vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

5. Český pohár ve sjezdu - Kamenice

28.04.2012   Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné
ředitel: Martin Smolka   vrchní rozhodčí: Libuše Rolečková
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

Externí odkazy k závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. ROLENC Ondřej 1991 M Pardub.18:55,80 60/115/0
2. UNCAJTÍK Lukáš 1984 1 Pardub.19:54,9059.10/5,253/103/0
3. NOVOSAD Lukáš 1976 M Č.Kruml.19:56,0060.20/5,347/91/0
4. KEJKLÍČEK Tomáš 1980 M Pardub.20:04,1068.30/6,042/79/0
5. HALEŠ Antonín 1992 1 Č.Kruml.20:06,1070.30/6,238/67/0
6. PAVLÍK Radek 1992 1 VSDK20:38,20102.40/9,034/0/48
7. ŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.20:42,00106.20/9,431/55/0
8. JIRKA David 1985 1 Č.Kruml.20:57,10121.30/10,728/43/0
9. NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.20:59,30123.50/10,925/31/0
10. MALACH Tobiáš 1989 1 Tesla Bo21:10,50134.70/11,922/0/36
11. SLANINA Vladimír 1994 1 L.Žatec21:26,60150.80/13,320/19/0
12. ŠVADLENA Václav 1985 2 Č.Kruml.21:45,00169.20/14,918/7/0
13. ZAPLETAL Štěpán 1993 1 Litovel21:55,70179.90/15,816/0/24
14. ŠMOLDAS Michal 1998 2 Litovel23:28,20272.40/24,014/0/12
15. PATÁK Jan 1997 2 Litovel25:38,70402.90/35,512/0/6
  BAROŇ Petr 1991 3 Boh.PhaDNF 0/0/0
  CHOD David 1982 3 BloviceDNS-B 0/0/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. ZÁSTĚROVÁ Anna 1989 M So Písek19:50,30 60/60/0
2. PAĎOUROVÁ Klára 1994 M Vys.Mýto19:54,604.30/0,453/48/0
3. VACÍKOVÁ Kateřina 1983 1 Olomouc20:02,0011.70/1,047/0/54
4. VALÍKOVÁ Radka 1991 1 Pardub.20:09,2018.90/1,642/36/0
5. HALAŠKOVÁ Petra 1974 1 Olomouc20:53,0062.70/5,338/0/42
6. BROŽOVÁ Tereza 1996 1 KK Opava21:12,7082.40/6,934/0/30
7. BÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník22:19,70149.40/12,631/0/18
8. TYKALOVÁ Jana 1968 1 Klášter.23:31,70221.40/18,628/24/0
9. ŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 2 Litovel26:44,80414.50/34,825/0/6
  ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 2 LitovelDNS-B 0/0/0
  LAGNEROVÁ Lenka 1985 1 Č.Kruml.DSQ-R 0/0/0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. MRŮZEK Kamil 1977 M Dukla B.16:56,40 75/126/0
2. KNEBEL Robert 1971 1 Olomouc17:08,8012.40/1,268/0/96
3. SLOVÁK Tomáš 1979 M Olomouc17:09,0012.60/1,262/0/84
4. LAGNER Václav 1988 1 Boh.Pha17:20,7024.30/2,457/114/0
5. HÁLA Richard 1992 M SKVeselí17:36,6040.20/4,053/0/72
6. MAREK Aleš 1978 1 Trutnov17:51,5055.10/5,449/102/0
7. KŘIŠŤAN Filip 1992 1 Týniště17:56,6060.20/5,946/90/0
8. SLEPICA Karel 1988 1 Olomouc18:05,4069.00/6,843/0/60
9. ZIERIS Matyáš 1995 1 Trutnov18:11,8075.40/7,440/78/0
10. EISNER Tomáš 1987 2 Boh.Pha18:14,2077.80/7,737/66/0
11. POLÍVKA Radek 1980 1 Sláv.HK18:15,1078.70/7,735/54/0
12. ŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz18:29,5093.10/9,233/42/0
13. KRATOCHVÍL Petr 1971 1 Olomouc18:31,4095.00/9,331/0/48
14. STEFAN Tomáš 1995 1 Soběslav18:33,7097.30/9,629/30/0
15. NOVÁK Ondřej 1992 1 Olomouc18:33,8097.40/9,627/0/36
16. KOČAN Michal 1977 2 Boh.Pha18:42,30105.90/10,425/24/0
17. KUBŮ Petr 1976 2 Olomouc19:09,20132.80/13,123/0/24
18. TYKAL Jiří 1992 2 Klášter.19:18,90142.50/14,021/18/0
19. JELÍNEK Filip 1996 2 Boh.Pha19:24,90148.50/14,619/12/0
20. SATKE Adam 1994 2 KK Brno19:38,60162.20/16,017/0/18
21. NEUBERT Adam 1997 2 Olomouc19:58,90182.50/18,015/0/12
22. OLEJNÍK Jan 1996 2 SKVeselí21:26,70270.30/26,614/0/6
23. VYHNÁLEK Jan 1996 2 Vys.Mýto22:02,00305.60/30,113/6/0
  MATÉ Zdeněk 1998 3 OlomoucDNS-A 0/0/0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. LISICKÝ David
UNCAJTÍK Lukáš
1981
1984
M Olomouc
Pardub.
19:07,20 60/133/43
2. VESELÝ Petr
MORNŠTEJN Roman
1976
1969
1 VSDK
Boh.Pha
19:31,2024.00/2,153/121/31
3. CUC Michal
ZDRÁHAL Jan
1977
1985
M Tech.Pha
Dukla B.
19:31,4024.20/2,147/109/0
4. SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
M Vys.Mýto
Vys.Mýto
19:35,3028.10/2,442/97/0
5. HERMANN René
CHLOUBA Luboš
1962
1959
1 Boh.Pha
Boh.Pha
19:38,3031.10/2,738/85/0
6. ŠÁLEK Marek
ŘÍHA Jan
1986
1987
1 Boh.Pha
Klášter.
19:45,4038.20/3,334/73/0
7. JELÍNEK Šimon
SMOLKA Ondřej
1994
1994
1 Boh.Pha
Boh.Pha
19:56,8049.60/4,331/61/0
8. IRAIN Jiří
ŠANTORA Jan
1981
1983
2 Pardub.
Pardub.
20:23,4076.20/6,628/49/0
9. SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
20:26,5079.30/6,925/37/0
10. MALACH Tobiáš
MATULA Zdeněk
1989
1955
1 Tesla Bo
Tesla Bo
21:11,40124.20/10,822/0/19
11. HUDEČEK Vojtěch
HOŘÍNEK Jaroslav
1993
1963
3 Litovel
Litovel
21:23,80136.60/11,920/0/7
12. MARTIN Václav
LULA Jiří
1971
1974
3 Boh.Pha
Boh.Pha
21:26,00138.80/12,118/25/0
13. BŘÍZA Václav
KUBÁT Zdeněk
1990
1991
1 Klatovy
Klatovy
21:29,80142.60/12,416/13/0
14. HŘIB Roman
REŽŇÁK Ladislav
1967
1966
2 KK Brno
KK Brno
21:31,90144.70/12,614/0/1
15. SAIKO Tomáš
JANŮ Petr
1986
1987
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
21:42,30155.10/13,512/7/0
16. JUNEK Matyáš
KLEMENT Adam
1997
1996
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
21:42,50155.30/13,510/1/0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3