vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalomy v Dolních Kounicích

08.07.2017   Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
ředitel: Martin Střecha   vrchní rozhodčí: Bohuslav Šamánek
absolutní pořadí    

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 3+ KK Brno123.80 2 123.00 0 123.00 17
2.2/DMŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 3+ Šumperk126.10 0 126.70 0 126.103.10/2,513
3.1/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno124.20 2 123.00 4 126.203.20/2,69
4.1/ZSKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2+ KK Opava126.40 0 125.90 2 126.403.40/2,88
5.3/DMHRUŠKOVÁ Klára 2001 3 KK Opava138.40 0 141.20 0 138.4015.40/12,57
6. JORDÁNOVÁ Pavlína 1992 KK Brno145.30 0 138.30 2 140.3017.30/14,16
7.4/DMMINÁROVÁ Aneta 2001 3 Tzunami136.70 4 142.80 0 140.7017.70/14,45
8.2/ZSDOBEŠOVÁ Eva 2004 3 VSDK143.70 2 147.80 2 145.7022.70/18,54
9.1/ZMSTŘECHOVÁ Ela 2005 VSDK153.40 4 151.50 0 151.5028.50/23,23
10.3/ZSDAŇKOVÁ Anna 2004 Šumperk150.30 2 151.60 0 151.6028.60/23,32
11.5/DMMINÁROVÁ Natálie 2001 3 Tzunami160.60 0 156.50 0 156.5033.50/27,21
12.4/ZSKUDĚLÁSKOVÁ Monika 2003 Tzunami161.20 0 155.00 4 159.0036.00/29,30
13.2/ZMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno160.80 2 166.20 2 162.8039.80/32,40
14.1/PZFABIANOVÁ Anna 2007 Tzunami165.50 0 169.20 0 165.5042.50/34,60
15.3/ZMMRÁZKOVÁ Klára 2006 KK Opava187.50 2 203.30 0 189.5066.50/54,10

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DMROUČA Samuel 2002 2 Šumperk101.80 4 100.70 0 100.70 73
2.2/DMMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno104.00 2 104.30 0 104.303.60/3,669
3.1/U23SATKE Adam 1994 2 KK Brno106.20 0 106.40 0 106.205.50/5,565
4.3/DMHOLÍNEK Svatopluk 2001 2 Šumperk107.80 0 114.00 2 107.807.10/7,161
5.1/DSVAVRLA Adam 2000 2 KK Opava106.70 2 109.90 2 108.708.00/7,957
6.1/ZSMRÁZEK Jakub 2004 2 KK Opava110.90 2 110.60 0 110.609.90/9,853
7.2/ZSBERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno110.20 4 111.00 0 111.0010.30/10,249
8.2/U23NEUBERT Adam 1997 2 Olomouc109.70 2 115.00 50 111.7011.00/10,945
9.2/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno111.70 2 112.00 0 112.0011.30/11,241
10.3/ZSURBAN Michal 2004 2 Šumperk110.80 4 112.20 2 114.2013.50/13,437
10.4/DMVÁCHA Ondřej 2001 2 Šumperk115.60 6 112.20 2 114.2013.50/13,433
12.1/VLIGURSKÝ Ivo 1968 2 Kroměříž117.00 2 115.20 0 115.2014.50/14,429
13.1/VMVESELÝ Petr 1976 3+ VSDK114.70 2 4.00 999 116.7016.00/15,925
14.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž120.00 4 120.60 0 120.6019.90/19,821
15.2/VSVOBODA Zdeněk 1970 3+ Lipník123.50 2 122.30 0 122.3021.60/21,420
16.3/VSTŘECHA Martin 1972 3+ VSDK4.00 999 122.70 0 122.7022.00/21,819
17.5/DMŘEZNÍK Vít 2001 3+ Šumperk122.30 4 122.80 0 122.8022.10/21,918
18.6/DMWALTER David 2001 3+ Šumperk123.00 6 122.90 0 122.9022.20/22,017
19.7/DMSTŘECHA Jan 2001 3 VSDK123.00 0 123.20 4 123.0022.30/22,116
20.4/ZSBROKEŠ Marek 2003 3+ Šumperk124.70 8 124.40 0 124.4023.70/23,515
21.5/ZSŠIŠKA Ondřej 2004 3+ Kroměříž127.10 8 125.30 0 125.3024.60/24,414
22.6/ZSTRAČ Matyáš 2004 3+ KK Opava121.70 6 124.30 2 126.3025.60/25,413
23.4/VROUČA Jaroslav 1970 3 Šumperk129.60 2 128.00 2 130.0029.30/29,112
24.7/ZSVÁCHA Marek 2003 3 Šumperk130.60 52 131.80 0 131.8031.10/30,911
25.1/ZMSOBOTKA Adam 2005 3 KK Brno133.60 6 134.00 0 134.0033.30/33,110
26.2/ZMDZIADEK Marek 2005 3 KK Brno133.80 4 134.70 0 134.7034.00/33,89
27.5/VOSIČKA Jaroslav 1967 VSDK189.90 0 131.70 4 135.7035.00/34,88
28.8/DMSTABLA Matyáš 2001 3 Tzunami135.10 4 133.80 2 135.8035.10/34,97
29.9/DMFUCHS Marek 2002 VSDK131.80 10 135.80 2 137.8037.10/36,86
30.3/ZMPAPULA Jan 2005 3 Litovel135.20 4 136.00 2 138.0037.30/37,05
31.4/ZMHEŘMANSKÝ Jan 2005 3 Šumperk140.40 2 136.20 2 138.2037.50/37,24
32.8/ZSLOUN Matěj 2004 3 Šumperk140.20 6 140.40 6 146.2045.50/45,23
33.9/ZSSALAJ František 2004 3 Litovel146.70 4 146.20 8 150.7050.00/49,72
34.10/ZSŠMAKAL Petr 2003 Litovel149.00 4 150.60 4 153.0052.30/51,91
35.11/ZSVODÁK Norbert 2004 Litovel142.30 104 168.10 4 172.1071.40/70,90
36.12/ZSBERNAT Pavel 2004 KK Brno168.90 118 178.40 62 240.40139.70/138,70
37.13/ZSVITOUL Tomáš 2003 Litovel1.00 999 183.80 60 243.80143.10/142,10
  HRŮZA Jan 2005 Kroměříž4.00 999 4.00 999 999.00 0
  GEPRT David 2005 3 Litovel4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PAVELKA Marek 2004 3+ VS Desná4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie PW  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/PZZFABIANOVÁ Anna 2007 Tzunami137.50 0 141.00 0 137.50 0
2.1/PZMOSIČKA Tadeáš 2008 VSDK140.70 2 141.30 6 142.705.20/3,80
3.2/PZMVYSKOČIL Viktor 2008 VSDK141.50 2 145.60 0 143.506.00/4,40
4.3/PZMBRÁZDA Šimon 2007 VSDK147.20 2 145.50 4 149.2011.70/8,50
5.2/PZZBERGMANNOVÁ Sandra 2008 KK Brno156.80 6 156.30 2 158.3020.80/15,10
6.3/PZZKRUŽELOVÁ Tereza 2007 KK Opava185.40 4 171.00 0 171.0033.50/24,40
7.4/PZZJEMELKOVÁ Markéta 2007 Tzunami185.60 16 191.80 2 193.8056.30/40,90
8.4/PZMFABIAN František 2009 Tzunami206.00 2 192.80 2 194.8057.30/41,70
9.5/PZMŠEDA Jaroslav 2008 KK Opava255.60 12 208.60 6 214.6077.10/56,10
10.5/PZZBÍLOVSKÁ Monika 2009 Lipník328.70 10 248.40 4 252.40114.90/83,60
11.6/PZMDORNIČÁK Maxim 2007 KK Brno200.60 58 1.00 999 258.60121.10/88,10
  PAVELKOVÁ Eva 2008 VS Desná4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/U23WALTER Jakub
KRISTEK Václav
1998
1996
2 Šumperk
Olomouc
131.70 2 128.00 0 128.00 13
2.1/DMHOLÍNEK Svatopluk
ROUČA Samuel
2001
2002
3 Šumperk
Šumperk
129.20 8 127.60 4 131.603.60/2,89
3.2/U23SATKE Adam
MATĚJÍČEK Vojtěch
1994
2002
3 KK Brno
KK Brno
137.00 8 133.00 0 133.005.00/3,95
4.1/DSVAVRLA Adam
MRÁZEK Jakub
2000
2004
2 KK Opava
KK Opava
139.40 54 136.70 4 140.7012.70/9,94
5.2/DMURBAN Daniel
VÁCHA Marek
2001
2003
3 Šumperk
Šumperk
140.60 8 135.80 6 141.8013.80/10,83
6.1/ZSLOUN Matěj
URBAN Michal
2004
2004
Šumperk
Šumperk
142.40 6 139.00 4 143.0015.00/11,72
7.3/DMKLOBOUČKOVÁ Ivana
HRUŠKOVÁ Klára
2003
2001
3 KK Opava
KK Opava
155.40 18 149.70 6 155.7027.70/21,61
8.2/DSBERGMANN Bořivoj
BERGMANN Ondřej
2003
2000
KK Brno
KK Brno
144.40 12 160.40 6 156.4028.40/22,20

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/U23HOROVÁ Klára
KRISTEK Václav
1998
1996
2 KK Opava
Olomouc
135.70 4 139.70 0 139.70 18
2.2/U23WALTER Jakub
NĚMCOVÁ Marie
1998
2000
2 Šumperk
KK Brno
139.40 10 133.20 8 141.201.50/1,114
3.1/ZSKLOBOUČKOVÁ Ivana
MRÁZEK Jakub
2003
2004
2 KK Opava
KK Opava
144.10 10 143.70 8 151.7012.00/8,610
4.1/DSVAVRLA Adam
MRÁZKOVÁ Klára
2000
2006
2 KK Opava
KK Opava
148.50 10 151.50 10 158.5018.80/13,56
5.1/DMDZIADEK Marek
DZIADKOVÁ Zuzana
2005
2002
3 KK Brno
KK Brno
158.70 8 163.60 2 165.6025.90/18,52
6.2/DMHRUŠKOVÁ Klára
TRAČ Matyáš
2001
2004
3 KK Opava
KK Opava
172.80 26 175.30 8 183.3043.60/31,21

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DMŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 3+ Šumperk114.80 8 114.70 0 114.70 33
2.2/DMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 3+ KK Brno115.60 0 118.00 0 115.600.90/0,829
3.1/ZSKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2 KK Opava115.10 4 113.70 2 115.701.00/0,925
4. JORDÁNOVÁ Pavlína 1992 2+ KK Brno119.60 0 117.30 0 117.302.60/2,321
5.1/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno118.47 0 118.10 0 118.103.40/3,017
6.1/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 2 Lipník120.80 0 123.40 2 120.806.10/5,313
7.3/DMMINÁROVÁ Natálie 2001 3+ Tzunami122.70 10 123.00 2 125.0010.30/9,012
7.4/DMHRUŠKOVÁ Klára 2001 3+ KK Opava126.80 8 123.00 2 125.0010.30/9,011
9.1/U23HOROVÁ Klára 1998 2 KK Opava125.80 2 130.30 0 127.8013.10/11,410
10.2/ZSDOBEŠOVÁ Eva 2004 3+ VSDK128.00 10 129.50 0 129.5014.80/12,99
11.1/ZMSTŘECHOVÁ Ela 2005 3 VSDK129.70 2 133.80 0 131.7017.00/14,88
12.3/ZSDAŇKOVÁ Anna 2004 3 Šumperk135.20 2 136.70 0 136.7022.00/19,27
13.5/DMMINÁROVÁ Aneta 2001 3+ Tzunami133.30 4 136.50 2 137.3022.60/19,76
14.4/ZSKUDĚLÁSKOVÁ Monika 2003 3 Tzunami135.30 4 135.40 2 137.4022.70/19,85
15.2/ZMMRÁZKOVÁ Klára 2006 3 KK Opava132.90 6 136.20 2 138.2023.50/20,54
16.2/DSHRŮZOVÁ Růžena 2000 Kroměříž150.80 4 147.00 0 147.0032.30/28,23
17.3/ZMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno145.70 4 150.50 0 149.7035.00/30,52
18.4/ZMSRPOVÁ Lada 2006 Tzunami191.30 4 194.80 0 194.8080.10/69,81
19.5/ZMROUČOVÁ Adéla 2006 Šumperk224.20 4 221.50 4 225.50110.80/96,60
20.5/ZSŠMOLDASOVÁ Eliška 2003 Zábřeh307.80 412 333.30 126 459.30344.60/300,40
  MRÁZKOVÁ Mária 1996 KK Opava4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HŘEBÍČKOVÁ Hanna 2006 3 VS Desná4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DMULITZKA Oliver 2002 2 KK Opava115.50 2 111.70 0 111.70 32
2.1/U23KRISTEK Václav 1996 2 Olomouc115.00 0 113.00 0 113.001.30/1,228
3.1/VMVESELÝ Petr 1976 2 VSDK116.80 2 115.50 4 118.807.10/6,424
4.2/DMURBAN Daniel 2001 2 Šumperk115.60 4 116.90 8 119.607.90/7,120
5.2/U23WALTER Jakub 1998 2 Šumperk117.80 10 120.80 0 120.809.10/8,116
6.1/ZSURBAN Michal 2004 2 Šumperk123.00 0 125.80 2 123.0011.30/10,112
7.3/DMROUČA Samuel 2002 3+ Šumperk124.60 0 124.60 0 124.6012.90/11,58
8.1/VNOVÁK Daniel 1971 VSDK4.00 999 126.70 4 130.7019.00/17,07
9.1/DSVAVRLA Adam 2000 3 KK Opava132.20 8 131.50 0 131.5019.80/17,76
10.2/ZSMRÁZEK Jakub 2004 3 KK Opava134.20 6 129.80 2 131.8020.10/18,05
11.3/ZSTRAČ Matyáš 2004 3 KK Opava133.60 2 139.30 4 135.6023.90/21,44
12.4/DMMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 3 KK Brno135.10 52 133.10 4 137.1025.40/22,73
13.5/DMVÁCHA Ondřej 2001 Šumperk133.80 8 139.40 6 141.8030.10/26,92
14.1/ZMPAPULA Jan 2005 Litovel146.30 2 153.00 0 148.3036.60/32,81
15.4/ZSŠMAKAL Petr 2003 Litovel177.60 4 175.00 8 181.6069.90/62,60
16.5/ZSVODÁK Norbert 2004 Litovel182.70 2 192.80 4 184.7073.00/65,40
17.6/DMSTABLA Matyáš 2001 Tzunami202.10 4 204.20 6 206.1094.40/84,50
18.6/ZSSALAJ František 2004 Litovel172.10 64 191.00 106 236.10124.40/111,40
  STŘECHA Jan 2001 VSDK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  GEPRT David 2005 Litovel4.00 999 4.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3