630.22/30,320video   video   
12. MEDŘICKÝ Ludvík
MACÁŠEK Tomáš
1992
1992
1 USK Pha
Dukla B.
122.68 12 127.87 6 133.8734.03/34,118video   video   
13. SUCHÝ Ondřej
SUCHÝ Matěj
1979
1986
1 Dukla B.
Dukla B.
125.36 12 124.19 16 137.3637.52/37,616video   video   
14.1/VKLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
1964
1967
1 Kotva B.
SKŽižkov
133.89 4 139.49 8 137.8938.05/38,114video   
15.1/DMPOHANKA Vítek
WENDL Denis
2000
2000
2 Klatovy
Horš.Týn
131.92 10 141.87 172 141.9242.08/42,112video   
16. VOLÁK Jaroslav
KOČÍ Martin
1990
1991
2 Klášter.
Klášter.
139.67 62 137.99 14 151.9952.15/52,210video   
  ZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
2000
1998
2 Dukla B.
Dukla B.
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
 
1. HRADÍLEK Vavřinec 1987 MT USK Pha87.32 2 83.82 0 83.82 75video   video   
2. TUNKA Ondřej 1990 1 USK Pha87.87 0 85.96 0 85.962.14/2,668video   video   
3. PŘINDIŠ Vít 1989 MT USK Pha86.87 0 84.81 2 86.812.99/3,662video   video   
4. ORNST Zdeněk 1990 1 Dukla B.91.03 0 86.22 2 88.224.40/5,257video   video   
5. MASLAŇÁK Tomáš 1990 1 Dukla B.88.24 0 86.89 2 88.895.07/6,053video   video   
6. HILGERT Luboš 1986 MT Dukla B.87.58 0 87.36 4 91.367.54/9,049video   video   
7.1/U23PRSKAVEC Jiří 1993 1 USK Pha86.38 0 85.39 6 91.397.57/9,046video   video   
8. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus92.80 2 92.55 0 92.558.73/10,443video   video   
9.2/U23MAIKRANZ Alexandr 1997 1 Dukla B.90.41 0 90.09 4 94.0910.27/12,340
10. CVIKL Ondřej 1992 1 USK Pha89.57 0 89.26 6 95.2611.44/13,637video   video   
11. KUBRIČAN Lukáš 1984 1 Dukla B.91.89 58 89.25 0 89.255.43/6,535video   video   
12. BUCHTEL Michal 1986 2 USK Pha92.03 52 88.96 4 92.969.14/10,933video   video   
13.1/DMZIMA Tomáš 2000 1 Roudnice93.14 2 92.64 6 95.1411.32/13,531video   video   
14.3/U23PETŘÍK Matouš 1997 2+ USK Pha97.48 52 95.27 0 95.2711.45/13,729video   video   
15. CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha98.39 0 95.29 0 95.2911.47/13,727video   video   
16.4/U23PECHLÁT Hynek 1995 1 USK Pha93.36 2 98.50 10 95.3611.54/13,825video   video   
17. ZAJÍC Ondřej 1990 1 Roudnice89.54 6 90.28 52 95.5411.72/14,023
18.1/DSŽÍŽALA Josef 1999 2+ USK Pha95.79 52 93.91 2 95.9112.09/14,421video   video   
19.2/DSŠODEK Petr 1998 2+ USK Pha104.18 4 96.10 0 96.1012.28/14,719
20.5/U23HOŠEK Ondřej 1995 1 KK Brno97.47 0 94.15 2 96.1512.33/14,717video   video   
21. BENEŠ Jindřich 1985 2+ Sušice95.92 4 94.18 2 96.1812.36/14,715video   video   
22.2/DMBÁRTA Jan 2000 2 Kralupy96.70 0 99.90 4 96.7012.88/15,414video   video   
23.6/U23ZVOLÁNEK Jan 1995 2+ SKVS ČB97.69 0 104.00 56 97.6913.87/16,512video   video   
23.7/U23MATĚJKA Michael 1997 1 USK Pha95.73 6 93.69 4 97.6913.87/16,513video   video   
25.1/VMBÍLÝ Petr 1981 1 USK Pha94.89 4 93.87 4 97.8714.05/16,811video   video   
26.8/U23KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí94.10 4 97.75 58 98.1014.28/17,010video   video   
27.3/DSMRÁZEK Jan 1998 2+ KK Opava94.48 6 92.28 6 98.2814.46/17,39video   video   
28. ŽÁK Jiří 1986 2+ KK Opava102.84 0 94.62 4 98.6214.80/17,78video   video   
29. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky100.14 4 96.79 2 98.7914.97/17,97video   video   
30.9/U23PETŘÍČEK Vojtěch 1994 1 USK Pha95.32 8 94.55 6 100.5516.73/20,06video   video   
31.2/VMPRELL Pavel 1976 2+ Kralupy103.42 0 97.10 4 101.1017.28/20,65video   video   
32.4/DSSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky100.68 6 99.89 2 101.8918.07/21,64video   video   
33.10/U23ŠUPOLÍK Pavel 1997 2+ Kralupy100.33 2 104.29 2 102.3318.51/22,13video   video   
34.3/DMŠANDA Petr 2000 2 Vlašim116.20 10 103.49 0 103.4919.67/23,52video   video   
35.11/U23ROUSEK Tomáš 1997 2+ KK Opava101.67 6 100.24 4 104.2420.42/24,41video   video   
36.4/DMŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky101.90 10 100.35 4 104.3520.53/24,50video   video   
37.5/DSKOŘÍNEK Vilém 1999 2+ USK Pha98.66 6 97.37 8 104.6620.84/24,90video   video   
38.12/U23BINČÍK Petr 1994 1 Dukla B.94.80 10 4.00 999 104.8020.98/25,00video   video   
39.5/DMZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.106.07 2 101.19 4 105.1921.37/25,50video   video   
40.3/VMRUBÍN Daniel 1975 2+ Dukla B.104.03 2 103.29 2 105.2921.47/25,60video   video   
41.4/VMMULAČ Viktor 1975 2+ SKVS ČB110.46 8 103.57 4 107.5723.75/28,30video   video   
42.5/VMTAIŠL Filip 1976 2+ Sušice106.71 54 106.07 2 108.0724.25/28,90video   video   
43.1/VNEUGEBAUER Roman 1965 2+ Stonava113.96 4 106.00 4 110.0026.18/31,20video   video   
44.13/U23PETERKA Adam 1996 2+ Rakovník100.10 54 113.34 10 123.3439.52/47,10video   video   
  KREJČÍ Jakub 2002 2 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ZAPLETAL Vojtěch 1998 2+ Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
 
1. HOŠKOVÁ Kateřina 1985 MT USK Pha113.82 2 107.69 2 109.69 60video   video   
2.1/DSSATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno117.93 2 113.32 4 117.327.63/7,053video   video   
3. JANČOVÁ Monika 1992 MT Dukla B.113.23 54 111.84 6 117.848.15/7,447
4.1/U23MATULKOVÁ Jana 1996 1 Dukla B.115.94 2 112.36 8 120.3610.67/9,742video   video   
5.2/DSFIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice117.04 14 117.21 4 121.2111.52/10,538video   video   
6.1/DMŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha128.84 10 118.02 6 124.0214.33/13,134video   video   
7.2/U23KOBLENCOVÁ Anna 1997 1 Kralupy123.74 10 122.71 8 130.7121.02/19,231video   video   
8.2/DMSATKOVÁ Gabriela 2001 2+ KK Brno123.55 10 123.36 10 133.3623.67/21,628video   
9.3/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno176.96 14 156.55 16 172.5562.86/57,325video   video   
10.4/DMKRÁLOVÁ Adéla 2001 2+ USK Pha192.61 16 150.38 110 260.38150.69/137,422
11.1/ZSPŘIKRYLOVÁ Ema 2003 2+ VSKRájec211.70 10 166.00 8 174.0064.31/58,620video   video   
12.5/DMVRBOVÁ Alexandra 2000 2+ Horš.Týn168.66 64 141.13 60 201.1391.44/83,418
13.2/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc161.38 60 1.00 999 221.38111.69/101,816
14.3/U23FRYŠOVÁ Petra 1993 2+ USK Pha198.32 26 175.20 64 224.32114.63/104,514video   video   
15.3/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc210.88 112 208.50 64 272.50162.81/148,412
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3