Slalom v Kadani + Český pohár předžáků

08.07.2018  
ředitel: Lucie Černá   vrchní rozhodčí: Günter Totzauer
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1PRELL Pavel 1976 2 Kralupy83.30 0 79.90 0 79.90
2K1M/2TŮMA Martin 1972 2 Hubertus82.60 0 80.70 0 80.70
3K1M/3VOVES Ladislav 1985 2 Kralupy83.80 0 82.60 0 82.60
4K1M/4TÁBORSKÝ Jan 2003 2 Horš.Týn86.40 2 83.70 0 83.70
5K1M/5HRŇÁK Jáchym 2004 2 Kralupy85.30 2 82.60 4 86.60
6K1M/6ZVOLÁNEK Jan 1995 2 SKVS ČB87.30 0 89.10 4 87.30
7K1M/7MARTIN Václav 1971 2 Boh.Pha89.80 2 88.80 0 88.80
8K1M/8PANZER Aleš 1974 2 Loko Plz91.40 0 89.30 0 89.30
9K1M/9NĚMEC Aleš 1976 2 Kadaň90.80 0 92.90 4 90.80
10K1W/1KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV90.90 0 91.60 0 90.90
11K1W/1POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor90.30 2 90.90 0 90.90
12C1M/1POSPÍCHAL Radek 1994 SKVS ČB91.50 0 4.00 999 91.50
13K1M/10ZACH Radovan 2005 2 KK Brand92.20 0 90.60 2 92.20
14K1M/11HEK Jan 1979 2 Roudnice92.30 2 90.40 2 92.40
15K1W/3BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha92.70 2 91.00 2 93.00
16C1M/2KVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV93.10 2 91.20 2 93.20
17K1W/4KREJČOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy95.40 0 93.30 0 93.30
18K1M/12PINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB92.70 2 93.40 0 93.40
19C1M/3VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy94.00 0 95.10 0 94.00
20K1M/13BRAMBORA Ondřej 2005 2 Kralupy101.00 4 94.50 0 94.50
21C1M/4VOLÁK Jaroslav 1990 3+ Klášter.95.60 2 94.90 0 94.90
22K1W/5TŮMOVÁ Veronika 2006 2 Hubertus96.00 8 95.20 0 95.20
23C1M/5POLLERT Jáchym 2004 3 USK Pha101.60 2 95.30 0 95.30
24K1M/14CARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha98.60 56 93.90 2 95.90
25K1M/15PROCHÁZKA Miloš 1954 2 Hubertus102.00 0 96.50 0 96.50
26C1M/6KELLER Miloslav 1962 2 VS Tábor101.70 2 96.80 0 96.80
27C1M/7KOČÍ Martin 1991 3 Klášter.98.50 2 97.20 0 97.20
28K1M/16SVOBODA Martin 2005 2 L.Žatec97.60 2 95.50 2 97.50
29K1M/17KOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor98.80 0 97.80 0 97.80
30C1M/8JIRAS Filip 2005 2 USK Pha95.90 2 99.30 8 97.90
31K1M/18CHOCHOLA Ondřej 2004 3+ Kralupy95.90 2 97.30 4 97.90
32K1W/6BEDNÁŘOVÁ Anna 2002 2 Č.Lípa95.10 4 96.40 2 98.40
33C1M/9PECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice98.50 0 4.00 999 98.50
34K1W/7ŠRÉTROVÁ Amálie 2007 2 Kralupy99.00 0 98.70 0 98.70
35K1W/7ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3+ VS Tábor99.90 2 98.70 0 98.70
36K1W/9BEDNÁŘOVÁ Markéta 2004 3+ Č.Lípa100.30 0 98.90 0 98.90
37C1M/10JÍCHA Dušan 1982 2 So Písek97.10 4 97.00 2 99.00
38K1M/19KOSHELEV Sergey 1960 2 Sušice101.80 2 99.30 0 99.30
39K1W/10KOLÁŘOVÁ Markéta 2005 3+ USK Pha99.70 0 100.40 2 99.70
40K1M/20PANZER Martin 2007 3+ Loko Plz97.60 4 98.30 2 100.30
41C1M/11POKORNÝ Milan 1989 Klášter.103.60 2 98.50 2 100.50
42C2M/1KOČÍ Martin
VOLÁK Jaroslav
1991
1990
1 Klášter.
Klášter.
100.50 0 107.50 8 100.50
43K1W/11HEKOVÁ Natálie 2006 2 Roudnice101.80 2 98.80 2 100.80
44C1M/12TÁBORSKÝ Jan 2003 3 Horš.Týn103.50 2 99.30 2 101.30
45C1M/12HABICH Tomáš 1997 2 VS Tábor104.20 2 99.30 2 101.30
46K1W/12KREMROVÁ Adéla 2005 3+ USK Pha97.60 4 97.70 4 101.60
47K1W/13ERLOVÁ Natálie 2006 3+ USK Pha101.80 0 108.10 0 101.80
48C1M/14KROFTA Dominik 1993 2 VS Tábor106.90 2 102.40 0 102.40
49K1W/14HOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn102.90 2 101.10 2 103.10
50K1M/21KÖRNER Adam 2004 3+ KK Brand100.00 4 103.30 0 103.30
51K1M/22LŽIČAŘ David 2004 3 USK Pha102.80 2 101.40 2 103.40
52K1M/23NOVÁK Václav 2005 3+ VS Tábor114.40 4 101.80 2 103.80
53K1W/15ČERNÁ Lucie 1977 3+ Kadaň107.20 0 104.40 0 104.40
54C1M/15KUBEŠ Vladimír 1961 2 VS Tábor104.50 0 107.50 4 104.50
55K1M/24KREJČÍ Hynek 1978 3+ Roztoky104.80 0 105.40 10 104.80
56K1M/25BUDÁK David 2003 3 Kadaň103.00 2 102.20 8 105.00
57C1W/1KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV108.10 2 105.30 0 105.30
58K1M/26VRÁNEK Jan 2004 3+ Blovice103.40 2 111.30 0 105.40
59K1M/27NOVÁK Matouš 2006 3+ VS Tábor107.70 2 105.60 0 105.60
60K1M/27KOVAŘÍK Vít 2003 3 KK Brand99.60 6 106.20 6 105.60
61K1M/29DOLEJŠ Martin 1980 3+ Hubertus106.70 2 105.70 0 105.70
62C1M/16KROFTA Zdeněk 1959 2 VS Tábor109.20 0 105.80 0 105.80
63K1W/16BROTÁNKOVÁ Petra 2001 3+ Loko Plz159.20 4 106.00 0 106.00
64K1M/30PISKÁČEK Jan 1966 3+ Štětí103.10 4 106.00 0 106.00
65PWK/1HANZEL Jáchym 2008 Loko Plz102.30 4 103.70 4 106.30
66C1M/17VÁLEK Michal 2006 3 VS Tábor107.80 2 106.30 0 106.30
67K1M/31HANZEL Jáchym 2008 Loko Plz102.30 4 103.70 4 106.30
68C1M/18VÁLEK Michal 1974 3+ VS Tábor110.00 4 106.50 0 106.50
69K1M/32VOLF Matěj 2003 3 VS Tábor121.70 52 106.50 0 106.50
70K1M/33JAHODA Jakub 2004 3 USK Pha118.40 56 106.80 0 106.80
71K1M/34SLAVÍK Vojtěch 2005 3+ USK Pha103.60 6 103.00 4 107.00
72PWK/2UHLÍK Jan 2008 Bechyně107.50 0 107.50 52 107.50
73K1M/35UHLÍK Jan 2008 Bechyně107.50 0 107.50 52 107.50
74K1W/17PECHLÁTOVÁ Nikola 2004 3+ Sušice106.50 58 108.40 0 108.40
75K1W/18HORÁKOVÁ Julie 2006 3+ Kralupy104.70 4 108.80 6 108.70
76C2X/1POSPÍŠILOVÁ Jitka
KELLER Miloslav
1989
1962
2 VS Tábor
VS Tábor
109.60 0 108.80 0 108.80
77K1M/36VEVERKA Čeněk 2007 3 Loko Plz111.80 6 109.60 0 109.60
78C1W/2POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 3+ VS Tábor112.00 0 108.10 2 110.10
79K1W/19BORSKÁ Alena 1976 3+ Boh.Pha110.50 0 110.30 2 110.50
80K1W/20TKADLECOVÁ Kateřina 2005 3 Kralupy113.10 2 109.30 2 111.30
81K1W/21ŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 3+ Loko Plz111.50 6 107.50 4 111.50
82K1W/21SAIFRTOVÁ Magdalena 2005 3+ Roudnice107.50 4 129.10 0 111.50
83K1M/37JIRAS Filip 2005 3 USK Pha109.80 2 107.50 4 111.50
84C1M/19SMETÁNKA Radek 1976 3+ Hubertus143.20 0 109.80 2 111.80
85K1M/38VELENOVSKÝ Jiří 1978 3 VS Tábor109.20 4 104.20 8 112.20
86C1M/20PLETICHA Marek 1976 Kadaň102.60 50 106.50 6 112.50
87K1M/39ŽATECKÝ Jiří 1969 3+ Roztoky110.90 4 108.50 4 112.50
88K1M/40KLIMEŠ Vít 2007 3 Kralupy115.90 2 111.00 2 113.00
89K1W/23MÁDROVÁ Amálie 2003 3+ Loko Plz109.10 4 112.80 2 113.10
90PWK/3HONZÍK Jáchym 2009 Ot.Strak113.20 2 111.40 2 113.40
91K1M/41HONZÍK Jáchym 2009 Ot.Strak113.20 2 111.40 2 113.40
92C1M/21SLAVÍK Vojtěch 2005 3 USK Pha114.80 2 109.70 4 113.70
93K1M/42KUTEK Michal 2006 3 USK Pha116.70 8 110.50 4 114.50
94K1W/24RIANTOVÁ Marie 2006 3 VS Tábor122.70 4 110.90 4 114.90
95K1W/25BEEROVÁ Anežka 2007 3 Roudnice112.60 4 115.00 0 115.00
96K1M/43PIŠTORA Michal 2005 3 Roudnice114.00 8 113.10 2 115.10
97PWK/4PLAS Tobiáš 2008 USK Pha115.40 4 115.30 0 115.30
98K1M/44PLAS Tobiáš 2008 USK Pha115.40 4 115.30 0 115.30
99PWK/5KVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV114.70 2 115.30 4 116.70
100K1M/45KVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV114.70 2 115.30 4 116.70
101C1M/22MULAČ Oldřich 1961 3+ Hubertus115.10 2 118.90 2 117.10
102C1M/23PANZER Martin 2007 3 Loko Plz121.00 2 117.20 0 117.20
103K1M/46DODAL Jan 1953 3+ Boh.Pha115.40 2 115.30 2 117.30
104K1M/46CÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 3 USK Pha122.50 6 117.30 0 117.30
105PWK/6RIANTOVÁ Anežka 2008 VS Tábor120.60 8 117.90 0 117.90
106K1W/26RIANTOVÁ Anežka 2008 VS Tábor120.60 8 117.90 0 117.90
107K1M/48NOVOTNÝ Ondřej 2005 3 Roudnice119.20 4 116.20 2 118.20
108K1M/49JEŘÁBEK Tomáš 2004 3 KK Brand112.30 6 123.50 14 118.30
109K1M/50POLLERT Jáchym 2004 3 USK Pha112.60 6 122.90 4 118.60
110PWK/7SVOBODA Šimon 2008 Benátky1.00 999 114.70 4 118.70
111K1M/51SVOBODA Šimon 2008 Benátky1.00 999 114.70 4 118.70
112C1M/24UHLÍK Jan 1978 3 L.Žatec120.60 0 119.40 8 120.60
113C1M/24CHRÁPEK Ondřej 1989 Klášter.110.10 52 120.60 0 120.60
114C2M/2KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
118.10 6 119.20 2 121.20
115K1M/52PECHLÁT Adam 2007 3 Sušice119.60 2 117.50 58 121.60
116C1W/3ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor120.00 2 119.50 54 122.00
117C1W/4KOLÁŘOVÁ Markéta 2005 3 USK Pha126.20 6 120.20 2 122.20
118C1W/5KREMROVÁ Adéla 2005 3 USK Pha127.20 52 122.30 0 122.30
119K1W/27TYKALOVÁ Jana 1968 3 Klášter.123.20 0 122.50 0 122.50
120K1M/53KINDL Ferdinand 2004 3 USK Pha140.20 54 120.80 2 122.80
121K1W/28TURČINOVÁ Anna 2002 3 Hubertus134.60 56 121.00 2 123.00
122PWK/8SLUŠNÝ Vojtěch 2008 Benátky149.30 8 123.90 0 123.90
123K1M/54SLUŠNÝ Vojtěch 2008 Benátky149.30 8 123.90 0 123.90
124PWK/9PETRIKOVÁ Barbora 2008 L.Žatec152.00 52 124.30 0 124.30
125C2M/3VÁLEK Michal
KUBEŠ Vladimír
1974
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
118.30 6 134.40 106 124.30
126K1W/29PETRIKOVÁ Barbora 2008 L.Žatec152.00 52 124.30 0 124.30
127K1W/30DANEKOVÁ Jana 2002 3 Hubertus119.80 104 121.00 4 125.00
128PWK/10SAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 KK Brand138.60 0 125.10 0 125.10
129K1W/31SAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 KK Brand138.60 0 125.10 0 125.10
130C1M/26VRÁNEK Jan 2004 3 Blovice125.50 0 133.00 0 125.50
131C2X/2KREMROVÁ Adéla
POLLERT Jáchym
2005
2004
3 USK Pha
USK Pha
133.50 10 120.40 6 126.40
132K1M/55FOLTÍN Šimon 2006 3 KK Brand142.20 4 124.50 2 126.50
133PWK/11JIRASOVÁ Klára 2008 USK Pha126.70 0 143.50 0 126.70
134K1W/32JIRASOVÁ Klára 2008 USK Pha126.70 0 143.50 0 126.70
135K1M/56NOVÁK Matěj 2004 3 VS Tábor131.50 4 121.30 6 127.30
136K1M/57HRŇÁK Šimon 2007 3 Kralupy125.60 4 121.60 10 129.60
137K1M/58PELIKÁN Václav 2005 3 Boh.Pha121.50 10 110.60 52 131.50
138K1W/33PAJMOVÁ Jana 1984 3+ Kadaň129.40 60 129.80 2 131.80
139PWC/1KVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV130.00 2 130.50 4 132.00
140C1M/27KVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV130.00 2 130.50 4 132.00
141C1W/6ERLOVÁ Natálie 2006 3+ USK Pha1.00 999 133.70 0 133.70
142C1M/28KOLMAN Filip 1973 SKŽižkov131.70 12 126.50 8 134.50
143C1M/29KREJČÍ Antonín 1955 3 Kralupy130.70 4 142.00 8 134.70
144K1W/34ŽATECKÁ Taťána 2007 3 Roztoky151.90 8 133.00 2 135.00
145PWK/12VELENOVSKÝ Vojta 2008 VS Tábor129.10 6 127.30 58 135.10
146K1M/59VELENOVSKÝ Vojta 2008 VS Tábor129.10 6 127.30 58 135.10
147PWK/13MARTIN Jakub 2009 Boh.Pha143.80 0 135.30 2 137.30
148K1M/60MARTIN Jakub 2009 Boh.Pha143.80 0 135.30 2 137.30
149PWK/14PETŘÍK Marek 2008 USK Pha123.90 54 137.60 0 137.60
150K1M/61PETŘÍK Marek 2008 USK Pha123.90 54 137.60 0 137.60
151C2X/3MÁDROVÁ Amálie
ŠAMPALÍKOVÁ Klára
2003
2004
3 Loko Plz
Loko Plz
132.90 6 132.70 6 138.70
152K1W/35SAKALOVÁ Magdaléna 2007 3 Kralupy158.40 6 135.00 4 139.00
153C2M/4KOVAŘÍK Vít
KÖRNER Adam
2003
2004
KK Brand
KK Brand
147.70 64 129.20 10 139.20
154C2X/4PANZEROVÁ Kateřina
HABICH Tomáš
2003
1997
Loko Plz
VS Tábor
156.20 64 133.30 8 141.30
155C1M/30PECHLÁT Adam 2007 Sušice134.10 8 132.30 10 142.10
156K1W/36CHOCHOLOVÁ Veronika 2007 3 Kralupy140.80 6 143.00 0 143.00
157C2X/5ŠINDELÁŘOVÁ Tereza
VÁLEK Michal
2004
2006
3 VS Tábor
VS Tábor
135.40 56 133.60 10 143.60
158C1W/7HORÁKOVÁ Julie 2006 Kralupy159.10 0 139.70 4 143.70
159K1M/62CÍSAŘOVSKÝ Petr 1977 Heletag138.80 6 137.90 60 144.80
160K1W/37KYLBERGEROVÁ Iva 2007 Ot.Strak146.70 2 143.40 2 145.40
161PWK/15HRŇÁK Matouš 2009 Kralupy145.80 52 142.90 4 146.90
162K1M/63HRŇÁK Matouš 2009 Kralupy145.80 52 142.90 4 146.90
163C1W/8HOJDOVÁ Markéta 2007 3 Horš.Týn134.00 54 141.50 6 147.50
164C1M/31JANDÁŠ Roman 1965 3 Kadaň141.50 6 154.50 10 147.50
165C2M/5NOVÁK Matouš
NOVÁK Václav
2006
2005
VS Tábor
VS Tábor
138.80 10 141.20 10 148.80
166K1W/38SAKALOVÁ Markéta 2007 3 Kralupy138.30 52 144.70 6 150.70
167PWK/16ŠEBELOVÁ Markéta 2008 Kralupy149.70 8 171.00 0 157.70
168K1W/39ŠEBELOVÁ Markéta 2008 Kralupy149.70 8 171.00 0 157.70
169PWK/17HORÁK David 2009 USK Pha135.70 110 153.80 4 157.80
170K1M/64HORÁK David 2009 USK Pha135.70 110 153.80 4 157.80
171C2M/6POLLERT Jonáš
POLLERT Jáchym
2007
2004
3 USK Pha
USK Pha
140.20 18 176.70 18 158.20
172K1M/65POLLERT Jonáš 2007 3 USK Pha155.60 6 165.20 4 161.60
173PWK/18KRÁL Matěj 2008 USK Pha165.10 10 155.30 8 163.30
174K1M/66KRÁL Matěj 2008 USK Pha165.10 10 155.30 8 163.30
175PWK/19FUCHS Jáchym 2008 KK Brand167.20 4 176.10 0 171.20
176K1M/67FUCHS Jáchym 2008 KK Brand167.20 4 176.10 0 171.20
177PWK/20ŠRÉTROVÁ Štěpánka 2009 Kralupy166.00 6 173.70 0 172.00
178K1W/40ŠRÉTROVÁ Štěpánka 2009 Kralupy166.00 6 173.70 0 172.00
179PWK/21CARDOSELLI Lukas 2010 Boh.Pha167.50 6 166.50 156 173.50
180K1M/68CARDOSELLI Lukas 2010 Boh.Pha167.50 6 166.50 156 173.50
181PWK/22PINKAVA Matyáš 2009 USK Pha121.90 56 157.40 54 177.90
182K1M/69PINKAVA Matyáš 2009 USK Pha121.90 56 157.40 54 177.90
183PWK/23PELIKÁN Martin 2009 Boh.Pha220.20 62 176.10 10 186.10
184K1M/70PELIKÁN Martin 2009 Boh.Pha220.20 62 176.10 10 186.10
185K1W/41NOVÁKOVÁ Marcela 1974 VS Tábor205.20 10 178.20 12 190.20
186C2M/7CHOCHOLA Ondřej
BUDÁK David
2004
2003
3 Kralupy
Kadaň
140.40 64 134.70 62 196.70
187PWK/24KLIMENT Tomáš 2008 Horš.Týn159.20 108 152.20 54 206.20
188K1M/71KLIMENT Tomáš 2008 Horš.Týn159.20 108 152.20 54 206.20
189PWK/25TÁBORSKÝ Vojtěch 2010 Horš.Týn173.50 106 160.60 58 218.60
190K1M/72TÁBORSKÝ Vojtěch 2010 Horš.Týn173.50 106 160.60 58 218.60
191PWK/26VEJVANČICKÝ Pavel 2009 Horš.Týn197.10 54 164.20 58 222.20
192K1M/73VEJVANČICKÝ Pavel 2009 Horš.Týn197.10 54 164.20 58 222.20
193PWK/27RIANT Antonín 2010 VS Tábor1.00 999 167.80 58 225.80
194K1M/74RIANT Antonín 2010 VS Tábor1.00 999 167.80 58 225.80
195PWK/28KOLMAN Vít 2010 Boh.Pha172.60 112 179.50 56 235.50
196K1M/75KOLMAN Vít 2010 Boh.Pha172.60 112 179.50 56 235.50
197PWK/29ŠEBELOVÁ Jana 2009 Kralupy177.00 62 1.00 999 239.00
198K1W/42ŠEBELOVÁ Jana 2009 Kralupy177.00 62 1.00 999 239.00
199PWK/30SEIDL Marek 2010 Boh.Pha191.00 118 161.50 156 309.00
200K1M/76SEIDL Marek 2010 Boh.Pha191.00 118 161.50 156 309.00
Oddíl