3. Národní kontrolní závod ve Veltrusech

14.06.2014   USD Veltrusy
ředitel: Milan Johanides   vrchní rozhodčí: Lenka Demjanová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1.1/DSHILGERTOVÁ Amálie, 1997, USK Pha HILGERTOVÁ Amálie 1997 1 USK Pha97.83 2 105.60 2 99.83 75
2.1/DMFIŠEROVÁ Tereza, 1998, Roudnice FIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice101.57 4 101.71 0 101.711.88/1,975
3.2/DSFOLTYSOVÁ Sabina 1996 1 KK Opava101.75 2 104.49 6 103.753.92/3,975
4.1/U23JORDÁNOVÁ Pavlína 1992 1 KK Brno123.37 58 105.46 0 105.465.63/5,675
5.1/ZSŘÍHOVÁ Eva 2000 2+ USK Pha105.78 0 122.95 8 105.785.95/6,075
6.2/DMSATKOVÁ Martina 1998 2+ KK Brno109.58 50 105.89 0 105.896.06/6,168
7.3/DSKOBLENCOVÁ Anna 1997 1 Kralupy107.55 0 114.78 6 107.557.72/7,762
8. ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 2+ SKVS ČB110.68 0 112.22 2 110.6810.85/10,962
9.3/DMDUŠKOVÁ Kateřina 1998 2 USK Pha103.86 8 105.31 58 111.8612.03/12,157
10.4/DSMRÁZKOVÁ Mária 1996 2+ KK Opava108.42 6 109.20 4 113.2013.37/13,453
11.2/ZSVRBOVÁ Alexandra 2000 2 Horš.Týn114.08 4 109.65 4 113.6513.82/13,849
12. POLÍVKOVÁ Hana 1989 3 Blovice114.81 2 113.76 0 113.7613.93/14,046
13.4/DMHRICOVÁ Klára 1999 2+ Olomouc113.83 6 115.27 0 115.2715.44/15,543
14. BENEŠOVÁ Martina 1986 2+ Sušice115.98 4 115.13 2 117.1317.30/17,340
15.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV117.72 2 117.27 0 117.2717.44/17,537
16.2/U23FOLTYSOVÁ Denisa 1993 2+ KK Opava116.23 6 113.28 4 117.2817.45/17,535
17.3/U23KLEMENTOVÁ Sylvie 1994 2+ L.Žatec115.58 4 115.45 2 117.4517.62/17,733
18.3/ZSDUŠKOVÁ Michala 2000 2 USK Pha110.27 8 113.18 52 118.2718.44/18,531
19.4/ZSGALUŠKOVÁ Antonie 2001 2 Sušice134.11 6 116.46 2 118.4618.63/18,729
20.5/DSPOSPÍCHALOVÁ Simona 1997 2+ Kadaň116.20 4 120.28 4 120.2020.37/20,427
21.4/U23KREJČOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy115.92 6 116.73 4 120.7320.90/20,925
22.5/U23HRIVÍKOVÁ Eva 1993 2 USK Pha-8116.94 6 119.07 4 122.9423.11/23,123
23.5/DMPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 2 Olomouc142.99 8 119.19 4 123.1923.36/23,421
24.1/VZEMANOVÁ Jana 1969 2 USK Pha119.63 4 128.58 6 123.6323.80/23,819
25. OSOCHOVSKÁ Michaela 1986 2 KVS HK121.19 14 123.66 0 123.6623.83/23,917
26.5/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno122.01 4 119.90 56 126.0126.18/26,215
27. ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy128.28 12 122.08 6 128.0828.25/28,314
28.6/DMFIALOVÁ Veronika 1998 2 Olomouc121.15 8 123.27 10 129.1529.32/29,413
29.1/ZMNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 2 L.Žatec134.24 58 123.72 8 131.7231.89/31,912
30.6/ZSBLAŽKOVÁ Tereza 2000 2 USK Pha130.72 4 125.92 6 131.9232.09/32,111
31.7/ZSDVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 2 USK Pha128.15 4 142.80 6 132.1532.32/32,410
32.7/DMHRICOVÁ Adéla 1999 3 Olomouc122.23 10 129.21 102 132.2332.40/32,59
33.2/VMČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň131.79 4 133.17 108 135.7935.96/36,08
34.6/DSOSIFOVÁ Hana 1997 2 Ostrava128.21 8 133.39 10 136.2136.38/36,47
35.8/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno125.34 14 194.04 8 139.3439.51/39,66
36. ŽANDOVÁ Věra 1990 2 Zábřeh132.72 8 149.13 100 140.7240.89/41,05
37.8/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml.137.88 4 137.38 12 141.8842.05/42,14
38. BAČÁKOVÁ Radka 1983 2+ Rakovník127.28 104 126.42 16 142.4242.59/42,73
39.9/ZSKYZLÍKOVÁ Monika 2001 2 Roudnice136.76 6 168.87 58 142.7642.93/43,02
40.9/DMHOROVÁ Klára 1998 3 KK Opava131.76 14 138.07 10 145.7645.93/46,01
41.2/ZMNEUGEBAUEROVÁ Anna 2002 3 Ostrava144.52 56 147.46 4 151.4651.63/51,70
42.10/ZSPALOUDOVÁ Karolína 2000 3 Č.Kruml.141.24 56 142.86 12 154.8655.03/55,10
43.3/ZMŽATECKÁ Nikola 2002 2 Kralupy156.65 252 152.70 4 156.7056.87/57,00
44.4/ZMBEKOVÁ Kateřina 2002 3 KK Opava144.27 54 155.98 4 159.9860.15/60,30
45.10/DMSOUČKOVÁ Karolína 1999 2 Olomouc153.36 10 154.74 54 163.3663.53/63,60
Oddíl