vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

5. Český pohár ve slalomu na Lipně + MČR + MČR U23

20.08.2016   Vltava pod Lipenskou prehradou
ředitel: Jakub Bican   vrchní rozhodčí: Jana Macíková
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. GEBAS Vítězslav 1984 MT USK Pha105.19 0 107.03 0 107.03 75
1.1/U23ROHAN Lukáš 1995 1 USK Pha108.93 2 107.03 0 107.03 75
3. BEŇUŠ Matěj   SVK104.82 4 107.42 0 107.420.39/0,40
4.1/VMJEŽEK Stanislav 1976 MT USK Pha108.58 2 107.94 0 107.940.91/0,962
5.1/DSCHALOUPKA Václav 1998 1 Olomouc108.74 0 108.35 0 108.351.32/1,257
6. JÁNĚ Michal 1986 MT Dukla B.110.00 0 107.14 2 109.142.11/2,053
7. ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha108.03 0 108.21 2 110.213.18/3,049
8.2/VMMAŠEK Jan 1978 1 USK Pha111.99 0 110.24 0 110.243.21/3,046
9. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha112.52 0 110.76 0 110.763.73/3,543
10.2/U23VĚTROVSKÝ Jan 1997 1 USK Pha108.08 0 110.91 2 112.915.88/5,540
11. JORDÁN František 1991 1 Dukla B.112.43 2 110.85 52 162.8555.82/52,237
12. RAK Tomáš 1989 1 Dukla B.110.86 50 105.60 0 105.60 35
13.2/DSLERCH Adam 1998 1 Dukla B.114.90 2 107.22 0 107.220.19/0,233
14. MARTIKÁN Michal   SVK112.77 2 107.42 2 109.422.39/2,20
15.3/DSKUNA Václav 1998 2+ SKVS ČB112.82 2 110.65 2 112.655.62/5,331
16. ROISIN Lucas 97 FRA115.40 6 109.24 4 113.246.21/5,80
17.1/DMHEGER Vojtěch 2000 2+ Dukla B.114.42 50 111.28 2 113.286.25/5,829
18.3/U23MRŮZEK Jakub 1995 2+ Dukla B.111.46 4 115.58 10 115.468.43/7,927
19. HAVLÍČEK Jan 1982 1 USK Pha115.67 0 116.85 0 115.678.64/8,125
20.4/DSHEGER Tomáš 1998 1 Dukla B.119.32 0 116.49 0 116.499.46/8,823
21.5/DSPŘÍHODA Matouš 1998 1 USK Pha109.92 8 109.29 10 117.9210.89/10,221
22. FOUKAL Pavel 1987 1 Dukla B.117.92 54 116.35 2 118.3511.32/10,619
23.6/DSLHOTA Matyáš 1999 1 USK Pha113.28 6 110.29 102 119.2812.25/11,417
24. MALÝ Vojtěch 1986 1 USK Pha115.26 6 115.70 6 121.2614.23/13,315
25.7/DSNOVOTNÝ Jan 1998 2+ Olomouc120.12 2 123.22 12 122.1215.09/14,114
26.3/VMRAŠEK Michal 1977 2+ Dukla B.122.57 2 120.14 2 122.1415.11/14,113
27.2/DMNOVOTNÝ Petr 2000 2 Olomouc124.51 52 122.27 0 122.2715.24/14,212
28.4/VMKVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV124.82 8 119.12 4 123.1216.09/15,011
29.4/U23PEXA Jakub 1994 2+ USK Pha121.60 8 121.56 4 125.5618.53/17,310
30. PEŠEK Michal 1992 1 Kralupy127.58 102 122.19 4 126.1919.16/17,99
31.3/DMBOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.123.59 6 121.25 58 129.5922.56/21,18
32. HROBSKÝ Milan 1983 2+ RK Troja130.56 0 124.86 8 130.5623.53/22,07
33.5/U23SVOBODA Adam 1994 1 USK Pha123.92 8 133.94 52 131.9224.89/23,36
34.8/DSPŘIKRYL Matěj 1999 2+ VSKRájec149.40 104 124.03 8 132.0325.00/23,45
35.4/DMWENDL Denis 2000 2+ Horš.Týn124.90 160 126.85 8 134.8527.82/26,04
36.6/U23POSPÍCHAL Radek 1994 2+ SKVS ČB140.79 2 127.96 10 137.9630.93/28,93
37.1/VKUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja132.40 56 133.95 6 139.9532.92/30,82
38.5/VMPRCHLÍK Jiří 1978 2+ L.Tábor158.67 10 145.51 62 168.6761.64/57,61
39.9/DSKAMINSKÝ Jan 1999 2+ USK Pha117.81 56 119.50 52 171.5064.47/60,20
  CEPEK Matěj 1998 2+ SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 MT USK Pha110.73 0 108.07 2 110.07 75
2.1/U23GALUŠKOVÁ Karolína 1995 1 Sušice112.75 2 106.84 6 112.842.77/2,568
3. VOJTOVÁ Veronika 1990 MT USK Pha117.41 4 110.93 2 112.932.86/2,662
4.2/U23VALÍKOVÁ Barbora 1994 1 Dukla B.116.62 2 113.07 0 113.073.00/2,757
5.1/VHILGERTOVÁ Štěpána 1968 1 Dukla B.115.55 2 114.23 0 114.234.16/3,853
6.1/DSFIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice114.33 6 118.00 0 118.007.93/7,249
7. HOŠKOVÁ Kateřina 1985 1 USK Pha117.71 0 116.05 4 120.059.98/9,146
8.1/DMGALUŠKOVÁ Antonie 2001 2+ Sušice120.38 0 120.73 0 120.7310.66/9,743
9.3/U23FOLTYSOVÁ Sabina 1996 1 KK Opava121.61 0 121.68 52 173.6863.61/57,840
10.2/DSDUŠKOVÁ Kateřina 1998 1 USK Pha116.77 0 114.71 102 216.71106.64/96,937
11.3/DSSATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno125.28 2 119.53 0 119.539.46/8,635
12.2/DMŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha127.98 54 122.20 0 122.2012.13/11,033
13.4/DSHRICOVÁ Klára 1999 1 Olomouc124.54 2 123.21 58 126.5416.47/15,031
14.1/ZSBEKOVÁ Kateřina 2002 2+ KK Opava125.80 4 125.26 4 129.2619.19/17,429
15.4/U23KOBLENCOVÁ Anna 1997 1 Kralupy133.37 52 129.52 0 129.5219.45/17,727
16.2/ZSNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 2+ L.Žatec130.85 56 128.76 2 130.7620.69/18,825
17.3/ZSNEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 2+ Stonava127.21 4 137.65 54 131.2121.14/19,223
18.3/DMVRBOVÁ Alexandra 2000 2+ Horš.Týn129.45 2 124.89 54 131.4521.38/19,421
19.4/DMSATKOVÁ Gabriela 2001 2+ KK Brno127.80 4 120.24 54 131.8021.73/19,719
20.5/U23KLEMENTOVÁ Sylvie 1994 2+ L.Žatec143.84 56 135.21 0 135.2125.14/22,817
21.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV147.96 154 137.74 4 141.7431.67/28,815
22. ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 2+ SKVS ČB152.28 54 143.55 0 143.5533.48/30,414
23.2/VZEMANOVÁ Jana 1969 2+ USK Pha141.88 2 133.53 54 143.8833.81/30,713
24. ORNSTOVÁ Eva 1989 2 Dukla B.118.12 52 113.78 52 165.7855.71/50,612
25.5/DMDUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha120.90 52 130.16 106 172.9062.83/57,111
26.5/DSHRICOVÁ Adéla 1999 2+ Olomouc155.86 112 131.24 50 181.2471.17/64,710
27.6/DSPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 2+ Olomouc148.40 256 145.58 54 199.5889.51/81,39
28. ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy200.37 106 163.17 62 225.17115.10/104,68
29.6/U23ZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 1 Dukla B.124.36 102 4.00 999 226.36116.29/105,70
  KNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. KAŠPAR Jonáš
ŠINDLER Marek
1991
1992
MT Dukla B.
Dukla B.
114.31 4 110.09 0 110.09 60
2. KARLOVSKÝ Ondřej
JÁNĚ Jakub
1991
1990
MT Dukla B.
Dukla B.
114.81 0 110.80 4 114.804.71/4,353
3. KOPLÍK Tomáš
VRZÁŇ Jakub
1986
1987
1 USK Pha
USK Pha
118.55 2 115.97 4 119.979.88/9,047
4.1/DSHEGER Vojtěch
HEGER Tomáš
2000
1998
2 Dukla B.
Dukla B.
124.88 4 120.34 0 120.3410.25/9,342
5.2/DSVRUBLOVSKÝ Jan
NOVOTNÝ Petr
1999
2000
1 Olomouc
Olomouc
125.21 2 124.40 4 128.4018.31/16,638
6. POSPÍCHAL Radek
WEBER Oldřich
1994
1987
1 SKVS ČB
SKVS ČB
138.34 14 131.24 2 133.2423.15/21,034
7. HRADÍLEK Václav
VLČEK Jan
1982
1990
1 USK Pha
USK Pha
124.01 2 135.29 6 141.2931.20/28,331
8.1/U23VĚTROVSKÝ Jan
MATĚJKA Michael
1997
1997
MT USK Pha
USK Pha
120.50 4 120.74 52 172.7462.65/56,928
9.3/DSZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
2000
1998
2 Dukla B.
Dukla B.
128.71 4 126.99 56 182.9972.90/66,225
10. GOTVALD Robert
FUSEK Radomír
1990
1990
1 USK Pha
Val.Mez.
132.73 4 127.10 56 183.1073.01/66,322
11.1/VKLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
1964
1967
1 Kotva B.
SKŽižkov
1.00 999 131.95 6 137.9527.86/25,320
12. SUCHÝ Ondřej
SUCHÝ Matěj
1979
1986
1 Dukla B.
Dukla B.
136.14 54 135.61 4 139.6129.52/26,818
13. ŠUPOLÍK Luboš
ŠEBA Patrik
1992
1992
2 Kralupy
Kralupy
136.29 106 135.37 8 143.3733.28/30,216
14. VOLÁK Jaroslav
KOČÍ Martin
1990
1991
2 Klášter.
Klášter.
141.65 12 139.07 6 145.0734.98/31,814
15.1/DMPOHANKA Vítek
WENDL Denis
2000
2000
2 Klatovy
Horš.Týn
135.06 54 141.29 114 189.0678.97/71,712
  MRŮZEK Vojta
KAŠPAR Albert
1998
1998
1 KK Opava
KK Opava
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MRÁZEK Jan
ROUSEK Tomáš
1998
1997
1 KK Opava
KK Opava
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. TUNKA Ondřej 1990 1 USK Pha100.94 0 97.86 0 97.86 75
2. PŘINDIŠ Vít 1989 MT USK Pha101.84 2 98.00 0 98.000.14/0,168
3. ORNST Zdeněk 1990 1 Dukla B.102.01 2 99.13 0 99.131.27/1,362
4. CVIKL Ondřej 1992 1 USK Pha103.49 0 99.20 0 99.201.34/1,457
5. HRADÍLEK Vavřinec 1987 MT USK Pha101.76 0 100.60 2 102.604.74/4,853
6. KUBRIČAN Lukáš 1984 1 Dukla B.103.28 0 102.69 0 102.694.83/4,949
7. ZAJÍC Ondřej 1990 1 Roudnice104.03 2 102.24 2 104.246.38/6,546
8. HILGERT Luboš 1986 MT Dukla B.103.70 0 100.28 4 104.286.42/6,643
9.1/DSKOŘÍNEK Vilém 1999 2+ USK Pha106.64 0 104.51 0 104.516.65/6,840
10.1/DMZIMA Tomáš 2000 1 Roudnice105.27 0 106.47 0 106.478.61/8,837
11. MASLAŇÁK Tomáš 1990 1 Dukla B.106.14 4 101.71 0 101.713.85/3,935
12.1/U23MAIKRANZ Alexandr 1997 1 Dukla B.105.28 4 100.73 2 102.734.87/5,033
13.2/U23PETŘÍK Matouš 1997 2+ USK Pha107.83 2 104.98 0 104.987.12/7,331
14. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus105.19 4 103.88 2 105.888.02/8,229
15.3/U23MATĚJKA Michael 1997 1 USK Pha107.17 0 104.49 2 106.498.63/8,827
16.2/DMBÁRTA Jan 2000 2 Kralupy109.90 2 104.64 2 106.648.78/9,025
17.1/ZSKREJČÍ Jakub 2002 2 SKVS ČB110.96 0 107.06 0 107.069.20/9,423
18.4/U23KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí108.99 0 107.23 0 107.239.37/9,621
19.5/U23PECHLÁT Hynek 1995 1 USK Pha107.31 4 105.26 2 107.269.40/9,619
20. GUERIN Grégoire 98 FRA107.35 0 103.72 6 107.359.49/9,70
21. PRIGENT Edgar 97 FRA102.87 6 101.41 6 107.419.55/9,80
22. CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha108.06 0 105.65 2 107.659.79/10,017
23.1/VMBÍLÝ Petr 1981 1 USK Pha108.44 0 107.92 0 107.9210.06/10,315
24.6/U23BINČÍK Petr 1994 1 Dukla B.134.07 2 106.67 2 108.6710.81/11,014
25.2/DSMRÁZEK Jan 1998 2+ KK Opava106.99 2 103.05 56 108.9911.13/11,413
26. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky111.10 2 105.51 4 109.5111.65/11,912
27.7/U23VAŠINA Jiří 1994 2 Ostrava108.66 2 105.47 104 110.6612.80/13,10
28.8/U23HOŠEK Ondřej 1995 1 KK Brno111.04 0 114.91 52 111.0413.18/13,511
29.3/DSŽÍŽALA Josef 1999 2+ USK Pha110.35 54 107.14 4 111.1413.28/13,610
30.3/DMZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.113.78 50 111.17 0 111.1713.31/13,69
31.4/DSŠODEK Petr 1998 2+ USK Pha110.04 52 107.43 4 111.4313.57/13,98
32.4/DMŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky111.83 0 108.51 4 111.8313.97/14,37
33.9/U23ŠUPOLÍK Pavel 1997 2+ Kralupy116.25 106 113.06 0 113.0615.20/15,56
34.10/U23PETŘÍČEK Vojtěch 1994 1 USK Pha109.92 4 112.72 2 113.9216.06/16,45
35. ŽÁK Jiří 1986 2+ KK Opava111.73 54 110.41 4 114.4116.55/16,94
36.5/DSSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky110.57 4 113.73 4 114.5716.71/17,13
37.2/VMLÁSKO Jan 1977 2+ Dv.Král.114.79 2 113.18 2 115.1817.32/17,72
38.11/U23ZVOLÁNEK Jan 1995 2+ SKVS ČB115.36 0 114.50 102 115.3617.50/17,91
39.12/U23SATKE Adam 1994 2+ KK Brno121.67 0 113.62 2 115.6217.76/18,10
40.6/DSZAPLETAL Vojtěch 1998 2+ Dukla B.115.44 58 109.73 6 115.7317.87/18,30
41.3/VMPRELL Pavel 1976 2+ Kralupy113.61 4 113.23 4 117.2319.37/19,80
42.4/VMMULAČ Viktor 1975 2+ SKVS ČB124.14 0 118.22 2 120.2222.36/22,80
43.5/VMTAIŠL Filip 1976 2+ Sušice118.33 2 120.36 6 120.3322.47/23,00
44.1/VNEUGEBAUER Roman 1965 2+ Stonava122.71 2 121.30 4 124.7126.85/27,40
45.13/U23PETERKA Adam 1996 2+ Rakovník135.47 4 128.99 0 128.9931.13/31,80
46. KABRHEL Václav 1983 1 Olomouc110.06 50 4.00 999 160.0662.20/63,60
  BUCHTEL Michal 1986 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ROUSEK Tomáš 1997 2+ KK Opava4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BENEŠ Jindřich 1985 2+ Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1.1/DSFIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice127.76 0 122.14 2 124.14 60
2.1/U23MATULKOVÁ Jana 1996 1 Dukla B.126.15 10 126.51 0 126.512.37/1,953
3. HOŠKOVÁ Kateřina 1985 MT USK Pha126.36 4 126.07 2 128.073.93/3,247
4.1/DMŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha151.65 106 126.50 2 128.504.36/3,542
5.2/DSSATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno131.79 0 130.95 2 132.958.81/7,138
6. JANČOVÁ Monika 1992 MT Dukla B.155.93 2 126.26 52 178.2654.12/43,634
7.2/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno180.80 54 178.50 6 184.5060.36/48,631
8.2/U23KOBLENCOVÁ Anna 1997 1 Kralupy151.58 54 142.84 58 200.8476.70/61,828
9.3/DMSATKOVÁ Gabriela 2001 2+ KK Brno140.91 54 156.72 204 360.72236.58/190,625
10.4/DMVRBOVÁ Alexandra 2000 2+ Horš.Týn164.15 54 130.21 256 386.21262.07/211,122
11.5/DMKRÁLOVÁ Adéla 2001 2+ USK Pha169.97 108 148.21 114 262.21138.07/111,220
12.1/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc173.29 212 184.00 108 292.00167.86/135,218
13.3/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 2+ Č.Kruml.180.30 160 177.34 156 333.34209.20/168,516
  KNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc1.00 999 4.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3