8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál

19.08.2018  
ředitel: Jan Šťastný   vrchní rozhodčí: Hana Kneblová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
MT KK Brno
VSDK
00:00,00 00:00,00 00:48,30 75/0/68
2.1/U23KRISTEK Václav
JELÍNEK Filip
1996
1996
MT Olomouc
Boh.Pha
00:00,00 00:00,00 00:49,871.57/3,368/69/56
3. SUCHÁNEK Daniel
ROLENC Ondřej
1993
1991
1 Vys.Mýto
Pardub.
00:00,00 00:00,00 00:48,970.67/1,462/57/0
4. CHLOUBA Luboš
ZAPLETAL Vojtěch
1959
1998
1 Boh.Pha
Boh.Pha
00:00,00 00:00,00 00:50,652.35/4,90/45/0
5.1/DSNACHTIGAL Richard
HENDRYCH Tomáš
2000
2000
1 Val.Mez.
Val.Mez.
00:00,00 00:00,00 00:51,272.97/6,153/0/44
6.2/U23ŠOTOLA Karel
ŠMOLDAS Michal
1997
1998
1 Litovel
Litovel
00:00,00 00:00,00 00:51,162.86/5,949/0/32
7. SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1969
1994
1 L.Žatec
L.Žatec
00:00,00 00:00,00 00:51,323.02/6,346/33/0
8.1/VREŽŇÁK Ladislav
HOŘÍNEK Jaroslav
1966
1963
1 KK Brno
Litovel
00:00,00 00:00,00 00:53,204.90/10,10/0/20
9. LERICHE Cyprien
CADET Guillaume
  9 France
France
00:00,00 00:00,00 00:51,833.53/7,30/0/0
10. OŠTRBENK Maj
OŠTRBENK Vid
2002
2001
9 Slovenia
Slovenia
00:00,00 00:00,00 00:51,323.02/6,30/0/0
11.2/VMORNŠTEJN Roman
ŠŤASTNÝ Michal
1969
1965
1 Boh.Pha
Boh.Pha
00:00,00 00:00,00 00:55,387.08/14,740/21/0
12. MARTINKA Tomáš
MARTINKA Antonín
1993
1993
KK Brno
Kroměříž
00:00,00 00:00,00 00:53,705.40/11,237/0/8
13.1/DMSMILEK Jiří
ŠVÉDA Daniel
2003
2002
2 Val.Mez.
Val.Mez.
00:00,00 00:00,00 00:55,006.70/13,935/0/2
14. KREJZA Filip
ŠILAR Jakub
1989
1987
2 Vys.Mýto
Vys.Mýto
00:00,00 00:00,00 00:55,777.47/15,533/9/0
15.2/DMKRATOCHVÍL Martin
JANŮ Filip
2003
2002
3 Olomouc
Olomouc
00:00,00 00:00,00 00:56,287.99/16,531/0/1
16.1/ZSBEIER Matouš
BEIER Alva
2004
2005
3 Trutnov
Trutnov
00:00,00 00:00,00 01:00,6212.32/25,529/3/0
17.2/ZSNĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
3 Pardub.
Pardub.
00:00,00 00:00,00 01:03,5615.26/31,627/2/0
18.3/ZSPLÁŠIL Hynek
ŠŤASTNÝ Matěj
2006
2005
3 Pardub.
Pardub.
00:00,00 00:00,00 01:05,5217.22/35,725/1/0
19.4/ZSSALAJ František
PAPULA Jan
2004
2005
3 Litovel
Litovel
00:00,00 00:00,00 01:08,5420.24/41,923/0/0
20. PISCHEK Jan
PISCHEK Jan Gabin
1977
2006
Pardub.
SKVS ČB
00:00,00 00:00,00 01:16,0827.78/57,521/0/0
  HRADEC Matěj
RUDORFER Martin
2003
2003
3 Olomouc
Olomouc
00:00,00 00:00,00 DNS 0/0/0
  KOBLÍŽEK Daniel
ŠVAGR Rostislav
2000
2000
2 Trutnov
Týniště
00:00,00 00:00,00 DNS 0/0/0
Oddíl