vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom v Opavě

07.05.2016   na USD v Opavě
ředitel: Martin Rousek   vrchní rozhodčí: Bohuslav Šamánek
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie PW  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/PZZMRÁZKOVÁ Klára 2006 KK Opava202.50 252 217.70 158 375.70 0
2.2/PZZFABIANOVÁ Anna 2007 Tzunami1.00 999 243.90 204 447.9072.20/19,20
3.3/PZZHŘEBÍČKOVÁ Hanna 2006 VS Desná203.40 356 136.40 354 490.40114.70/30,50

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/U23MRŮZEK Jakub 1995 2+ Dukla B.106.50 4 108.60 2 110.50 30
2.1/DMURBAN Daniel 2001 2 Šumperk120.30 0 137.80 10 120.309.80/8,926
3. PETŘÍK Jaroslav 1985 3 Zábřeh120.20 2 127.00 4 122.2011.70/10,622
4.1/DSMRŮZEK Vojta 1998 KK Opava125.90 6 119.90 4 123.9013.40/12,118
5.1/VMRAŠNER Martin 1980 2+ Šumperk123.60 4 122.80 2 124.8014.30/12,914
6.2/VMVLADAŘ Marek 1981 Regent132.10 0 125.60 2 127.6017.10/15,510
7. BEDNÁREK Jan 1983 2 Zábřeh129.00 8 130.60 4 134.6024.10/21,86
8.1/ZSULITZKA Oliver 2002 3 KK Opava142.30 6 132.00 6 138.0027.50/24,95
9.2/ZSROUČA Samuel 2002 3 Šumperk135.10 6 154.00 14 141.1030.60/27,74
10.1/ZMURBAN Michal 2004 3 Šumperk172.70 2 161.60 6 167.6057.10/51,73
11.2/DSWALTER Jakub 1998 2 Šumperk182.70 10 159.90 10 169.9059.40/53,82
12.3/VMSVÍTIL Vladan 1974 2 Postřelm182.80 6 186.80 6 188.8078.30/70,91
13.1/VSCHREIBER Zbyněk 1963 3 VS Desná215.80 4 204.40 60 219.80109.30/98,90
14.2/DMVAVRLA Adam 2000 KK Opava187.80 60 206.00 58 247.80137.30/124,30

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSBEKOVÁ Kateřina 2002 2+ KK Opava120.00 2 117.50 2 119.50 43
1.1/U23FOLTYSOVÁ Sabina 1996 1 KK Opava116.40 52 119.50 0 119.50 35
3.2/ZSNEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 2+ Stonava121.30 4 117.70 2 119.700.20/0,231
4.3/ZSKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 3 KK Opava126.30 4 124.30 0 124.304.80/4,027
5.1/DMPODOBRYAEVA Evdokia 2001 Rusko, Moskva119.60 8 119.80 6 125.806.30/5,30
6.4/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí135.10 6 127.00 2 129.009.50/7,923
7. ŽANDOVÁ Věra 1990 3 Zábřeh162.80 2 128.10 4 132.1012.60/10,519
8.2/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 2 KK Brno132.40 8 128.00 6 134.0014.50/12,115
9.2/U23KOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 3 KK Opava140.90 8 132.30 4 136.3016.80/14,111
10.3/U23FOLTYSOVÁ Denisa 1993 2+ KK Opava4.00 999 134.50 4 138.5019.00/15,910
11.1/DSHOROVÁ Klára 1998 2 KK Opava148.10 4 132.90 6 138.9019.40/16,29
12.3/DMHRUŠKOVÁ Klára 2001 3 KK Opava163.70 56 142.30 2 144.3024.80/20,88
13.4/DMŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 3 Šumperk159.80 2 146.00 2 148.0028.50/23,87
14.5/ZSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 3 KK Brno162.80 2 146.90 4 150.9031.40/26,36
15.6/ZSKALISKÁ Tereza 2002 KTK LM162.80 6 151.50 0 151.5032.00/26,80
16.2/DSROUSKOVÁ Martina 1998 3 KK Opava201.20 6 162.60 4 166.6047.10/39,45
17.7/ZSCHLEBOVÁ Ivana 2003 KTK LM159.30 52 126.90 106 211.3091.80/76,80
18.1/ZMKALISKÁ Ester 2005 KTK LM215.30 60 191.60 56 247.60128.10/107,20
19.5/DMMINÁROVÁ Natálie 2001 Tzunami156.40 154 1.00 999 310.40190.90/159,74
20.2/ZMDAŇKOVÁ Anna 2004 Šumperk222.20 102 1.00 999 324.20204.70/171,33
21.3/ZMSTŘECHOVÁ Ela 2005 VSDK1.00 999 158.20 258 416.20296.70/248,32
22.4/ZMDOBEŠOVÁ Eva 2004 3 VSDK1.00 999 156.80 304 460.80341.30/285,61
23.5/ZMRUTAROVÁ Kateřina 2005 VS Desná176.30 304 165.60 310 475.60356.10/298,00
  VOJTĚCHOVÁ Barbora 2004 VSDK1.00 999 4.00 999 999.00 0
  HELLAROVÁ Barbora 2003 VSDK1.00 999 1.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DSKAŠPAR Albert
MRŮZEK Vojta
1998
1998
1 KK Opava
KK Opava
126.90 8 113.00 2 115.00 17
2.1/U23MRÁZEK Jan
ROUSEK Tomáš
1998
1997
1 KK Opava
KK Opava
119.00 2 116.50 0 116.501.50/1,39
3.2/U23KOŠÍK Michal
IVÁNEK Roman
1995
2002
3 SKVeselí
SKVeselí
145.00 10 142.60 6 148.6033.60/29,21
4.1/ZSULITZKA Oliver
MRÁZEK Jakub
2002
2004
KK Opava
KK Opava
191.00 64 197.50 64 255.00140.00/121,70

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DSMRÁZEK Jan 1998 2+ KK Opava96.90 4 94.70 0 94.70 63
2. ŽÁK Jiří 1986 2+ KK Opava99.00 2 98.10 0 98.103.40/3,659
3.1/U23ROUSEK Tomáš 1997 2+ KK Opava103.80 0 101.50 0 101.506.80/7,255
4.2/U23KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí107.70 56 101.80 0 101.807.10/7,551
5.1/VNEUGEBAUER Roman 1965 2+ Stonava111.70 0 121.90 6 111.7017.00/18,047
6.2/DSBALARIN Lukáš 1998 2 KK Opava110.10 2 110.80 4 112.1017.40/18,443
7.3/DSKAŠPAR Albert 1998 3 KK Opava111.00 2 119.90 2 113.0018.30/19,339
8.1/ZSROUČA Samuel 2002 2 Šumperk111.90 2 113.40 0 113.4018.70/19,735
9.2/ZSBLAŠČÍK Matěj 2002 KTK LM122.60 4 114.10 2 116.1021.40/22,60
10. PODOBRYAEV Alexey 1978 Rusko, Pereslavl-Zalesskij117.50 2 119.50 10 119.5024.80/26,20
11.3/ZSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno131.80 6 117.80 2 119.8025.10/26,531
12.4/ZSIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí117.70 10 119.30 2 121.3026.60/28,127
13. BEDNÁREK Jan 1983 2 Zábřeh111.40 56 118.00 6 124.0029.30/30,923
14.2/VROUSEK Martin 1965 KK Opava130.30 0 4.00 999 130.3035.60/37,619
15.1/DMVAVRLA Adam 2000 3 KK Opava130.10 6 130.40 0 130.4035.70/37,718
16.2/DMURBAN Daniel 2001 3 Šumperk127.70 6 135.40 10 133.7039.00/41,217
17.1/ZMMRÁZEK Jakub 2004 3 KK Opava133.20 2 128.60 6 134.6039.90/42,116
18.2/ZMURBAN Michal 2004 3 Šumperk136.50 4 144.20 0 140.5045.80/48,415
19.3/ZMRAŠNER Karel 2004 3 Postřelm172.80 4 143.30 6 149.3054.60/57,714
20.5/ZSPARFENOV Dmitrij 2002 Rusko, Pereslavl-Zalesskij145.30 56 142.70 10 152.7058.00/61,20
21.1/VSBEDNÁREK Čestmír 1961 3 VS Desná158.20 6 149.70 6 155.7061.00/64,413
22.3/DMBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno164.10 108 153.70 10 163.7069.00/72,912
23.6/ZSKRÁL Matěj 2002 Postřelm190.70 14 155.90 18 173.9079.20/83,611
24.4/ZMRUMANSKÝ Richard 2005 KTK LM169.80 6 175.00 12 175.8081.10/85,60
25.4/DMŘEZNÍK Vít 2001 3 Šumperk234.80 8 168.40 10 178.4083.70/88,410
26.7/ZSBERGMANN Bořivoj 2003 3 KK Brno193.10 6 176.00 50 199.10104.40/110,29
27.8/ZSKÖKÖRČIN Matěj 2003 VS Desná284.90 16 200.00 16 216.00121.30/128,18
28.3/VLUBOJACKÝ Jiří 1963 KK Opava222.90 8 4.00 999 230.90136.20/143,87
29.5/DMŠMÍD Jiří 2000 Tzunami216.10 16 1.00 999 232.10137.40/145,16
30.5/ZMPAVELKA Marek 2004 3 VS Desná198.00 56 231.60 14 245.60150.90/159,35
31.6/DMWALTER David 2001 3 Šumperk173.80 104 1.00 999 277.80183.10/193,34
32.7/DMSTŘECHA Jan 2001 3 VSDK1.00 999 171.50 110 281.50186.80/197,33
33.6/ZMSTRNAD Ondřej 2004 3 VS Desná1.00 999 272.20 10 282.20187.50/198,02
34.7/ZMSOBOTKA Adam 2005 KK Brno218.20 108 203.20 254 326.20231.50/244,51
35.8/ZMDZIADEK Marek 2005 KK Brno1.00 999 222.50 106 328.50233.80/246,90
36.9/ZSCRHONEK Jan 2002 3 Zábřeh1.00 999 250.60 108 358.60263.90/278,70
37.10/ZSFUCHS Marek 2002 VSDK264.60 108 233.50 156 372.60277.90/293,50
  PÁTEK Vítězslav 2003 Zábřeh1.00 999 1.00 999 999.00 0
  KNIRSCH Tomáš 2003 VS Desná1.00 999 3.00 999 999.00 0
  PODHORNÝ Miloš 2002 Šumperk1.00 999 3.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/U23FOLTYSOVÁ Sabina 1996 3 KK Opava129.20 4 122.20 0 122.20 19
2.1/ZSBEKOVÁ Kateřina 2002 2+ KK Opava134.60 4 134.40 2 136.4014.20/11,615
3.1/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno141.10 6 139.20 6 145.2023.00/18,811
4.2/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí155.00 10 147.10 8 155.1032.90/26,97
5.3/ZSKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 KK Opava158.10 4 162.60 8 162.1039.90/32,73
6.4/ZSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 3 KK Brno159.00 10 189.60 0 169.0046.80/38,32
7.2/DMHRUŠKOVÁ Klára 2001 3 KK Opava202.00 10 177.20 8 185.2063.00/51,61
8.3/DMŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 2 Šumperk1.00 999 281.80 0 281.80159.60/130,60
9.5/ZSCHLEBOVÁ Ivana 2003 KTK LM176.00 150 4.00 999 326.00203.80/166,80
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3