vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

O štít města Tábora + KP

10.05.2014   Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapu naleznete na www.kanoistika-vstabor.cz
ředitel: Miloš Kotek   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMPřikryl Matěj 1999 3 VSKRájec110.83 4 108.49 0 108.49 41
2.1/VVětrovský Jiří 1966 2 Zbraslav112.75 0 110.00 0 110.001.51/1,437
3.1/Háša Michal 1981 3 Bechyně115.89 0 114.56 0 114.566.07/5,633
4.2/Vaněk Jiří 1987 2 Kralupy113.91 2 115.46 2 115.917.42/6,829
5.2/DMKlíma Jan 1998 3 Č,Kruml,115.48 4 114.20 2 116.207.71/7,125
6.1/VMMilyán Dušan 1973 3 L,Žatec118.65 0 116.65 0 116.658.16/7,521
7.2/VKeller Miloslav 1962 2 VS Tábor112.76 4 115.00 2 116.768.27/7,620
8.2/VMBoček Zdeněk 1975 3 SKVS ČB115.55 2 118.37 4 117.559.06/8,419
9.3/VMPrchlík Jiří 1978 3 L,Tábor116.50 2 116.74 4 118.5010.01/9,218
10.3/DMSkořepa Vojtěch 1999 3 Č,Kruml,117.66 2 117.75 4 119.6611.17/10,317
11.3/VKubeš Vladimír 1961 3 VS Tábor122.58 2 120.33 0 120.3311.84/10,916
12.4/VMTáborský Pavel 1972 2 Horš,Týn124.87 4 118.11 4 122.1113.62/12,615
13.5/VMPopovič Pavel 1971 3 VS Tábor118.28 6 123.12 4 124.2815.79/14,614
14.1/VSHoral Martin 1957 3 Horš,Týn124.95 0 122.14 8 124.9516.46/15,213
15.1/U23Krofta Dominik 1993 3 VS Tábor128.52 50 123.57 2 125.5717.08/15,712
16.4/VPšenička Luděk 1960 3 Rakovník127.31 0 125.94 0 125.9417.45/16,111
17.2/VSKrofta Zdeněk 1959 3 VS Tábor130.96 0 126.49 0 126.4918.00/16,610
18.6/VMJohanides Milan 1975 2 Kralupy126.90 0 130.04 0 126.9018.41/17,09
19.1/ZMKlíma Vojtěch 2002 Č,Kruml,136.63 10 131.67 0 131.6723.18/21,48
20.5/VŠrámek Jiří 1966 3 Klatovy135.03 0 132.27 0 132.2723.78/21,97
21.2/ZMŘíha Matyáš 2003 USK Pha135.87 4 132.68 2 134.6826.19/24,16
22.1/DSHabich Tomáš 1997 3 VS Tábor133.12 2 137.35 4 135.1226.63/24,55
23.3/ZMKrál Adam 2003 USK Pha134.92 10 131.16 4 135.1626.67/24,64
24.6/VJandáš Roman 1965 3 Kadaň134.27 4 131.61 8 138.2729.78/27,43
25.7/VMVálek Michal 1974 3 VS Tábor138.89 4 139.19 0 139.1930.70/28,32
26.4/ZMWeisl Martin 2002 USK Pha144.00 4 142.89 0 142.8934.40/31,71
27.5/ZMUrbánek Matyáš 2002 USK Pha147.18 4 140.58 6 146.5838.09/35,10
28.3/VSKrejčí Antonín 1955 Kralupy150.19 2 142.50 6 148.5040.01/36,90
29.7/VKárník Zdeněk 1968 L,Tábor162.70 2 154.89 0 154.8946.40/42,80
30.4/DMŠtudlar Patrik 1999 Č,Kruml,134.62 62 137.40 56 193.4084.91/78,30
31.1/ZSPšenička Václav 2001 Rakovník192.37 12 194.68 14 204.3795.88/88,40
  Filipi Robert 1964 2 Č.Lípa0.00 0 0.00 0 0.00 0
  Zlámal Antonín 1999 Č.Kruml.0.00 0 0.00 0 0.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMPaloudová Anežka 1999 2 Č,Kruml,127.56 6 125.73 2 127.73 5
2.1/ZMPřikrylová Ema 2003 VSKRájec130.86 12 127.83 0 127.830.10/0,11
3.1/ZSPaloudová Karolína 2000 Č,Kruml,148.96 12 134.70 4 138.7010.97/8,60
  Filipi Viktorie 2002 3 Č.Lípa0.00 0 0.00 0 0.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/Háša Michal
Pazourek Jan
1981
1973
2 Bechyně
Bechyně
121.11 0 115.38 0 115.38 30
2.1/VVala Vladimír
Keller Miroslav
1963
1962
2 VS Tábor
VS Tábor
0.00 999 116.54 0 116.541.16/1,026
3.1/DMPřikryl Matěj
Přikrylová Ema
1999
2003
2 VSKRájec
VSKRájec
123.82 2 121.67 4 125.6710.29/8,922
4.2/VVeselý Josef
Šrámek Jiří
1950
1966
2 Klatovy
Klatovy
131.53 0 131.52 0 131.5216.14/14,018
5.3/VHabich Bohumil
Kubeš Vladimír
1961
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
129.69 2 138.41 4 131.6916.31/14,114
6.2/Krofta Dominik
Krofta Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
129.17 4 130.14 2 132.1416.76/14,510
7.1/VMMěšťan Zdeněk
Měšťan Pavel
1971
1970
3 Bechyně
Bechyně
133.75 0 135.52 0 133.7518.37/15,96
8.3/Pospíšilová Jitka
Bouzek Filip
1989
1992
3 VS Tábor
Sušice
131.92 4 134.11 0 134.1118.73/16,25
9.4/Winter Jan
Winter Eduard
1982
1956
3 Jablonec
Jablonec
139.40 2 137.10 0 137.1021.72/18,84
10.5/Kozohorský Vojtěch
Jaroš Tomáš
1991
1987
0 Roztoky
Roztoky
134.90 8 136.34 2 138.3422.96/19,93
11.6/Kozohorská Alžběta
Fleisig Daniel
1990
1988
3 Roztoky
Roztoky
136.38 4 138.83 2 140.3825.00/21,72
12.7/Popovičová Žaneta
Martinů Lukáš
1992
1987
0 VS Tábor
VS Tábor
155.49 12 148.10 6 154.1038.72/33,61
13.2/DMVejvoda Vojtěch
Pšenička Václav
1999
2001
3 Rakovník
Rakovník
155.16 14 161.03 16 169.1653.78/46,60
14.3/DMŠtudlar Patrik
Zlámal Antonín
1999
1999
0 Č,Kruml,
Č,Kruml,
169.75 72 147.88 72 219.88104.50/90,60

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23Bouzek Filip 1992 2 Sušice94.94 6 92.47 2 94.47 94
2.1/VMGrossmann Petr 1974 2 Loko Plz97.23 0 95.31 0 95.310.84/0,990
3.2/VMBoček Zdeněk 1975 2 SKVS ČB99.45 0 98.88 0 98.884.41/4,786
4.3/VMTesař Robert 1972 3 SKVS ČB103.08 0 101.30 0 101.306.83/7,282
5.4/VMBáča Milan 1973 2 KK Brand101.50 0 100.10 2 101.507.03/7,478
6.1/Háša Michal 1981 3 Bechyně103.39 0 100.08 2 102.087.61/8,174
7.5/VMŠvehla Zdeněk 1976 Č,Kruml,102.81 0 102.12 4 102.818.34/8,870
8.1/ZSŠpalek Matěj 2000 2 Benátky105.75 8 101.08 2 103.088.61/9,166
9.1/VKoudelka Tomáš 1964 2 Č,Kruml,104.22 0 105.26 2 104.229.75/10,362
10.2/VMachuta Zdeněk 1964 3 Kralupy104.78 0 102.37 8 104.7810.31/10,958
11.1/DMVybulka Jakub 1998 2 Kralupy105.12 4 103.84 4 107.8413.37/14,257
12.6/VMPazourek Pavel 1976 3 Bechyně112.21 0 108.47 0 108.4714.00/14,856
13.7/VMMilyán David 1974 3 L,Žatec112.22 6 107.48 2 109.4815.01/15,955
14.2/Jilma Martin 1989 3 L,Tábor115.56 2 106.28 4 110.2815.81/16,754
15.3/VChod Václav 1961 2 Blovice111.14 2 108.78 2 110.7816.31/17,353
16.2/DMZvolánek Filip 1999 3 Bechyně109.17 4 107.42 4 111.4216.95/17,952
17.4/VKloboučník Tomáš 1965 VS Tábor111.07 2 109.77 2 111.7717.30/18,351
18.2/ZSMilyán David 2001 3 L,Žatec110.08 2 109.12 6 112.0817.61/18,650
19.8/VMHron Robin 1979 3 Kralupy116.00 6 112.21 0 112.2117.74/18,849
20.9/VMHorák David 1976 2 SKŽižkov113.35 0 112.91 0 112.9118.44/19,548
21.3/DMŘáha Oldřich 1998 3 L,Žatec133.17 8 110.98 2 112.9818.51/19,647
22.1/VSWinter Eduard 1956 3 Jablonec119.22 4 113.53 0 113.5319.06/20,246
23.3/Prchlík Michal 1981 3 L,Tábor115.93 2 109.59 4 113.5919.12/20,245
24.2/VSLepík Vlastimil 1950 3 Hubertus115.11 0 118.43 2 115.1120.64/21,844
25.10/VMPazourek Jan 1973 3 Bechyně128.00 4 113.34 2 115.3420.87/22,143
26.4/Polívka Jan 1986 Blovice119.14 8 116.03 0 116.0321.56/22,842
27.3/ZSNesnídal Radek 2000 3 L,Žatec118.44 0 114.12 2 116.1221.65/22,941
28.11/VMFohl Ondřej 1979 3 Kralupy115.45 8 116.23 0 116.2321.76/23,040
29.4/DMVejvoda Vojtěch 1999 3 Rakovník111.98 104 112.47 4 116.4722.00/23,339
30.1/ZMKrál Adam 2003 3 USK Pha118.28 6 114.56 2 116.5622.09/23,438
31.5/VPalouda Tomáš 1969 3 Č,Kruml,123.26 6 116.12 2 118.1223.65/25,037
32.2/ZMHoral Vojtěch 2002 3 Horš,Týn116.00 8 114.24 4 118.2423.77/25,236
33.5/DMKuneš David 1998 Horš,Týn117.77 4 119.05 0 119.0524.58/26,035
34.4/ZSEliáš Ondřej 2000 3 USK Pha115.34 58 119.95 0 119.9525.48/27,034
35.12/VMWinter Tomáš 1979 3 Jablonec127.17 6 120.03 0 120.0325.56/27,133
36.3/VSGrossmann Zdeněk 1939 3 Č,Kruml,126.14 0 121.03 0 121.0326.56/28,132
37.3/ZMMalý Filip 2002 3 KVSPísek113.31 12 118.03 4 122.0327.56/29,231
38.2/U23Matějka Jaroslav 1993 3 Ot,Strak118.31 4 129.09 6 122.3127.84/29,530
39.6/DMKytka Tomáš 1999 Č,Lípa113.48 54 118.76 4 122.7628.29/29,929
40.4/ZMWeisl Martin 2002 3 USK Pha121.61 10 120.94 2 122.9428.47/30,128
41.6/VSahula Martin 1968 3 Benátky125.61 8 118.97 4 122.9728.50/30,227
42.5/ZMKirchner David 2002 3 Dukla B,119.12 4 120.98 2 122.9828.51/30,226
43.5/Fleisig Daniel 1988 3 Roztoky125.50 2 119.79 4 123.7929.32/31,025
44.6/ZMVeverka Lukáš 2002 3 Benátky117.87 8 120.36 4 124.3629.89/31,624
45.7/ZMKlíma Vojtěch 2002 3 Č,Kruml,121.33 4 121.87 4 125.3330.86/32,723
46.6/Winter Jan 1982 3 Jablonec119.43 6 124.68 2 125.4330.96/32,822
47.5/ZSJakl Vincent 2001 3 USK Pha125.55 4 125.45 0 125.4530.98/32,821
48.4/VSDodal Jan 1953 3 Boh,Pha123.52 2 121.29 8 125.5231.05/32,920
49.13/VMKrejčí Hynek 1978 3 Roztoky124.39 4 123.80 2 125.8031.33/33,219
50.5/VSJilma Ivan 1957 3 L,Tábor126.74 6 123.51 4 127.5133.04/35,018
51.7/VPšenička Luděk 1960 3 Rakovník128.29 8 127.56 2 129.5635.09/37,117
52.6/ZSMajer Kryštof 2001 USK Pha126.99 10 123.80 6 129.8035.33/37,416
53.8/ZMŘíha Matyáš 2003 3 USK Pha0.00 999 126.91 4 130.9136.44/38,615
54.9/ZMPiskač Kryštof 2002 USK Pha121.33 10 134.02 6 131.3336.86/39,014
55.14/VMVaněk Martin 1971 3 VS Tábor124.20 8 128.27 10 132.2037.73/39,913
56.7/ZSKoudelka Tomáš 2000 Č,Kruml,127.10 6 126.81 6 132.8138.34/40,612
57.1/DSHabich Tomáš 1997 VS Tábor127.52 6 129.03 8 133.5239.05/41,311
58.15/VMPražák Radek 1972 3 L,Tábor133.70 0 143.58 10 133.7039.23/41,510
59.10/ZMTáborský Jan 2003 Horš,Týn133.85 8 132.07 2 134.0739.60/41,99
60.16/VMKotrba Tomáš 1977 L,Tábor137.25 0 130.59 4 134.5940.12/42,58
61.7/DMHouška Jan 1999 Č,Lípa130.51 6 133.11 2 135.1140.64/43,07
62.8/VŽatecký Jiří 1969 3 KVSPísek132.88 6 129.35 6 135.3540.88/43,36
63.11/ZMSahula Matěj 2003 3 Benátky125.65 10 128.43 8 135.6541.18/43,65
64.12/ZMStránský Daniel 2002 3 Benátky130.17 6 132.31 6 136.1741.70/44,14
65.13/ZMTesař Vojtěch 2002 SKVS ČB132.30 106 130.62 6 136.6242.15/44,63
66.9/VMacášek Josef 1961 Bechyně144.92 6 138.40 0 138.4043.93/46,52
67.14/ZMKadlec Filip 2003 USK Pha131.63 10 135.12 4 139.1244.65/47,31
68.15/ZMUrbánek Matyáš 2002 3 USK Pha131.44 8 0.00 999 139.4444.97/47,60
69.16/ZMStanovský Vojtěch 2002 SKVS ČB123.17 18 143.40 10 141.1746.70/49,40
70.8/ZSKlein Pavel 2001 Č,Kruml,132.22 66 131.42 12 143.4248.95/51,80
71.17/ZMPípal Zbyněk 2003 SKVS ČB149.77 6 143.35 4 147.3552.88/56,00
72.18/ZMZeman Matěj 2002 Kralupy135.39 20 140.27 10 150.2755.80/59,10
73.19/ZMŠedivý Jan 2003 SKVS ČB148.47 58 149.25 4 153.2558.78/62,20
74.8/DMKlampfl Tomáš 1999 Č,Kruml,151.95 24 148.11 6 154.1159.64/63,10
75.20/ZMDuřt Vojtěch 2003 USK Pha148.40 6 156.46 2 154.4059.93/63,40
76.9/DMMarek Aleš 1999 SKVS ČB151.51 8 145.97 10 155.9761.50/65,10
77.9/ZSPšenička Václav 2001 Rakovník147.80 20 154.40 4 158.4063.93/67,70
78.21/ZMŠereda Filip 2003 USK Pha166.56 56 160.54 4 164.5470.07/74,20
79.22/ZMČihovský Šimon 2003 SKVS ČB171.09 168 156.93 18 174.9380.46/85,20
80.23/ZMKašák Filip 2003 Kralupy152.73 54 155.58 104 206.73112.26/118,80
81.24/ZMHrňák Vojtěch 2002 Kralupy159.39 214 142.55 116 258.55164.08/173,70
82.25/ZMMareš Jakub 2003 Č,Kruml,150.80 112 160.45 168 262.80168.33/178,20
  Filipi Robert 1964 2 Č.Lípa0.00 0 0.00 0 0.00 0
  Letko Radek 1978 3 SKŽižkov0.00 0 0.00 0 0.00 0
  Zeman Jakub 2000 Kralupy0.00 0 0.00 0 0.00 0
  Vondra Matouš 2003 Kralupy0.00 0 0.00 0 0.00 0
  Koudelka Samson 2002 Č.Kruml.0.00 0 0.00 0 0.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMPaloudová Anežka 1999 2 Č,Kruml,106.39 4 106.88 2 108.88 54
2.1/U23Krejčová Kristýna 1991 2 Kralupy109.85 2 111.40 8 111.852.97/2,750
3.1/Kozohorská Alžběta 1990 2 Roztoky114.85 4 110.41 2 112.413.53/3,246
4.2/Polívková Hana 1989 Blovice111.27 6 110.64 4 114.645.76/5,342
5.1/VSLagnerová Jana 1959 2 Soběslav114.99 2 112.69 2 114.695.81/5,338
6.1/ZSStrasserová Bára 2001 3 L,Žatec117.48 4 115.40 0 115.406.52/6,034
7.2/ZSPaloudová Karolína 2000 3 Č,Kruml,110.86 6 112.10 4 116.107.22/6,630
8.1/VMČerná Lucie 1977 2 Kadaň115.12 4 113.55 4 117.558.67/8,026
9.1/ZMNesnídalová Lucie 2002 2 L,Žatec112.83 8 112.20 6 118.209.32/8,622
10.3/Pospíšilová Jitka 1989 2 VS Tábor118.73 2 118.26 0 118.269.38/8,621
11.2/ZMDvořáková Dominika 2002 3 Dukla B,118.70 0 119.18 0 118.709.82/9,020
12.3/ZSVaňková Klára 2001 3 VS Tábor121.42 4 117.53 4 121.5312.65/11,619
13.2/VMBorská Alena 1976 3 SKVS ČB124.67 2 122.76 2 124.7615.88/14,618
14.3/ZMŽatecká Nikola 2002 2 Kralupy128.83 6 123.36 4 127.3618.48/17,017
15.3/VMŘíhová Magda 1970 3 USK Pha125.22 6 124.14 4 128.1419.26/17,716
16.2/DMBáčová Michaela 1998 3 KK Brand143.80 4 124.69 4 128.6919.81/18,215
17.4/ZSKrálová Adéla 2001 3 USK Pha125.57 4 133.49 4 129.5720.69/19,014
18.4/ZMDunovská Viktorie 2003 Ot,Strak125.25 12 128.31 2 130.3121.43/19,713
19.5/ZMBeranová Hana 2003 3 USK Pha134.14 18 133.77 2 135.7726.89/24,712
20.4/VMVanková Markéta 1979 3 Hubertus132.16 8 133.26 4 137.2628.38/26,111
21.3/DMKoudelková Veronika 1998 Č,Kruml,148.78 4 137.17 2 139.1730.29/27,810
22.5/VMBeranová Eliška 1970 3 KVS Pha4137.36 4 142.72 4 141.3632.48/29,89
23.5/ZSHylmarová Anna 2001 3 Benátky132.97 10 138.31 6 142.9734.09/31,38
24.6/ZMPajmová Sandra 2002 3 Kadaň136.84 8 141.05 2 143.0534.17/31,47
25.4/DMPšeničková Jana 1998 3 Rakovník142.15 6 141.81 4 145.8136.93/33,96
26.7/ZMPražáková Nela 2003 VS Tábor153.64 10 153.19 0 153.1944.31/40,75
27.8/ZMRůžičková Kateřina 2003 3 USK Pha148.15 10 148.20 6 154.2045.32/41,64
28.9/ZMKofroňová Zuzana 2002 Benátky188.81 54 153.75 6 159.7550.87/46,73
29.10/ZMHoušková Kateřina 2003 Č,Lípa145.15 16 139.81 20 159.8150.93/46,82
30.11/ZMVíznerová Daniela 2003 Kadaň160.38 6 156.36 12 166.3857.50/52,81
31.6/ZSBauerová Markéta 2001 Č,Kruml,157.68 16 161.21 12 173.2164.33/59,10
32.5/DMManová Štěpánka 1999 Č,Kruml,212.94 16 176.78 8 184.7875.90/69,70
33.12/ZMMachutová Iva 2003 Kralupy147.34 58 200.71 10 205.3496.46/88,60
34.4/Řízková Magdalena 1987 L,Tábor160.64 58 148.79 62 210.79101.91/93,60
35.6/DMPlachtová Alexandra 1998 Č,Kruml,174.62 164 196.45 66 262.45153.57/141,00
36.13/ZMHrdličková Sára 2003 Kralupy166.61 164 168.27 168 330.61221.73/203,60
37.14/ZMBočková Bára 2003 SKVS ČB197.45 222 215.46 166 381.46272.58/250,30
  Filipi Viktorie 2002 3 Č.Lípa0.00 0 0.00 0 0.00 0
  Mačkalová Haidi 1998 Č.Kruml.0.00 0 0.00 0 0.00 0

kategorie K1M   předžáci

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/PZVaněk Matěj 2004 VS Tábor123.13 6 122.87 4 126.87 0
2.2/PZPollert Jan 2005 USK Pha147.41 8 138.37 0 138.3711.50/9,10
3.3/PZHajduch Jaroslav 2004 Ot,Strak130.81 10 137.29 6 140.8113.94/11,00
4.4/PZKlíma Martin 2005 Č,Kruml,149.65 8 151.20 14 157.6530.78/24,30
5.5/PZHrňák Jáchym 2004 Kralupy140.37 156 144.64 16 160.6433.77/26,60
6.6/PZStanovský Jakub 2004 SKVS ČB145.88 64 148.53 14 162.5335.66/28,10
7.7/PZJakl Jáchym 2004 USK Pha158.14 8 157.92 12 166.1439.27/31,00
8.8/PZBeran Vojtěch 2005 USK Pha199.67 8 179.28 6 185.2858.41/46,00
9.9/PZŠedivý Vít 2004 SKVS ČB180.89 18 168.57 68 198.8972.02/56,80
10.10/PZVálek Michal 2006 VS Tábor193.17 212 213.77 114 327.77200.90/158,40
11.11/PZNovák Matouš 2006 VS Tábor198.47 358 207.90 202 409.90283.03/223,10
  Strasser Marek 2004 L.Žatec0.00 0 0.00 0 0.00 0

kategorie K1W   předžákyně

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/PZKleinová Štěpánka 2005 Č,Kruml,168.34 214 186.68 258 382.34 0
2.2/PZHoralová Josefína 2005 Horš,Týn169.14 306 151.39 504 475.1492.80/24,30
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3