Slalom o pracku krumlovského medvěda

07.05.2022   Český Krumlov, řeka Vltava pod jezem s krytou lávkou Rechle (před loděnicí SK Vltava) ř.km 284,8
ředitel: Tomáš Palouda   vrchní rozhodčí: Jana Lagnerová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie PWC  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/PZMKRÁL Vít 2012 USK Pha112.00 2 111.30 2 113.30 0
2.2/PZMBECK Hynek 2012 L.Žatec111.60 2 123.80 0 113.600.30/0,30
3.3/PZMMILYAN Štěpán 2012 L.Žatec117.80 6 115.20 2 117.203.90/3,40
4.4/PZMDRNEC Tobiáš 2013 L.Žatec137.90 54 146.70 56 191.9078.60/69,40
5.1/PZZMYŠKOVÁ Dorota 2012 Č.Kruml.187.40 58 199.90 4 203.9090.60/80,00
6.5/PZMFIKEJS Jáchym 2014 Č.Kruml.201.00 108 192.60 14 206.6093.30/82,30
7.6/PZMKASPER Matěj 2013 Č.Kruml.227.10 102 174.60 102 276.60163.30/144,10
8.2/PZZKASPEROVÁ Kateřina 2012 Č.Kruml.305.70 62 272.90 110 367.70254.40/224,50
9.7/PZMDVORNÍK Jonáš 2012 USK Pha131.10 558 116.60 502 618.60505.30/446,00

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/U23NĚMCOVÁ Marie, 2000, KK Brno NĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno89.40 0 85.00 0 85.00 7
2.2/U23KRATOCHVÍLOVÁ Tereza, 2003, Č.Kruml. KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml.94.40 0 93.30 2 94.409.40/11,13
3.1/ZSŠVEHLOVÁ Rozárie, 2008, SKVSČB ŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 3 SKVSČB97.80 6 98.50 2 100.5015.50/18,22
4. PLACHTOVÁ Alexandra 1998 3+ Č.Kruml.109.40 0 120.70 8 109.4024.40/28,71
5.2/ZSDVOŘÁKOVÁ Alžběta 2008 Č.Kruml.180.90 8 155.50 4 159.5074.50/87,60
6.1/ZMNOVOTNÁ Natálie 2010 Č.Kruml.147.00 20 160.60 160 167.0082.00/96,50

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. NOVÁK Martin 1991 2 Č.Kruml.84.70 2 84.30 2 86.30 30
2.1/VNOVOSAD Lukáš 1976 Č.Kruml.90.40 4 87.40 0 87.401.10/1,326
3.1/DMPRÜHER Vojtěch 2006 2 SKVSČB86.20 2 89.00 4 88.201.90/2,222
4.1/ZSHANZEL Jáchym 2008 2 Loko Plz86.40 4 86.10 4 90.103.80/4,418
5.2/VPRÜHER Jakub 1968 2 SKVSČB91.90 2 90.30 0 90.304.00/4,614
6. JELÍNEK Šimon 1994 Boh.Pha86.40 56 88.20 4 92.205.90/6,813
7.1/DSONDŘICH Adam 2004 Č.Kruml.89.80 4 89.20 6 93.807.50/8,712
8.2/ZSŠUTTA Jan 2008 3+ Č.Kruml.93.50 6 90.30 4 94.308.00/9,311
9.3/VBOČEK Zdeněk 1975 3+ SKVSČB95.90 0 95.50 0 95.509.20/10,710
10.1/U23SKOŘEPA Vojtěch 1999 Č.Kruml.96.20 4 93.00 6 99.0012.70/14,79
11.2/DMPALOUDA Mikoláš 2007 3 Č.Kruml.98.20 4 102.00 0 102.0015.70/18,28
12.1/VMJÍCHA Dušan 1982 3+ So Písek98.20 6 99.50 4 103.5017.20/19,97
13.3/ZSNIEDL Robin 2008 3 Č.Kruml.100.50 4 108.30 6 104.5018.20/21,16
14.4/ZSŠAFAŘÍK Pavel 2008 3 Č.Kruml.107.40 2 98.70 6 104.7018.40/21,35
15.2/U23OLŠÁK Matyáš 2001 3 Č.Kruml.118.10 8 106.50 8 114.5028.20/32,74
16. VADLEJCH Jan 1989 SKVSČB124.90 10 113.90 6 119.9033.60/38,93
17.5/ZSPLOCEK Matyáš Jan 2008 3 SKVSČB115.10 6 119.10 6 121.1034.80/40,32
18.3/DMKLIMEŠ Daniel 2007 3 SKVSČB118.50 12 116.80 10 126.8040.50/46,91
19.6/ZSKRÁL Ondřej 2008 3 USK Pha121.00 8 122.10 6 128.1041.80/48,40
20.1/ZMSEDLÁČEK Štěpán 2011 Č.Kruml.188.50 8 163.80 2 165.8079.50/92,10
21.7/ZSMYŠKA Matěj 2009 Č.Kruml.193.40 6 178.10 12 190.10103.80/120,30
22.3/U23DVOŘÁK Lukáš 2000 Č.Kruml.1.00 999 107.10 554 661.10574.80/666,00

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. HÁŠA Michal
UHLÍK Jan
1981
2008
2 Bechyně
Bechyně
107.30 6 101.70 0 101.70 5
2.1/ZSKOPŘIVA Filip
HITHA Čeněk
2008
2008
Č.Kruml.
Č.Kruml.
163.20 18 161.10 68 181.2079.50/78,21
3.1/DMLAMAČ Kristián
TALÍŘ Matyáš
2007
2007
Č.Kruml.
Č.Kruml.
315.00 168 1.00 999 483.00381.30/374,90
  ONDŘICH Adam
VEJNAR Samuel
2004
2005
Č.Kruml.
Č.Kruml.
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/U23KRATOCHVÍLOVÁ Tereza, 2003, Č.Kruml. KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml.91.00 0 94.70 2 91.00 25
2.1/ZSŠVEHLOVÁ Rozárie, 2008, SKVSČB ŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 2 SKVSČB90.80 4 95.30 0 94.803.80/4,221
3.2/ZSPETRIKOVÁ Barbora 2008 2 L.Žatec91.70 4 93.00 2 95.004.00/4,417
4.3/ZSŠIMÁKOVÁ Anna 2008 2 SKVSČB104.50 4 93.70 2 95.704.70/5,213
5.1/DSSLÁDKOVÁ Linda 2004 3+ Loko Plz102.30 6 94.80 2 96.805.80/6,49
6. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor98.70 0 93.70 4 97.706.70/7,48
7.1/DMKYLBERGEROVÁ Iva 2007 3+ Ot.Strak99.60 2 106.50 0 101.6010.60/11,67
8.1/VSLAGNEROVÁ Jana 1959 3 Soběslav100.60 6 101.30 2 103.3012.30/13,56
9.2/U23KOLIHOVÁ Hana 2003 Soběslav101.40 6 100.90 4 104.9013.90/15,35
10. PLACHTOVÁ Alexandra 1998 3+ Č.Kruml.107.00 4 99.80 6 105.8014.80/16,34
11.2/DMKOUCKÁ Mariana 2007 3+ USK Pha88.10 56 103.80 2 105.8014.80/16,33
12.3/DMŠAFAŘÍKOVÁ Alena 2006 3+ Č.Kruml.116.40 8 108.00 2 110.0019.00/20,92
13.1/ZMŠUTTOVÁ Zita 2011 Č.Kruml.139.30 6 136.80 2 138.8047.80/52,51
14.4/ZSDVOŘÁKOVÁ Alžběta 2008 Č.Kruml.145.00 10 129.00 10 139.0048.00/52,70
15.2/ZMNOVOTNÁ Natálie 2010 Č.Kruml.151.70 10 138.50 12 150.5059.50/65,40
16.3/ZMCELNEROVÁ Amélie 2010 Č.Kruml.206.00 212 145.00 106 251.00160.00/175,80
17.4/DMČIHOVSKÁ Emílie 2006 SKVSČB135.10 312 199.00 210 409.00318.00/349,50
  PALOUDOVÁ Karolína 2000 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠUTTOVÁ Zita 1978 3 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MULAČOVÁ Marta 1986 3 RK Troja4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMHÁŠA Michal 1981 2 Bechyně73.60 0 85.30 4 73.60 65
2.1/DMPANZER Martin 2007 2 Loko Plz74.40 0 75.20 2 74.400.80/1,161
3.1/ZSUHLÍK Jan 2008 2 Bechyně77.50 2 74.90 0 74.901.30/1,857
4.1/DSBOMBIC Erik 2005 2 SKVSČB74.50 2 77.00 4 76.502.90/3,953
5.1/U23ŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz78.30 0 78.70 2 78.304.70/6,449
6.2/DMKASPER Jakub 2007 3+ Č.Kruml.78.70 2 92.40 8 80.707.10/9,645
7.1/VBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVSČB80.80 0 81.00 0 80.807.20/9,841
8.2/VPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz79.20 2 80.30 2 81.207.60/10,337
9.3/DMŠKOP Jan 2007 2 Ot.Strak81.30 2 79.70 2 81.708.10/11,033
10.3/VMÁČE Lukáš 1977 2 Č.Kruml.81.90 2 81.50 2 83.509.90/13,529
11.4/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz91.60 2 84.00 0 84.0010.40/14,125
12.4/DMPALOUDA Mikoláš 2007 3+ Č.Kruml.85.90 0 87.50 2 85.9012.30/16,724
13.2/DSVRÁNEK Jan 2004 3+ Blovice86.60 2 86.10 0 86.1012.50/17,023
14.2/ZSŠAFAŘÍK Pavel 2008 3+ Č.Kruml.87.70 0 86.80 4 87.7014.10/19,222
15.1/VSKOUDELKA Tomáš 1964 3+ Č.Kruml.90.40 4 87.80 0 87.8014.20/19,321
16.2/U23OLŠÁK Matyáš 2001 3+ Č.Kruml.82.30 6 85.00 4 88.3014.70/20,020
17.3/ZSKRÁL Ondřej 2008 3+ USK Pha90.10 4 90.60 0 90.6017.00/23,119
18.3/DSŠKOP Jáchym 2005 2 Ot.Strak87.00 4 84.80 6 90.8017.20/23,418
19.2/VMKRÁL Tomáš 1979 3+ USK Pha88.40 4 89.70 8 92.4018.80/25,517
20.4/ZSŠUTTA Jan 2008 3+ Č.Kruml.87.70 8 89.10 4 93.1019.50/26,516
21.5/DMFRANZ Jakub 2007 3 Loko Plz90.10 4 111.90 8 94.1020.50/27,915
22.3/U23ONDŘICH Václav 2001 Č.Kruml.89.10 6 4.00 999 95.1021.50/29,214
23.1/ZMUHLÍK Vojtěch 2010 3 Bechyně101.60 4 95.70 2 97.7024.10/32,713
24.5/ZSSLÁDEK Michal 2009 3 Loko Plz108.60 4 95.10 4 99.1025.50/34,612
25.6/DMHOTOVÝ Václav 2006 3 SKVSČB100.80 6 98.00 4 102.0028.40/38,611
26.6/ZSNIEDL Robin 2008 3 Č.Kruml.98.20 10 109.90 10 108.2034.60/47,010
27.7/ZSVOJÁK Jakub 2008 3 Ot.Strak109.80 2 114.10 4 111.8038.20/51,99
28.8/ZSKOPŘIVA Filip 2008 3 Č.Kruml.108.00 6 91.30 406 114.0040.40/54,98
29.9/ZSPLOCEK Matyáš Jan 2008 3 SKVSČB125.40 16 109.70 6 115.7042.10/57,27
30.7/DMLAMAČ Kristián 2007 Č.Kruml.125.70 2 118.30 6 124.3050.70/68,96
31.10/ZSMYŠKA Matěj 2009 3 Č.Kruml.129.40 4 117.20 8 125.2051.60/70,15
32.2/ZMSEDLÁČEK Štěpán 2011 Č.Kruml.131.90 4 149.00 2 135.9062.30/84,64
33.11/ZSKOFROŇ Lukáš 2008 Č.Kruml.139.80 6 158.20 8 145.8072.20/98,13
34.3/ZMŠAFAŘÍK Viktor 2011 Č.Kruml.145.10 4 150.90 6 149.1075.50/102,62
35.12/ZSHITHA Čeněk 2008 Č.Kruml.106.10 58 109.10 60 164.1090.50/123,01
36.4/U23DVOŘÁK Lukáš 2000 Č.Kruml.120.20 308 123.50 64 187.50113.90/154,80
37.3/VMŠVEHLA Jan 1987 Č.Kruml.200.80 12 190.10 6 196.10122.50/166,40
38.8/DMTALÍŘ Matyáš 2007 Č.Kruml.1.00 999 172.50 410 582.50508.90/691,40
39.4/ZMKRPÁLEK Jáchym 2011 USK Pha122.60 460 101.30 514 582.60509.00/691,60
  DVORNÍK Štěpán 2010 USK Pha1.00 999 1.00 999 999.00 0
  FIKEJS Adam 1985 Č.Kruml.1.00 999 4.00 999 999.00 0
  MÁČE Jan 2010 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MÁČE Jiří 2010 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOCUM Šimon 2008 Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BABOR Stanislav 1958 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VEJNAR Samuel 2005 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. POSPÍŠILOVÁ Jitka
BOČEK Zdeněk, 1975, SKVSČB BOČEK Zdeněk
1989
1975
2 VS Tábor
SKVSČB
119.70 6 117.70 8 125.70 6
2.1/DMŠAFAŘÍKOVÁ Alena
KASPER Jakub
2006
2007
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
136.20 8 123.60 12 135.609.90/7,92
3. HŘEBCOVÁ Helena
JELÍNEK Šimon
1994
1994
Boh.Pha
Boh.Pha
124.80 12 123.20 106 136.8011.10/8,81
4.1/DSSLÁDKOVÁ Linda
FRANZ Jakub
2004
2007
Loko Plz
Loko Plz
145.30 18 185.80 64 163.3037.60/29,90
5.1/U23KRATOCHVÍLOVÁ Tereza
ONDŘICH Václav
2003
2001
Č.Kruml.
Č.Kruml.
202.10 10 156.00 12 168.0042.30/33,70
Oddíl