vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom ve Veselí nad Moravou

23.06.2013   řeka Morava v prostoru silničního mostu
ředitel: Vladimír Jordán   vrchní rozhodčí: Jana Zůrková
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DSKOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí93.90 2 92.80 0 92.80 10
2.1/VSCHREIBER Zbyněk 1963 2 VS Desná101.00 0 100.60 2 101.008.20/8,86
3.1/ZSPŘIKRYL Matěj 1999 3 Tesla Bo99.70 2 104.00 2 101.708.90/9,62
4.1/VMPLACHÝ Roman 1969 3 Kroměříž93.60 50 102.50 2 104.5011.70/12,61
5.1/VSBŘEČKA Jan 1958 0 SKVeselí104.20 2 106.70 0 106.2013.40/14,40
  KUŘINA Jiří 1985 0 SKVeselí0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ŠKORŇA Adam 2000 0 Val.Mez.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KAMINSKÝ Jan 1999 3 Val.Mez.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  FUSEK Radomír 1990 2+ Val.Mez.0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
  TŮMA Jan 1979 2 KKVeselí0.00 0 0.00 0 00:42.80 58
  KOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí0.00 0 0.00 0 00:43.20 50
  SATKE Adam 1994 1 KK Brno0.00 0 0.00 0 00:43.50 46
  ŠIŠPERA Petr 1979 2 KKVeselí0.00 0 0.00 0 00:43.80 42
  TŮMA Jiří 1981 2 KKVeselí0.00 0 0.00 0 00:44.80 38
  TOMEČEK Petr 1978 3 KKVeselí0.00 0 0.00 0 00:45.40 34
  BŘEČKA Tomáš 1988 2 SKVeselí0.00 0 0.00 0 00:46.10 30
  LIGURSKÝ Ivo 1990 2 Kroměříž0.00 0 0.00 0 00:46.30 26
  KREJČÍŘ Dominik 1996 3 KK Brno0.00 0 0.00 0 00:46.30 22
  MOTYČKA Marek 1998 2 SKVeselí0.00 0 0.00 0 00:47.00 18
  CHABIČA Martin 1995 3 SKVeselí0.00 0 0.00 0 00:47.30 17
  LIGURSKÝ Ivo 1968 2 Kroměříž0.00 0 0.00 0 00:47.90 16
  LOVECKÝ Petr 1977 3 KKVeselí0.00 0 0.00 0 00:48.70 15
  KONEČNÝ Daniel 1997 3 Kroměříž0.00 0 0.00 0 00:49.70 14
  KUŘINA Jiří 1985 3 SKVeselí0.00 0 0.00 0 00:50.00 13
  NOVÁK Jiří 1997 3 KK Brno0.00 0 0.00 0 00:52.10 12
  ŠILHÁNEK Miroslav 1998 3 Kroměříž0.00 0 0.00 0 00:53.30 11
  PEŠEK Tibor 2000 3 SKVeselí0.00 0 0.00 0 00:54.60 10
  SNOPEK Vladimír 2001 3 Kroměříž0.00 0 0.00 0 00:56.80 9
  LUDWIG Hubert 1999 0 Olomouc0.00 0 0.00 0 00:58.70 8
  MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 3 KK Brno0.00 0 0.00 0 00:59.40 7
22.3/ZMPLACHÝ Vojtěch 2001 0 Kroměříž0.00 0 0.00 0 01:00.50 6
23.4/ZMCHABIČA Pavel 2001 0 SKVeselí0.00 0 0.00 0 01:00.70 5
24.3/ZSGABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc0.00 0 0.00 0 01:03.60 4
25.5/ZMGROGER Matěj 2001 0 Olomouc0.00 0 0.00 0 01:07.50 3
25.6/ZMJANŮ Filip 2002 0 Olomouc0.00 0 0.00 0 01:07.50 2
27.7/ZMPROCHÁZKA Vojtěch 2002 0 Olomouc0.00 0 0.00 0 01:07.60 1
28.8/ZMMRÁKA Tomáš 2001 0 Olomouc0.00 0 0.00 0 01:08.30 0
29.9/ZMHÁLA Jiří 2002 0 Olomouc0.00 0 0.00 0 01:09.00 0
30.10/ZMGÖTTLICHER David 2001 0 KK Opava0.00 0 0.00 0 01:10.10 0
31.5/DMHYSEK Ondřej 1998 0 Olomouc0.00 0 0.00 0 01:11.20 0
32.11/ZMRANCE Sebastián 2002 0 Olomouc0.00 0 0.00 0 01:13.20 0
33.12/ZMVYBÍRAL Ondřej 2001 0 Olomouc0.00 0 0.00 0 01:14.20 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSPŘIKRYL Matěj
PŘIKRYLOVÁ Ema
1919
1999
2 Tesla Bo
Tesla Bo
116.60 2 120.40 4 118.60 7
2.1/DSKOŠÍK Michal
KOŠÍKOVÁ Denisa
1919
1995
3 SKVeselí
SKVeselí
124.90 100 122.02 4 126.027.42/6,33
3.2/DSŠVUB Jakub
HAISLAR Ondřej
1919
1996
VS Desná
Zábřeh
119.80 112 117.30 14 131.3012.70/10,72
4.3/DSCHABIČA Pavel
CHABIČA Martin
1920
2001
SKVeselí
SKVeselí
170.30 56 152.60 6 158.6040.00/33,71
5.1/DMHOROVÁ Klára
BEKOVÁ Kateřina
1919
1998
KK Opava
KK Opava
195.30 58 0.00 999 253.30134.70/113,60
6.2/DMKONEČNÝ Daniel
ŠILHÁNEK Miroslav
1919
1997
3 Kroměříž
Kroměříž
147.30 152 0.00 999 299.30180.70/152,40
  VAVRLA Adam
ŠMÍD Jiří
1920
2000
Tzunami
Tzunami
0.00 999 0.00 999 999.00 0
  HENDRYCH Tomáš
NACHTIGAL Richard
1920
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
0.00 999 0.00 999 999.00 0
  TICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
1920
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DSKOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí75.80 0 73.00 2 75.00 65
2. BEDNÁREK Jan 1983 2 Zábřeh76.70 2 73.70 2 75.700.70/0,961
3.1/VMTOMEČEK Petr 1978 3 KKVeselí76.60 0 75.80 4 76.601.60/2,157
4.1/U23SATKE Adam 1994 2 KK Brno81.50 0 79.00 0 79.004.00/5,353
5.1/DMMRÁZEK Jan 1998 2 KK Opava75.30 50 75.50 4 79.504.50/6,049
6.1/VNEUGEBAUER Roman 1965 2+ Ostrava83.00 50 79.80 0 79.804.80/6,445
7.2/DMBALARIN Lukáš 1998 2 KK Opava79.20 2 77.90 2 79.904.90/6,541
7. TŮMA Jiří 1981 3 KKVeselí98.00 50 79.90 0 79.904.90/6,537
9.3/DMMOTYČKA Marek 1998 2 SKVeselí80.90 0 81.30 2 80.905.90/7,933
10. BŘEČKA Tomáš 1988 3 SKVeselí82.90 2 82.20 0 82.207.20/9,629
11.2/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž88.80 0 84.50 0 84.509.50/12,725
12.2/DSCHABIČA Martin 1995 3 SKVeselí96.40 50 85.10 0 85.1010.10/13,524
13.4/DMKLABAN Martin 1997 3 KK Opava77.60 8 79.60 6 85.6010.60/14,123
14.3/VLIGURSKÝ Ivo 1968 2 Kroměříž85.70 0 88.70 0 85.7010.70/14,322
15.3/DSHAISLAR Ondřej 1996 3 Zábřeh85.20 4 84.00 2 86.0011.00/14,721
16.2/VMSVOBODA Zdeněk 1970 3 Lipník90.30 0 86.90 0 86.9011.90/15,920
17.4/DSKREJČÍŘ Dominik 1996 3 KK Brno88.40 0 94.30 2 88.4013.40/17,919
18. ŠIŠPERA Petr 1979 3 KKVeselí88.76 0 91.40 0 88.7613.76/18,318
19.3/VMLOVECKÝ Petr 1977 3 KKVeselí94.80 50 86.80 2 88.8013.80/18,417
20.2/U23LIGURSKÝ Ivo 1990 3 Kroměříž89.70 8 89.30 4 93.3018.30/24,416
21.5/DSŠVUB Jakub 1996 3 VS Desná91.80 4 92.20 54 95.8020.80/27,715
22.4/VMBALARIN Josef 1973 3 KK Opava109.10 2 91.90 4 95.9020.90/27,914
23. TŮMA Jan 1979 3 KKVeselí101.60 104 88.10 8 96.1021.10/28,113
24.5/DMŠILHÁNEK Miroslav 1998 3 Kroměříž101.50 8 97.70 0 97.7022.70/30,312
25.4/VBEDNÁREK Čestmír 1961 3 VS Desná98.60 54 99.20 2 101.2026.20/34,911
26.1/ZSPEŠEK Tibor 2000 3 SKVeselí108.70 4 103.10 4 107.1032.10/42,810
27.6/DMKONEČNÝ Daniel 1997 3 Kroměříž105.50 2 101.40 6 107.4032.40/43,29
28.2/ZSGABRLÍK Tomáš 2000 0 Olomouc111.40 0 106.40 2 108.4033.40/44,58
29.1/ZMMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 0 KK Brno116.20 2 115.20 54 118.2043.20/57,67
30. ŽÁK Jiří 1986 2 KK Opava73.70 50 83.20 106 123.7048.70/64,96
31.2/ZMSNOPEK Vladimír 2001 0 Kroměříž122.00 6 124.80 2 126.8051.80/69,15
32.7/DMNOVÁK Jiří 1997 0 KK Brno126.70 8 121.20 54 134.7059.70/79,64
33.3/ZMPLACHÝ Vojtěch 2001 0 Kroměříž172.30 52 151.90 6 157.9082.90/110,53
34.4/ZMCHABIČA Pavel 2001 0 SKVeselí138.70 104 132.50 54 186.50111.50/148,72
35.5/ZMPROCHÁZKA Vojtěch 2002 0 Olomouc135.90 108 148.90 52 200.90125.90/167,91
36.6/ZMGÖTTLICHER David 2001 0 KK Opava179.00 206 147.10 54 201.10126.10/168,10
37.3/ZSLUDWIG Hubert 1999 0 Olomouc0.00 999 163.50 56 219.50144.50/192,70
38.7/ZMGROGER Matěj 2001 0 Olomouc129.80 100 121.20 206 229.80154.80/206,40
39.8/ZMMRÁKA Tomáš 2001 0 Olomouc299.60 60 223.10 108 331.10256.10/341,50
40.9/ZMHÁLA Jiří 2002 0 Olomouc101.40 358 89.30 354 443.30368.30/491,10
41.1/ŽMJÍLEK Patrik 2001 0 VS Desná102.90 500 93.10 402 495.10420.10/560,10
42.10/ZMRANCE Sebastián 2002 0 Olomouc84.40 506 99.90 454 553.90478.90/638,50
43.8/DMHYSEK Ondřej 1998 0 Olomouc176.50 416 135.80 510 592.50517.50/690,00
44.11/ZMVYBÍRAL Ondřej 2001 0 Olomouc87.80 552 114.40 504 618.40543.40/724,50
  CIGÁNEK Martin 2002 0 Olomouc0.00 999 0.00 999 999.00 0
  VAVRLA Adam 2000 0 Tzunami0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ŠVÉDA Daniel 2002 0 Val.Mez.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  BAJZLÍK Martin 2001 0 Val.Mez.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  HENDRYCH Tomáš 2000 0 Val.Mez.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ŠMÍD Jiří 2000 0 Tzunami0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KUŘINA Jiří 1985 0 SKVeselí0.00 999 0.00 999 999.00 0
  BARGEL Radek 1996 3 VS Desná0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ČÁŇ Libor 1999 3 Val.Mez.0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 0 KK Brno201.10 4 139.40 2 141.40 2
2.2/ZSPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 3 Olomouc206.00 202 157.10 0 157.1015.70/11,11
3.3/ZSSMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž158.30 2 159.30 10 160.3018.90/13,40

kategorie K1M   předžáci

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/PZMKRATOCHVÍL Martin 2003 0 Olomouc126.10 2 127.10 0 127.10 0
2.1/PZZRUDORFER Martin 2003 0 Olomouc129.40 2 128.40 0 128.401.30/1,00
3.2/PZMSOUČEK Tomáš 2003 0 Olomouc154.30 8 132.30 2 134.307.20/5,70
4.3/PZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 0 Olomouc118.80 52 137.30 0 137.3010.20/8,00
5.2/PZZPŘIKRYLOVÁ Ema 2003 0 Tesla Bo141.00 6 149.30 52 147.0019.90/15,70
6.4/PZMŠIŠKA Ondřej 2004 0 Kroměříž154.70 156 143.90 8 151.9024.80/19,50
7.3/PZZKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 0 KK Opava139.60 16 148.30 4 152.3025.20/19,80
8.5/PZMHRADEC Matěj 2003 0 Olomouc128.50 158 124.20 52 176.2049.10/38,60
9.4/PZZHEINZOVÁ Bára 2003 0 Olomouc122.90 58 197.40 52 180.9053.80/42,30
10.5/PZZDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 0 Olomouc136.80 54 193.50 2 190.8063.70/50,10
11.6/PZMMRÁKA Jan 2004 0 Olomouc157.70 204 165.40 100 265.40138.30/108,80
12.7/PZMVYMĚTAL Tadeáš 2003 0 Olomouc0.00 999 63.39 552 615.39488.29/384,20
  OLEJNÍKOVÁ Terezie 2004 0 SKVeselí0.00 999 0.00 999 999.00 0
  SMILEK Jiří 2003 0 Val.Mez.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ORSÁGOVÁ Anna 2003 0 Val.Mez.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  HRIC Ondřej 2004 0 Olomouc0.00 999 0.00 999 999.00 0
  GÁBRLÍK Jakub 2004 0 Olomouc0.00 999 0.00 999 999.00 0
  MRÁZEK Jakub 2004 0 KK Opava0.00 999 0.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3