Hanácký slalom a pohár 17. listopadu

23.09.2018  
ředitel: David Lisický   vrchní rozhodčí: Hanka Kneblová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/U23SATKOVÁ Martina 1998 1 Dukla B.85.10 0 90.20 2 85.10 88
2.1/ZSKNEBLOVÁ Klára 2005 2+ Olomouc85.20 2 85.70 0 85.700.60/0,780
3.1/DMKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2+ KK Opava85.40 2 87.20 50 87.402.30/2,776
4.2/ZSRETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc88.80 0 93.90 0 88.803.70/4,372
5.2/DMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí86.90 2 92.70 0 88.903.80/4,568
6.1/DSŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 2 Olomouc87.40 4 96.40 54 91.406.30/7,464
7.3/ZSDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc92.00 0 94.80 0 92.006.90/8,160
8.4/ZSJANŮ Veronika 2005 2 Olomouc92.30 0 94.90 4 92.307.20/8,556
9.3/DMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc89.60 4 90.80 2 92.807.70/9,052
10.5/ZSDAŇKOVÁ Anna 2004 3+ Šumperk93.70 0 106.80 2 93.708.60/10,148
11.1/VROUSKOVÁ Kateřina 1973 2 KK Opava94.70 0 97.10 0 94.709.60/11,344
12.1/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 2 Lipník95.30 0 100.90 4 95.3010.20/12,040
13.2/DSMINÁROVÁ Natálie 2001 2 Tzunami93.90 2 97.00 0 95.9010.80/12,736
13.1/ZMMRÁZKOVÁ Klára 2006 3+ KK Opava93.90 2 97.90 0 95.9010.80/12,732
15.2/ZMFABIANOVÁ Anna 2007 2 Tzunami94.00 2 101.10 2 96.0010.90/12,828
16.3/DSMINÁROVÁ Aneta 2001 2 Tzunami97.20 2 101.60 0 99.2014.10/16,627
17.4/DSPALOUDOVÁ Karolína 2000 3+ Č.Kruml.4.00 999 97.60 2 99.6014.50/17,026
18.6/ZSDOBEŠOVÁ Eva 2004 3+ VSDK100.40 0 107.00 0 100.4015.30/18,025
19.7/ZSŠEFČÍKOVÁ Anastázie 2004 3+ KK Opava101.30 0 108.50 0 101.3016.20/19,024
20.2/VMHALAŠKOVÁ Petra 1974 Olomouc101.90 0 108.60 0 101.9016.80/19,723
21.8/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 3+ Olomouc102.40 0 106.20 0 102.4017.30/20,322
22.4/DMRETKOVÁ Marie 2003 3+ Olomouc99.10 4 103.60 0 103.1018.00/21,221
23.3/ZMVRBOVÁ Marie 2007 3+ Olomouc101.50 2 105.90 0 103.5018.40/21,620
24.9/ZSRUTAROVÁ Kateřina 2005 3+ VS Desná103.50 2 104.40 0 104.4019.30/22,719
25.3/VMPROCHÁZKOVÁ Pavla 1983 3 KK Brno105.60 2 106.80 0 106.8021.70/25,518
26.4/ZMKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 3+ Olomouc107.20 0 107.80 2 107.2022.10/26,017
27.10/ZSVOJTĚCHOVÁ Barbora 2004 3 VSDK108.10 0 115.30 0 108.1023.00/27,016
28.5/ZMJURAJDOVÁ Simona 2007 3 VS Desná108.30 0 114.90 0 108.3023.20/27,315
29.11/ZSSTŘECHOVÁ Ela 2005 3+ VSDK106.70 2 112.10 2 108.7023.60/27,714
29.6/ZMHŘEBÍČKOVÁ Hanna 2006 3 VS Desná106.70 2 116.10 2 108.7023.60/27,713
31.7/ZMMALÁ Magdaléna 2007 3 Olomouc109.10 0 113.30 0 109.1024.00/28,212
32.12/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3+ KK Brno110.00 0 115.70 0 110.0024.90/29,311
33.13/ZSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 3+ Olomouc106.40 4 110.80 2 110.4025.30/29,710
34.8/ZMŽANDOVÁ Tereza 2006 3+ Zábřeh110.50 0 113.90 0 110.5025.40/29,89
35.5/DMDOPITOVÁ Daniela 2002 3 Olomouc111.90 0 115.50 2 111.9026.80/31,58
36.14/ZSNOVOSADOVÁ Eliška 2005 3+ Olomouc111.10 50 114.50 0 114.5029.40/34,57
37.9/ZMJURAJDOVÁ Veronika 2007 3 VS Desná111.10 10 117.00 0 117.0031.90/37,56
38.5/DSKOLÁŘOVÁ Marika 2000 3 Olomouc4.00 999 115.50 2 117.5032.40/38,15
39.15/ZSCHROMÁ Nikol 2004 Olomouc117.90 0 121.90 2 117.9032.80/38,54
40.10/ZMSTLOUKALOVÁ Aneta 2007 3 Olomouc114.70 6 122.05 0 120.7035.60/41,83
41.11/ZMSRPOVÁ Lada 2006 3 Tzunami119.10 2 126.90 2 121.1036.00/42,32
42.16/ZSKUSKEVYCH Anastasia 2004 VSDK118.40 6 122.60 0 122.6037.50/44,11
43.12/ZMSRPOVÁ Stela 2006 3 Tzunami126.10 6 133.00 0 132.1047.00/55,20
44.13/ZMKOSÍKOVÁ Julie 2007 Olomouc155.60 6 171.20 0 161.6076.50/89,90
45.14/ZMMIŠURCOVÁ Simona 2007 SKVeselí167.50 58 160.10 2 162.1077.00/90,50
  KRAUSOVÁ Tereza 1993 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SOVÁKOVÁ Lenka 1993 3 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NAJMANOVÁ Kateřina 1984 3+ Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HRICOVÁ Klára 1999 2 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl