Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči

01.10.2016   řeka Otava Strakonice Poskalí
ředitel: Josef Veselý   vrchní rozhodčí: Alois Kuna
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. PECHLÁT Hynek 1995 1 USK Pha95.62 0 90.26 0 90.26 121
2. MACÁŠEK Tomáš 1992 3 Dukla B.95.64 4 95.95 0 95.955.69/6,3113
3. CUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz97.00 2 96.60 2 98.608.34/9,2109
4. ČERVENKA Ondřej 1996 2 Hubertus102.46 4 98.98 0 98.988.72/9,7105
5. HÁŠA Michal 1981 2 Bechyně102.71 2 99.17 0 99.178.91/9,9101
6. TAIŠL Filip 1976 2+ Sušice102.73 2 99.67 0 99.679.41/10,497
7. PECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice102.92 2 100.42 0 100.4210.16/11,393
8. BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB103.53 0 101.48 2 103.4813.22/14,689
9. SÝKORA Michal 1989 2 Hubertus103.75 2 102.65 2 104.6514.39/15,985
10. MARTIN Václav 1971 2 Boh.Pha108.25 0 102.76 2 104.7614.50/16,181
11. NESNÍDAL Radek 2000 3 L.Žatec108.42 4 103.60 2 105.6015.34/17,077
12. ŠVEHLA Zdeněk 1976 2 Č.Kruml.107.82 0 106.67 0 106.6716.41/18,273
13. ŘÁHA Oldřich 1998 2 L.Žatec103.39 6 102.82 4 106.8216.56/18,369
14. KUBÁT Zdeněk 1991 3 Klatovy111.43 2 108.20 0 108.2017.94/19,965
15. BLAHNÍK Miroslav 1980 2 Sláv.KV109.45 0 108.92 2 109.4519.19/21,361
16. STANOVSKÝ Jakub 2004 3 SKVS ČB110.31 4 110.18 0 110.1819.92/22,157
17. KUBÁT Jiří 1984 3 Kotva B.111.93 2 108.26 2 110.2620.00/22,256
18. ŠRÁMEK Ondřej 1994 2 Sušice111.78 4 108.45 2 110.4520.19/22,455
19. HORAL Vojtěch 2002 2 Jablonec110.79 2 109.35 2 111.3521.09/23,454
20. GÜRTLER Adam 2001 2 USK Pha109.78 2 111.71 4 111.7821.52/23,853
21. MALÝ Filip 2002 3 Ot.Strak106.26 6 108.00 4 112.0021.74/24,152
22. ŠEDIVÝ Jan 2003 3 SKVS ČB118.43 2 112.96 2 114.9624.70/27,451
23. KOSHELEV Sergey 1960 3 Sušice115.17 0 116.35 0 115.1724.91/27,650
24. PÍPAL Zbyněk 2003 3 SKVS ČB115.34 0 115.15 2 115.3425.08/27,849
25. VEJNAR Samuel 2005 3 Č.Kruml.119.51 2 115.60 0 115.6025.34/28,148
26. JAKL Vincent 2001 3 USK Pha113.73 2 114.78 4 115.7325.47/28,247
27. CHOD Václav 1961 3 Blovice115.96 0 4.00 999 115.9625.70/28,546
28. ŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz112.89 4 113.56 4 116.8926.63/29,545
29. BENEŠ Petr 1975 3 Heletag120.26 4 116.93 0 116.9326.67/29,544
30. DUŘT Vojtěch 2003 3 USK Pha119.78 4 117.59 0 117.5927.33/30,343
31. KORBELÁŘ David 1999 3 Loko Plz123.73 6 115.95 2 117.9527.69/30,742
32. ONDRUŠ Mikuláš 2003 3 USK Pha123.47 2 118.76 0 118.7628.50/31,641
33. HORÁK David 1976 3 SKŽižkov117.73 2 116.87 2 118.8728.61/31,740
34. JANOUŠEK Viktor 2003 3 USK Pha119.32 0 140.17 8 119.3229.06/32,239
35. NĚMEC Aleš 1976 3 Kadaň118.37 2 119.95 0 119.9529.69/32,938
36. FURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml.118.40 2 118.84 52 120.4030.14/33,437
37. JAHODA Martin 2001 3 USK Pha119.15 2 126.57 6 121.1530.89/34,236
38. GALUŠKA Zdeněk 2004 3 Sušice124.93 6 119.18 2 121.1830.92/34,335
39. ŠVEJD Jáchym 2007 Sušice124.84 6 122.00 0 122.0031.74/35,20
40. ČIHOVSKÝ Šimon 2003 3 SKVS ČB125.60 0 120.76 2 122.7632.50/36,034
41. POHANKA Jiří 1969 3 Klatovy123.00 0 123.65 0 123.0032.74/36,333
42. PÁRTL Mirek 1954 3 Č.Kruml.128.54 2 123.42 0 123.4233.16/36,732
42. KADLEC Filip 2003 3 USK Pha127.25 4 123.42 0 123.4233.16/36,731
44. POLLERT Jan 2005 3 USK Pha121.87 2 124.64 0 123.8733.61/37,230
45. PŠENIČKA Václav 2001 3 Rakovník120.15 4 121.75 4 124.1533.89/37,529
46. ONDRUŠ Mario 2005 3 USK Pha124.50 0 124.76 4 124.5034.24/37,928
47. VONDRA Václav 1957 3 Ot.Strak123.10 2 125.28 0 125.1034.84/38,627
48. PŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník126.84 2 123.20 2 125.2034.94/38,726
49. KOPEČEK Michal 2007 VS Tábor129.95 0 125.90 0 125.9035.64/39,50
50. DODAL Jan 1953 3 Boh.Pha126.82 0 125.96 0 125.9635.70/39,625
51. LEPÍK Vlastimil 1950 3 Hubertus132.39 2 127.95 0 127.9537.69/41,824
52. STANOVSKÝ Tomáš 1972 SKVS ČB134.15 2 126.84 2 128.8438.58/42,723
53. KREJČÍ Hynek 1978 3 Roztoky129.12 0 132.53 4 129.1238.86/43,122
54. STEHNO Petr 2003 3 USK Pha132.53 8 129.67 2 131.6741.41/45,921
55. KRAUS Václav 1961 3 ČSAD Plz134.62 8 128.56 4 132.5642.30/46,920
56. ŽATECKÝ Jiří 1969 3 KVSPísek134.84 8 128.59 4 132.5942.33/46,919
57. KUNEŠ Daniel 2003 3 Horš.Týn130.87 2 131.89 4 132.8742.61/47,218
58. VOLF Marek 2007 VS Tábor137.18 0 132.93 0 132.9342.67/47,30
59. ZÝKA Petr 1951 3 ČSAD Plz131.37 2 139.59 2 133.3743.11/47,817
60. MAREŠ Jakub 2003 3 Č.Kruml.131.90 2 131.43 2 133.4343.17/47,816
61. TURNER Karel 2004 3 Blovice136.73 4 133.67 0 133.6743.41/48,115
61. DUNOVSKÝ Tomáš 1976 3 Ot.Strak129.67 4 4.00 999 133.6743.41/48,114
63. JINEK Hugo 2005 3 USK Pha134.50 0 130.78 4 134.5044.24/49,013
64. VEVERKA Čeněk 2007 Loko Plz135.48 0 135.34 0 135.3445.08/49,90
65. VÁLEK Michal 2006 VS Tábor143.21 8 131.75 4 135.7545.49/50,40
66. PECHÁČ Jonáš 2004 USK Pha136.10 2 132.00 4 136.0045.74/50,712
67. MANAS Adam 2004 3 Kadaň133.70 10 134.12 2 136.1245.86/50,811
68. POLLERT Jáchym 2004 3 USK Pha134.39 2 132.46 6 136.3946.13/51,110
69. ŠIMÁK Jakub 2004 SKVS ČB130.68 6 130.51 54 136.6846.42/51,49
70. FRÖHLICH Jáchym 2007 Roudnice150.90 4 136.70 0 136.7046.44/51,50
71. VRÁNEK Jan 2004 3 Blovice137.31 2 137.15 0 137.1546.89/51,98
72. ONDŘICH Václav 2001 Č.Kruml.137.26 10 131.75 6 137.7547.49/52,67
73. NOVÁK Matouš 2006 VS Tábor139.40 6 133.45 6 139.4549.19/54,50
74. ČERNÍK Štěpán 2006 USK Pha140.32 0 138.60 2 140.3250.06/55,50
75. PRÜHER Vojtěch 2006 SKVS ČB139.82 4 141.29 4 143.8253.56/59,30
76. STREJC Václav 2005 SKVS ČB144.67 4 144.62 0 144.6254.36/60,26
77. BŘÍZA Václav 1962 Klatovy145.84 4 144.82 0 144.8254.56/60,45
78. UHLÍK Jan 2008 Bechyně152.54 0 141.37 4 145.3755.11/61,10
79. ČMEJREK Cyril 2004 USK Pha146.78 6 141.64 4 145.6455.38/61,44
80. MAREK Lukáš 2000 Ot.Strak143.48 6 143.70 2 145.7055.44/61,43
81. SLAVÍK Vojtěch 2005 3 USK Pha145.10 2 142.18 4 146.1855.92/62,02
82. PUTZER Hynek 2003 SK VS ČB147.39 6 144.21 2 146.2155.95/62,01
83. SAIDL František 2006 USK Pha169.81 4 147.73 0 147.7357.47/63,70
84. KOMÁREK Jakub 2005 SKVS ČB154.35 6 150.62 0 150.6260.36/66,90
85. MARTIN Václav 2002 Boh.Pha153.92 16 150.39 2 152.3962.13/68,80
86. BUDÁK David 2003 Kadaň149.62 4 144.93 10 153.6263.36/70,20
87. MAREK Tomáš 1998 Ot.Strak149.73 4 150.62 52 153.7363.47/70,30
88. ŠROGL Michal 2006 USK Pha153.92 2 157.62 4 155.9265.66/72,70
89. PECHLÁT Adam 2007 Sušice157.21 0 152.62 4 156.6266.36/73,50
90. JAHODA Jakub 2004 USK Pha147.12 62 152.50 6 158.5068.24/75,60
91. POLLERT Antonín 2006 USK Pha156.34 4 159.53 2 160.3470.08/77,60
92. PĚKNIC Tomáš 2005 VS Tábor161.81 12 158.17 4 162.1771.91/79,70
93. KUNEŠ Filip 2001 Horš.Týn148.10 154 163.17 4 167.1776.91/85,20
94. SAIP Ondřej 2006 Boh.Pha168.15 0 176.46 6 168.1577.89/86,30
95. ŠAFAŘÍK Pavel 2008 Č.Kruml.169.46 4 166.23 8 173.4683.20/92,20
96. NOVOSAD Jonáš 2006 Č.Kruml.166.31 10 162.10 52 176.3186.05/95,30
97. MED Kryštof 2002 USK Pha205.65 14 184.62 2 186.6296.36/106,80
98. BABOUČEK Antonín 2007 USK Pha169.46 158 179.23 14 193.23102.97/114,10
99. PALOUDA Mikoláš 2007 Č.Kruml.185.62 8 189.82 52 193.62103.36/114,50
100. NOVOTNÝ Petr 2006 Č.Kruml.192.89 8 184.76 10 194.76104.50/115,80
101. PAJMA Lukáš 2008 Kadaň246.90 8 216.81 4 220.81130.55/144,60
102. CARDOSELLI Tomáš 2005 Boh.Pha200.62 110 186.29 60 246.29156.03/172,90
  KRAML Jan 1984 Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HAJDUCH Jaroslav 2004 3 Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ČEPIČKA Ladislav 2003 3 ČSAD Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JÁRA Leoš 1974 3 Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KUBÁT Jan 1982 3 Klatovy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  REZEK Tomáš 2001 2 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KRATOCHVÍL Daniel 1994 2 ČSAD Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl