Slalom v Třebechovicích

28.09.2019   řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
ředitel: Jiří Měchura   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMJINDRÁK Petr
BOČEK Zdeněk, 1975, SKVS ČB BOČEK Zdeněk
1969
1975
2 Tech.Pha
SKVS ČB
120.50 2 119.00 0 119.00 42
2.1/VSBENHÁK Jiří
BENHÁK Ladislav
1956
1954
2 Jablonec
SKVS ČB
123.20 0 121.30 0 121.302.30/1,938
3.1/VHOLÝ Jiří
PECHLÁT Hynek
1957
1971
2 Rakovník
Sušice
129.90 2 126.70 0 126.707.70/6,534
4. KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
131.50 0 135.80 6 131.5012.50/10,530
5.1/DSHANUŠ Jiří
MAREK Matyáš
2002
2003
2 Třebech.
Třebech.
130.80 6 131.60 2 133.6014.60/12,326
6.1/ZSNOVÁK Matouš
NOVÁK Václav
2006
2005
2 VS Tábor
VS Tábor
131.00 4 133.00 6 135.0016.00/13,422
7.1/DMNĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
3 Pardub.
Pardub.
130.90 8 131.20 4 135.2016.20/13,618
8.2/VMVELENOVSKÝ Jiří
RIANT Martin
1978
1977
3 VS Tábor
VS Tábor
134.20 4 137.50 4 138.2019.20/16,114
9.2/DSSAAL Štěpán
KOŘÍNEK Vojtěch
2001
2004
3 Jablonec
Jablonec
135.30 4 137.20 8 139.3020.30/17,110
10.2/VVÁLEK Michal
KUBEŠ Vladimír
1974
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
141.30 4 135.60 4 139.6020.60/17,39
11.2/DMSEDLAŘÍK Adam
WESTFAL Mattias
2005
2004
Kralupy
Kralupy
144.70 8 143.00 6 149.0030.00/25,28
12.2/ZSSAMKOVÁ Olga
SAMKOVÁ Valerie
2005
2011
2 Třebech.
Třebech.
147.30 8 148.30 2 150.3031.30/26,30
13.3/DMŘEHÁK Jiří
VODRÁŽKA Matěj
2003
2004
3 Semily
Semily
148.00 4 157.80 8 152.0033.00/27,77
14.3/DSEGERT Tomáš
PŠENIČKA Václav
2004
2001
3 Rakovník
Rakovník
145.00 12 150.70 2 152.7033.70/28,36
15.3/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela
ŽĎÁRSKÁ Laura
2005
2006
3 Vys.Mýto
Pardub.
147.30 8 149.00 4 153.0034.00/28,65
16.4/DSHLOBIL Josef
MÜLLER Ondřej
2001
2002
Turnov
Turnov
151.20 4 151.70 8 155.2036.20/30,44
17.2/VSNEDVÍDEK František
POLÍVKA Karel
1944
1945
2 Dv.Král.
Sláv.HK
156.70 4 163.90 2 160.7041.70/35,03
18.1/ZMHRŇÁK Šimon
KLIMEŠ Vít
2007
2007
Kralupy
Kralupy
160.50 14 157.90 8 165.9046.90/39,42
19. BAČINA Jan
BAČINA Tomáš
1973
2008
3 Č.Lípa
Č.Lípa
164.20 4 169.00 6 168.2049.20/41,31
20.2/ZMSAKALOVÁ Magdaléna
SAKALOVÁ Markéta
2007
2007
Kralupy
Kralupy
167.50 8 164.60 4 168.6049.60/41,70
21. CINKO Radek
ŠŤASTNÝ Filip
1993
1994
Pardub.
Pardub.
4.00 999 159.10 10 169.1050.10/42,10
22.1/PZDOLEŽAL Vít
HRŇÁK Matouš
2011
2009
Kralupy
Kralupy
167.20 14 163.60 6 169.6050.60/42,50
23.3/ZMKONVALINKA Ondřej
KONVALINKA Šťepán
2007
2009
Pardub.
Pardub.
167.10 4 196.20 18 171.1052.10/43,80
24.4/ZMVANĚK Daniel
LÍBAL Tomáš
2008
2008
3 KK Brand
KK Brand
192.10 14 179.70 4 183.7064.70/54,40
25.5/ZMVELENOVSKÝ Jonáš
VELENOVSKÝ Vojta
2011
2008
VS Tábor
VS Tábor
199.00 24 160.60 68 223.00104.00/87,40
  PROCHÁZKA Josef
BOHATÝ Karel
2002
2001
2 Dukla B.
Dukla B.
4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl

Historie procházení