vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

6.Český pohár žáků ve sprintu

27.08.2016   USD České vrbné
ředitel:   vrchní rozhodčí:
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSKLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.06:30,39 00:00,00 06:30,39 -
2.2/ZSKRÁL Matěj 2002 3 Postřelm07:01,06 00:00,00 07:01,0630.67/7,9-
3.3/ZSJANŮ Filip 2002 Olomouc07:02,23 00:00,00 07:02,2331.84/8,2-
4.1/ZMRAŠNER Karel 2004 3 Postřelm07:18,24 00:00,00 07:18,2447.85/12,3-
5.4/ZSMAREŠ Jakub 2003 3 Č.Kruml.07:18,45 00:00,00 07:18,4548.06/12,3-
6.5/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc07:28,34 00:00,00 07:28,3457.95/14,8-
7.2/ZMBEIER Matouš 2004 3 Trutnov07:30,28 00:00,00 07:30,2859.89/15,3-
8.3/ZMNOVÁK Matyáš 2005 Olomouc08:27,18 00:00,00 08:27,18116.79/29,9-
9.6/ZSŠMAKAL Petr 2003 Litovel08:42,97 00:00,00 08:42,97132.58/34,0-
10.4/ZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc08:55,32 00:00,00 08:55,32144.93/37,1-
11.5/ZMSALAJ František 2004 Litovel08:59,40 00:00,00 08:59,40149.01/38,2-
12.6/ZMVODÁK Norbert 2004 Litovel09:29,48 00:00,00 09:29,48179.09/45,9-
13.7/ZMPAPULA Jan 2005 Litovel11:59,03 00:00,00 11:59,03328.64/84,2-
14. LERCH Eduard 2002 3 Roudnice00:00,00 00:00,00 59:59,993209.60/822,2-
15. GEPRT David 2005 Litovel00:00,00 00:00,00 59:59,993209.60/822,2-

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2 Dukla B.06:07,62 00:00,00 06:07,62 -
2.2/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc06:10,78 00:00,00 06:10,783.16/0,9-
3.3/ZSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 3 KK Brno06:32,27 00:00,00 06:32,2724.65/6,7-
4.4/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí06:32,31 00:00,00 06:32,3124.69/6,7-
5.5/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc06:36,41 00:00,00 06:36,4128.79/7,8-
6.6/ZSKOLIHOVÁ Hana 2003 3 Soběslav06:50,61 00:00,00 06:50,6142.99/11,7-
7.1/ZMKNEBLOVÁ Klára 2005 3 Olomouc06:57,95 00:00,00 06:57,9550.33/13,7-
8.7/ZSBOČÁNKOVÁ Jana 2003 3 Soběslav06:59,72 00:00,00 06:59,7252.10/14,2-
9.2/ZMNOVOSADOVÁ Kristina 2004 3 Č.Kruml.07:00,25 00:00,00 07:00,2552.63/14,3-
10.8/ZSHLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 3 Č.Kruml.07:23,00 00:00,00 07:23,0075.38/20,5-
11.3/ZMRETKOVÁ Anna 2005 Olomouc07:28,33 00:00,00 07:28,3380.71/22,0-
12.4/ZMKLEINOVÁ Štěpánka 2005 3 Č.Kruml.07:36,87 00:00,00 07:36,8789.25/24,3-
13.5/ZMDOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc07:41,91 00:00,00 07:41,9194.29/25,6-
14.6/ZMSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc09:02,66 00:00,00 09:02,66175.04/47,6-
15.7/ZMKUBISOVÁ Jasmína 2004 Olomouc09:54,07 00:00,00 09:54,07226.45/61,6-
16. HEINZOVÁ Bára 2003 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 59:59,993232.37/879,3-

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí05:39,31 00:00,00 05:39,31 -
2.2/ZSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno05:55,66 00:00,00 05:55,6616.35/4,8-
3.3/ZSKREJČÍ Jakub 2002 SKVS ČB05:59,82 00:00,00 05:59,8220.51/6,0-
4.4/ZSHALA Jiří 2002 2 Olomouc06:14,06 00:00,00 06:14,0634.75/10,2-
5.5/ZSŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz06:14,74 00:00,00 06:14,7435.43/10,4-
6.6/ZSHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc06:21,13 00:00,00 06:21,1341.82/12,3-
7.7/ZSBERGMANN Bořivoj 2003 3 KK Brno06:23,72 00:00,00 06:23,7244.41/13,1-
8.8/ZSPROCHÁZKA Vojtěch 2002 3 Olomouc06:26,22 00:00,00 06:26,2246.91/13,8-
9.9/ZSRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc06:30,50 00:00,00 06:30,5051.19/15,1-
10.1/ZMVANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor06:30,56 00:00,00 06:30,5651.25/15,1-
11.2/ZMNOVÁK Matyáš 2005 3 Olomouc06:40,92 00:00,00 06:40,9261.61/18,2-
12.3/ZMRAŠNER Karel 2004 3 Postřelm06:43,27 00:00,00 06:43,2763.96/18,9-
13.4/ZMMRÁKA Jan 2004 3 Olomouc06:57,40 00:00,00 06:57,4078.09/23,0-
14.10/ZSSUK Jakub 2002 3 Trutnov07:04,03 00:00,00 07:04,0384.72/25,0-
15.5/ZMŠIŠKA Ondřej 2004 3 Kroměříž07:13,40 00:00,00 07:13,4094.09/27,7-
16.6/ZMBEIER Alva 2005 Trutnov07:22,18 00:00,00 07:22,18102.87/30,3-
17.7/ZMGÁBRLÍK Jakub 2004 Olomouc07:23,90 00:00,00 07:23,90104.59/30,8-
18.8/ZMPAPULA Jan 2005 Litovel07:39,99 00:00,00 07:39,99120.68/35,6-
19.11/ZSŠMAKAL Petr 2003 Litovel07:40,63 00:00,00 07:40,63121.32/35,8-
20.9/ZMFURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml.07:42,19 00:00,00 07:42,19122.88/36,2-
21.10/ZMSALAJ František 2004 Litovel07:43,89 00:00,00 07:43,89124.58/36,7-
22.11/ZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 3 Olomouc07:59,40 00:00,00 07:59,40140.09/41,3-
23.12/ZMKOSÍK Dan 2004 Olomouc08:26,56 00:00,00 08:26,56167.25/49,3-
24.13/ZMVODÁK Norbert 2004 Litovel08:52,99 00:00,00 08:52,99193.68/57,1-
25.14/ZMSTOLÍN Adam 2005 Trutnov09:04,71 00:00,00 09:04,71205.40/60,5-
26. LERCH Eduard 2002 Roudnice00:00,00 00:00,00 59:59,993260.68/961,0-
27. GEPRT David 2005 Litovel00:00,00 00:00,00 59:59,993260.68/961,0-

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSJANŮ Filip
HALA Jiří
2002
2002
3 Olomouc
Olomouc
06:31,64 00:00,00 06:31,64 -
2.2/ZSSMILEK Jiří
ŠVÉDA Daniel
2003
2002
3 Val.Mez.
Val.Mez.
06:48,50 00:00,00 06:48,5016.86/4,3-
3.3/ZSKRATOCHVÍL Martin
RUDORFER Martin
2003
2003
Olomouc
Olomouc
07:24,09 00:00,00 07:24,0952.45/13,4-
4.1/ZMBEIER Alva
BEIER Matouš
2005
2004
Trutnov
Trutnov
07:33,93 00:00,00 07:33,9362.29/15,9-
5.4/ZSHRADEC Matěj
PROCHÁZKA Vojtěch
2003
2002
3 Olomouc
Olomouc
08:14,94 00:00,00 08:14,94103.30/26,4-
6.2/ZMMRÁKA Jan
KOSÍK Dan
2004
2004
Olomouc
Olomouc
08:55,53 00:00,00 08:55,53143.89/36,7-

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc07:08,64 00:00,00 07:08,64 -
2.2/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí07:33,16 00:00,00 07:33,1624.52/5,7-
3.1/ZMNOVOSADOVÁ Kristina 2004 Č.Kruml.07:50,59 00:00,00 07:50,5941.95/9,8-
4.3/ZSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno08:00,72 00:00,00 08:00,7252.08/12,2-
5.2/ZMKNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc08:00,81 00:00,00 08:00,8152.17/12,2-
6.4/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc08:04,48 00:00,00 08:04,4855.84/13,0-
7.5/ZSHLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml.08:32,20 00:00,00 08:32,2083.56/19,5-
8.3/ZMKLEINOVÁ Štěpánka 2005 Č.Kruml.08:39,64 00:00,00 08:39,6491.00/21,2-
9.4/ZMRETKOVÁ Anna 2005 Olomouc09:37,35 00:00,00 09:37,35148.71/34,7-
10.5/ZMDOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc10:35,55 00:00,00 10:35,55206.91/48,3-
11. HEINZOVÁ Bára 2003 Olomouc00:00,00 00:00,00 59:59,993171.35/739,9-
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3