Slalom pod Borskou přehradou

04.08.2018  
ředitel: Petr Weissar   vrchní rozhodčí: Jana Lagnerová
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1HÁŠA Michal 1981 2 Bechyně113.40 0 110.90 0 110.90
2K1M/2TÁBORSKÝ Jan 2003 2 Horš.Týn115.80 0 117.20 2 115.80
3K1M/3MULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB117.70 0 116.20 0 116.20
4K1M/4TŮMA Martin 1972 2 Hubertus113.80 4 114.80 2 116.80
5K1M/5SAAL Štěpán 2001 2 Jablonec113.60 4 116.50 4 117.60
6K1M/6ŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz124.10 2 117.70 0 117.70
7K1M/7ŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz122.20 0 118.00 0 118.00
8K1M/8ČERVENKA Ondřej 1996 2 Hubertus118.50 0 118.90 0 118.50
9K1M/9BLAHNÍK Miroslav 1980 2 Sláv.KV124.80 0 118.80 0 118.80
10K1M/10MARTIN Václav 1971 2 Boh.Pha121.80 0 118.90 0 118.90
11K1M/11PECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice125.00 0 119.80 0 119.80
12K1M/12PINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB122.60 0 122.70 2 122.60
13K1W/1POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor123.60 2 122.70 0 122.70
14K1M/13KOSHELEV Sergey 1960 2 Sušice126.20 0 123.00 0 123.00
15K1M/14NĚMEC Aleš 1976 2 Kadaň122.60 4 123.10 0 123.10
16K1M/15CHOCHOLA Ondřej 2004 3+ Kralupy123.50 0 124.90 4 123.50
17K1M/16VYHNÁNEK Jiří 1974 3+ Tech.Pha127.80 0 124.00 0 124.00
18K1W/2KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV124.30 0 125.10 2 124.30
19K1M/17KUBÁT Zdeněk 1991 2 Klatovy126.30 2 126.10 0 126.10
20K1M/18PANZER Aleš 1974 2 Loko Plz124.70 2 4.00 999 126.70
21K1M/19NOVÁK Václav 2005 3+ VS Tábor125.30 4 126.80 0 126.80
22K1W/3VESELÁ Linda 1980 2 Tech.Pha126.80 2 124.90 2 126.90
23K1W/4TŮMOVÁ Veronika 2006 2 Hubertus127.60 0 127.50 2 127.60
24C2M/1MARTIN Václav
HÁŠA Michal
1971
1981
2 Boh.Pha
Bechyně
127.80 0 128.20 4 127.80
25K1M/20ČMEJREK Cyril 2004 3+ USK Pha124.60 4 126.60 4 128.60
26C1M/1KVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV135.70 4 128.70 0 128.70
27C1M/2BRTEK Tomáš 1981 3+ KKBeroun131.10 0 129.00 0 129.00
28C1M/3HABICH Tomáš 1997 2 VS Tábor130.80 0 129.10 0 129.10
29K1M/21JACOŠ Pavel 1988 2 Sláv.KV130.20 0 129.10 0 129.10
30C1M/4WENDL Samuel 2003 3+ Horš.Týn132.90 0 127.30 2 129.30
31C1M/4HÁŠA Michal 1981 2 Bechyně129.30 0 4.00 999 129.30
32K1W/5KREMROVÁ Adéla 2005 2 USK Pha129.30 0 132.70 6 129.30
33C1M/6HARTL Jakub 2004 2 Horš.Týn129.70 0 132.10 2 129.70
34K1M/22ČERNÍK Štěpán 2006 3+ USK Pha129.90 4 129.70 0 129.70
35C1M/7VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy133.10 0 129.90 0 129.90
36K1M/23KORBELÁŘ David 1999 2 Loko Plz130.00 0 128.80 2 130.00
37K1W/6HOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn128.40 2 131.20 4 130.40
38K1M/24PECHAČ Jonáš 2004 3+ USK Pha131.30 0 128.40 2 130.40
39PWK/1UHLÍK Jan 2008 Bechyně130.60 0 130.40 2 130.60
40K1W/7KREJČOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy129.20 2 128.70 2 130.70
41K1M/25PANZER Martin 2007 3+ Loko Plz130.70 0 129.80 2 130.70
42C1M/8BLAHNÍK Miroslav 1980 2 Sláv.KV134.10 2 130.90 0 130.90
43C1M/9KROFTA Dominik 1993 2 VS Tábor134.50 0 131.30 0 131.30
44C1M/9KELLER Miloslav 1962 2 VS Tábor133.40 4 129.30 2 131.30
45K1W/8ŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 3+ Loko Plz133.20 2 131.50 0 131.50
46C1M/11JIRAS Filip 2005 2 USK Pha131.60 0 131.20 2 131.60
47C1M/12KROFTA Zdeněk 1959 2 VS Tábor137.60 0 131.70 0 131.70
48K1W/9LAGNEROVÁ Jana 1959 2 Soběslav131.80 0 131.80 0 131.80
49K1W/9HOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn132.10 2 131.80 0 131.80
50K1W/11ZÝKOVÁ Barbora 1990 2 Kralupy132.20 0 131.90 0 131.90
51K1M/26MANAS Adam 2004 3 Kadaň132.40 0 130.20 2 132.20
52C1M/13WENDL Miloslav 1978 2 Horš.Týn132.30 0 4.00 999 132.30
53K1M/27KUBÁT Jiří 1988 3+ Sláv.KV135.80 0 132.40 0 132.40
54C1M/14JÍCHA Dušan 1982 2 So Písek132.70 0 131.00 2 132.70
55K1M/28VELENOVSKÝ Jiří 1978 3 VS Tábor133.20 0 132.80 0 132.80
56K1M/29VÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor134.80 0 132.90 0 132.90
57K1M/30ŠRÁMEK Jiří 1966 3+ Rakovník133.10 0 135.50 0 133.10
58C1M/15HOJDA Ladislav 1973 2 Horš.Týn133.60 0 131.20 2 133.20
59K1M/31KRAUS Václav 1961 3+ ČSAD Plz135.00 0 133.30 0 133.30
60K1M/32SAIDL František 2006 3+ USK Pha132.60 2 133.60 0 133.60
61K1W/12ŠRÉTROVÁ Amálie 2007 2 Kralupy133.40 2 133.70 0 133.70
62K1M/33WEISSAR Petr 1970 3 Loko Plz131.90 2 4.00 999 133.90
63K1M/34ENRIGUE Rendó 2005 3 USK Pha131.50 4 132.00 2 134.00
64K1M/35HRON Robin 1979 2 Kralupy127.30 8 134.10 0 134.10
65K1M/35POLLERT Antonín 2006 3+ USK Pha134.10 0 137.50 0 134.10
66C1M/16VÁCHA Viktor 1985 2 Rakovník135.30 0 134.30 0 134.30
67C1W/1KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV134.50 0 134.40 0 134.40
68C1W/1HOJDOVÁ Eliška 2005 3+ Horš.Týn137.30 0 134.40 0 134.40
69K1M/37ŠKOP Jáchym 2005 3 Ot.Strak130.90 4 131.70 4 134.90
70K1M/38HADRABA Martin 2005 3 USK Pha135.20 8 135.00 0 135.00
71PWK/2HANZEL Jáchym 2008 Loko Plz135.30 0 135.20 2 135.30
72C1M/17TÁBORSKÝ Jan 2003 3 Horš.Týn136.60 0 135.30 0 135.30
73K1W/13CHOCHOLOVÁ Veronika 2007 3 Kralupy133.60 2 151.70 0 135.60
74K1W/14MÁDROVÁ Amálie 2003 3+ Loko Plz134.60 2 135.90 0 135.90
75K1M/39PELIKÁN Václav 2005 3 Boh.Pha136.00 0 136.50 0 136.00
76K1M/40VRÁNEK Jan 2004 3+ Blovice136.80 0 136.30 0 136.30
77K1M/41BUDÁK David 2003 3 Kadaň132.40 4 144.90 14 136.40
78C2X/1POSPÍŠILOVÁ Jitka
KELLER Miloslav
1989
1962
2 VS Tábor
VS Tábor
136.40 0 136.60 0 136.40
79K1M/42ŽATECKÝ Jiří 1969 3+ Roztoky134.50 2 142.00 2 136.50
80K1M/43BURGER Jáchym 2006 3 USK Pha132.00 50 136.90 0 136.90
81C1M/18KUBEŠ Vladimír 1961 2 VS Tábor135.00 2 136.30 2 137.00
82K1M/44MÍKA Hynek 2006 3 Soběslav135.00 2 137.40 0 137.00
83K1M/45DODAL Jan 1953 3+ Boh.Pha138.60 0 137.20 0 137.20
84C1M/19PECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice137.50 0 163.00 2 137.50
85C1W/3POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 3+ VS Tábor129.80 50 137.60 0 137.60
86C1M/20MULAČ Oldřich 1961 3+ Hubertus139.60 0 136.20 2 138.20
87C1M/20VÁLEK Michal 1974 3+ VS Tábor141.20 0 138.20 0 138.20
88C1M/20KUBÁT Zdeněk 1991 3 Klatovy141.30 4 138.20 0 138.20
89K1M/46BABOUČEK Antonín 2007 3 USK Pha138.40 0 140.80 0 138.40
90K1W/15BROTÁNKOVÁ Petra 2001 3+ Loko Plz143.50 2 138.50 0 138.50
91K1W/16ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor137.60 2 136.80 2 138.80
92C2M/2HARTL Jakub
TÁBORSKÝ Jan
2004
2003
1 Horš.Týn
Horš.Týn
137.30 2 137.30 6 139.30
93K1M/47HARTL Jakub 2004 3 Horš.Týn137.30 2 135.70 6 139.30
94PWK/3PETŘÍK Marek 2008 USK Pha140.00 0 146.60 2 140.00
95K1W/17ČERNÁ Lucie 1977 3+ Kadaň139.10 2 138.00 2 140.00
96K1W/18BURGEROVÁ Ester 2004 3 USK Pha140.10 0 159.00 2 140.10
97K1M/48FOHL Ondřej 1979 3 Kralupy143.70 2 140.20 0 140.20
98PWK/4PINKAVA Matyáš 2009 USK Pha146.40 2 140.30 0 140.30
99K1W/19ERLOVÁ Natálie 2006 3+ USK Pha140.40 0 140.30 0 140.30
100K1W/20HOCHHEIM Kristýna 1991 3 Boh.Pha145.90 0 140.40 0 140.40
101K1M/49MARTIN Václav 2002 3 Boh.Pha140.60 2 138.40 2 140.40
102C2M/3JIRAS Filip
ČERNÍK Štěpán
2005
2006
3 USK Pha
USK Pha
139.30 8 138.70 2 140.70
103K1M/50KUTEK Michal 2006 3 USK Pha138.70 2 139.00 2 140.70
104C1M/23VÁLEK Michal 2006 3 VS Tábor143.30 0 141.00 0 141.00
105K1W/21PECHLÁTOVÁ Nikola 2004 3+ Sušice137.00 4 139.80 8 141.00
106PWK/5RIANTOVÁ Anežka 2008 VS Tábor139.10 2 142.30 2 141.10
107PWK/6KVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV141.70 0 141.30 0 141.30
108K1W/22MULAČOVÁ Marta 1986 3 RK Troja145.70 0 141.60 0 141.60
109K1M/51KÁRNÍK Tadeáš 2006 3 USK Pha139.10 4 139.60 2 141.60
110C2M/4KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
171.30 50 139.70 2 141.70
111K1W/23RIANTOVÁ Marie 2006 3 VS Tábor140.80 4 139.70 2 141.70
112C2X/2MARTIN Václav
HOCHHEIM Kristýna
1971
1991
2 Boh.Pha
Boh.Pha
141.70 0 141.50 2 141.70
113C1M/24POLLERT Jáchym 2004 3+ USK Pha140.10 2 139.80 2 141.80
114C2M/5VÁCHA Viktor
JÍCHA Dušan
1985
1982
Rakovník
So Písek
141.80 0 141.80 4 141.80
115K1M/52ŠKOP Jan 2007 3 Ot.Strak139.80 2 148.20 4 141.80
116K1M/53ZVOLSKÝ Kristián 2006 3 USK Pha149.90 0 142.70 0 142.70
117K1M/53VÁCHA Viktor 1985 3 Rakovník140.70 2 4.00 999 142.70
118PWK/7HONZÍK Jáchym 2009 Ot.Strak141.00 2 155.30 0 143.00
119C2M/6VÁLEK Michal
KUBEŠ Vladimír
1974
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
140.40 8 139.10 4 143.10
120C1W/4ERLOVÁ Natálie 2006 3+ USK Pha142.60 2 143.30 0 143.30
121PWK/8PLAS Tobiáš 2008 USK Pha135.30 50 143.40 0 143.40
122K1W/24DANEKOVÁ Jana 2002 3 Hubertus148.10 2 143.50 0 143.50
123K1M/55KRBEC Ondřej 2004 3 Horš.Týn144.20 6 143.50 0 143.50
124C1M/25KOLMAN Filip 1973 3 SKŽižkov144.20 0 143.90 0 143.90
125C2M/7ŠRÁMEK Jiří
VESELÝ Josef
1966
1950
2 Rakovník
Klatovy
146.00 6 144.50 0 144.50
126K1W/25PŘIBYLOVÁ Karolina 1978 3 Hubertus142.50 2 150.10 0 144.50
127PWK/9JIRASOVÁ Klára 2008 USK Pha144.90 2 140.80 4 144.80
128PWK/10KRÁL Matěj 2008 USK Pha146.30 4 145.40 0 145.40
129K1M/56PECHLÁT Adam 2007 3 Sušice147.30 2 145.40 0 145.40
130K1M/57HANUŠ Jakub 2007 3 Rakovník146.00 0 152.60 0 146.00
131PWK/11VELENOVSKÝ Vojta 2008 VS Tábor147.40 2 146.20 0 146.20
132K1W/26NEKOLNÁ Žofie 2006 KK Brand148.50 2 144.30 2 146.30
133C2M/8PECHAČ Jonáš
POLLERT Jáchym
2004
2004
3 USK Pha
USK Pha
148.90 0 146.60 0 146.60
134C1M/26OLŠAN Vítek 1986 3 Loko Plz146.00 4 146.80 0 146.80
135C2X/3WENDL Miloslav
POLESNÁ Jitka
1978
1990
2 Horš.Týn
Loko Plz
146.80 0 148.90 2 146.80
136C1W/5HOJDOVÁ Markéta 2007 3 Horš.Týn145.40 2 148.40 0 147.40
137C1W/5ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor148.00 2 147.40 0 147.40
138C1M/27POULA Jan 1955 3 Sláv.KV151.10 0 145.40 2 147.40
139C2M/9PECHLÁT Hynek
NĚMEC Aleš
1971
1976
2 Sušice
Kadaň
140.10 8 139.90 8 147.90
140C2X/4MÁDROVÁ Amálie
ŠAMPALÍKOVÁ Klára
2003
2004
3 Loko Plz
Loko Plz
144.80 4 148.10 2 148.80
141C1M/28PANZER Martin 2007 3 Loko Plz148.90 0 151.70 0 148.90
142C1M/29SAIDL František 2006 3 USK Pha150.30 2 149.00 0 149.00
143C2M/10ČMEJREK Cyril
SAIDL František
2004
2006
3 USK Pha
USK Pha
147.50 2 147.20 2 149.20
144K1M/58VEVERKA Čeněk 2007 3 Loko Plz146.80 8 145.60 4 149.60
145PWK/12LANGER Filip 2009 USK Pha149.80 0 151.00 4 149.80
146PWK/12MARTIN Jakub 2009 Boh.Pha147.80 2 155.30 0 149.80
147K1W/27MILOTOVÁ Dora 2007 3 Boh.Pha146.70 4 151.90 4 150.70
148K1M/59POLLERT Jonáš 2007 3 USK Pha155.40 0 150.70 0 150.70
149C1M/30VRÁNEK Jan 2004 3 Blovice153.20 0 151.20 0 151.20
150C1M/31KREJČÍ Antonín 1955 3 Kralupy160.60 0 151.80 0 151.80
151K1M/60SALÁK Petr 2004 Blovice154.50 2 149.80 2 151.80
152C1W/7KREMROVÁ Adéla 2005 3 USK Pha155.30 2 150.10 2 152.10
153K1W/28POLESNÁ Jitka 1990 3+ Loko Plz142.50 52 152.60 0 152.60
154C1M/32ČERNÍK Štěpán 2006 USK Pha150.90 2 158.90 10 152.90
155C2M/11POULA Jan
KUČERA Tomáš
1955
1950
Sláv.KV
Sláv.KV
154.40 2 153.60 0 153.60
156C2X/5KREMROVÁ Adéla
POLLERT Jáchym
2005
2004
3 USK Pha
USK Pha
177.00 2 154.30 0 154.30
157C1M/33HABICH Karel 1994 2 VS Tábor157.30 56 146.40 8 154.40
158C2M/12NOVÁK Václav
VÁLEK Michal
2005
2006
3 VS Tábor
VS Tábor
158.50 6 153.50 2 155.50
159PWK/14SAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 KK Brand160.70 0 154.30 2 156.30
160K1M/61BABOUČEK Ondřej 1977 WWC157.00 6 150.60 6 156.60
161K1M/62PETŘÍČEK Adam 2007 3 L.Žatec161.20 2 152.90 4 156.90
162PWK/15KVASNIČKA Matěj 2008 Horš.Týn158.70 0 157.10 0 157.10
163K1M/63SYNEK Přemysl 2007 3 L.Žatec159.30 0 160.50 0 159.30
164PWK/16PELIKÁN Martin 2009 Boh.Pha158.80 4 157.50 2 159.50
165K1W/29ŽATECKÁ Taťána 2007 3 Roztoky155.40 8 158.20 2 160.20
166PWK/17SEIDL Marek 2010 Boh.Pha160.40 0 165.50 2 160.40
167C1M/34KRÁL Jiří 1973 Loko Plz160.60 0 159.80 6 160.60
168K1W/30KOHOUTOVÁ Lenka 1974 Rakovník162.00 6 160.80 0 160.80
169C2X/6ŠINDELÁŘOVÁ Tereza
VÁLEK Michal
2004
2006
3 VS Tábor
VS Tábor
172.50 6 159.20 2 161.20
170PWK/18ŠRÉTROVÁ Štěpánka 2009 Kralupy173.40 0 160.30 4 164.30
171C2M/13PANZER Martin
HANZEL Jáchym
2007
2008
Loko Plz
Loko Plz
158.00 58 158.40 6 164.40
172PWC/1KVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV171.70 0 164.70 0 164.70
173C2X/7BRTEK Tomáš
BRTKOVÁ Viktorie
1981
2010
KKBeroun
KKBeroun
185.80 0 164.50 2 166.50
174C2M/14HABICH Bohumil
HABICH Karel
1961
1994
2 VS Tábor
VS Tábor
167.00 10 164.40 4 168.40
175K1W/31KYLBERGEROVÁ Iva 2007 3 Ot.Strak166.40 52 166.60 2 168.60
176PWK/19SÝKORA Ondřej 2010 Boh.Pha168.40 4 167.30 2 169.30
177K1M/64MIHALIK Tomáš 2004 Kadaň181.30 6 163.40 6 169.40
178PWK/20KOLMAN Vít 2010 Boh.Pha168.00 4 171.20 6 172.00
179C1M/35PECHLÁT Adam 2007 Sušice170.50 6 170.60 2 172.60
180C2X/8VRZALOVÁ Veronika
KUBÁT Zdeněk
1991
1991
3 Loko Plz
Klatovy
164.80 8 165.90 8 172.80
181PWK/21UHLÍK Vojtěch 2010 Bechyně171.10 2 172.90 2 173.10
182C2M/15UHLÍK Jan
MARTIN Jakub
2008
2009
Bechyně
Boh.Pha
177.00 2 171.70 2 173.70
183C2X/9PANZEROVÁ Kateřina
HABICH Tomáš
2003
1997
3 Loko Plz
VS Tábor
167.30 10 166.30 8 174.30
184PWK/22TÁBORSKÝ Vojtěch 2010 Horš.Týn182.10 4 171.20 6 177.20
185PWK/23PODOUŠKOVÁ Klára 2008 USK Pha181.20 4 171.70 8 179.70
186C2M/16PELIKÁN Václav
PELIKÁN Martin
2005
2009
3 Boh.Pha
Boh.Pha
191.40 8 176.80 4 180.80
187PWK/24HRONOVÁ Šárka 2009 Kralupy194.10 6 178.70 4 182.70
188PWK/25RIANT Antonín 2010 VS Tábor199.80 12 187.60 4 191.60
189PWK/26VEJVANČICKÝ Pavel 2009 Horš.Týn193.30 0 181.90 10 191.90
190C1M/36HABICH Bohumil 1961 VS Tábor188.60 4 1.00 999 192.60
191PWC/2SAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 KK Brand202.50 4 194.00 2 196.00
192C1M/37JANDÁŠ Roman 1965 3 Kadaň145.60 54 148.20 52 199.60
193C1W/8NEKOLNÁ Žofie 2006 KK Brand215.40 6 200.80 2 202.80
Oddíl

Historie procházení