MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd

22.06.2019   řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat
ředitel: Martin Smolka   vrchní rozhodčí: Hana Kneblová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/DMRAŠNER Karel
VANĚK Matěj
2004
2004
2 Postřelm
VS Tábor
13:07,80 23/38
2.2/DMSALAJ František
ŠMAKAL Petr
2004
2003
2 Litovel
Litovel
13:13,015.21/0,70/30
3.1/DSJANŮ Filip
KLÍMA Vojtěch
2002
2002
1 Olomouc
Č.Kruml.
13:16,318.51/1,115/22
4.2/DSSMILEK Jiří
ŠVÉDA Daniel
2003
2002
1 Val.Mez.
Val.Mez.
13:16,758.95/1,10/18
5.3/DMHRADEC Matěj
RUDORFER Martin
2003
2003
2 Olomouc
Olomouc
13:20,2112.41/1,60/14
6.4/DMBEIER Alva
BEIER Matouš
2005
2004
2 Trutnov
Trutnov
13:49,6841.88/5,311/0
7.1/ZSSTRATIL Filip
PAPULA Jan
2006
2005
2 Litovel
Litovel
14:36,8089.00/11,30/10
8.3/DSWALTER David
URBAN Michal
2001
2004
2 Šumperk
Šumperk
14:58,60110.80/14,10/6
9.5/DMGABRLÍK Jakub
MRÁKA Jan
2004
2004
3 Olomouc
Olomouc
14:59,48111.68/14,20/2
10.6/DMFENCL Jáchym
ŠŤASTNÝ Matěj
2003
2005
3 Pardub.
Pardub.
15:14,30126.50/16,17/0
11.7/DMNĚMEC Radek
JIŘÍK Matěj
2004
2005
2 Pardub.
Pardub.
15:14,32126.52/16,13/0
12.2/ZSCARDOSELLI Tomáš
PELIKÁN Václav
2005
2005
Boh.Pha
Boh.Pha
15:46,69158.89/20,22/0
13.3/ZSBEK Matyáš
BERÁNEK Tomáš
2006
2006
Týniště
Týniště
16:05,91178.11/22,61/0
14.4/ZSŠTÝBNAR Vojtěch
JAROŠ Michael
2005
2006
Olomouc
Olomouc
16:08,43180.63/22,90/1
15.5/ZSSTŘÍLKA Richard
SVOBODA Ondřej
2006
2006
3 Olomouc
Olomouc
16:28,09200.29/25,40/0
16.1/ZMKVAPIL Ondřej
VOSMEK Jáchym
2007
2007
Vys.Mýto
Vys.Mýto
17:07,38239.58/30,40/0
17.2/ZMŠAFAŘÍK Pavel
PALOUDA Mikoláš
2008
2007
Č.Kruml.
Č.Kruml.
18:48,79340.99/43,30/0
  JIŘÍK Matěj
ŠŤASTNÝ Matěj
2005
2005
3 Pardub.
Pardub.
DNS 0/0
  PAJTINA Tomáš
RUFFER Jakub
2008
2007
Pardub.
Pardub.
DNS 0/0
  PLÁŠIL Hynek
ČERNÍK Jan
2006
2005
3 Pardub.
Pardub.
DNS 0/0
  FLORIÁN Jindřich
BEIER Alva
2006
2005
2 Trutnov
Trutnov
DNS 0/0
  VEJNAR Samuel
NOVOTNÝ Petr
2005
2006
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
DNS 0/0
Oddíl