Klatovský slalom ve Strakonicích

02.10.2016   řeka Otava Strakonice Poskalí
ředitel: Josef Veselý   vrchní rozhodčí: Alois Kuna
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. PECHLÁT Hynek 1995 1 USK Pha88.71 2 85.18 0 85.18 110
2. MACÁŠEK Tomáš 1992 3 Dukla B.90.10 0 91.85 2 90.104.92/5,8102
3. TAIŠL Filip 1976 2+ Sušice99.73 0 93.34 0 93.348.16/9,698
4. CUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz92.76 2 97.40 2 94.769.58/11,294
5. HÁŠA Michal 1981 2 Bechyně97.15 0 95.76 0 95.7610.58/12,490
6. ČERVENKA Ondřej 1996 2 Hubertus97.00 2 96.56 4 99.0013.82/16,286
7. MARTIN Václav 1971 2 Boh.Pha101.84 0 99.78 0 99.7814.60/17,182
8. PECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice100.59 0 99.96 0 99.9614.78/17,478
9. KUBÁT Jiří 1984 3 Kotva B.103.93 0 101.18 0 101.1816.00/18,874
10. BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB101.21 2 101.79 0 101.7916.61/19,570
11. MALÝ Filip 2002 3 Ot.Strak4.00 999 102.14 0 102.1416.96/19,966
12. NESNÍDAL Radek 2000 3 L.Žatec105.67 2 100.28 2 102.2817.10/20,162
13. KUBÁT Zdeněk 1991 3 Klatovy105.18 2 103.26 0 103.2618.08/21,258
14. GÜRTLER Adam 2001 2 USK Pha103.31 0 107.79 6 103.3118.13/21,354
15. KRATOCHVÍL Daniel 1994 2 ČSAD Plz103.78 2 104.82 2 105.7820.60/24,250
16. ŠVEHLA Zdeněk 1976 2 Č.Kruml.103.46 50 103.81 2 105.8120.63/24,249
17. STANOVSKÝ Jakub 2004 3 SKVS ČB110.78 0 104.35 2 106.3521.17/24,948
18. HORAL Vojtěch 2002 2 Jablonec111.89 4 106.46 0 106.4621.28/25,047
19. ŘÁHA Oldřich 1998 2 L.Žatec102.60 4 107.35 6 106.6021.42/25,146
20. JAKL Vincent 2001 3 USK Pha106.60 2 103.85 4 107.8522.67/26,645
21. VEJVODA Vojtěch 1999 2 Rakovník100.54 8 100.89 52 108.5423.36/27,444
22. CHOD Václav 1961 3 Blovice111.73 0 109.48 0 109.4824.30/28,543
23. ŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz109.70 0 108.54 6 109.7024.52/28,842
24. JANOUŠEK Viktor 2003 3 USK Pha110.50 0 109.40 4 110.5025.32/29,741
25. ONDRUŠ Mikuláš 2003 3 USK Pha112.28 2 115.78 0 114.2829.10/34,240
26. KOSHELEV Sergey 1960 3 Sušice112.53 2 115.31 2 114.5329.35/34,539
27. PÍPAL Zbyněk 2003 3 SKVS ČB113.00 2 114.60 0 114.6029.42/34,538
28. VEJNAR Samuel 2005 3 Č.Kruml.114.93 2 115.26 0 115.2630.08/35,337
29. FURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml.111.43 4 117.82 0 115.4330.25/35,536
30. DUŘT Vojtěch 2003 3 USK Pha112.43 4 111.62 4 115.6230.44/35,735
31. JAHODA Martin 2001 3 USK Pha4.00 999 115.93 0 115.9330.75/36,134
32. ŠEDIVÝ Jan 2003 3 SKVS ČB110.00 54 114.56 2 116.5631.38/36,833
33. ONDRUŠ Mario 2005 3 USK Pha116.37 4 115.37 2 117.3732.19/37,832
34. ČIHOVSKÝ Šimon 2003 3 SKVS ČB119.23 4 118.00 0 118.0032.82/38,531
35. POHANKA Jiří 1969 3 Klatovy119.64 2 118.15 0 118.1532.97/38,730
36. PŠENIČKA Václav 2001 3 Rakovník119.70 2 118.50 0 118.5033.32/39,129
37. NĚMEC Aleš 1976 3 Kadaň115.21 8 118.70 0 118.7033.52/39,428
38. PÁRTL Mirek 1954 3 Č.Kruml.125.35 0 118.89 0 118.8933.71/39,627
39. KADLEC Filip 2003 3 USK Pha119.15 0 116.93 6 119.1533.97/39,926
40. STEHNO Petr 2003 3 USK Pha121.62 4 119.51 0 119.5134.33/40,325
41. GALUŠKA Zdeněk 2004 3 Sušice118.17 2 114.68 6 120.1734.99/41,124
42. STANOVSKÝ Tomáš 1972 SKVS ČB118.28 2 128.56 6 120.2835.10/41,223
43. VONDRA Václav 1957 3 Ot.Strak118.76 2 120.51 0 120.5135.33/41,522
44. PŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník123.71 0 118.85 2 120.8535.67/41,921
45. KREJČÍ Hynek 1978 3 Roztoky128.87 2 121.71 0 121.7136.53/42,920
46. LEPÍK Vlastimil 1950 3 Hubertus123.26 0 121.87 0 121.8736.69/43,119
46. ŠVEJD Jáchym 2007 Sušice117.87 4 118.34 6 121.8736.69/43,10
48. ONDŘICH Václav 2001 Č.Kruml.120.00 2 122.31 4 122.0036.82/43,218
49. KRAUS Václav 1961 3 ČSAD Plz122.20 0 120.76 4 122.2037.02/43,517
50. DUNOVSKÝ Tomáš 1976 3 Ot.Strak121.18 2 4.00 999 123.1838.00/44,616
51. TURNER Karel 2004 3 Blovice128.62 0 125.20 0 125.2040.02/47,015
52. JINEK Hugo 2005 3 USK Pha123.73 2 123.32 2 125.3240.14/47,114
53. KOPEČEK Michal 2007 VS Tábor123.87 4 123.54 2 125.5440.36/47,40
54. ŽATECKÝ Jiří 1969 3 KVSPísek126.90 56 123.79 2 125.7940.61/47,713
55. ŠIMÁK Jakub 2004 SKVS ČB124.51 2 129.71 4 126.5141.33/48,512
56. KUNEŠ Daniel 2003 3 Horš.Týn126.53 0 127.39 0 126.5341.35/48,511
57. VÁLEK Michal 2006 VS Tábor126.12 2 127.21 0 127.2142.03/49,30
58. MAREŠ Jakub 2003 3 Č.Kruml.124.50 4 125.81 2 127.8142.63/50,010
59. PECHÁČ Jonáš 2004 USK Pha125.14 4 127.35 2 129.1443.96/51,69
60. MAREK Lukáš 2000 Ot.Strak130.76 2 130.25 0 130.2545.07/52,98
61. POLLERT Jáchym 2004 3 USK Pha128.21 6 126.76 6 132.7647.58/55,97
62. UHLÍK Jan 2008 Bechyně135.75 0 130.92 2 132.9247.74/56,00
63. ČERNÍK Štěpán 2006 USK Pha133.84 0 136.35 6 133.8448.66/57,10
64. ZÝKA Petr 1951 3 ČSAD Plz135.15 4 131.93 2 133.9348.75/57,26
65. VRÁNEK Jan 2004 3 Blovice139.68 0 134.39 0 134.3949.21/57,85
66. NOVÁK Matouš 2006 VS Tábor130.79 52 130.42 4 134.4249.24/57,80
67. SAIDL František 2006 USK Pha138.39 6 136.28 0 136.2851.10/60,00
68. MANAS Adam 2004 3 Kadaň135.15 6 132.29 4 136.2951.11/60,04
69. SLAVÍK Vojtěch 2005 3 USK Pha132.84 4 135.67 2 136.8451.66/60,63
70. BŘÍZA Václav 1962 Klatovy138.10 0 135.21 2 137.2152.03/61,12
71. MAREK Tomáš 1998 Ot.Strak142.98 4 136.81 2 138.8153.63/63,01
72. FRÖHLICH Jáchym 2007 Roudnice135.34 4 135.78 8 139.3454.16/63,60
73. JAHODA Jakub 2004 USK Pha141.57 4 139.40 0 139.4054.22/63,70
74. PRÜHER Vojtěch 2006 SKVS ČB145.78 6 135.43 4 139.4354.25/63,70
75. KOMÁREK Jakub 2005 SKVS ČB142.34 0 138.57 4 142.3457.16/67,10
76. BUDÁK David 2003 Kadaň138.37 4 137.78 8 142.3757.19/67,10
77. PUTZER Hynek 2003 SK VS ČB156.00 12 136.90 6 142.9057.72/67,80
78. NOVOSAD Jonáš 2006 Č.Kruml.151.93 0 148.57 2 150.5765.39/76,80
79. MARTIN Václav 2002 Boh.Pha144.23 8 146.82 6 152.2367.05/78,70
80. MED Kryštof 2002 USK Pha180.70 2 151.89 2 153.8968.71/80,70
81. PĚKNIC Tomáš 2005 VS Tábor157.85 2 154.17 2 156.1770.99/83,30
82. ŠAFAŘÍK Pavel 2008 Č.Kruml.155.23 2 155.10 8 157.2372.05/84,60
83. ŠROGL Michal 2006 USK Pha153.84 4 158.50 2 157.8472.66/85,30
84. PECHLÁT Adam 2007 Sušice159.56 2 164.96 0 161.5676.38/89,70
85. CARDOSELLI Tomáš 2005 Boh.Pha157.00 8 152.46 10 162.4677.28/90,70
86. KUNEŠ Filip 2001 Horš.Týn165.65 2 163.57 102 167.6582.47/96,80
87. PALOUDA Mikoláš 2007 Č.Kruml.177.78 54 175.64 4 179.6494.46/110,90
88. NOVOTNÝ Petr 2006 Č.Kruml.187.70 2 173.14 10 183.1497.96/115,00
89. PAJMA Lukáš 2008 Kadaň191.93 10 190.15 60 201.93116.75/137,10
90. BABOUČEK Antonín 2007 USK Pha178.50 62 167.15 58 225.15139.97/164,30
  VEVERKA Čeněk 2007 Loko Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  POLLERT Antonín 2006 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SAIP Ondřej 2006 Boh.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VOLF Marek 2007 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BLAHNÍK Miroslav 1980 2 Sláv.KV4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KORBELÁŘ David 1999 3 Loko Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ČMEJREK Cyril 2004 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  STREJC Václav 2005 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KRAML Jan 1984 Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HAJDUCH Jaroslav 2004 3 Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0
  POLLERT Jan 2005 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ČEPIČKA Ladislav 2003 3 ČSAD Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DODAL Jan 1953 3 Boh.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HORÁK David 1976 3 SKŽižkov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BENEŠ Petr 1975 3 Heletag4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JÁRA Leoš 1974 3 Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KUBÁT Jan 1982 3 Klatovy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  REZEK Tomáš 2001 2 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠRÁMEK Ondřej 1994 2 Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SÝKORA Michal 1989 2 Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl