MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod

18.06.2017   řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most
ředitel: Zbyněk Schreiber   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/DSZAPLETAL Mikuláš
KYZLÍK Milan
2000
1999
1 Boh.Pha
Roudnice
10:09,43 0/75/32
2.2/DSHENDRYCH Tomáš
NACHTIGAL Richard
2000
2000
1 Val.Mez.
Val.Mez.
10:28,9319.50/3,20/68/24
3.1/U23WALTER Jakub
RUFFER Matěj
1998
1999
2 Šumperk
Pardub.
10:38,9429.51/4,80/0/16
4.1/DMHALA Jiří
JANŮ Filip
2002
2002
Olomouc
Olomouc
10:54,1544.72/7,30/62/12
5.2/DMKLEIN Pavel
ONDŘICH Václav
2001
2001
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
11:00,4150.98/8,40/57/11
6.3/DMŠVÉDA Daniel
SMILEK Jiří
2002
2003
3 Val.Mez.
Val.Mez.
11:00,7051.27/8,40/53/10
7.1/ZSMAREŠ Jakub
VEJNAR Samuel
2003
2005
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
11:11,2661.83/10,175/49/9
8.4/DMHRNČÍŘ Jakub
HRNČÍŘ Vojtěch
2001
2001
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
11:38,4989.06/14,60/46/8
9.5/DMKIRCHNER David
NOVÁK Filip
2002
2002
Boh.Pha
Boh.Pha
11:40,5691.13/15,00/43/7
10.2/ZSBEIER Alva
BEIER Matouš
2005
2004
Trutnov
Trutnov
11:54,44105.01/17,268/40/6
11.1/ZMPAPULA Jan
GEPRT David
2005
2005
Litovel
Litovel
12:22,43133.00/21,862/37/5
12.3/ZSGÁBRLÍK Jakub
MRÁKA Jan
2004
2004
Olomouc
Olomouc
12:25,73136.30/22,457/35/4
13.4/ZSNĚMEC Radek
FENCL Jáchym
2004
2003
3 Pardub.
Pardub.
12:44,39154.96/25,453/33/3
14.2/ZMCARDOSELLI Tomáš
PELIKÁN Václav
2005
2005
Boh.Pha
Boh.Pha
12:49,88160.45/26,349/31/2
15.2/U23BÁČOVÁ Michaela
ŠTIBRÁNYI Kateřina
1998
2000
KK Brand
KK Brand
12:50,78161.35/26,50/0/1
16.3/ZMŠOTEK Adam
ŠTYBNAR Vojtěch
2005
2005
Olomouc
Olomouc
13:16,48187.05/30,746/29/0
17.4/ZMŠŤASTNÝ Matěj
PLÁŠIL Hynek
2005
2006
Pardub.
Pardub.
13:16,76187.33/30,743/27/0
18.5/ZSŠMAKAL Petr
VODÁK Norbert
2003
2004
Litovel
Litovel
13:23,16193.73/31,840/25/0
19.6/ZSJIŘÍK Matěj
VESELÝ Ondřej
2005
2004
3 Pardub.
Pardub.
13:29,54200.11/32,837/23/0
20.7/ZSSTRATIL Filip
SALAJ František
2006
2004
Litovel
Litovel
14:04,59235.16/38,635/21/0
21.8/ZSRUDORFER Martin
HRADEC Matěj
2003
2003
Olomouc
Olomouc
15:08,36298.93/49,133/19/0
22.5/ZMJAROŠ Michael
POMAJBÍK Filip
2006
2006
Olomouc
Olomouc
16:52,16402.73/66,131/17/0
  WALTER David
ŘEZNÍK Vít
2001
2001
Šumperk
Šumperk
DNS 0/0/0
  ŠKORŇA Adam
KŘENEK Jakub
2000
1999
Val.Mez.
Val.Mez.
DNS 0/0/0
  ŽENKA Martin
ŽENKA Ondra
2000
2000
2 Pardub.
Pardub.
DNS 0/0/0
Oddíl