vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Vysokomýtský slalom

05.07.2014   řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou Veřejnou plovárnou
ředitel: Luděk Roleček   vrchní rozhodčí: Ladislav Jílek
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMŠŤASTNÝ Jan 1970 3 Pardub.109.90 0 109.10 2 109.90 18
2. ŠILAR Jakub 1987 3 Vys.Mýto115.10 0 115.50 2 115.105.20/4,714
3.1/DSMILLER Jan 1997 2 Turnov117.00 0 115.60 0 115.605.70/5,210
4.1/VVĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav115.40 2 114.80 2 116.806.90/6,39
5.1/U23SUCHÁNEK Daniel 1993 3 Vys.Mýto118.20 2 119.10 2 120.2010.30/9,48
6.2/VMHAUCK Marek 1977 3 Č.Skal.121.40 4 123.10 0 123.1013.20/12,07
7.2/U23JÍLEK Jan 1993 0 Vys.Mýto128.70 2 127.10 0 127.1017.20/15,76
8.2/VBURIÁNEK Karel 1965 3 Semily130.30 0 128.30 0 128.3018.40/16,75
9.1/ZSŽENKA Martin 2000 0 Pardub.129.90 0 130.40 4 129.9020.00/18,24
10.2/ZSŽENKA Ondra 2000 0 Pardub.129.40 2 129.80 2 131.4021.50/19,63
11.1/DMRUFFER Matěj 1999 0 Pardub.131.10 2 131.60 2 133.1023.20/21,12
12.3/U23VRBA Vojtěch 1994 0 Sláv.HK133.80 0 138.10 0 133.8023.90/21,71
13. KOZDERKA Pavel 1985 0 Turnov135.30 2 133.70 2 135.7025.80/23,50
14.3/VMVÍTEK David 1974 0 Č.Skal.136.10 0 137.70 0 136.1026.20/23,80
15.3/ZSREJMAN Petr 2001 0 KVS HK136.30 2 139.60 4 138.3028.40/25,80
16.4/U23ŠŤASTNÝ Filip 1994 0 Pardub.136.70 2 138.15 2 138.7028.80/26,20
17.4/ZSNOVÁK Kuba 2001 0 Pardub.161.60 2 165.50 4 163.6053.70/48,90
  KÁRNÍK Zdeněk 1968 0 L.Tábor0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSGALUŠKOVÁ Antonie 2001 2 Sušice116.10 4 115.10 0 115.10 10
2.1/VMHAUCKOVÁ Ilona 1978 3 Č.Skal.131.20 2 131.00 0 131.0015.90/13,86
3.1/U23BURIÁNKOVÁ Anežka 1994 3 Semily131.30 0 133.90 2 131.3016.20/14,15
4.2/VMŘEHÁKOVÁ Dana 1970 3 Semily133.00 0 135.50 0 133.0017.90/15,64
5.2/ZSROZTOČILOVÁ Dominika 2001 0 Semily140.60 0 141.10 0 140.6025.50/22,23
6.1/ZMHAUCKOVÁ Gabriela 2002 0 Sláv.HK147.10 4 143.40 4 147.4032.30/28,12
7.1/DMLACINOVÁ Karolína 1999 3 Semily153.80 2 150.70 2 152.7037.60/32,71
8.2/ZMHOFMANOVÁ Šárka 2002 0 Sláv.HK159.50 0 160.10 4 159.5044.40/38,60
9.3/ZSSKOTNICOVÁ Karolína 2000 0 Sláv.HK167.80 2 157.10 4 161.1046.00/40,00
  NOVOTNÁ Mariána 2002 0 Pardub.0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
Vys.Mýto
Vys.Mýto
120.90 0 126.70 0 120.90 4
2.1/VMKUBŮ Petr
ŠESTÁK Karel
1976
1971
3 Olomouc
Č.Skal.
132.10 4 133.10 2 135.1014.20/11,73
3.1/DSPAVLÍK Pavel
ŘÍHA Jan
1998
1996
3 Třebech.
Třebech.
133.50 2 135.10 2 135.5014.60/12,12
4. ŠILAR Jakub
JASANSKÁ Jitka
1987
1981
Vys.Mýto
Vys.Mýto
137.60 0 138.50 2 137.6016.70/13,81
5. KOZDERKA Pavel
MILLER Jan
1985
1997
Turnov
Turnov
136.90 2 135.00 8 138.9018.00/14,90
6.1/VJAROLÍMKOVÁ Věra
JAROLÍMEK Otta
1966
1961
Turnov
Turnov
171.50 2 165.60 0 165.6044.70/37,00
  HEJHAL Luděk
JUNEK Matyáš
1996
1997
Vys.Mýto
Vys.Mýto
0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. POLÍVKA Radek 1980 2 Sláv.HK101.60 0 103.10 0 101.60 43
2.1/U23SUCHÁNEK Daniel 1993 3 Vys.Mýto102.00 4 104.80 0 104.803.20/3,139
3.1/DSMILLER Jan 1997 2 Turnov106.50 0 0.00 999 106.504.90/4,835
4. KOZDERKA Pavel 1985 3 Turnov107.80 2 107.40 0 107.405.80/5,731
5.1/VMKUBŮ Petr 1976 2 Olomouc107.90 0 112.00 0 107.906.30/6,227
6.1/DMPAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.110.00 2 111.50 0 111.509.90/9,723
7.2/DSŘÍHA Jan 1996 2 Třebech.111.20 2 111.60 2 113.2011.60/11,419
8. KUBŮ Jiří 1981 3 Vys.Mýto115.10 0 114.20 2 115.1013.50/13,318
8.2/VMŠESTÁK Karel 1971 2 Č.Skal.115.10 0 117.30 0 115.1013.50/13,317
10.1/VPAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.118.40 2 118.40 0 118.4016.80/16,516
11.2/DMBOUČEK Stanislav 1999 3 Trutnov118.80 2 120.90 2 120.8019.20/18,915
12. ŠILAR Jakub 1987 3 Vys.Mýto119.70 2 122.50 2 121.7020.10/19,814
13.3/VMVENIGER Jiří 1973 0 Vys.Mýto124.30 0 122.50 0 122.5020.90/20,613
14.3/DSFRIŠMAN Marek 1997 0 Sláv.HK127.70 0 123.40 0 123.4021.80/21,512
15.1/ZSVENIGER Jan 2000 0 Vys.Mýto123.20 6 124.10 0 124.1022.50/22,111
16.2/ZSREJMAN Petr 2001 0 KVS HK125.10 4 119.60 6 125.6024.00/23,610
16.3/ZSŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště123.20 6 121.60 4 125.6024.00/23,69
18.4/ZSHRNČÍŘ Jakub 2001 0 Vys.Mýto125.20 2 125.50 52 127.2025.60/25,28
19.5/ZSŽENKA Martin 2000 0 Pardub.127.30 0 127.60 0 127.3025.70/25,37
20.6/ZSŽENKA Ondra 2000 0 Pardub.128.20 0 131.30 4 128.2026.60/26,26
21.1/VSBOCH Pavel 1951 3 Semily126.50 2 129.30 0 128.5026.90/26,55
22.7/ZSHRNČÍŘ Vojtěch 2001 0 Vys.Mýto126.60 2 128.90 4 128.6027.00/26,64
23.2/VSPOLÍVKA Karel 1945 3 Sláv.HK128.90 2 129.20 0 129.2027.60/27,23
24.2/VJAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov135.00 0 132.40 0 132.4030.80/30,32
25.2/U23JAROLÍMEK Otta 1991 3 Turnov137.10 0 135.70 0 135.7034.10/33,61
26.4/VMMAREK Pavel 1972 0 Třebech.141.20 6 138.80 4 142.8041.20/40,60
27.3/DMRUFFER Matěj 1999 0 Pardub.141.20 2 141.30 4 143.2041.60/40,90
28.1/ZMMAREK Matyáš 2003 0 Třebech.147.20 4 148.10 0 148.1046.50/45,80
29.8/ZSNOVÁK Kuba 2001 0 Pardub.152.30 6 147.80 4 151.8050.20/49,40
30.3/U23JAROLÍMEK Josef 1995 0 Turnov153.30 4 155.70 4 157.3055.70/54,80
31.3/VŠVAGR Zdeněk 1968 0 Týniště151.70 6 150.60 10 157.7056.10/55,20
32.2/ZMŠPRYŇAR Jakub 2002 0 Týniště197.40 10 185.30 6 191.3089.70/88,30
33.3/ZMMAREK Tobiáš 2003 0 Třebech.194.90 8 200.90 4 202.90101.30/99,70

kategorie K1M   předžáci

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/PZMZOUBEK Adam 2004 0 Semily148.20 2 179.80 2 150.20 0
2.2/PZMVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 0 Zbraslav153.10 10 156.00 4 160.009.80/6,50
3.1/PZZGALUŠKOVÁ Bára 2006 0 Sušice175.10 10 167.60 4 171.6021.40/14,20
4.3/PZMŠŤASTNÝ Matěj 2005 0 Pardub.194.70 58 199.60 16 215.6065.40/43,50
5.4/PZMŠVAGR Robin 2004 0 Týniště211.40 20 221.50 18 231.4081.20/54,10
  NĚMEC Radek 2004 0 Pardub.0.00 999 0.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3