vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

3.NKZ, 3.ČPJ ve slalomu, 3.nominační závod RD

02.06.2007   USD Veltrusy
ředitel: Jaroslav Froněk   vrchní rozhodčí: Libuše Rolečková
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1. Ježek Stanislav 1976 MT USK Pha93.75 0 97.24 0 190.99  75
2. Gebas Vítězslav 1984 1 USK Pha95.94 0 96.10 0 192.04 1.05/0,575
3. Pinkava Ondřej 1977 1 Dukla B.96.57 0 97.00 0 193.57 2.58/1,475
4. Indruch Tomáš 1976 MT Dukla B.95.79 2 96.81 0 194.60 3.61/1,975
5. Mašek Jan 1978 MT USK Pha97.23 2 97.74 2 198.97 7.98/4,275
6. Jáně Michal 1986 1 Dukla B.96.58 0 98.69 4 199.27 8.28/4,375
7. Karásek Petr 1986 1 USK Pha97.61 2 98.04 6 203.65 12.66/6,675
8. Tomek Lukáš 1987 1 USK Pha103.85 0 99.94 2 205.79 14.80/7,775
9. Foukal Pavel 1987 1 Dukla B.98.46 4 99.86 4 206.32 15.33/8,075
10. Kvapil Martin 1976 2+ Sláv.KV104.56 0 103.67 0 208.23 17.24/9,075
11. Busta Jan 1989 1 USK Pha104.01 2 103.20 0 209.21 18.22/9,568
12. Herink Jiří 1990 1 Olomouc105.81 2 107.39 0 215.20 24.21/12,768
13. Vlček Jan 1990 2+ USK Pha105.93 4 108.03 0 217.96 26.97/14,168
14. Říha Martin 1992 2+ USK Pha111.47 0 110.91 0 222.38 31.39/16,462
15. Rak Tomáš 1989 2+ Dukla B.105.58 8 104.93 4 222.51 31.52/16,557
16. Škranc Jiří 1965 1 Kotva B.108.60 4 109.96 0 222.56 31.57/16,553
17. Pivoňka Zdeněk 1982 2+ Horš.Týn109.59 4 108.10 2 223.69 32.70/17,153
18. Pešek Michal 1992 2+ Kralupy114.15 0 109.33 4 227.48 36.49/19,149
19. Weber Oldřich 1987 2 SK VS ČB113.17 4 111.21 0 228.38 37.39/19,646
20. Fusek Radomir 1990 2+ Val.Mez.111.68 4 109.60 4 229.28 38.29/20,043
21. Daněk Aleš 1979 2+ Olomouc111.07 2 118.97 4 236.04 45.05/23,640
22. Pořádek Milan 1986 2 SK VS ČB117.57 6 110.56 2 236.13 45.14/23,637
23. Míka Viktor 1977 2+ S.Žižkov117.43 2 113.69 4 237.12 46.13/24,235
24. Jordán František 1991 2+ SKVeselí114.91 10 110.86 2 237.77 46.78/24,533
25. Šrámek Michal 1982 2+ Č.Lípa115.34 6 118.39 0 239.73 48.74/25,531
26. Nováček Michal 1977 2+ Hubertus116.72 8 110.24 6 240.96 49.97/26,229
27. Indruch Jaromír 1976 2+ KVS HK114.35 2 118.97 6 241.32 50.33/26,427
28. Cuc Michal 1977 2 Tech.Pha120.20 4 116.89 4 245.09 54.10/28,325
29. Janoušek Milan 1988 1 USK Pha119.16 2 123.40 2 246.56 55.57/29,123
30. Morkes Jan 1990 2+ KVS HK113.08 12 117.76 4 246.84 55.85/29,223
31. Peřina Vít 1989 2 Č.Lípa119.30 8 118.32 2 247.62 56.63/29,721
32. Jonáš Vojtěch 1990 2 KVS HK117.08 2 128.27 8 255.35 64.36/33,719
33. Johanides Milan 1975 2 Kralupy126.75 8 121.23 4 259.98 68.99/36,117
34. Najman Martin 1972 2 Kralupy119.73 10 125.64 6 261.37 70.38/36,915
35. Jáně Jakub 1990 1 KVS HK102.33 6 103.41 50 261.74 70.75/37,014
36. Huneš Karel 1990 2 KVS HK121.53 6 129.88 14 271.41 80.42/42,114
37. Šeba Patrik 1992 2 Kralupy132.49 10 129.35 14 285.84 94.85/49,713
38. HÖtzel Karel 1991 2 Horš.Týn125.23 4 158.48 6 293.71 102.72/53,812
39. Kopička Ondřej 1989 3 KK Opava131.97 12 138.19 16 298.16 107.17/56,111
40. Volák Jaroslav 1990 3 Klášter.156.50 10 128.51 8 303.01 112.02/58,710
41. Vácha Viktor 1985 1 Dukla B.113.23 4 137.21 56 310.44 119.45/62,59
42. Mrůzek Jakub 1995 3 KK Opava148.28 12 142.51 14 316.79 125.80/65,99
43. Karlovský Ondřej 1991 2+ KVS HK136.31 52 128.45 8 324.76 133.77/70,08
44. Božek Radim 1992 2+ Olomouc114.44 0 115.84 106 336.28 145.29/76,17
45. Hojda Jakub 1993 2 Horš.Týn125.24 58 144.91 58 386.15 195.16/102,26
46. Cepek Marek 1994 3 KVSPísek217.90 56 128.45 2 404.35 213.36/111,75
47. Šimůnek Antonín 1990 3 Horš.Týn151.40 64 140.39 66 421.79 230.80/120,84
48. Kočí Martin 1991 3 Klášter.154.52 118 160.52 60 493.04 302.05/158,13
49. Vadlejch Jan 1989 3 Sušice200.78 64 160.71 70 495.49 304.50/159,42
50. Ebel Matyáš 1992 3 USK Pha161.07 158 194.84 58 571.91 380.92/199,41
51. Suchý Matěj 1986 1 Dukla B.105.18 4 0.00 999 1108.18  0
  Malý Vojtěch 1986 2+ Dukla B.0.00 999 0.00 999 1998.00  0
  Jančar David 1974 2+ USK Pha0.00 0 0.00 0  0
  Rašek Michal 1977 1 Dukla B.0.00 0 0.00 0  0
   2000 0.00 0 0.00 0  0
  Pavlík Radek 1992 3 VSDK0.00 0 0.00 0  0
  Šťastný Jan 1970 2 Obal Pce0.00 0 0.00 0  0
   2000 0.00 0 0.00 0  0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1. Hilgertová Štěpána 1968 1 Dukla B.99.07 0 101.91 2 202.98  60
2. Sadilová Marcela 1967 MT Dukla B.103.84 0 104.20 0 208.04 5.06/2,560
3. Pavelková Irena 1974 MT USK Pha102.01 2 105.09 0 209.10 6.12/3,060
4. Řihošková Marie 1981 1 USK Pha103.61 4 101.60 0 209.21 6.23/3,160
5. Slováková Petra 1986 1 USK Pha107.42 0 104.70 2 214.12 11.14/5,560
6. Grossmannová Zdenka 1965 1 Kralupy112.27 2 109.36 0 223.63 20.65/10,260
7. Urbanová Miroslava 1988 1 Dukla B.109.87 0 112.36 2 224.23 21.25/10,560
8. Vojtová Veronika 1990 2+ SK VS ČB110.06 2 111.57 2 225.63 22.65/11,260
9. Kudějová Kateřina 1990 1 USK Pha109.74 8 106.27 2 226.01 23.03/11,353
10. Šmejkalová Šárka 1984 2+ USK Pha116.57 4 112.40 0 232.97 29.99/14,853
11. Bustová Anna 1992 2+ USK Pha114.14 2 115.15 2 233.29 30.31/14,947
12. Dandová Anna 1988 2+ Benátky114.59 10 115.05 2 241.64 38.66/19,042
13. Kašparová Anna 1985 1 USK Pha109.63 2 128.80 4 244.43 41.45/20,438
14. Tunková Kristýna 1988 2+ Jablonec118.05 4 119.35 4 245.40 42.42/20,938
15. Hamplová Eva 1992 2+ Dukla B.118.10 4 121.87 2 245.97 42.99/21,234
16. Zástěrová Pavlína 1993 2+ So Písek120.65 4 117.33 6 247.98 45.00/22,231
17. Polívková Hana 1989 2+ Blovice120.33 8 118.21 2 248.54 45.56/22,428
18. Janoušková Eva 1990 1 USK Pha122.69 2 120.12 4 248.81 45.83/22,625
19. Zimová Marie 1992 2+ Roudnice117.77 6 128.79 0 252.56 49.58/24,425
20. Kvapilová Gabriela 1978 2+ Sláv.KV123.44 4 126.25 0 253.69 50.71/25,022
21. Osochovská Michaela 1986 2+ KVS HK123.40 2 127.92 2 255.32 52.34/25,820
22. Smažíková Markéta 1988 2+ Dukla B.124.64 2 124.91 4 255.55 52.57/25,918
23. Galušková Karolína 1995 2 Sušice125.24 6 125.94 2 259.18 56.20/27,716
24. Hošková Kateřina 1985 MT USK Pha107.47 0 104.72 50 262.19 59.21/29,214
25. Pinkavová Marta 1986 2+ Dukla B.125.66 6 129.51 2 263.17 60.19/29,714
26. Sušánková Markéta 1992 2 USK Pha127.39 6 129.12 6 268.51 65.53/32,312
27. Mašková Alena 1976 2 USK Pha129.98 2 134.66 2 268.64 65.66/32,310
28. Valíková Barbora 1994 2 KK Opava137.86 4 128.27 2 272.13 69.15/34,19
29. Klementová Silvie 1994 3 L.Žatec134.31 6 136.26 2 278.57 75.59/37,28
30. Veselá Linda 1980 2+ Tech.Pha133.32 8 129.91 8 279.23 76.25/37,67
31. Koušová Tereza 1992 3 USK Pha132.97 6 134.78 8 281.75 78.77/38,86
32. Blažková Šárka 1989 1 Dukla B.117.78 4 111.20 54 286.98 84.00/41,45
33. Bendová Marie 1992 2 Roudnice135.51 8 140.43 6 289.94 86.96/42,85
34. Zýková Barbora 1990 2 ČSAD Plz136.18 4 141.93 8 290.11 87.13/42,94
35. Jančová Monika 1992 3 Vlašim139.75 2 164.88 10 316.63 113.65/56,03
36. Jordánová Pavlína 1992 2 SKVeselí124.14 8 134.51 152 418.65 215.67/106,32
37. Benešová Martina 1986 2+ Sušice111.56 6 129.44 260 507.00 304.02/149,81
38. Kratochvílová Mich. 1975 1 Olomouc139.61 4 0.00 999 1142.61  0
39. Večerková Nina 1992 2 SKVeselí136.69 8 0.00 999 1143.69  0
40. Drahozalová Jana 1990 2+ Roudnice135.61 10 0.00 999 1144.61  0
41. Kozohorská Alžběta 1990 2 Roztoky140.21 8 0.00 999 1147.21  0
42. Bičovská Jana 1987 2 Olomouc153.21 6 0.00 999 1158.21  0
43. Šrámková Michaela 1991 3 Sušice147.67 12 0.00 999 1158.67  0
44. Foltysová Denisa 1993 2 KK Opava152.76 8 0.00 999 1159.76  0
45. Dvořáková Hana 1990 3 SK VS ČB161.83 2 0.00 999 1162.83  0
46. Lejsalová Blanka 1979 1 USK Pha113.93 52 0.00 999 1164.93  0
47. Nováčková Karolina 1978 2 Hubertus164.82 8 0.00 999 1171.82  0
48. Váchová Barbora 1988 2+ SK VS ČB126.61 58 0.00 999 1183.61  0
49. Maršáková Eliška 1989 2+ Č.Lípa125.52 60 0.00 999 1184.52  0
50. Štěpánová Tereza 1986 2 SK VS ČB133.62 68 0.00 999 1200.62  0
51. Benešová Marie 1961 2 Sušice148.64 60 0.00 999 1207.64  0
52. Mrůzková Kateřina 1995 3 KK Opava151.10 66 0.00 999 1216.10  0
53. Ornstová Eva 1989 1 Dukla B.123.11 102 0.00 999 1224.11  0
54. Krejčová Kristýna 1991 3 Roztoky161.82 64 0.00 999 1224.82  0
55. Plašilová Drahomíra 1961 2 Benátky133.81 102 0.00 999 1234.81  0
56. Větrovská Aneta 1993 3 USK Pha169.01 108 0.00 999 1276.01  0
57. Jebavá Alžběta 1990 3 Třebech.167.50 164 0.00 999 1330.50  0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1. Volf Jaroslav
Štěpánek Ondřej
1979
1979
MT Dukla B.
Dukla B.
103.55 0 100.40 2 205.95  53
2. Jiras Marek
Máder Tomáš
1976
1974
MT USK Pha
USK Pha
103.82 0 100.18 2 206.00 0.05/0,053
3. Koplík Tomáš
Vrzáň Jakub
1986
1987
1 USK Pha
USK Pha
107.98 0 105.52 0 213.50 7.55/3,753
4. Vlček Ladislav
Hammer Martin
1985
1985
1 Dukla B.
Dukla B.
105.69 2 104.09 2 213.78 7.83/3,853
5. Hradílek Václav
Sehnal Štěpán
1982
1985
1 USK Pha
USK Pha
107.12 4 104.72 2 217.84 11.89/5,853
6. Pospíšil Jaroslav
Mrůzek David
1973
1976
MT USK Pha
Dukla B.
106.45 0 108.15 4 218.60 12.65/6,153
7. Přinda Lukáš
Havlíček Jan
1980
1982
1 USK Pha
USK Pha
106.26 2 108.36 2 218.62 12.67/6,253
8. Zdráhal Petr
Zdráhal Jan
1987
1985
1 Dukla B.
Dukla B.
110.72 2 109.11 2 223.83 17.88/8,753
9. Karlovský Ondřej
Jáně Jakub
1991
1990
1 KVS HK
KVS HK
110.34 2 111.07 4 227.41 21.46/10,453
10. Pořádek Milan
Weber Oldřich
1986
1987
1 SK VS ČB
SK VS ČB
113.17 2 113.35 2 230.52 24.57/11,953
11. Gotvald Robert
Vlček Jan
1990
1990
1 USK Pha
USK Pha
112.72 10 112.63 2 237.35 31.40/15,253
12. Pivoňka Zdeněk
Šrámek Michal
1982
1982
Horš.Týn
Č.Lípa
114.46 10 114.13 0 238.59 32.64/15,860
13. Šindler Marek
Kašpar Jonáš
1992
1991
2 KK Opava
KK Opava
117.51 0 120.38 6 243.89 37.94/18,453
14. Skuhrovec Jiří
Peřina Vít
1990
1989
2 Č.Lípa
Č.Lípa
121.93 6 119.44 2 249.37 43.42/21,147
15. Říha Martin
Strnad Jaroslav
1992
1993
2 USK Pha
USK Pha
126.75 10 126.62 4 267.37 61.42/29,842
16. Baroň Petr
Fusek Radomir
1991
1990
2 Val.Mez.
Val.Mez.
138.40 8 125.47 6 277.87 71.92/34,938
17. Hajdučík Miroslav
Renčín Tomáš
1962
1961
2 Sláv.HK
Sláv.HK
135.27 8 135.60 4 282.87 76.92/37,334
18. Bříza Václav
Kubát Zdeněk
1990
1991
2 Klatovy
Klatovy
129.33 8 137.88 16 291.21 85.26/41,431
19. HÖtzel Karel
Hojda Jakub
1991
1993
3 Horš.Týn
Horš.Týn
133.98 10 134.12 22 300.10 94.15/45,728
20. Jindrák Petr
Boček Zdeněk
1969
1975
2 Tech.Pha
SK VS ČB
132.64 14 146.81 14 307.45 101.50/49,325
21. Kopťák Daniel
Postřimovský Marcel
1989
1990
1 KK Opava
KK Opava
128.48 8 119.44 52 307.92 101.97/49,522
22. Jonáš Vojtěch
Morkes Jan
1990
1990
2 KVS HK
KVS HK
131.82 10 136.44 64 342.26 136.31/66,222
23. Medřický Ludvík
Macášek Tomáš
1992
1992
2 USK Pha
Bechyně
138.79 64 132.68 8 343.47 137.52/66,820
24. Holboj Ondřej
Kuna Jan
1990
1990
2 SK VS ČB
SK VS ČB
143.39 62 0.00 999 1204.39  18
  Zavadil Miroslav
Christov Ivan
1990
1988
2 Č.Lípa
Č.Lípa
0.00 0 0.00 0  0
  Vácha Viktor
Šíp Milan
1985
1988
1 Dukla B.
SK VS ČB
0.00 0 0.00 0  0
  Daněk Aleš
Kabrhel Václav
1979
1983
1 Olomouc
Olomouc
0.00 0 0.00 0  0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1. Raab Ondřej 1973 MT Dukla B.91.64 0 92.55 0 184.19  75
2. Pišvejc Ivan 1978 1 USK Pha92.06 2 91.61 0 185.67 1.48/0,875
3. Hradílek Vavřinec 1987 1 USK Pha92.66 0 93.36 0 186.02 1.83/1,075
4. Kubričan Lukáš 1984 MT Dukla B.92.91 0 93.52 0 186.43 2.24/1,275
5. Hilgert Luboš 1986 1 Dukla B.93.31 2 91.66 0 186.97 2.78/1,575
6. Beneš Jindřich 1985 1 USK Pha92.98 2 93.29 0 188.27 4.08/2,275
7. Kobes Tomáš 1978 MT Dukla B.94.17 0 95.66 2 191.83 7.64/4,175
8. Vondra Jan 1988 1 Dukla B.96.52 0 95.89 2 194.41 10.22/5,575
9. Kubričan Pavel 1983 1 USK Pha95.55 0 97.07 2 194.62 10.43/5,775
10. Buchtel Martin 1982 2+ Hubertus98.18 2 96.47 0 196.65 12.46/6,875
11. Voves Ladislav 1985 2+ Kralupy98.94 0 98.89 0 197.83 13.64/7,468
12. Suchý Ondřej 1979 1 Dukla B.98.05 0 99.27 2 199.32 15.13/8,262
13. Chmátal Petr 1990 2+ USK Pha98.91 2 98.71 0 199.62 15.43/8,462
14. Maslaňák Tomáš 1990 2+ Ostrava98.95 2 96.61 4 201.56 17.37/9,457
15. Jakeš Tomáš 1975 2+ Č.Kruml.101.83 0 101.49 0 203.32 19.13/10,453
16. Waloszek Jakub 1989 2+ Ostrava99.83 2 101.93 0 203.76 19.57/10,649
17. Bílý Petr 1981 2+ USK Pha99.87 0 102.66 2 204.53 20.34/11,046
18. Taišl Filip 1976 1 Sušice100.61 2 100.41 2 205.02 20.83/11,343
19. Ornst Zdeněk 1990 2+ L.Žatec100.84 2 101.39 2 206.23 22.04/12,043
20. Sedlmaier Aleš 1980 2+ Roudnice101.51 0 103.14 2 206.65 22.46/12,240
21. Tunka Ondřej 1990 2+ Jablonec98.49 6 98.75 4 207.24 23.05/12,537
22. Galuška Vladislav 1965 2+ Sušice102.68 0 104.60 0 207.28 23.09/12,535
23. Míka Viktor 1977 2+ S.Žižkov100.92 0 104.79 2 207.71 23.52/12,833
24. Řezáč Jan 1989 2+ Olomouc103.59 2 101.23 2 208.82 24.63/13,431
25. Kulhánek Jan 1978 1 Jablonec100.65 4 105.83 0 210.48 26.29/14,329
26. Mrůzek Kamil 1977 2+ Dukla B.101.28 2 105.44 2 210.72 26.53/14,429
27. Kabrhel Václav 1983 1 Olomouc95.33 12 99.63 4 210.96 26.77/14,527
28. Neugebauer Roman 1965 2+ Ostrava108.51 2 100.91 0 211.42 27.23/14,827
29. Tůma Martin 1972 2+ Hubertus101.07 2 107.02 4 214.09 29.90/16,225
30. Reichenauer Antonín 1956 2+ CSC Sok.104.88 2 105.80 2 214.68 30.49/16,623
31. Zajíc Ondřej 1990 2+ Roudnice96.69 8 101.44 10 216.13 31.94/17,321
32. Jordán František 1991 2 SKVeselí106.92 0 109.75 0 216.67 32.48/17,619
33. Lhota Zbyšek 1984 2 Žel.Brod102.20 4 107.58 4 217.78 33.59/18,217
34. Prell Pavel 1976 2 Kralupy102.03 4 102.20 10 218.23 34.04/18,515
35. Maršák Ondřej 1989 2+ Č.Lípa100.51 2 110.23 8 220.74 36.55/19,814
36. Gorecký Petr 1981 2+ Kralupy104.48 6 107.00 4 221.48 37.29/20,213
37. Řejha Jiří 1981 1 Dukla B.108.70 6 100.83 6 221.53 37.34/20,312
38. Jordán Tomáš 1988 2 SKVeselí107.35 2 108.40 4 221.75 37.56/20,412
39. Potužák Jan 1988 2+ Sušice106.00 4 105.94 6 221.94 37.75/20,511
40. Strnad Jaroslav 1993 2 USK Pha110.90 4 107.26 2 224.16 39.97/21,710
41. Kratochvíl Jan 1978 2 USK Pha104.18 2 112.66 6 224.84 40.65/22,19
42. Boček Zdeněk 1975 2 SK VS ČB108.97 0 113.54 4 226.51 42.32/23,08
43. Cvikl Ondřej 1992 2 Ostrava111.80 2 107.50 6 227.30 43.11/23,47
44. Masare Vít 1987 2 USK Pha114.18 2 108.98 4 229.16 44.97/24,46
45. Vyhnánek Jiří 1974 2 Tech.Pha110.10 4 113.22 2 229.32 45.13/24,55
46. Gotvald Robert 1990 2 USK Pha110.24 4 111.28 6 231.52 47.33/25,74
47. Dolista Jan 1987 2 Kralupy112.38 2 114.15 4 232.53 48.34/26,23
48. Dupal Jiří 1991 2+ Olomouc104.65 6 98.54 54 263.19 79.00/42,92
49. Buchtel Michal 1986 1 Hubertus95.89 4 0.00 999 1098.89  1
50. Přindiš Vít 1989 1 USK Pha97.97 2 0.00 999 1098.97  1
51. Smažík Jiří 1991 2+ L.Žatec104.65 8 0.00 999 1111.65  1
52. Kysela David 1977 2 Kralupy114.65 2 0.00 999 1115.65  0
53. Jeremiaš Jan 1985 2 Třebech.112.95 4 0.00 999 1115.95  0
54. Němec Lukáš 1985 2 Olomouc109.34 8 0.00 999 1116.34  0
55. Macášek Tomáš 1992 2 Bechyně107.35 10 0.00 999 1116.35  0
56. Kuna Jan 1990 2 SK VS ČB114.80 4 0.00 999 1117.80  0
57. Šíma Václav 1989 2 SK VS ČB116.87 2 0.00 999 1117.87  0
58. Abraham Tomáš 1992 2 Benátky117.92 2 0.00 999 1118.92  0
59. Hron Robin 1979 2 Kralupy120.16 0 0.00 999 1119.16  0
60. Houserek Aleš 1990 2 Olomouc110.38 10 0.00 999 1119.38  0
61. Volák Jaroslav 1990 2 Klášter.115.05 6 0.00 999 1120.05  0
62. Heger Mikuláš 1990 2 Rakovník117.34 4 0.00 999 1120.34  0
63. Kasanda Michal 1993 2 SK VS ČB119.07 4 0.00 999 1122.07  0
64. Hric Filip 1993 2 Olomouc123.27 0 0.00 999 1122.27  0
65. Lacina Pavel 1970 2 Rožátov113.93 10 0.00 999 1122.93  0
66. Šupolík Luboš 1992 2 Kralupy114.23 10 0.00 999 1123.23  0
67. Melecha Jakub 1989 2 Olomouc123.57 2 0.00 999 1124.57  0
68. Hájek Michal 1986 2 Ostrava115.93 12 0.00 999 1126.93  0
69. Hájek Roman 1963 2 Ostrava122.59 6 0.00 999 1127.59  0
70. Holboj Ondřej 1990 2 SK VS ČB120.88 8 0.00 999 1127.88  0
71. Báča Milan 1973 2 Benátky125.74 4 0.00 999 1128.74  0
72. Medřický Ludvík 1992 2 USK Pha120.10 10 0.00 999 1129.10  0
73. Rataj Antonín 1992 3 Kralupy122.56 8 0.00 999 1129.56  0
74. Svoboda Marek 1990 3 SK VS ČB130.58 0 0.00 999 1129.58  0
75. Kovárník Lukáš 1977 2 Kralupy120.84 10 0.00 999 1129.84  0
76. Podhadský Jan 1989 2 Vlašim122.23 10 0.00 999 1131.23  0
77. Křišťan Filip 1992 2 Týniště125.30 8 0.00 999 1132.30  0
78. Hagiwara Takahiro 1988 2 SK VS ČB129.00 6 0.00 999 1134.00  0
79. Břečka Tomáš 1988 2 SKVeselí125.03 10 0.00 999 1134.03  0
80. Seidl Tomáš 1989 2 Olomouc130.81 6 0.00 999 1135.81  0
81. Urban Tomáš 1994 3 KK Opava126.85 10 0.00 999 1135.85  0
82. Bahenský Matouš 1994 3 KK Opava136.24 8 0.00 999 1143.24  0
83. Korostenski Milan 1992 3 SK VS ČB138.84 6 0.00 999 1143.84  0
84. Heger Kryštof 1992 3 Rakovník138.06 8 0.00 999 1145.06  0
85. Binčík Petr 1994 3 KK Opava138.42 8 0.00 999 1145.42  0
86. Kobes Jan 1979 1 SK VS ČB96.35 52 0.00 999 1147.35  0
87. Vávra Petr 1991 3 Roztoky143.72 6 0.00 999 1148.72  0
88. Cepek Marek 1994 3 KVSPísek149.12 4 0.00 999 1152.12  0
89. Puškarčuk Aleš 1989 2 Č.Lípa154.35 2 0.00 999 1155.35  0
90. Felix Petr 1982 2 Kralupy153.58 6 0.00 999 1158.58  0
91. Maroul Ladislav 1968 2 Rožátov110.51 50 0.00 999 1159.51  0
92. Bouzek Ondřej 1991 2 Sušice114.07 52 0.00 999 1165.07  0
93. Birnbaum Josef 1993 3 Horš.Týn150.08 16 0.00 999 1165.08  0
94. Baroň Petr 1991 2 Val.Mez.158.09 10 0.00 999 1167.09  0
95. Jenčík Ladislav 1963 2 Týniště172.11 6 0.00 999 1177.11  0
96. Hála Richard 1992 2 SKVeselí121.17 58 0.00 999 1178.17  0
97. Mulač Viktor 1975 2 Loko Plz108.74 100 0.00 999 1207.74  0
98. Měchura Jiří 1987 2+ Třebech.115.62 106 0.00 999 1220.62  0
99. Kozohorský Vojtěch 1991 3 Roztoky160.19 62 0.00 999 1221.19  0
100. Brychcí Petr 1990 3 Žel.Brod134.11 104 0.00 999 1237.11  0
101. Házi Marek 1992 3 Bechyně173.81 110 0.00 999 1282.81  0
102. Bouzek Filip 1992 3 Sušice134.91 158 0.00 999 1291.91  0
103. Fiala Radim 1995 3 KK Opava204.86 166 0.00 999 1369.86  0
104. Musil Jan 1990 2 Jablonec140.49 254 0.00 999 1393.49  0
105. Rubáček Petr 1991 3 Ostrava160.17 454 0.00 999 1613.17  0
  Štýber Roman 1989 3 Sláv.KV0.00 0 0.00 999  0
  Zápotočný Martin 1990 3 Sláv.KV0.00 0 0.00 999  0
  Podzimek Slávek 1987 2 Kralupy0.00 0 0.00 0  0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3