vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

O štít města Tábora

11.05.2014   Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapu naleznete na www.kanoistika-vstabor.cz
ředitel: Miloš Kotek   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMPřikryl Matěj 1999 3 VSKRájec113.62 2 113.49 0 113.49 35
2.2/DMKlíma Jan 1998 3 Č,Kruml,117.16 0 116.69 0 116.693.20/2,831
3.1/Háša Michal 1981 3 Bechyně117.33 0 116.04 2 117.333.84/3,427
4.1/VMPrchlík Jiří 1978 3 L,Tábor118.47 0 116.31 2 118.314.82/4,223
5.1/VKeller Miloslav 1962 2 VS Tábor118.87 0 115.64 4 118.875.38/4,719
6.2/VMMilyán Dušan 1973 3 L,Žatec121.65 0 119.05 0 119.055.56/4,918
7.2/Vaněk Jiří 1987 2 Kralupy120.04 0 0.00 999 120.046.55/5,817
8.3/VMBoček Zdeněk 1975 3 SKVS ČB124.48 2 120.83 0 120.837.34/6,516
9.4/VMTáborský Pavel 1972 2 Horš,Týn123.34 2 122.18 0 122.188.69/7,715
10.5/VMPopovič Pavel 1971 3 VS Tábor124.78 2 122.31 0 122.318.82/7,814
11.3/DMSkořepa Vojtěch 1999 3 Č,Kruml,121.84 2 123.70 50 123.8410.35/9,113
12.2/VKubeš Vladimír 1961 3 VS Tábor124.39 2 124.65 4 126.3912.90/11,412
13.1/U23Krofta Dominik 1993 3 VS Tábor128.47 0 129.04 6 128.4714.98/13,211
14.1/ZMŘíha Matyáš 2003 USK Pha128.97 0 130.42 0 128.9715.48/13,610
15.3/VPšenička Luděk 1960 3 Rakovník131.23 0 130.37 2 131.2317.74/15,69
16.1/VSKrofta Zdeněk 1959 3 VS Tábor134.69 0 132.43 0 132.4318.94/16,78
17.2/ZMKrál Adam 2003 USK Pha133.72 0 130.86 2 132.8619.37/17,17
18.6/VMJohanides Milan 1975 2 Kralupy132.71 2 133.15 0 133.1519.66/17,36
19.3/ZMKlíma Vojtěch 2002 Č,Kruml,139.76 2 133.16 0 133.1619.67/17,35
20.1/DSHabich Tomáš 1997 3 VS Tábor142.63 2 135.76 2 137.7624.27/21,44
21.4/ZMUrbánek Matyáš 2002 USK Pha143.01 4 138.93 4 142.9329.44/25,93
22.5/ZMWeisl Martin 2002 USK Pha144.66 6 140.95 4 144.9531.46/27,72
23.7/VMVálek Michal 1974 3 VS Tábor147.60 0 149.75 0 147.6034.11/30,11
24.4/VJandáš Roman 1965 3 Kadaň147.51 6 141.92 6 147.9234.43/30,30
25.4/DMŠtudlar Patrik 1999 Č,Kruml,146.11 8 145.06 10 154.1140.62/35,80
26.2/VSKrejčí Antonín 1955 Kralupy159.33 2 0.00 999 161.3347.84/42,20
27.5/VKárník Zdeněk 1968 L,Tábor165.98 2 169.62 52 167.9854.49/48,00
28.1/ZSPšenička Václav 2001 Rakovník189.44 2 185.14 0 185.1471.65/63,10
  Filipi Robert 1964 2 Č.Lípa0.00 0 0.00 0 0.00 0
  Horal Martin 1957 3 Horš.Týn0.00 0 0.00 0 0.00 0
  Zlámal Antonín 1999 Č.Kruml.0.00 0 0.00 0 0.00 0
  Šrámek Jiří 1966 3 Klatovy0.00 0 0.00 0 0.00 0
  Větrovský Jiří 1966 2 Zbraslav0.00 0 0.00 0 0.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMPaloudová Anežka 1999 2 Č,Kruml,126.25 0 128.44 0 126.25 5
2.1/ZMPřikrylová Ema 2003 VSKRájec134.67 2 130.41 0 130.414.16/3,31
3.1/ZSPaloudová Karolína 2000 Č,Kruml,142.22 6 136.57 0 136.5710.32/8,20
  Filipi Viktorie 2002 3 Č.Lípa0.00 0 0.00 0 0.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VVala Vladimír
Keller Miloslav
1963
1962
2 VS Tábor
VS Tábor
115.49 0 0.00 999 115.49 30
2.1/Háša Michal
Pazourek Jan
1981
1973
2 Bechyně
Bechyně
119.43 2 115.39 4 119.393.90/3,426
3.1/DMPřikryl Matěj
Přikrylová Ema
1999
2003
2 VSKRájec
VSKRájec
125.79 0 128.83 4 125.7910.30/8,922
4.1/VMMěšťan Zdeněk
Měšťan Pavel
1971
1970
3 Bechyně
Bechyně
137.12 0 132.48 0 132.4816.99/14,718
5.2/VHabich Bohumil
Kubeš Vladimír
1961
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
132.98 0 133.66 2 132.9817.49/15,114
6.3/VVeselý Josef
Šrámek Jiří
1950
1966
2 Klatovy
Klatovy
133.42 0 133.42 0 133.4217.93/15,510
7.2/Krofta Dominik
Krofta Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
130.18 8 131.56 2 133.5618.07/15,66
8.3/Winter Jan
Winter Eduard
1982
1956
3 Jablonec
Jablonec
138.78 8 138.61 0 138.6123.12/20,05
9.4/Pospíšilová Jitka
Bouzek Filip
1989
1992
3 VS Tábor
Sušice
138.00 10 136.79 2 138.7923.30/20,24
10.5/Kozohorská Alžběta
Fleisig Daniel
1990
1988
3 Roztoky
Roztoky
0.00 999 139.66 2 141.6626.17/22,73
11.6/Kozohorský Vojtěch
Jaroš Tomáš
1991
1987
Roztoky
Roztoky
142.59 0 0.00 999 142.5927.10/23,52
12.2/DMŠtudlar Patrik
Zlámal Antonín
1999
1999
Č,Kruml,
Č,Kruml,
163.11 22 149.64 4 153.6438.15/33,01
13.7/Popovičová Žaneta
Martinů Lukáš
1992
1987
VS Tábor
VS Tábor
156.23 4 149.92 6 155.9240.43/35,00
14.3/DMVejvoda Vojtěch
Pšenička Václav
1999
2001
3 Rakovník
Rakovník
167.50 14 166.30 14 180.3064.81/56,10

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23Bouzek Filip 1992 2 Sušice96.84 6 93.09 0 93.09 81
2.1/VMGrossmann Petr 1974 2 Loko Plz95.74 0 94.92 0 94.921.83/2,077
3.2/VMBoček Zdeněk 1975 2 SKVS ČB102.25 0 99.42 0 99.426.33/6,873
4.1/Háša Michal 1981 3 Bechyně104.35 0 104.13 0 104.1311.04/11,969
5.1/VMachuta Zdeněk 1964 3 Kralupy106.92 2 104.86 0 104.8611.77/12,665
6.2/Prchlík Michal 1981 3 L,Tábor108.14 0 106.47 0 106.4713.38/14,461
7.1/ZSŠpalek Matěj 2000 2 Benátky108.03 4 106.69 0 106.6913.60/14,657
8.1/DMVybulka Jakub 1998 2 Kralupy106.80 0 108.18 0 106.8013.71/14,753
9.2/VKoudelka Tomáš 1964 2 Č,Kruml,107.35 0 105.58 4 107.3514.26/15,352
10.2/DMVejvoda Vojtěch 1999 3 Rakovník115.14 10 109.49 0 109.4916.40/17,651
11.3/Jilma Martin 1989 3 L,Tábor110.60 6 108.71 2 110.7117.62/18,950
12.3/VMŠvehla Zdeněk 1976 Č,Kruml,113.09 0 109.47 2 111.4718.38/19,749
13.4/VMPazourek Pavel 1976 3 Bechyně111.86 0 111.88 0 111.8618.77/20,248
14.3/VKloboučník Tomáš 1965 VS Tábor110.91 2 112.25 2 112.9119.82/21,347
15.3/DMZvolánek Filip 1999 3 Bechyně112.00 2 110.99 2 112.9919.90/21,446
16.4/DMŘáha Oldřich 1998 3 L,Žatec118.73 14 113.65 0 113.6520.56/22,145
17.2/ZSMilyán David 2001 3 L,Žatec116.58 4 112.29 2 114.2921.20/22,844
18.5/VMPazourek Jan 1973 3 Bechyně116.97 6 114.45 0 114.4521.36/22,943
19.6/VMHron Robin 1979 3 Kralupy121.09 2 112.70 2 114.7021.61/23,242
20.3/ZSNesnídal Radek 2000 3 L,Žatec119.08 0 113.46 2 115.4622.37/24,041
21.7/VMMilyán David 1974 3 L,Žatec114.75 6 113.79 2 115.7922.70/24,440
22.8/VMHorák David 1976 2 SKŽižkov116.43 0 115.20 6 116.4323.34/25,139
23.1/ZMKrál Adam 2003 3 USK Pha114.69 2 119.08 0 116.6923.60/25,438
24.4/ZSEliáš Ondřej 2000 3 USK Pha116.96 4 117.24 0 117.2424.15/25,937
25.1/VSLepík Vlastimil 1950 3 Hubertus121.71 2 116.87 2 118.8725.78/27,736
26.4/VSahula Martin 1968 3 Benátky126.28 2 116.92 2 118.9225.83/27,735
27.2/VSWinter Eduard 1956 3 Jablonec121.03 4 119.05 0 119.0525.96/27,934
28.5/VPalouda Tomáš 1969 3 Č,Kruml,121.14 0 120.44 0 120.4427.35/29,433
29.9/VMWinter Tomáš 1979 3 Jablonec121.82 0 123.81 100 121.8228.73/30,932
30.4/Winter Jan 1982 3 Jablonec122.25 2 120.84 2 122.8429.75/32,031
31.2/ZMKirchner David 2002 3 Dukla B,122.23 4 120.96 2 122.9629.87/32,130
32.5/DMKuneš David 1998 Horš,Týn129.81 6 121.69 2 123.6930.60/32,929
33.3/ZMVeverka Lukáš 2002 3 Benátky119.72 4 123.58 8 123.7230.63/32,928
34.10/VMFohl Ondřej 1979 3 Kralupy126.70 4 121.89 2 123.8930.80/33,127
35.5/ZSMajer Kryštof 2001 USK Pha129.42 4 122.70 2 124.7031.61/34,026
36.4/ZMMalý Filip 2002 3 KVSPísek121.86 4 121.62 4 125.6232.53/34,925
37.6/VPšenička Luděk 1960 3 Rakovník126.03 0 126.11 0 126.0332.94/35,424
38.2/U23Matějka Jaroslav 1993 3 Ot,Strak120.17 6 125.34 4 126.1733.08/35,523
39.3/VSGrossmann Zdeněk 1939 3 Č,Kruml,129.21 0 126.58 0 126.5833.49/36,022
40.5/ZMSahula Matěj 2003 3 Benátky123.28 8 124.80 2 126.8033.71/36,221
41.6/ZSJakl Vincent 2001 3 USK Pha126.28 4 126.84 0 126.8433.75/36,320
42.5/Fleisig Daniel 1988 3 Roztoky128.48 6 125.39 2 127.3934.30/36,819
43.11/VMKrejčí Hynek 1978 3 Roztoky132.89 8 127.52 0 127.5234.43/37,018
44.6/ZMTáborský Jan 2003 Horš,Týn127.05 4 127.88 0 127.8834.79/37,417
45.7/ZMWeisl Martin 2002 3 USK Pha124.83 4 124.20 4 128.2035.11/37,716
46.8/ZMKadlec Filip 2003 USK Pha157.94 56 129.09 0 129.0936.00/38,715
47.1/DSHabich Tomáš 1997 VS Tábor130.81 4 129.22 0 129.2236.13/38,814
48.4/VSJilma Ivan 1957 3 L,Tábor125.65 4 129.26 0 129.2636.17/38,913
49.9/ZMUrbánek Matyáš 2002 3 USK Pha130.31 10 126.81 4 130.8137.72/40,512
50.10/ZMŘíha Matyáš 2003 3 USK Pha129.85 8 127.13 4 131.1338.04/40,911
51.11/ZMPiskač Kryštof 2002 USK Pha127.79 4 134.93 6 131.7938.70/41,610
52.12/ZMKlíma Vojtěch 2002 3 Č,Kruml,128.42 6 132.61 0 132.6139.52/42,59
53.6/DMHouška Jan 1999 Č,Lípa127.05 6 158.83 2 133.0539.96/42,98
54.12/VMKotrba Tomáš 1977 L,Tábor133.00 2 126.78 54 135.0041.91/45,07
55.13/ZMStanovský Vojtěch 2002 SKVS ČB129.75 6 131.41 56 135.7542.66/45,86
56.7/VŽatecký Jiří 1969 3 KVSPísek133.14 4 135.89 0 135.8942.80/46,05
57.13/VMPražák Radek 1972 3 L,Tábor142.25 6 134.34 2 136.3443.25/46,54
58.14/VMVaněk Martin 1971 3 VS Tábor133.79 4 130.14 8 137.7944.70/48,03
59.14/ZMDuřt Vojtěch 2003 USK Pha143.97 4 141.07 0 141.0747.98/51,52
60.15/ZMStránský Daniel 2002 3 Benátky151.19 56 140.32 2 142.3249.23/52,91
61.7/ZSKlein Pavel 2001 Č,Kruml,144.57 14 135.08 8 143.0849.99/53,70
62.16/ZMZeman Matěj 2002 Kralupy158.61 10 143.17 0 143.1750.08/53,80
63.17/ZMKoudelka Samson 2002 Č,Kruml,137.42 54 136.30 10 146.3053.21/57,20
64.18/ZMPípal Zbyněk 2003 SKVS ČB152.39 2 145.35 2 147.3554.26/58,30
65.7/DMMarek Aleš 1999 SKVS ČB147.77 2 155.92 6 149.7756.68/60,90
66.8/ZSPšenička Václav 2001 Rakovník155.03 12 151.21 0 151.2158.12/62,40
67.19/ZMŠedivý Jan 2003 SKVS ČB151.44 50 152.64 2 154.6461.55/66,10
68.20/ZMKašák Filip 2003 Kralupy156.45 58 152.70 2 154.7061.61/66,20
69.8/DMKlampfl Tomáš 1999 Č,Kruml,161.78 8 152.17 10 162.1769.08/74,20
70.21/ZMHrňák Vojtěch 2002 Kralupy160.40 62 161.09 14 175.0982.00/88,10
71.22/ZMŠereda Filip 2003 USK Pha166.53 10 174.22 56 176.5383.44/89,60
72.23/ZMMareš Jakub 2003 Č,Kruml,145.73 128 171.60 14 185.6092.51/99,40
  Báča Milan 1973 2 KK Brand0.00 0 0.00 0 0.00 0
  Filipi Robert 1964 2 Č.Lípa0.00 0 0.00 0 0.00 0
  Chod Václav 1961 2 Blovice0.00 0 0.00 0 0.00 0
  Tesař Robert 1972 3 SKVS ČB0.00 0 0.00 0 0.00 0
  Letko Radek 1978 3 SKŽižkov0.00 0 0.00 0 0.00 0
  Dodal Jan 1953 3 Boh.Pha0.00 0 0.00 0 0.00 0
  Horal Vojtěch 2002 3 Horš.Týn0.00 0 0.00 0 0.00 0
  Polívka Jan 1986 Blovice0.00 0 0.00 0 0.00 0
  Kytka Tomáš 1999 Č.Lípa0.00 0 0.00 0 0.00 0
  Zeman Jakub 2000 Kralupy0.00 0 0.00 0 0.00 0
  Koudelka Tomáš 2000 Č.Kruml.0.00 0 0.00 0 0.00 0
  Čihovský Šimon 2003 SKVS ČB0.00 0 0.00 0 0.00 0
  Vondra Matouš 2003 Kralupy0.00 0 0.00 0 0.00 0
  Tesař Vojtěch 2002 SKVS ČB0.00 0 0.00 0 0.00 0
  Macášek Josef 1961 Bechyně0.00 0 0.00 0 0.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMPaloudová Anežka 1999 2 Č,Kruml,110.36 2 108.58 0 108.58 51
2.1/ZMNesnídalová Lucie 2002 2 L,Žatec110.51 0 109.61 0 109.611.03/0,947
3.1/Kozohorská Alžběta 1990 2 Roztoky109.70 4 111.00 0 111.002.42/2,243
4.2/Polívková Hana 1989 Blovice110.24 2 0.00 999 112.243.66/3,439
5.1/VSLagnerová Jana 1959 2 Soběslav117.08 0 114.11 0 114.115.53/5,135
6.1/ZSPaloudová Karolína 2000 3 Č,Kruml,116.00 2 115.31 0 115.316.73/6,231
7.1/VMČerná Lucie 1977 2 Kadaň113.33 2 114.98 2 115.336.75/6,227
8.1/U23Krejčová Kristýna 1991 2 Kralupy113.73 4 0.00 999 117.739.15/8,423
9.3/Pospíšilová Jitka 1989 2 VS Tábor119.75 4 119.32 0 119.3210.74/9,919
10.2/ZMDvořáková Dominika 2002 3 Dukla B,119.71 0 120.39 0 119.7111.13/10,318
11.2/ZSVaňková Klára 2001 3 VS Tábor119.68 2 122.09 6 121.6813.10/12,117
12.3/ZSStrasserová Bára 2001 3 L,Žatec121.31 2 121.72 0 121.7213.14/12,116
13.3/ZMŽatecká Nikola 2002 2 Kralupy125.95 4 125.20 0 125.2016.62/15,315
14.2/VMŘíhová Magda 1970 3 USK Pha131.18 2 127.03 0 127.0318.45/17,014
15.4/ZSKrálová Adéla 2001 3 USK Pha129.27 8 127.01 2 129.0120.43/18,813
16.3/VMBorská Alena 1976 3 SKVS ČB126.56 4 133.31 0 130.5621.98/20,212
17.4/ZMDunovská Viktorie 2003 Ot,Strak130.76 52 129.28 2 131.2822.70/20,911
18.5/ZMPajmová Sandra 2002 3 Kadaň135.95 4 136.95 0 136.9528.37/26,110
19.6/ZMBeranová Hana 2003 3 USK Pha134.45 4 136.68 8 138.4529.87/27,59
20.5/ZSHylmarová Anna 2001 3 Benátky138.71 2 136.41 8 140.7132.13/29,68
21.4/VMVanková Markéta 1979 3 Hubertus138.54 6 139.02 6 144.5435.96/33,17
22.2/DMKoudelková Veronika 1998 Č,Kruml,140.98 50 141.42 4 145.4236.84/33,96
23.3/DMPšeničková Jana 1998 3 Rakovník146.53 0 143.83 14 146.5337.95/35,05
24.7/ZMRůžičková Kateřina 2003 3 USK Pha146.39 4 143.38 4 147.3838.80/35,74
25.8/ZMKofroňová Zuzana 2002 Benátky151.53 6 164.39 2 157.5348.95/45,13
26.4/Řízková Magdalena 1987 L,Tábor154.09 10 148.25 10 158.2549.67/45,72
27.9/ZMPražáková Nela 2003 VS Tábor156.89 4 157.67 6 160.8952.31/48,21
28.10/ZMMachutová Iva 2003 Kralupy157.45 4 174.28 12 161.4552.87/48,70
29.11/ZMVíznerová Daniela 2003 Kadaň163.17 8 146.42 60 171.1762.59/57,60
30.6/ZSBauerová Markéta 2001 Č,Kruml,180.20 8 166.17 56 188.2079.62/73,30
31.4/DMManová Štěpánka 1999 Č,Kruml,199.69 4 191.56 54 203.6995.11/87,60
32.12/ZMBočková Bára 2003 SKVS ČB201.11 56 203.98 16 219.98111.40/102,60
33.5/DMPlachtová Alexandra 1998 Č,Kruml,0.00 999 177.91 108 285.91177.33/163,30
34.13/ZMHrdličková Sára 2003 Kralupy223.42 214 240.72 114 354.72246.14/226,70
  Báčová Michaela 1998 3 KK Brand0.00 0 0.00 0 0.00 0
  Filipi Viktorie 2002 3 Č.Lípa0.00 0 0.00 0 0.00 0
  Mačkalová Haidi 1998 Č.Kruml.0.00 0 0.00 0 0.00 0
  Houšková Kateřina 2003 Č.Lípa0.00 0 0.00 0 0.00 0
  Beranová Eliška 1970 3 KVS Pha40.00 0 0.00 0 0.00 0

kategorie K1M   předžáci

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/PZVaněk Matěj 2004 VS Tábor0.00 999 124.99 2 126.99 0
2.2/PZŠedivý Vít 2004 SKVS ČB138.56 0 137.72 6 138.5611.57/9,10
3.3/PZHajduch Jaroslav 2004 Ot,Strak139.69 8 134.22 6 140.2213.23/10,40
4.4/PZPollert Jan 2005 USK Pha148.93 0 141.54 4 145.5418.55/14,60
5.5/PZStanovský Jakub 2004 SKVS ČB149.08 6 145.75 6 151.7524.76/19,50
6.6/PZJakl Jáchym 2004 USK Pha150.24 12 159.67 6 162.2435.25/27,80
7.7/PZHrňák Jáchym 2004 Kralupy158.39 6 153.68 14 164.3937.40/29,50
8.8/PZKlíma Martin 2005 Č,Kruml,163.00 2 156.76 8 164.7637.77/29,70
9.9/PZBeran Vojtěch 2005 USK Pha182.56 0 200.91 106 182.5655.57/43,80
10.10/PZNovák Matouš 2006 VS Tábor210.93 358 215.73 60 275.73148.74/117,10
11.11/PZPollert Antonín 2006 USK Pha186.31 458 0.00 999 644.31517.32/407,40
  Strasser Marek 2004 L.Žatec0.00 0 0.00 0 0.00 0
  Válek Michal 2006 VS Tábor0.00 0 0.00 0 0.00 0

kategorie K1W   předžákyně

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/PZKleinová Štěpánka 2005 Č,Kruml,192.53 64 249.21 262 256.53 0
  Horalová Josefína 2005 Horš.Týn0.00 0 0.00 0 0.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3