Klatovský slalom ve Strakonicích

05.10.2014   řeka Otava Strakonice Poskalí
ředitel: Josef Veselý   vrchní rozhodčí: Alois Kuna
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1C2M/1JIRAS Marek
POLLERT Jaroslav
1976
1971
1 USK Pha
USK Pha
98.67 0 100.60 2 68.67
2K1M/1VONDRA Jan 1988 1 Dukla B.84.77 0 86.30 2 84.77
3K1M/2BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus84.86 0 84.50 50 84.86
4K1M/3MULAČ Viktor 1975 2+ SKVS ČB92.70 0 91.10 0 91.10
5K1M/4TAIŠL Filip 1976 2 Sušice92.12 6 91.32 0 91.32
6K1M/5BOUZEK Filip 1992 2 Sušice91.41 0 89.20 4 91.41
7K1M/6ZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.94.12 54 92.23 2 94.23
8K1M/7ZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.93.80 4 92.70 2 94.70
9K1M/8POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice93.36 2 92.48 4 95.36
10K1M/9POHANKA Vítek 2000 2 Klatovy97.76 2 94.21 2 96.21
11K1M/10PECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice97.25 0 99.27 4 97.25
12K1M/11VOZKA Aleš 1989 2 Sušice99.18 4 97.68 0 97.68
13C1M/1JIRAS Marek 1976 0 USK Pha99.17 0 100.27 0 99.17
14K1M/12BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB99.79 0 102.98 2 99.79
15C1M/2POLLERT Lukáš 1970 0 USK Pha102.17 2 100.38 0 100.38
16K1M/13ŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz103.22 0 100.48 0 100.48
17K1M/14PANZER Aleš 1974 2 Loko Plz97.88 4 99.40 2 101.40
18K1M/15MARTIN Václav 1971 2 Boh.Pha104.70 2 100.10 2 102.10
19K1M/16KYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice100.52 4 100.42 2 102.42
20C1M/3PIVOŇKA Zdeněk 1982 2 Horš.Týn99.54 4 101.30 2 103.30
21K1M/17HAMÁK Martin 1976 2 Klatovy104.26 0 103.73 0 103.73
22K1M/18KUBÁT Jan 1982 2 Klatovy108.29 6 104.66 0 104.66
23C1M/4BUCHTEL Martin 1982 0 Hubertus103.73 2 101.83 4 105.73
24K1W/1BLAŽKOVÁ Tereza 2000 2 USK Pha106.49 0 114.94 6 106.49
25K1W/2GROSSMANNOVÁ Zdenka 1965 2+ Dukla B.108.95 0 106.68 2 108.68
26C1W/1VOJTOVÁ Veronika 1990 3 USK Pha110.70 0 108.68 0 108.68
27K1M/19NESNÍDAL Radek 2000 2 L.Žatec111.39 2 108.77 0 108.77
28K1W/3POLÍVKOVÁ Hana 1989 2 Blovice106.85 2 107.20 2 108.85
29K1M/20CHOD Václav 1961 2 Blovice108.89 0 109.54 0 108.89
30K1M/21KOZOHORSKÝ Vojtěch 1991 2 Roztoky106.95 2 107.10 2 108.95
31K1W/4POSPÍCHALOVÁ Simona 1997 2+ Kadaň114.55 2 109.78 0 109.78
32K1W/5BAČÁKOVÁ Radka 1983 2+ USK Pha115.10 2 109.99 0 109.99
33K1W/6ČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň109.83 2 108.56 2 110.56
34K1M/22PECHMAN Štěpán 1999 3 Roudnice109.27 4 108.66 2 110.66
35K1M/23KLEMENT Maxim 2001 2 Roudnice111.11 0 110.17 50 111.11
36K1M/24KOSHELEV Sergey 1960 2 Sušice112.19 0 119.64 2 112.19
37C1M/5PEŠTA Jan 1981 3 L.Tábor112.85 2 110.29 2 112.29
38K1W/7KOZOHORSKÁ Alžběta 1990 2 Roztoky126.66 4 112.33 0 112.33
39C1M/6ZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.113.51 50 110.40 2 112.40
40K1M/25ŘÁHA Oldřich 1998 2 L.Žatec110.57 8 110.64 2 112.64
41K1M/26ZVOLÁNEK Filip 1999 2 Bechyně111.51 2 113.75 6 113.51
42K1W/8ŽATECKÁ Nikola 2002 2 Kralupy116.20 0 113.87 0 113.87
43C1M/7KLÍMA Jan 1998 3 Č.Kruml.109.92 4 114.54 4 113.92
44C1M/8KUNA Alois 1960 2 SKVS ČB114.30 0 112.60 2 114.30
45C1M/9BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB112.60 2 115.38 0 114.60
46C1M/10TÁBORSKÝ Pavel 1972 2 Horš.Týn115.16 0 114.99 0 114.99
47K1M/27POHANKA Jiří 1969 2 Klatovy113.38 2 113.50 4 115.38
48K1M/28SOFRON Tomáš 1999 3 ČSAD Plz125.44 2 113.83 2 115.83
49K1M/29MALÝ Filip 2002 3 KVSPísek115.84 2 110.10 6 116.10
50C1M/11WENDL Miloslav 1978 2 Horš.Týn116.52 0 0.00 0 116.52
51K1W/9VAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor121.61 4 116.65 0 116.65
52K1W/10POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor116.90 0 125.20 4 116.90
53K1W/11ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy115.38 4 112.94 4 116.94
54K1W/12KYZLÍKOVÁ Monika 2001 2 Roudnice117.35 0 116.98 0 116.98
55K1M/30VONDRA Václav 1957 3 Ot.Strak126.41 6 117.56 0 117.56
56K1W/13POKORNÁ Iva 1985 3 SKVS ČB115.89 2 122.51 0 117.89
57K1M/31CHOD Ondřej 1984 3 Blovice120.33 2 117.28 2 119.28
58K1M/32ŠVEJD Jakub 2001 3 Sušice115.52 8 114.10 6 120.10
59K1M/33STANOVSKÝ Vojtěch 2002 3 SKVS ČB125.50 0 120.72 0 120.72
60C1M/12POHANKA Vítek 2000 3 Klatovy118.50 10 116.73 4 120.73
61K1M/34KAŠPAR Čeněk 2000 3 SKŽižkov133.63 64 116.84 4 120.84
62K1M/35KUBÁT Jiří 1984 3 Kotva B.117.20 4 108.47 56 121.20
63K1M/36TÁBORSKÝ Jan 2003 3 Horš.Týn123.14 0 119.86 2 121.86
64K1M/37DODAL Jan 1953 3 Boh.Pha125.35 4 122.28 0 122.28
65K1M/38DUNOVSKÝ Tomáš 1976 3 Ot.Strak142.54 10 120.42 2 122.42
66C1M/13KUBÁT Jiří 1959 3 Klatovy122.76 0 0.00 0 122.76
67K1M/39MAJER Kryštof 2001 3 USK Pha120.92 2 126.31 4 122.92
68C1M/14KUBEŠ Vladimír 1961 3 VS Tábor119.15 4 124.35 6 123.15
69C1M/15KAŠPAR Čeněk 2000 0 SKŽižkov120.47 8 119.65 4 123.65
70K1W/14DUNOVSKÁ Viktorie Mia 2003 2 Ot.Strak123.72 0 127.95 2 123.72
71K1W/15CUBROVÁ Markéta 1997 3 ČSAD Plz131.70 4 124.44 0 124.44
72K1M/40GROSSMANN Zdeněk 1939 3 Č.Kruml.131.26 4 124.59 0 124.59
73K1M/41ŠVEJD Jan 2004 - Sušice139.61 0 124.74 0 124.74
74K1M/42KREJČÍ Hynek 1978 3 Roztoky128.75 2 123.54 2 125.54
75K1W/16PINKAVOVÁ Marta 1986 2 RK Troja157.23 2 126.89 0 126.89
76C2M/2PEŠTA Jan
BOČEK Zdeněk
1981
1975
2 L.Tábor
SKVS ČB
124.23 6 123.66 4 127.66
77K1M/43DUŘT Vojtěch 2003 3 USK Pha131.29 6 127.70 0 127.70
78K1W/17RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha128.60 4 129.82 0 129.82
79K1M/44VANĚK Matěj 2004 - VS Tábor126.25 4 131.20 4 130.25
80K1M/45KOVAŘÍK Richard 1959 3 Ot.Strak126.35 4 125.52 10 130.35
81C1M/16ŠRÁMEK Jiří 1966 3 Klatovy134.53 0 130.74 0 130.74
82C2M/3HOLÝ Jiří
PECHLÁT Hynek
1957
1971
2 Rakovník
Sušice
126.40 50 127.23 4 131.23
83C2M/4HABICH Bohumil
KUBEŠ Vladimír
1961
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
132.17 6 131.40 0 131.40
84C1M/17HABICH Tomáš 1997 3 VS Tábor131.41 8 127.91 4 131.91
85K1M/46FRENCL Josef 2002 3 USK Pha126.11 6 130.47 2 132.11
86C2M/5KAŠPAR Martin
KAŠPAR Čeněk
1967
2000
2 SKŽižkov
SKŽižkov
123.69 66 126.32 6 132.32
87C1M/18KLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.128.47 4 132.78 4 132.47
88K1M/47HAJDUCH Jaroslav 2004 - Ot.Strak126.98 6 133.10 52 132.98
89K1M/48HOLUB Jan 1982 3 Roztoky133.41 2 131.32 2 133.32
90K1M/49ONDRUŠ Mikuláš 2003 0 USK Pha131.68 2 135.65 0 133.68
91K1M/50VANĚK Martin 1971 3 VS Tábor132.12 2 133.44 4 134.12
92K1M/51ŽATECKÝ Jiří 1969 3 KVSPísek134.98 4 129.33 6 135.33
93C2M/6PETERKA Vít
MINAŘÍK Miroslav
1969
1955
0 Rakovník
Rakovník
139.20 0 135.56 0 135.56
94C1M/19MALÝ Filip 2002 0 KVSPísek145.12 2 135.90 0 135.90
95K1W/18PŠENIČKOVÁ Jana 1998 3 Rakovník136.80 58 136.18 0 136.18
96C1M/20MARTINŮ Lukáš 1987 0 VS Tábor157.92 2 136.24 0 136.24
97C2M/7VESELÝ Josef
ŠRÁMEK Jiří
1950
1966
2 Klatovy
Klatovy
134.62 2 134.25 2 136.25
98K1M/52STANOVSKÝ Jakub 2004 - SKVS ČB147.32 6 134.44 2 136.44
99C2M/8POHANKA Vítek
WENDL Miloslav
2000
1978
2 Klatovy
Horš.Týn
129.47 8 133.47 4 137.47
100K1M/53ZÝKA Petr 1951 3 ČSAD Plz137.56 0 186.95 6 137.56
101K1M/54ŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz137.37 2 131.66 52 139.37
102C1M/21HOLÝ Jiří 1957 3 Rakovník143.75 4 137.82 2 139.82
103K1M/55PÍPAL Zbyněk 2003 3 SKVS ČB154.86 4 140.12 0 140.12
104K1M/56BŘÍZA Václav 1962 0 Klatovy141.54 0 140.32 0 140.32
105C1M/22POLLERT Jan 2005 - USK Pha150.90 2 136.95 4 140.95
106K1M/57ŠEDIVÝ Vít 2004 - SKVS ČB148.84 2 140.48 2 142.48
107K1M/58PŠENIČKA Václav 2001 3 Rakovník145.62 6 138.49 4 142.49
108K1W/19KUBÁTOVÁ Anna 1960 3 Klatovy0.00 0 142.52 0 142.52
109K1M/59ŠEDIVÝ Jan 2003 3 SKVS ČB143.90 0 145.40 4 143.90
110C1M/23MAJER Kryštof 2001 0 USK Pha144.12 0 156.77 100 144.12
111K1W/20VÍZNEROVÁ Daniela 2003 3 Kadaň140.80 8 147.76 4 148.80
112K1M/60KRATOCHVÍL Jan-Dorian 2001 0 USK Pha0.00 0 145.45 4 149.45
113K1M/61ČIHOVSKÝ Šimon 2003 0 SKVS ČB149.36 2 147.65 2 149.65
114K1M/62SEMERÁD Adam 2004 - Roudnice146.17 4 144.40 8 150.17
115C1W/2DUNOVSKÁ Viktorie Mia 2003 0 Ot.Strak162.73 4 148.40 2 150.40
116K1M/63KLÍMA Martin 2005 - Č.Kruml.148.23 4 151.77 8 152.23
117K1M/64ONDRUŠ Mario 2005 - USK Pha149.89 4 148.99 56 153.89
118K1M/65KORBELÁŘ David 1999 0 Loko Plz169.75 2 152.21 2 154.21
119K1W/21POLLERTOVÁ Ema 2003 0 USK Pha149.86 6 165.38 6 155.86
120C2M/9KOZOHORSKÁ Alžběta
FLEISIG Daniel
1990
1988
3 Roztoky
Roztoky
199.34 8 150.30 8 158.30
121K1M/66TURNER Karel 2004 - Blovice0.00 0 156.58 2 158.58
122C2M/10MARTIN Václav
Martin Václav
1971
2002
2 Boh.Pha
Boh.Pha
153.95 6 177.88 56 159.95
123K1W/22HONZÍKOVÁ Lucie 2003 0 Ot.Strak154.36 52 154.10 6 160.10
124C2M/11KUNA Alois
PARANIAK Jan
1960
1951
3 SKVS ČB
SKVS ČB
162.39 4 156.26 4 160.26
125K1M/67JIRAS Filip 2005 - USK Pha186.39 8 153.18 8 161.18
126K1M/68ŠVEJD Jáchym 2007 - Sušice175.21 56 159.33 6 165.33
127C2M/12FRENCL Josef
MAJER Kryštof
2002
2001
0 USK Pha
USK Pha
162.35 4 166.75 4 166.35
128K1W/23HONZÍKOVÁ Eva 2005 - Ot.Strak190.15 12 170.20 0 170.20
129K1M/69SMOLÍK Jan 1997 0 Loko Plz177.38 106 163.13 10 173.13
130C1M/24VÁLEK Michal 1974 0 VS Tábor181.93 12 168.17 6 174.17
131C2M/13MALÝ Filip
HORAL Vojtěch
2002
2002
2 KVSPísek
Horš.Týn
162.22 14 157.99 52 176.22
132K1M/70MAREŠ Jakub 2003 0 Č.Kruml.171.30 10 154.84 58 181.30
133K1M/71FLEISIG Daniel 1988 3 Roztoky158.12 56 126.58 56 182.58
134C1M/25PŠENIČKA Václav 2001 0 177.14 6 167.88 56 183.14
135C1W/3RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 0 USK Pha174.35 54 176.86 8 184.86
136K1M/72POLLERT Antonín 2006 - USK Pha186.92 52 182.72 4 186.72
137K1W/24PECHLÁTOVÁ Nikola 2004 - Sušice182.61 64 186.94 8 194.94
138C1M/26JIRAS Filip 2005 - USK Pha181.33 16 190.10 6 196.10
139K1M/73VRÁNEK Jan 2004 - Blovice217.37 4 201.17 4 205.17
140K1M/74VEVERKA Čeněk 2007 - Loko Plz238.20 20 203.16 8 211.16
141K1W/25BAUEROVÁ Markéta 2001 0 Č.Kruml.154.88 60 183.68 54 214.88
142C2M/14PÍPAL Zbyněk
ŠEDIVÝ Vít
2003
2004
- SKVS ČB
SKVS ČB
208.52 16 198.67 62 224.52
143C2M/15ONDRUŠ Mikuláš
DUŘT Vojtěch
2003
2003
0 USK Pha
USK Pha
174.16 60 170.39 60 230.39
144K1M/75POLLERT Jáchym 2004 - USK Pha195.33 106 205.80 56 261.80
145K1W/26STAŇKOVÁ Antonie 2000 0 Č.Kruml.263.68 56 258.20 4 262.20
146K1W/27HLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 0 Č.Kruml.269.56 66 227.28 60 287.28
147C2M/16POPOVIČOVÁ Žaneta
MARTINŮ Lukáš
1992
1987
0 VS Tábor
VS Tábor
238.23 66 0.00 0 304.23
148K1M/76SAIP Ondřej 2006 - Boh.Pha205.91 204 247.63 160 407.63
Oddíl