vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom O štít města Benátek

13.08.2017   Řeka Jizera, jez v Obodři
ředitel: Jiří Abraham   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky91.27 0 4.00 999 91.27 199
2. VOVES Ladislav 1985 2 Kralupy97.23 0 4.00 999 97.235.96/6,5195
3. BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB101.15 0 98.78 0 98.787.51/8,2191
4. WEISL Martin 2002 2 USK Pha103.19 0 100.67 0 100.679.40/10,3187
5. ABRAHAM Tomáš 1969 Benátky100.78 0 4.00 999 100.789.51/10,4183
6. KULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec103.46 0 102.19 0 102.1910.92/12,0179
7. FRENCL Josef 2002 2 USK Pha102.98 0 102.35 0 102.3511.08/12,1175
8. STRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky104.94 2 100.79 2 102.7911.52/12,6171
9. SAAL Štěpán 2001 2 Jablonec108.28 0 102.85 0 102.8511.58/12,7167
10. SAHULA Matěj 2003 2 Benátky103.09 0 101.76 2 103.0911.82/13,0163
11. PANZER Aleš 1974 2 Loko Plz103.21 0 105.31 54 103.2111.94/13,1159
12. KOLÁŘ Jiří 1975 USK Pha124.47 2 103.44 0 103.4412.17/13,3155
13. JEREMIAŠ Jan 1985 2 Třebech.103.54 0 4.00 999 103.5412.27/13,4151
14. HOUSKA Jan 2001 2 USK Pha103.65 0 105.81 2 103.6512.38/13,6147
15. GOTVALD Robert 1990 2 USK Pha102.64 4 101.70 2 103.7012.43/13,6143
16. HEK Jan 1979 2 Roudnice106.00 0 104.39 0 104.3913.12/14,4139
17. MILLER Jan 1997 2 Turnov105.44 2 102.42 2 104.4213.15/14,4135
18. ŘÍHA Zdeněk 1987 3+ Třebech.106.37 0 103.69 2 105.6914.42/15,8131
19. KRÁL Adam 2003 2 USK Pha106.64 0 103.91 2 105.9114.64/16,0127
20. VANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor105.53 2 4.00 999 107.5316.26/17,8123
21. OUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.108.11 0 109.49 0 108.1116.84/18,5119
22. ŠULC Karel 2000 2 KK Brand106.71 4 108.57 0 108.5717.30/19,0115
23. HRŇÁK Jáchym 2004 2 Kralupy107.05 2 106.84 2 108.8417.57/19,3111
24. KOZDERKA Pavel 1985 3+ Turnov112.16 0 106.32 4 110.3219.05/20,9107
25. DUŘT Vojtěch 2003 2 USK Pha111.12 0 111.85 2 111.1219.85/21,7103
26. ABRAHAM Jiří 1977 3+ Benátky109.41 2 4.00 999 111.4120.14/22,199
27. JANOUŠEK Viktor 2003 2 USK Pha113.25 0 111.78 0 111.7820.51/22,595
28. KUDRNA Josef 2004 3+ KK Brand117.58 4 111.79 0 111.7920.52/22,591
29. ZOUBEK Adam 2004 3+ Semily111.18 4 111.97 0 111.9720.70/22,787
30. JACOŠ Pavel 1988 3+ Sláv.KV112.26 0 122.45 50 112.2620.99/23,083
31. HEZINA Jiří 2004 2 Roudnice112.41 0 112.08 2 112.4121.14/23,279
32. BÍZEK Zdeněk 1971 KK Brand112.45 0 4.00 999 112.4521.18/23,275
33. BÍZEK Marek 2005 2 KK Brand112.69 0 111.08 2 112.6921.42/23,574
34. BENDA Libor 1966 3+ Roudnice118.14 0 113.06 0 113.0621.79/23,973
35. VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha113.12 0 114.27 0 113.1221.85/23,972
36. ONDRUŠ Mario 2005 3+ USK Pha112.85 2 113.14 0 113.1421.87/24,071
37. ZACH Radovan 2005 3+ KK Brand115.51 2 113.23 0 113.2321.96/24,170
38. STEHNO Petr 2003 2 USK Pha113.35 0 118.84 2 113.3522.08/24,269
39. ONDRUŠ Mikuláš 2003 2 USK Pha123.64 0 113.46 0 113.4622.19/24,368
40. JUDA Mikuláš 2003 3+ Benátky117.56 50 114.11 0 114.1122.84/25,067
41. URBÁNEK Matyáš 2002 3+ USK Pha114.87 0 114.90 0 114.8723.60/25,966
42. JUDA Štěpán 2004 3+ Benátky116.24 0 115.04 0 115.0423.77/26,065
43. TURNER Karel 2004 3+ Blovice115.14 0 115.27 0 115.1423.87/26,264
44. KUBÁT Jiří 1988 3+ Sláv.KV116.46 6 115.82 0 115.8224.55/26,963
45. HRŇÁK Vojtěch 2002 3+ Kralupy115.39 2 113.98 2 115.9824.71/27,162
46. PAVLÍK Jiří 1964 2 Třebech.114.04 2 116.26 0 116.0424.77/27,161
47. JINDRÁK Petr 1969 2 Tech.Pha116.26 0 116.73 2 116.2624.99/27,460
48. PINKAVA Lukáš 1976 SKVS ČB122.25 4 116.83 0 116.8325.56/28,059
49. HANUŠ Jiří 2002 3+ Třebech.117.06 0 119.83 0 117.0625.79/28,358
50. SAHULA Vojtěch 1997 3+ Benátky128.57 4 117.18 0 117.1825.91/28,457
51. ŠPALEK Vojtěch 1996 3 Benátky132.05 2 117.70 0 117.7026.43/29,056
52. BENDA Jan 2005 3+ Roudnice125.66 0 116.29 2 118.2927.02/29,655
53. PISKÁČEK Jan 1966 3 Štětí118.57 0 117.07 2 118.5727.30/29,954
54. POPELKA Petr 2005 3+ KK Brand118.71 0 120.65 0 118.7127.44/30,153
55. MAREK Matyáš 2003 3+ Třebech.114.17 58 116.74 2 118.7427.47/30,152
56. LACINA Jakub 2003 2 Semily110.69 52 115.58 4 119.5828.31/31,051
57. DRÁBEK Matyáš 2005 3 KVS HK120.87 0 119.63 0 119.6328.36/31,150
58. HYNEK Pavel 2003 3+ Semily124.41 4 120.52 0 120.5229.25/32,049
59. ŠTIBRÁNYI David 2004 3 KK Brand123.91 2 118.79 2 120.7929.52/32,348
60. SEMERÁD Jakub 2006 3+ Roudnice120.91 0 123.26 4 120.9129.64/32,547
61. NOVÁK Jindřich 1964 3+ Kralupy119.55 2 121.18 0 121.1829.91/32,846
62. VÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor121.31 0 4.00 999 121.3130.04/32,945
63. ČERNÍK Štěpán 2006 3+ USK Pha127.36 2 121.45 0 121.4530.18/33,144
64. HLOBIL Josef 2001 3 Turnov121.91 0 130.15 2 121.9130.64/33,643
65. VRÁNEK Jan 2004 3 Blovice122.81 0 139.16 0 122.8131.54/34,642
66. DODAL Jan 1953 3+ Boh.Pha129.24 2 123.55 0 123.5532.28/35,441
67. DOLEJŠ Martin 1980 3+ Hubertus128.15 2 123.60 0 123.6032.33/35,440
68. SAHULA Martin 1968 3+ Benátky131.47 0 123.62 0 123.6232.35/35,439
69. HEGER Jonáš 2006 3+ KVS HK121.81 2 127.49 4 123.8132.54/35,738
70. MÍL Jakub 2003 3+ Trutnov120.82 4 115.92 52 124.8233.55/36,837
71. PECHAČ Jonáš 2004 3+ USK Pha127.64 0 125.46 0 125.4634.19/37,536
72. SLAVÍK Vojtěch 2005 3+ USK Pha141.05 2 125.84 0 125.8434.57/37,935
73. BEIER Matouš 2004 3 Trutnov124.18 2 128.10 4 126.1834.91/38,234
74. JINEK Hugo 2005 3+ USK Pha126.25 0 128.89 0 126.2534.98/38,333
75. HLUCHÝ Vilém 2006 3+ KK Brand125.84 4 124.34 2 126.3435.07/38,432
76. ADÁŠEK Alois 2002 3 Benátky124.92 2 135.80 60 126.9235.65/39,131
77. BRAMBORA Ondřej 2005 3 Kralupy125.90 2 132.31 2 127.9036.63/40,130
78. BUREŠ Jan 1978 3 Sušice133.83 6 125.96 2 127.9636.69/40,229
79. PETR Lukáš 2004 KK Brand134.06 2 128.09 0 128.0936.82/40,328
80. NĚMEC Aleš 1976 2 Kadaň126.46 2 4.00 999 128.4637.19/40,727
81. INDRUCH Matěj 2006 3 KVS HK126.70 2 130.82 4 128.7037.43/41,026
82. BEIER Alva 2005 3+ Trutnov129.38 0 133.58 2 129.3838.11/41,825
83. BERAN Vojtěch 2005 3 USK Pha131.90 2 129.76 0 129.7638.49/42,224
84. ČMEJREK Cyril 2004 3+ USK Pha141.45 4 131.58 0 131.5840.31/44,223
85. KÖRNER Adam 2004 3 KK Brand613.74 2 132.15 0 132.1540.88/44,822
86. MANAS Adam 2004 3 Kadaň130.00 4 132.96 4 134.0042.73/46,821
87. POLÍVKA Karel 1945 3+ Sláv.HK135.55 0 136.12 0 135.5544.28/48,520
88. STOLÍN Adam 2005 3 Trutnov301.76 2 135.64 0 135.6444.37/48,619
89. NOVÁK Matouš 2006 3 VS Tábor135.72 0 150.27 0 135.7244.45/48,718
90. NOVOTNÝ Ondřej 2005 3 Roudnice137.20 0 146.18 2 137.2045.93/50,317
91. NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.135.47 2 138.81 0 137.4746.20/50,616
92. POLLERT Jáchym 2004 3 USK Pha138.67 2 138.80 0 138.8047.53/52,115
93. BUDÁK David 2003 3 Kadaň138.61 2 147.80 4 140.6149.34/54,114
94. SVOBODA Adam 2006 3 USK Pha149.86 0 138.77 2 140.7749.50/54,213
95. ŘEHÁK Jiří 2003 3 Semily137.13 4 143.29 4 141.1349.86/54,612
96. KINDL Ferdinand 2004 3 USK Pha137.33 4 141.98 2 141.3350.06/54,811
97. SEDLAŘÍK Adam 2005 3 Kralupy143.05 0 148.98 0 143.0551.78/56,710
98. JAHODA Jakub 2004 3 USK Pha141.53 4 147.29 4 145.5354.26/59,49
99. NOVÁK Václav 2005 VS Tábor145.12 2 147.28 4 147.1255.85/61,28
100. DOLEŽAL Michal 1967 Benátky146.31 2 1.00 999 148.3157.04/62,50
101. JAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov159.15 4 146.83 4 150.8359.56/65,37
102. CHOCHOLA Ondřej 2004 Kralupy162.85 6 150.68 2 152.6861.41/67,36
103. EGERT Tomáš 2004 Rakovník152.19 52 148.75 4 152.7561.48/67,45
104. LŽIČAŘ David 2004 3 USK Pha155.92 2 151.57 4 155.5764.30/70,54
105. HADRABA Martin 2005 USK Pha161.03 6 4.00 999 167.0375.76/83,03
106. ŠUSTR Vojtěch 2006 Kralupy159.41 8 169.78 10 167.4176.14/83,42
107. KVÍČALA Čestmír 1970 Turnov204.24 100 165.95 6 171.9580.68/88,41
108. SAIP Ondřej 2006 3 Boh.Pha168.35 4 179.82 102 172.3581.08/88,80
109. MAREK Pavel 1972 3 Třebech.230.91 56 173.24 6 179.2487.97/96,40
110. KVÍČALA Matyáš 2005 Turnov201.91 8 177.27 4 181.2790.00/98,60
111. MÜLLER Ondřej 2002 3 Turnov140.43 104 133.70 52 185.7094.43/103,50
112. KUTEK Michal 2006 USK Pha171.70 202 183.30 6 189.3098.03/107,40
113. CÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 USK Pha185.53 4 173.94 152 189.5398.26/107,70
114. PIŠTORA Michal 2005 Roudnice232.26 58 194.77 8 202.77111.50/122,20
115. BURGER Jáchym 2006 USK Pha1.00 999 166.31 108 274.31183.04/200,50
116. HOLUB Čeněk 2006 USK Pha191.48 258 139.52 154 293.52202.25/221,60
  CARDOSELLI Tomáš 2005 3+ Boh.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HŘEBÍČEK Jakub 1999 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  OUTRATA Prokop 1970 Praha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MAZÁNEK Vojtěch 2006 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VRANÝ Matěj 2006 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  RIANT Martin 1977 3 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FOLTÍN Šimon 2006 3 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TARABA Matyáš 2004 3 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠTÁDLÍK Jiří 2005 3 Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DOLISTA Jan 1987 3 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOŘÍNEK Martin 1977 3 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOŘÍNEK Vojtěch 2004 3 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HAVRÁNEK Jakub 2002 3+ Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MAREK Kryštof 2006 3+ Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BENEŠ Petr 1975 3+ Heletag4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KLEMENT Maxim 2001 3+ Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NOVÁK Filip 2002 3+ Boh.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BÁČA Jakub 1994 3+ KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOSHELEV Sergey 1960 2 Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  POLÍVKA Radek 1980 2 Sláv.HK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KYSELA David 1977 2 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HORÁK David 1976 2 Heletag4.00 999 4.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3