vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Vysokomýtský slalom

06.07.2014   řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou Veřejnou plovárnou
ředitel: Luděk Roleček   vrchní rozhodčí: Ladislav Jílek
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMŠŤASTNÝ Jan 1970 3 Pardub.106.70 0 108.20 2 106.70 17
2.1/VVĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav113.30 2 114.90 0 114.908.20/7,713
3.1/DSMILLER Jan 1997 2 Turnov115.30 0 121.10 4 115.308.60/8,19
4. ŠILAR Jakub 1987 3 Vys.Mýto117.40 0 119.20 4 117.4010.70/10,08
5.2/VMHAUCK Marek 1977 3 Č.Skal.119.80 2 119.70 0 119.7013.00/12,27
6.1/U23ŠŤASTNÝ Filip 1994 0 Pardub.120.20 2 137.40 6 122.2015.50/14,56
7.2/U23SUCHÁNEK Daniel 1993 3 Vys.Mýto121.20 2 137.00 8 123.2016.50/15,55
8.1/ZSŽENKA Ondra 2000 0 Pardub.125.10 0 126.40 2 125.1018.40/17,24
9.3/U23JÍLEK Jan 1993 0 Vys.Mýto137.40 6 126.20 0 126.2019.50/18,33
10.2/VBURIÁNEK Karel 1965 3 Semily129.00 2 126.90 0 126.9020.20/18,92
11.2/ZSŽENKA Martin 2000 0 Pardub.128.20 2 127.20 2 129.2022.50/21,11
12.4/U23VRBA Vojtěch 1994 0 Sláv.HK130.70 2 131.50 2 132.7026.00/24,40
13.1/DMRUFFER Matěj 1999 0 Pardub.135.10 0 133.20 4 135.1028.40/26,60
14. KOZDERKA Pavel 1985 0 Turnov0.00 999 138.50 0 138.5031.80/29,80
15.3/ZSREJMAN Petr 2001 0 KVS HK139.00 2 140.20 4 141.0034.30/32,10
16.4/ZSNOVÁK Kuba 2001 0 Pardub.165.00 52 162.00 2 164.0057.30/53,70
  KÁRNÍK Zdeněk 1968 0 L.Tábor0.00 999 0.00 999 999.00 0
  VÍTEK David 1974 0 Č.Skal.0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSGALUŠKOVÁ Antonie 2001 2 Sušice114.10 2 115.80 4 116.10 10
2.1/VMHAUCKOVÁ Ilona 1978 3 Č.Skal.128.50 0 128.10 2 128.5012.40/10,76
3.2/VMŘEHÁKOVÁ Dana 1970 3 Semily130.20 0 128.60 0 128.6012.50/10,85
4.1/U23BURIÁNKOVÁ Anežka 1994 3 Semily132.90 4 131.30 2 133.3017.20/14,84
5.2/ZSROZTOČILOVÁ Dominika 2001 0 Semily137.40 0 136.00 4 137.4021.30/18,33
6.1/ZMHAUCKOVÁ Gabriela 2002 0 Sláv.HK137.90 2 137.50 2 139.5023.40/20,22
7.1/DMLACINOVÁ Karolína 1999 3 Semily147.00 4 161.10 0 151.0034.90/30,11
8.3/ZSSKOTNICOVÁ Karolína 2000 0 Sláv.HK154.20 4 151.40 0 151.4035.30/30,40
9.2/ZMHOFMANOVÁ Šárka 2002 0 Sláv.HK153.30 2 159.10 0 155.3039.20/33,80
  NOVOTNÁ Mariána 2002 0 Pardub.0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
Vys.Mýto
Vys.Mýto
123.50 2 0.00 999 125.50 4
2.1/VMKUBŮ Petr
ŠESTÁK Karel
1976
1971
3 Olomouc
Č.Skal.
134.60 2 130.90 0 130.905.40/4,33
3. KOZDERKA Pavel
MILLER Jan
1985
1997
Turnov
Turnov
131.70 0 0.00 999 131.706.20/4,92
4.1/DSPAVLÍK Pavel
ŘÍHA Jan
1998
1996
3 Třebech.
Třebech.
136.10 2 133.70 2 135.7010.20/8,11
5. ŠILAR Jakub
JASANSKÁ Jitka
1987
1981
Vys.Mýto
Vys.Mýto
140.50 6 141.00 4 145.0019.50/15,50
6.1/VJAROLÍMKOVÁ Věra
JAROLÍMEK Otta
1966
1961
Turnov
Turnov
165.60 2 166.00 0 166.0040.50/32,30
  HEJHAL Luděk
JUNEK Matyáš
1996
1997
Vys.Mýto
Vys.Mýto
0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. POLÍVKA Radek 1980 2 Sláv.HK98.80 0 101.20 0 98.80 43
2.1/U23SUCHÁNEK Daniel 1993 3 Vys.Mýto102.90 0 108.80 0 102.904.10/4,139
3. KOZDERKA Pavel 1985 3 Turnov107.70 2 105.90 0 105.907.10/7,235
4.1/DSMILLER Jan 1997 2 Turnov113.00 4 104.70 2 106.707.90/8,031
5.1/VMKUBŮ Petr 1976 2 Olomouc106.90 2 107.20 0 107.208.40/8,527
6.1/DMPAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.111.50 0 109.80 0 109.8011.00/11,123
7.2/DSŘÍHA Jan 1996 2 Třebech.112.10 2 112.30 2 114.1015.30/15,519
8. KUBŮ Jiří 1981 3 Vys.Mýto117.90 52 113.30 2 115.3016.50/16,718
9.1/VPAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.119.30 0 116.70 0 116.7017.90/18,117
10.2/VMŠESTÁK Karel 1971 2 Č.Skal.117.50 2 117.80 0 117.8019.00/19,216
11.1/ZSVENIGER Jan 2000 0 Vys.Mýto123.20 2 119.60 0 119.6020.80/21,115
12.3/DSFRIŠMAN Marek 1997 0 Sláv.HK120.20 0 122.10 2 120.2021.40/21,714
13.3/VMVENIGER Jiří 1973 0 Vys.Mýto118.80 2 0.00 999 120.8022.00/22,313
14. ŠILAR Jakub 1987 3 Vys.Mýto120.90 0 126.10 2 120.9022.10/22,412
15.2/DMBOUČEK Stanislav 1999 3 Trutnov119.20 2 121.40 4 121.2022.40/22,711
16.2/ZSHRNČÍŘ Jakub 2001 0 Vys.Mýto122.40 0 125.50 4 122.4023.60/23,910
17.3/ZSŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště122.50 0 121.60 2 122.5023.70/24,09
18.4/ZSREJMAN Petr 2001 0 KVS HK124.40 0 124.50 2 124.4025.60/25,98
19.1/VSBOCH Pavel 1951 3 Semily124.80 0 125.50 2 124.8026.00/26,37
20.5/ZSŽENKA Ondra 2000 0 Pardub.125.80 0 125.90 2 125.8027.00/27,36
21.6/ZSHRNČÍŘ Vojtěch 2001 0 Vys.Mýto126.20 0 126.10 0 126.1027.30/27,65
22.2/VSPOLÍVKA Karel 1945 3 Sláv.HK128.80 0 127.70 0 127.7028.90/29,34
23.2/VJAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov130.30 2 128.90 0 128.9030.10/30,53
24.7/ZSŽENKA Martin 2000 0 Pardub.128.40 2 128.90 2 130.4031.60/32,02
25.2/U23JAROLÍMEK Otta 1991 3 Turnov137.10 0 135.90 0 135.9037.10/37,61
26.4/VMMAREK Pavel 1972 0 Třebech.137.50 4 139.20 4 141.5042.70/43,20
27.1/ZMMAREK Matyáš 2003 0 Třebech.139.80 2 141.20 6 141.8043.00/43,50
28.3/DMRUFFER Matěj 1999 0 Pardub.144.40 2 144.70 2 146.4047.60/48,20
29.8/ZSNOVÁK Kuba 2001 0 Pardub.151.20 2 152.00 2 153.2054.40/55,10
30.3/VŠVAGR Zdeněk 1968 0 Týniště166.70 4 149.80 4 153.8055.00/55,70
31.3/U23JAROLÍMEK Josef 1995 0 Turnov157.50 0 150.90 6 156.9058.10/58,80
32.2/ZMMAREK Tobiáš 2003 0 Třebech.175.30 4 177.60 2 179.3080.50/81,50
33.3/ZMŠPRYŇAR Jakub 2002 0 Týniště188.20 4 179.00 58 192.2093.40/94,50

kategorie K1M   předžáci

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/PZMVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 0 Zbraslav148.70 12 152.10 6 158.10 0
2.1/PZZGALUŠKOVÁ Bára 2006 0 Sušice161.00 56 162.40 10 172.4014.30/9,00
3.2/PZMZOUBEK Adam 2004 0 Semily183.20 2 179.60 6 185.2027.10/17,10
4.3/PZMŠŤASTNÝ Matěj 2005 0 Pardub.188.00 8 185.60 8 193.6035.50/22,50
5.4/PZMŠVAGR Robin 2004 0 Týniště218.20 12 202.20 14 216.2058.10/36,70
  NĚMEC Radek 2004 0 Pardub.0.00 999 0.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3