vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Sjezd na Chrudimce

06.04.2017   Řeka Chrudimka
ředitel: Jan Šťastný   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.13:16,50 43
2. RUFFER Matěj 1999 1 Pardub.15:02,40105.90/13,335
3. ŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.15:25,60129.10/16,227
4. UNCAJTÍK Lukáš 1984 1 Pardub.15:32,80136.30/17,119
5. KEJKLÍČEK Tomáš 1980 Pardub.15:35,20138.70/17,411
6. HRNČÍŘ Jakub 2001 Vys.Mýto17:01,40224.90/28,27
7. ŽENKA Ondra 2000 2 Pardub.17:29,40252.90/31,83
8. ŽENKA Martin 2000 2 Pardub.17:51,60275.10/34,52
9. NOVÁK Kuba 2001 3 Pardub.17:55,70279.20/35,11
10. LINHART Matyáš 2002 Pardub.18:11,20294.70/37,00
11. ADAM Novotný 2003 Pardub.20:11,40414.90/52,10
12. NEKVINDA Ivo 2003 Pardub.21:15,70479.20/60,20

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. NĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
Pardub.
Pardub.
19:55,00 6
2. ŽENKA Ondra
ŽENKA Martin
2000
2000
2 Pardub.
Pardub.
20:11,6016.60/1,42
3. PLÁŠIL Hynek
ŠŤASTNÝ Matěj
2006
2005
Pardub.
Pardub.
22:34,20159.20/13,31
4. KAŠPAR Lukáš
KONVALINKA Jindřich
2001
2000
Pardub.
Pardub.
22:35,90160.90/13,50
5. PILAŘ Jan
PILAŘ Vít
2004
2006
Pardub.
Pardub.
22:51,70176.70/14,80
6. MAKAROV Lukáš
KONVALINKA Ondřej
2006
2007
Pardub.
Pardub.
23:11,50196.50/16,40

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto13:30,80 22
2. VENIGER Jan 2000 1 Vys.Mýto14:16,5045.70/5,614
3. VRBATA Jaroslav 1975 Pardub.14:29,0058.20/7,210
4. CINKO Radek 1993 Pardub.14:37,0066.20/8,26
5. OUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.14:38,9068.10/8,45
6. NĚMEC Radek 2004 3 Pardub.17:20,00229.20/28,34
7. SKALICKÝ Aleš 2002 Pardub.17:32,40241.60/29,83
8. JIŘÍK Matěj 2005 Pardub.19:33,40362.60/44,72
9. FENCL Jáchym 2003 Pardub.20:12,40401.60/49,51
10. ŠKOLOUDÍK Václav 2002 Pardub.20:14,30403.50/49,80
11. REICHL Jakub 2003 Pardub.20:25,90415.10/51,20
12. ZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 Vys.Mýto22:14,80524.00/64,60
13. ŠKOLOUDÍKOVÁ Hana 2004 Pardub.22:25,70534.90/66,00
14. ZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto23:42,50611.70/75,40
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3