2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě

14.04.2019   USD Opava
ředitel: Martin Rousek   vrchní rozhodčí: Heda Kratochvílová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/ZSNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc104.74 2 105.51 10 106.74 0/34
2.2/ZSBÍZEK Marek 2005 2 Dukla B.110.78 0 110.57 2 110.784.04/3,888/0
3.3/ZSCAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.114.00 0 116.09 4 114.007.26/6,884/0
4.4/ZSJINEK Hugo 2005 2 USK Pha120.21 4 118.25 10 124.2117.47/16,480/0
5.5/ZSSVOBODA Martin 2005 2 L.Žatec122.32 8 125.38 0 125.3818.64/17,576/0
6.1/ZMKOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor124.03 2 129.54 2 126.0319.29/18,172/0
7.6/ZSZACH Radovan 2005 2 KK Brand126.95 2 126.18 0 126.1819.44/18,268/0
8.7/ZSBRAMBORA Ondřej 2005 2 Kralupy126.22 0 123.43 6 126.2219.48/18,264/0
9.8/ZSKOMÁREK Jakub 2005 3+ SKVS ČB126.39 10 122.40 4 126.4019.66/18,460/0
10.9/ZSHEŘMANSKÝ Jan 2005 2 Šumperk122.11 56 123.51 4 127.5120.77/19,50/30
11.10/ZSKRATOCHVÍL Lukáš 2005 3+ Olomouc128.25 6 119.82 8 127.8221.08/19,70/26
11.11/ZSONDRUŠ Mario 2005 3+ USK Pha128.73 10 123.82 4 127.8221.08/19,756/0
13.2/ZMŠVEJD Jáchym 2007 2 Sušice124.51 6 124.30 4 128.3021.56/20,252/0
14.12/ZSMAREK Kryštof 2006 2 Roudnice125.26 4 127.06 4 129.2622.52/21,148/0
15.13/ZSNOVOTNÝ David 2005 3+ SKVS ČB131.19 0 128.22 2 130.2223.48/22,044/0
16.14/ZSPOLLERT Antonín 2006 3+ USK Pha126.17 8 127.02 4 131.0224.28/22,743/0
17.15/ZSŠTERCL Dominik 2005 3+ Dukla B.131.36 2 130.32 2 132.3225.58/24,042/0
18.16/ZSCARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha148.88 2 125.58 8 133.5826.84/25,141/0
19.17/ZSPIŠTORA Michal 2005 3+ Roudnice145.94 6 131.67 2 133.6726.93/25,240/0
20.3/ZMRETEK Václav 2007 3+ Olomouc125.69 10 129.89 4 133.8927.15/25,40/22
21.18/ZSSOBOTKA Adam 2005 3+ KK Brno145.35 4 130.66 4 134.6627.92/26,20/21
22.19/ZSVALÁŠEK Jan 2005 3+ KK Brand130.78 4 134.45 10 134.7828.04/26,339/0
23.4/ZMVENC Ondřej 2007 3+ KK Brand142.42 8 133.45 2 135.4528.71/26,938/0
24.20/ZSBENDA Jan 2005 3+ Roudnice157.14 2 129.46 6 135.4628.72/26,937/0
25.21/ZSSEMERÁD Jakub 2006 3+ Roudnice133.19 6 131.91 4 135.9129.17/27,336/0
26.22/ZSČERNÍK Štěpán 2006 2 USK Pha131.67 8 127.98 8 135.9829.24/27,435/0
27.23/ZSŠOTEK Adam 2005 3+ Olomouc130.76 6 159.41 6 136.7630.02/28,10/20
28.5/ZMBOHATÝ Oto 2007 3+ Třebech.132.80 4 133.65 60 136.8030.06/28,234/0
29.6/ZMFRÖHLICH Jáchym 2007 3+ Roudnice134.56 4 138.44 6 138.5631.82/29,833/0
30.24/ZSHLUCHÝ Vilém 2006 3+ KK Brand150.12 6 132.70 6 138.7031.96/29,932/0
31.25/ZSMALÝ Vojtěch 2006 3 Olomouc139.92 6 136.84 2 138.8432.10/30,10/19
32.26/ZSZVOLSKÝ Kristián 2006 3+ USK Pha132.29 8 140.19 6 140.2933.55/31,431/0
33.27/ZSSEDLAŘÍK Adam 2005 3+ Kralupy154.25 6 138.41 2 140.4133.67/31,530/0
34.28/ZSBEIER Alva 2005 3+ Trutnov151.45 4 136.51 4 140.5133.77/31,629/0
35.7/ZMTOMEČEK Adam 2008 SKVeselí126.64 110 139.58 2 141.5834.84/32,60/18
36.29/ZSKUCHAŘ Antonín 2005 3+ KK Brand139.70 2 144.42 6 141.7034.96/32,828/0
37.30/ZSVÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor137.93 4 137.53 56 141.9335.19/33,027/0
38.31/ZSŠTOLFA Filip 2006 3 Tzunami161.41 6 140.80 2 142.8036.06/33,80/17
39.32/ZSJAROŠ Michael 2006 3+ Olomouc143.93 2 142.97 0 142.9736.23/33,90/16
40.8/ZMRETEK Toman 2007 2 Olomouc141.17 2 135.05 12 143.1736.43/34,10/15
41.33/ZSSTŘÍLKA Richard 2006 3+ Olomouc141.47 2 135.39 8 143.3936.65/34,30/14
42.34/ZSSVOBODA Adam 2006 3+ USK Pha150.37 54 144.10 0 144.1037.36/35,026/0
43.35/ZSKUTEK Michal 2006 3 WWC137.12 14 138.14 6 144.1437.40/35,025/0
44.36/ZSPOPELKA Petr 2005 3+ KK Brand147.91 0 138.34 6 144.3437.60/35,224/0
45.37/ZSŠKOP Jáchym 2005 3+ Ot.Strak184.75 6 140.63 8 148.6341.89/39,223/0
46.38/ZSPELIKÁN Václav 2005 3 Boh.Pha159.90 6 143.27 6 149.2742.53/39,822/0
47.9/ZMVONEŠ Jakub 2007 3+ KK Brand142.79 10 141.72 8 149.7242.98/40,321/0
48.39/ZSDZIADEK Marek 2005 3+ KK Brno150.14 0 138.72 54 150.1443.40/40,70/13
49.40/ZSPOMAJBÍK Filip 2006 3 Olomouc143.98 10 143.24 8 151.2444.50/41,70/12
50.10/ZMKLIMEŠ Vít 2007 3 Kralupy161.37 58 148.29 4 152.2945.55/42,720/0
51.41/ZSBANDAS Matěj 2006 3 KK Brand151.39 16 146.95 6 152.9546.21/43,319/0
52.42/ZSKÁRNÍK Tadeáš 2006 3+ USK Pha135.44 18 143.97 110 153.4446.70/43,818/0
53.43/ZSHEGER Jonáš 2006 3+ KVS HK150.98 8 146.04 8 154.0447.30/44,317/0
54.44/ZSNOVÁK Matouš 2006 3+ VS Tábor147.39 10 153.14 2 155.1448.40/45,316/0
55.11/ZMNOVÁK Tobiáš 2008 Olomouc152.58 4 161.37 4 156.5849.84/46,70/11
56.45/ZSSVOBODA Ondřej 2006 3+ Olomouc151.58 6 163.09 8 157.5850.84/47,60/10
57.12/ZMHAUCK Marek 2007 3+ KVS HK156.93 2 156.19 56 158.9352.19/48,915/0
58.13/ZMANTL Tomáš 2008 KK Opava155.25 4 207.19 4 159.2552.51/49,20/9
59.14/ZMPANZER Martin 2007 3+ Loko Plz153.64 6 129.28 54 159.6452.90/49,614/0
60.46/ZSMILYAN Daniel 2006 3+ L.Žatec153.71 6 155.41 6 159.7152.97/49,613/0
61.47/ZSKOVÁŘ Filip 2006 3 KK Opava157.25 4 1.00 999 161.2554.51/51,10/8
62.48/ZSHADRABA Martin 2005 3+ WWC142.91 58 151.52 14 165.5258.78/55,112/0
63.15/ZMŠKOP Jan 2007 3 Ot.Strak171.64 56 161.27 6 167.2760.53/56,711/0
64.49/ZSFOLTÍN Šimon 2006 3 KK Brand168.35 8 163.41 4 167.4160.67/56,810/0
65.16/ZMINDRUCH Tomáš 2008 KVS HK171.35 54 171.27 0 171.2764.53/60,59/0
66.17/ZMSVOBODA Šimon 2008 Benátky150.75 62 172.44 6 178.4471.70/67,28/0
67.18/ZMHANUŠ Jakub 2007 3 Rakovník186.53 8 168.73 10 178.7371.99/67,47/0
68.19/ZMPETŘÍK Marek 2008 USK Pha171.66 10 181.65 60 181.6674.92/70,26/0
69.50/ZSŠUSTR Vojtěch 2006 3 Kralupy175.80 6 186.29 2 181.8075.06/70,35/0
70.20/ZMKÁPKA Kryštof 2007 Tzunami211.03 60 175.08 10 185.0878.34/73,40/7
71.21/ZMPLAS Tobiáš 2008 USK Pha234.46 14 171.71 14 185.7178.97/74,04/0
72.22/ZMFIŠNAR Jakub 2007 3 Zábřeh170.92 16 169.47 64 186.9280.18/75,10/6
73.23/ZMSLUŠNÝ Vojtěch 2008 Benátky189.60 14 176.51 12 188.5181.77/76,63/0
74.24/ZMSYNEK Přemysl 2007 3 L.Žatec178.65 58 184.98 8 192.9886.24/80,82/0
75.25/ZMBALARIN Evžen 2008 KK Opava211.03 66 186.87 8 194.8788.13/82,60/5
76.51/ZSPOLÁŠEK Martin 2005 3 SKVeselí181.61 56 191.20 8 199.2092.46/86,60/4
77.52/ZSŠÍMA Lukáš 2006 Ot.Strak224.07 162 188.96 12 200.9694.22/88,31/0
78.26/ZMPOLLERT Jonáš 2007 3 USK Pha191.97 10 208.77 6 201.9795.23/89,20/0
79.27/ZMDRAGON Jakub 2007 KK Opava198.88 8 181.47 60 206.88100.14/93,80/3
80.28/ZMZEMAN Jakub 2007 3 SKVeselí186.36 60 196.89 12 208.89102.15/95,70/2
81.53/ZSCHYTIL Lumír 2006 3 Šumperk207.36 6 167.94 106 213.36106.62/99,90/1
82.29/ZMKUTÍN Filip 2007 3 Olomouc205.69 62 163.89 54 217.89111.15/104,10/0
83.54/ZSBURGER Jáchym 2006 3+ USK Pha172.54 62 169.93 54 223.93117.19/109,80/0
84.30/ZMKUBITA Tomáš 2008 KK Opava167.55 58 1.00 999 225.55118.81/111,30/0
85.31/ZMSTROPEK Tobiáš 2007 3 KK Opava1.00 999 180.60 54 234.60127.86/119,80/0
86.55/ZSKADUBEC Matěj 2005 SKVeselí191.56 168 1.00 999 359.56252.82/236,90/0
87.56/ZSPŘEDOTA Kristián 2006 KK Brand208.65 212 191.39 216 407.39300.65/281,70/0
88.32/ZMKVASNIČKA Matěj 2008 Horš.Týn1.00 999 209.69 254 463.69356.95/334,40/0
89.33/ZMŠEFČÍK Václav 2008 KK Opava230.52 260 1.00 999 490.52383.78/359,50/0
  BAAR Patrik 2007 KK Opava4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
  JAKUBÍK Štěpán 2008 KK Opava4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
  BAAR Dominik 2007 KK Opava4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
  LEGUTKO Josef 2006 3 L.Žatec4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
  RENDÓ Enrique 2005 3+ WWC4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
  NOVÁK Václav 2005 2 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
Oddíl