Sjezd na Chrudimce

24.09.2020   Pardubice - řeka Chrudimka
ředitel: Jan Šťastný   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMBEIER Matouš, 2004, Trutnov BEIER Matouš 2004 1 Trutnov13:42,09 26
2. ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.14:00,0717.98/2,218
3. ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto14:25,0442.95/5,210
4.1/ZSKOTRBA Matěj 2007 3 Vys.Mýto17:44,05241.96/29,46
5.2/DMČERNÍK Jan 2005 3 Pardub.17:55,05252.96/30,85
6.1/DSREICHL Jakub 2003 3 Pardub.18:27,06284.97/34,74
7.2/DSŠKOLOUDÍK Václav 2002 Pardub.19:24,07341.98/41,63
8.2/ZSBAREŠ Vojtěch 2006 Pardub.20:06,05383.96/46,72
9.3/DSNOVOTNÝ Adam 2003 Pardub.20:11,09389.00/47,31
10.3/DMPOZNER Jakub 2004 Pardub.22:08,06505.97/61,50
11.1/ZMNOVÝ Jakub 2009 Pardub.22:14,09512.00/62,30
12.4/DMSEDLÁK Jakub 2005 Vys.Mýto23:34,03591.94/72,00

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 2 Vys.Mýto14:19,00 6
2.1/ZSŽĎÁRSKÁ Laura 2006 3 Pardub.14:53,0934.09/4,02
3.2/ZSHOLUBOVÁ Nela 2007 Vys.Mýto23:19,00540.00/62,91
4.3/ZSSLABIHOUDOVÁ Tereza 2007 Pardub.24:15,09596.09/69,40

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMNĚMEC Radek 2004 3 Pardub.14:12,05 20
2.2/DMJIŘÍK Matěj 2005 2 Pardub.15:03,0350.98/6,016
3.3/DMZRZAVÝ Jakub 2005 2 Vys.Mýto15:05,0753.02/6,212
4.1/ZSSYROVÝ Filip 2007 3 Vys.Mýto15:14,0762.02/7,311
5.2/ZSSLEZÁK Adam 2006 Pardub.15:43,0991.04/10,710
6.1/ZMKONVALINKA Štěpán 2009 3 Pardub.16:14,01121.96/14,39
7.3/ZSVOSMEK Jáchym 2007 3 Vys.Mýto16:15,06123.01/14,48
8.4/ZSSEDLÁK Václav 2007 3 Vys.Mýto16:35,00142.95/16,87
9.2/ZMPAJTINA Tomáš 2008 3 Pardub.17:15,03182.98/21,56
10.1/U23JENÍK Lukáš 1998 Pardub.19:00,02287.97/33,85
11.2/U23JÍLEK Viktor 1998 Pardub.19:11,04298.99/35,14
12.1/DSLINHART Matyáš 2002 3 Pardub.19:35,06323.01/37,93
13.2/DSLUSTIG Josef 2003 Pardub.19:41,07329.02/38,62
14.3/DSLUSTIG Šimon 2003 Pardub.19:45,06333.01/39,11
15.5/ZSŠRÁMEK David 2007 Pardub.19:57,01344.96/40,50
16.6/ZSLINHART Vojtěch 2007 Pardub.21:48,07456.02/53,50
17.4/DMSEDLÁK Jakub 2005 3 Vys.Mýto21:54,08462.03/54,20
18.3/ZMMACAS Petr 2008 Pardub.25:22,03669.98/78,60

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto16:27,09 2
2.1/ZMZIMOVÁ Anna Marie 2009 Pardub.22:14,05346.96/35,11
3.1/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Lenka 2007 Pardub.25:01,06513.97/52,10

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSSEDLÁK Václav
KOTRBA Matěj
2007
2007
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
17:11,01 3
2.1/DSSUCHÝ Matěj
SVATOŠ Ondřej
2006
2003
Pardub.
Pardub.
18:25,0674.05/7,22
3.1/DMPILAŘ Jan
PILAŘ Vít
2004
2006
3 Pardub.
Pardub.
19:11,05120.04/11,61
4.2/ZSŠRÁMEK David
VAVŘÍN David
2007
2007
Pardub.
Pardub.
20:22,02191.01/18,50
5.1/ZMSTEHNO Max
STOJÁNEK David
2010
2009
Pardub.
Pardub.
22:01,05290.04/28,10
6.2/ZMSAMEK Mathias
SEMERÁD Tomáš
2008
2009
Pardub.
Pardub.
23:14,05363.04/35,20
Oddíl

Historie procházení