vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

5. Český pohár žáků ve sjezdu - sprint v Benátkách

15.08.2015   loděnice v Obodři
ředitel: Jiří Abraham   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSKLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.00:58,28 01:00,40 00:58,28 0
2.2/ZSURBAN Daniel 2001 3 Šumperk00:58,99 01:01,24 00:58,990.71/1,20
3.3/ZSLERCH Eduard 2002 Klášter.01:00,22 01:06,08 01:00,221.94/3,30
4.4/ZSFIALA Jakub 2001 Olomouc01:00,32 01:00,72 01:00,322.04/3,50
5.1/ZMMAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml.00:00,00 01:03,72 01:03,725.44/9,30
6.2/ZMRAŠNER Karel 2004 Postřelm01:05,01 01:06,59 01:05,016.73/11,50
7.3/ZMKRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc01:09,38 01:07,81 01:07,819.53/16,40
8.5/ZSJANŮ Filip 2002 Olomouc01:08,87 01:08,00 01:08,009.72/16,70
9.4/ZMBEIER Matouš 2004 Trutnov01:09,74 01:10,24 01:09,7411.46/19,70
10. ŠVÉDA Daniel 2002 Val.Mez.00:00,00 00:00,00 59:59,993541.71/6.077,10
  SMILEK Jiří 2003 Val.Mez.00:00,00 00:00,00 00:00,00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno00:48,55 00:47,92 00:47,92 0
2.2/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor00:48,55 00:49,04 00:48,550.63/1,30
3.3/ZSDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2 Dukla B.00:50,65 00:49,76 00:49,761.84/3,80
4.4/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí00:54,15 00:53,79 00:53,795.87/12,20
5.1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc00:54,95 00:55,93 00:54,957.03/14,70
6.5/ZSBEKOVÁ Kateřina 2002 KK Opava00:56,52 00:55,09 00:55,097.17/15,00
7.2/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc00:55,85 00:57,50 00:55,857.93/16,50
8.6/ZSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno00:59,08 00:58,13 00:58,1310.21/21,30
9.7/ZSTŮMOVÁ Natálie 2002 3 SKVeselí00:59,01 00:59,38 00:59,0111.09/23,10
10.3/ZMHEINZOVÁ Bára 2003 3 Olomouc01:01,60 01:04,31 01:01,6013.68/28,50
11.8/ZSBEDNÁŘOVÁ Anna 2002 Č.Lípa01:06,12 01:03,28 01:03,2815.37/32,10
12.9/ZSHRUŠKOVÁ Klára 2001 KK Opava01:04,30 01:03,84 01:03,8415.92/33,20
13.4/ZMKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 KK Opava01:07,07 01:11,21 01:07,0719.15/40,00
14.5/ZMHRDLIČKOVÁ Sára 2003 Kralupy01:08,47 01:13,52 01:08,4720.55/42,90
15.6/ZMHLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml.01:14,36 01:08,95 01:08,9521.03/43,90
16.7/ZMALTMAN Marcella 2004 USA01:10,65 01:09,55 01:09,5521.63/45,10
17.8/ZMNOVÁKOVÁ Denisa 2003 Kralupy01:12,35 01:12,68 01:12,3524.43/51,00
18.9/ZMNOVOSADOVÁ Kristina 2004 Č.Kruml.01:13,19 01:13,65 01:13,1925.27/52,70
19.10/ZMMACHUTOVÁ Iva 2003 Kralupy00:00,00 01:21,70 01:21,7033.78/70,50
20. KLEINOVÁ Štěpánka 2005 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 59:59,993552.07/7.412,50
21. ORSÁGOVÁ Anna 2003 Val.Mez.00:00,00 00:00,00 59:59,993552.07/7.412,50
22. PECHÁČKOVÁ Julie 2003 Val.Mez.00:00,00 00:00,00 59:59,993552.07/7.412,50

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSHRNČÍŘ Jakub
HRNČÍŘ Vojtěch
2001
2001
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
01:02,06 01:01,20 01:01,20 0
2.2/ZSHALA Jiří
PROCHÁZKA Vojtěch
2002
2002
Olomouc
Olomouc
01:03,05 01:04,04 01:03,051.85/3,00
3.3/ZSLÁTAL Filip
ŠVARC Adam
2001
2001
Olomouc
Olomouc
00:00,00 01:03,83 01:03,832.63/4,30
4.1/ZMHRADEC Matěj
RUDORFER Martin
2003
2003
Olomouc
Olomouc
01:05,83 01:08,65 01:05,834.63/7,60
150. SMILEK Jiří
ŠVÉDA Daniel
2003
2002
Val.Mez.
Val.Mez.
00:00,00 59:59,99 59:59,993538.79/5.782,30

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSKLEIN Pavel 2001 2 Č.Kruml.00:44,30 00:46,01 00:44,30 0
2.2/ZSBOHATÝ Karel 2001 3 Třebech.00:45,66 00:44,34 00:44,340.04/0,10
3.3/ZSKIRCHNER David 2002 3 Dukla B.00:48,27 00:49,71 00:48,273.97/9,00
4.4/ZSIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí00:50,96 00:48,32 00:48,324.02/9,10
5.5/ZSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno00:49,76 00:49,22 00:49,224.92/11,10
6.6/ZSFIALA Jakub 2001 3 Olomouc00:49,62 00:49,64 00:49,625.32/12,00
7.7/ZSURBAN Daniel 2001 Šumperk00:53,04 00:49,91 00:49,915.61/12,70
8.8/ZSWALTER David 2001 3 Šumperk00:50,70 00:54,01 00:50,706.40/14,40
9.9/ZSHRNČÍŘ Jakub 2001 3 Vys.Mýto00:51,34 00:57,57 00:51,347.04/15,90
10.10/ZSHALA Jiří 2002 3 Olomouc00:53,24 00:51,80 00:51,807.50/16,90
11.11/ZSŠVARC Adam 2001 3 Olomouc01:00,40 00:51,99 00:51,997.69/17,40
12.12/ZSROUČA Samuel 2002 3 Šumperk00:53,56 00:56,64 00:53,569.26/20,90
13.1/ZMVANĚK Matěj 2004 VS Tábor00:54,89 00:53,75 00:53,759.45/21,30
14.13/ZSLÁTAL Filip 2001 3 Olomouc00:55,53 00:55,73 00:55,5311.23/25,30
15.2/ZMBERGMANN Bořivoj 2003 KK Brno00:56,07 00:55,60 00:55,6011.30/25,50
16.14/ZSPROCHÁZKA Vojtěch 2002 3 Olomouc00:55,80 01:02,74 00:55,8011.50/26,00
17.3/ZMRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc00:57,01 00:56,49 00:56,4912.19/27,50
18.4/ZMHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc00:56,61 00:57,84 00:56,6112.31/27,80
19.15/ZSMRÁKA Tomáš 2001 3 Olomouc00:58,31 00:56,79 00:56,7912.49/28,20
20.16/ZSHRNČÍŘ Vojtěch 2001 3 Vys.Mýto00:57,00 00:57,42 00:57,0012.70/28,70
21.5/ZMRAŠNER Karel 2004 Postřelm00:58,09 00:58,37 00:58,0913.79/31,10
22.17/ZSSUK Jakub 2002 Trutnov01:01,71 00:58,54 00:58,5414.24/32,10
23.6/ZMKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc00:58,77 00:59,03 00:58,7714.47/32,70
24.18/ZSKRÁL Matěj 2002 3 Postřelm00:58,93 01:00,14 00:58,9314.63/33,00
25.19/ZSJANŮ Filip 2002 2 Olomouc00:59,47 00:59,54 00:59,4715.17/34,20
26.7/ZMSOUČEK Tomáš 2003 Olomouc01:01,90 01:09,72 01:01,9017.60/39,70
27.8/ZMGÁBRLÍK Jakub 2004 Olomouc01:03,85 01:05,72 01:03,8519.55/44,10
28.9/ZMMRÁKA Jan 2004 Olomouc01:05,99 01:04,10 01:04,1019.80/44,70
29.20/ZSHRŇÁK Vojtěch 2002 Kralupy01:08,17 01:07,38 01:07,3823.08/52,10
30.10/ZMKOSÍK Dan 2004 Olomouc01:07,67 01:12,52 01:07,6723.37/52,80
31.21/ZSULITZKA Oliver 2002 KK Opava01:07,95 01:09,23 01:07,9523.65/53,40
32.11/ZMHRŇÁK Jáchym 2004 Kralupy01:10,82 01:10,09 01:10,0925.79/58,20
33.12/ZMNOVÁK Michal 2003 Kralupy01:11,42 01:10,61 01:10,6126.31/59,40
34.13/ZMMRÁZEK Jakub 2004 KK Opava01:12,72 01:12,52 01:12,5228.22/63,70
35.14/ZMFURIŠ Eduard 2004 Č.Kruml.01:18,07 01:16,27 01:16,2731.97/72,20
36.15/ZMKAŠÁK Filip 2003 Kralupy01:16,30 00:00,00 01:16,3032.00/72,20
37.22/ZSOLŠÁK Matyáš 2001 Č.Kruml.01:22,72 01:20,42 01:20,4236.12/81,50
38. KLÍMA Martin 2005 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 59:59,993555.69/8.026,40
39. HRIC Ondřej 2004 Olomouc00:00,00 00:00,00 59:59,993555.69/8.026,40

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno00:55,80 00:54,11 00:54,11 0
2.2/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí01:27,82 01:05,10 01:05,1010.99/20,30
3.1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc01:26,21 01:06,41 01:06,4112.30/22,70
4.2/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc01:26,26 01:12,04 01:12,0417.93/33,10
5.3/ZMALTMAN Marcella 2004 USA01:20,98 01:19,28 01:19,2825.17/46,50
6.4/ZMHEINZOVÁ Bára 2003 Olomouc01:21,75 01:23,71 01:21,7527.64/51,10
7.3/ZSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno01:58,90 02:02,41 01:58,9064.79/119,70
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3